Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (4115. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
84.749
Cevap
1.077
Favori
5.538.021
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 41134114411541164117
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bugün aradılar ve kart ücretinin tamamını iade ettiler.

• sakizagaci S kullanıcısına yanıt
    Az once bende mobilden nfc yle odeme gerceklestiremedim 3 sefer denedim hata verdi
    Ama mobil odeme kismini kapatip tekrar cikip girdigim zaman aktif edebiliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mnr_baskurt -- 8 Şubat 2021; 19:43:31 >
  • Mnr_baskurt M kullanıcısına yanıt
    Bende de düzeldi bu arada.
  • Adios premium için güncel katsayı nedir? Otel ve uçak için fark ediyor mu? Yıllık 310 TL üyelik ücretini puanlardan düşelim teklifi geldi. Yani adios kart kullanan insanlara bu teklifi sunmak bence küfürdür.
  • Yaklaşık 1 yıldır bilet almıyordum ve bugün 2 bilet aldım. Hazır döviz düşükken ve en önemlisi Ukrayna, Bosna, Karadağ gibi vizesiz ülkelerin biletleri THY en düşük rakamlara inmişken bir kumar oynadım ve Mayıs ortasına bir bilet , Haziran ortasına bir bilet aldım. Düşük rakamlar 1 hafta sonra falan yine astronomik seviyelere çıkacaktır.

THY 900 lira gidiş-dönüş görünen bilet SETUR tarafından 1040 lira=520 lira puan olarak biletlendi. 2 adet bilet 1040 lira harcadım ama hala puanım var.

Bilet alacaklar Şubat-Mart ayı, işte en düşük sezon falan diye aldanmasınlar. Gidiş tarihi 14 Hazirana kadar biletleme yaptığınız takdirde rakamlar hep çok düşük. Yani isterseniz 13 Haziran gidiş-31 Haziran dönüş bile rahat alırsınız. 14 Haziranda fiyatlar 2 misline çıkıyor) Okulların kapanması ile astro rakamların start olayını THY böyle belirlemiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarveniko -- 9 Şubat 2021; 13:55:2 >
  • Merhaba arkadaşlar konunun ilk sayfalarındsn beri sürdürdüğüm adios beraberliğini sonlandırma noktasındayım sağolsun taylanddan brezilyaya gezdik sayesinde lounge unda yemeğimizi yedik ama artık bitti benim açımdan çünkü farklı mecralardan zaten ucuz bilet bulunabiliyor yaklaşık 849 tl lik puanım var yakıt alımı hariç ne tavsiye edersiniz kartıda kapatıcsm geçen yıl fahiş kart ücreti ödedim mart da aynısı olsun istemiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mtasova kullanıcısına yanıt
    Bulunduğunuz il’de Yapıkredi anlaşmalı bir kuyumcuda (hazır düşük iken) çeyrek altın + 0.5 gr altın olarak değerlendirebilirsiniz
    Online olarak alabileceğiniz siteler de var sanırım. Nasıl isterseniz fiziki ya da online.
    Kısa vadede bozdurma ihtiyacınız olmazsa da kârlı olacaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarveniko

Yaklaşık 1 yıldır bilet almıyordum ve bugün 2 bilet aldım. Hazır döviz düşükken ve en önemlisi Ukrayna, Bosna, Karadağ gibi vizesiz ülkelerin biletleri THY en düşük rakamlara inmişken bir kumar oynadım ve Mayıs ortasına bir bilet , Haziran ortasına bir bilet aldım. Düşük rakamlar 1 hafta sonra falan yine astronomik seviyelere çıkacaktır.

THY 900 lira gidiş-dönüş görünen bilet SETUR tarafından 1040 lira=520 lira puan olarak biletlendi. 2 adet bilet 1040 lira harcadım ama hala puanım var.

Bilet alacaklar Şubat-Mart ayı, işte en düşük sezon falan diye aldanmasınlar. Gidiş tarihi 14 Hazirana kadar biletleme yaptığınız takdirde rakamlar hep çok düşük. Yani isterseniz 13 Haziran gidiş-31 Haziran dönüş bile rahat alırsınız. 14 Haziranda fiyatlar 2 misline çıkıyor) Okulların kapanması ile astro rakamların start olayını THY böyle belirlemiş.
    Hocam balkan osmanlı cografyasını ben de gezmek istiyorum tavsiyelerin nelerdir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• uyaran kullanıcısına yanıt
    Tavsiyem yok çünkü ben Arnavutluk, Bosna, Karadağ, Makedonya, Kosova hiçbirine gitmedim henüz. Yalnızca yaklaşık 5 sene önce Sırbistan’a gitmiştim. Hırvat sahillerine de gitmedim, ki asıl baba yerler oralar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarveniko -- 10 Şubat 2021; 22:47:31 >
  • Tendürek T kullanıcısına yanıt

