Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (4091. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
84.716
Cevap
1.078
Favori
5.532.620
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40894090409140924093
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ondemand

Merhaba puanınız yattı mi ?

Alıntıları Göster
    şu anda baktım yatmamış 10 hazirana kadar bekleyecegim yatmazsa kayıt açtiracagim...
  • bu 400 TL aidat geldi-ek kart ile birlikte
    6 ay kapatmama sözüne iade ettiler.
  • Arkadaşlar tl kartdaki puanları adios karta aktaramiyormuyuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu ayki market kampanyası uygulamadan kalktı. ancak web sitesinde hala yayında. bilgisi olan var mı?
  • muhendizz M kullanıcısına yanıt
    Adios Premium için bana 270 TL aidat geldi. Bu yıl da iade etmedi banka veya başka bir seçenek sunmadı. Gelen aidatlar, 2 sene önce 220TL, geçen sene 240TL ve bu sene 270TL. 3 yıldır iade edilmiyor ve sistemde başka bir işlem tanımlanmadığı söyleniyor. Karttan bir şikayetim yok ve yıl içinde çokça faydalanıyorum ama kişi bazlı profillemeye ile kart ücreti iadesine geçtiklerinden beri (2 yıl önce ilk kez iade edilmediğinde arayınca böyle bir sisteme geçildiği ve ekranda gözüken harici MH'ın seçenek sunamadığı söylenmişti) hiçbir şart ile iade edilmedi benim aidatlar. Kartın içinde yüklü puan da var. Kartı iptal etmeyeceğimi banka da biliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oup59 -- 8 Haziran 2020; 15:29:58 >
  • atropin kullanıcısına yanıt
    Ykb bu arada gider gelir, şu anda geldi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • outofnick O kullanıcısına yanıt
    play kartımı yansıyan aidattan ötürü kapattırıp tbb'ye başvurmuştum iade için.
    ancak dün arayıp kartınızı aidattan ötürü kapatmışsınız, isterseniz aidatı iade edelim kartınızı açalım dediler, tamam dedim ben de.
    adios için de soracaktım ama o ara boşluğuma geldi, soramadım bugün arayabilirsem tekrar arayacağım.
  • cesarepavese C kullanıcısına yanıt
    Önceki sene eşimin play kartına aidat gelince kapatın dedim, yarısını iade edelim dediler konuşma esnasında. Kabul etmeyince kapatmışlardi, daha sonra da atamadılar. Siz sansliymissiniz.

• 184 tl aidat yansıtmışlar. aradım %75 iade edebiliriz dediler, kabul etmedim. hiç ödemek istemiyorum, yapmıyorsanız kapatın dedim. ikiletmeden kapatalım dediler. 3 gün sonra arayıp neden iptal ettiğimi sordular. durumu anlattım, kartı açtı aidatın tamamını iptal etti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RH1611

184 tl aidat yansıtmışlar. aradım %75 iade edebiliriz dediler, kabul etmedim. hiç ödemek istemiyorum, yapmıyorsanız kapatın dedim. ikiletmeden kapatalım dediler. 3 gün sonra arayıp neden iptal ettiğimi sordular. durumu anlattım, kartı açtı aidatın tamamını iptal etti.
    valla bana bu sene %75 teklif ettiler ikiletmeden kabul ettim. açıkcası %25 için bu riske girmezdim ben. direkt kapatabilirlerde kartı. 50tl daha koparalım derken bankadan komple karttan olmakda var.

bankaların sağı solu belli olmuyor böyle blöf yapıp hiç aramadan kartı kapattıkları da oluyor. dimyata giderken eldeki bulgurdan olmak da var.
  • Harcama hedefi nasıl alınıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • scorpit kullanıcısına yanıt
    Pardon soru olumsuzmuş :) Aktarıyoruz.
  • Kart aidatı iade talebini 90 gün içerisinde yapabiliyoruz. İlkinde reddetseler bile gelecek ay tekrar deneyebiliyorsunuz. YKB'nin politikalarında değişiklik varsa size daha iyi teklif yapabiliyorlar.

Ayrıca iade talebinize puanlarınızdan düşelim vs. şeklinde istemediğiniz bir cevap verirlerse şikayet talebi açtırabiliyorsunuz. Onu da reddedebiliyorlar ama bu sefer yeni bir teklifle de gelebiliyorlar.

Benim aidat geçen ay kesilmişti, itiraz ettim puandan düşme teklifi gelince kabul etmedim. Sonra bu ay tekrar şansımı denedim, yine aynı teklifi yaptılar. Ama bu sefer şikayet talebi oluşturttum. Talebim de reddedildi ama tekrar aradığımda 6 ay kalma karşılığı %75 iade teklif ettiler.

Tabi kaçırmadım, kabul ettim. Belki sizin de işinize yarar.
  • Haftasonu için 50 üstü %10 restoran kampanyası vardı diye hatırlıyorum, harcama yaptım kontrol etmek için world mobile baktım ama bulamıyorum

• cblack42 C kullanıcısına yanıt
    Hafta sonu değil de Perşembe/Cuma gibi bir şeydi. Ben Perşembe günü 51TL'lik yemeksepeti siparişimde aldım çünkü
  • arkadaslar otel kampanyasi olma durumu var mi?

• Karttan karta puan transferi için güncel fax numarası neydi? Anasayfada eski fax numarası kalmış

• quote:

Orijinalden alıntı: macnair

Karttan karta puan transferi için güncel fax numarası neydi? Anasayfada eski fax numarası kalmış
    0262 647 19 00 ve 0262 647 27 06 bu numaralara yolluyorum islem gerceklesiyor. Artik hangisinden dikkate aliyorlar bilemiyorum

• 270 aidat yansımış. Aradım iptal ettiler. Bilginize.

• son zamanlarda otel tatili alan yada alabilen var mı, bekliyoruz paylaşımları ?
  • 
Sayfa: önceki 40894090409140924093
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.