Bende bu sorunun cevabını merak ediyorum. Biraz araştırdım fon alınca hesap kesim tarihinde işlem olarak işliyormuş galiba ama hangi fonu almak lazım. Zararımız oluyor mu bilmiyorum

• cencel C kullanıcısına yanıt

YBFL2

• sakizagaci S kullanıcısına yanıt

uygulamada sıkıntı var. bende de oluyor.

Özellikle ödeme yapacakken olması can sıkıcı!

• Adios Premium Güncel Katsayı
    Yurtdışı uçak bileti için 1.62

Havayolu ile firma arasında 330 lira gibi bir fark çıktı. 2 katsayı ile kullanmamız gereken katsayı 1.62 oldu.
  • Yıllık kart ücreti kadar fazla miktar tam olarak. 🤣 Yapıkredi ben o kart ücretini alırım bir şekilde mesajı veriyor galiba.
  • uyaran kullanıcısına yanıt

hocam deniz tatili için Karadağ ve Hırvatistan'ı tavsiye ederim. bizim ege denizi gibi çok güzel, plajları da iyi. euro düşükken gitmiştik yaz tatilinde, uygun fiyata hem yeni yerler görüp hem bol bol yüzmüştük.

kültür gezisi için Bosna Hersek güzeldir, dediğiniz gibi Osmanlı izlerini görürsünüz.

haftasonu gezisi için Belgrad'u tavsiye ederim.

• Aylık kart ücreti iadesi bu sene yok bana.
    Bu bir ilk ve Nuh diyorlar, peygamber demiyorlar. Puandan düşelim de puandan düşelim. 22 Ocakta kesilen ekstreme yansımıştı ve 22 Nisana kadar yani 90 gün itiraz süreci devam ediyormuş.

1500 liraya yakın puanımın 1200 lirası ile 2 adet yurtdışı biletleme yaptım. Kalan puanıma eklenecek puanlarım ile ucu ucuna bir adet daha biletleme yapıp kartı kapatıyorum. Gözden çıkarttım ve Nisan başı kapatma talebi vereceğim. Bakalım benim gibi 20 senelik çok yüksek performanslı bir kullanıcı kapatma verince ne yapacaklar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarveniko -- 15 Şubat 2021; 14:49:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ms365

hocam deniz tatili için Karadağ ve Hırvatistan'ı tavsiye ederim. bizim ege denizi gibi çok güzel, plajları da iyi. euro düşükken gitmiştik yaz tatilinde, uygun fiyata hem yeni yerler görüp hem bol bol yüzmüştük.

kültür gezisi için Bosna Hersek güzeldir, dediğiniz gibi Osmanlı izlerini görürsünüz.

haftasonu gezisi için Belgrad'u tavsiye ederim.

Hocam kücüklügumden beri her yaz en az 3 ay denizdeyim daha cok tarihi dokusunu merak ediyorum acaba tur ile gitmek daha mi mantikli?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sarveniko kullanıcısına yanıt

O zaman geri iade edecekler:)

• ms365 M kullanıcısına yanıt
    Hırvat sahilinin kafadan 10-12 günü var.

Dubrovnik 4 gün (Lokrum ve Korcula günürbirlik)
    Split 4 gün (Hvar, Makarska vs)
    Zadar 3 gün ( Pag adası vs dahil)

Daha yukarıda Pula yarımadası var, Rijeka, Rovinj falan ama çıkmaz çünkü Split-Pula arası 500 km.) Dalmaçya kıyıları uzunlamasına çetrefilli gidiyor. Öyle bir bakıp çıkıcam yapılamaz.

Daha saymadığım bir sürü adacık, kasaba var oralarda.
    En kafa yerleri saydım. O yüzden hem Karadağ hem Hırvatistan’ın Dalmaçya kıyıları 2 ülke beraber çıkmaz.

Araba kiralamak kanımca çok şeyi kolaylaştırır elbette.
  • Merhaba, puan aktarımı için fax uygulaması hala devam ediyor, alternatif yol var mıdır? Artık ofisede gidilmiyor fax çile oldu. Turkcelli isen fax uygulamaları var ama vodaphonede öyle bişi yok bildiğim. Başka bir yol yordan bilen var mıdır?
  • 
Sayfa: önceki 41134114411541164117
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.