Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (4090. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
84.751
Cevap
1.076
Favori
5.538.611
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40884089409040914092
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bir zamanlar gıda marketi olarak geçiyordu, güncel durumu bilmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cesarepavese

• Yıllık Üyelik Ücreti: KART HAMİLİ’nin kartını ilk kullanımını takip eden yıl için ve yıllık olarak tahsil edilir.

kaynak:https://www.worldcard.com.tr/worldu-taniyin/worldu-kesfet/pdf/uyelik-sozlesmesi-ocak-2020.pdf

bu bilgiye göre gelecek dönem için yansıtılıyor aidat. yani kart kapatıldığında iade etmek zorundalar.

ayrıca adios kartımı 6 aydır kullanmıyormuşum, ekstreleri inceledim. yalnızca play kartı kullanmışım. yine aynı linkteki sözleşme bilgilerinde

Kesintisiz olarak, en az yüz seksen (180) gün süreyle hareket görmeyen kredi kartları, hareketsiz kart kabul edilir ve bu kartlara hareketsiz kaldığı müddetçe yıllık üyelik ücreti tahakkuk ettirilemez

deniyor ve ben de bu bilgiue istinaden önce telefon ettim, talebim kabul olmadı. daha sonra siteleri üzerinden yazdım ve yazılı bir cevap aldım. yine reddettiler. ancak verdikleri yazıda talebinizi TBB'ye iletin demişler ben de TBB'ye konuyu ilettim, sonucunu beklilyorum.

Alıntıları Göster
    Hocam sonucu bildirir misiniz? Eşime de haziran ayında yansıyacak denmesine rağmen mayıs ayında 184 lira aidat yansıdı. Müşteri temsilcisinin de "haziran ayında yansıyacak" dediğini telefonuma not almıştım, hatta mayıs ayında arar öteleme veya kart iptali yaparım diyordum ki, mayıs ayında bi anda karşıma geldi. İptal etmiyorlar, kısmi iade bile teklif etmiyorlar. Ses kaydıyla alakalı olarak da hangi ayda görüştüğünüzü söylerseniz, o aydaki görüşmelerin dinlenmesi için kayıt açalım diyorlar, ancak hangi ayda konuştuğumu hatırlamıyorum. Kampanyaları excel dosyasına yazıyorum, artık bu görüşmelerin tarihini de yazmak gerekecek.

• banada 184tl aidat geldi. bankaya kayıt oluşturdum, tanımlı %75 iadeniz var dediler.

ikiletmeden kabul ettim, 46tl ödeyip bu seneyi de kapattık şükür :)
  • konu aidat konusuna dönüşmüş
  • quote:

Orijinalden alıntı: can33tokat

konu aidat konusuna dönüşmüş
    napsın millet kimse bilet alamıyor, puan toplayan sayısı azalmış. toplanana puanlar bir işe yaramıyor :)

şu ara popüler 2 konu var, biri aidat ki artık bu konuda kişiye özel tanımlama sistemine geçtiği için banka tartışılacak bir taraf kalmadı. gelene razı olacağız. diğer konuda kişiye özel harcama hedefi, o da benzer şekilde otomatik geliyor. kimine tanımlanıyor kimine ise hiç gelmiyor, tamamen random hiçbir kuralı yok

umarım en kısa zamanda bu seyahat olayları düzelirde tekrar uçak kampanyaları başlar. yoksa eldeki puanların üzerine yumurta kırıp yeriz :)
  • Merhabalar ,

Bana da Adios Premium'a 270 TL aidat kesmişler.

Yukarıda okudum arkadaşlar yazmış , Eko karta transfer ettirirseniz puanları silinmez diye, emin miyiz.
    Adios'u kapattırıp, Eko'ya attırayım puanları, karanti yüzünden ne otel ne uçak bileti de alamıyoruz zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: [escobar]

Merhabalar ,

Bana da Adios Premium'a 270 TL aidat kesmişler.

Yukarıda okudum arkadaşlar yazmış , Eko karta transfer ettirirseniz puanları silinmez diye, emin miyiz.
    Adios'u kapattırıp, Eko'ya attırayım puanları, karanti yüzünden ne otel ne uçak bileti de alamıyoruz zaten.
    açık bir adios kartınız yoksa diğer worldcard'lardaki puanlarınız silinir.
  • Arkadaslar kartımda 1000 küsur TL puan var. Bu puanlari ben kullanmayacagim. Yani gozden cikardim. Sorum şu katlı kullanimda illa ki kart sahibi mi kullanmali bu puanları?

• quote:

Orijinalden alıntı: asterix64

Arkadaslar kartımda 1000 küsur TL puan var. Bu puanlari ben kullanmayacagim. Yani gozden cikardim. Sorum şu katlı kullanimda illa ki kart sahibi mi kullanmali bu puanları?
    daha önce başkası adına alabiliyordunuz ancak adios puan satışının önüne geçmek için artık şartları değiştirdi. ek kart ile bir süre alınabildi daha sonra ona da 3 ay şartı geldi.

yani sonuç olarak uçak yada otel bileti alacaksanız ya sizin soyadınızla aynı bir kişi olmalı, eğer soyad tutmuyorsa mutlaka sizde o uçuş yada konaklama da bulunmalısınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhendisgsm -- 6 Haziran 2020; 12:10:22 >
  • bu karti kullanan kaldi mi hala ? enpara ve cepteteb tum ihtiyaclari karsiliyor.

• ÇevreMühendisi kullanıcısına yanıt
    Bu kartla enpara ve ceptetebin ne alakası var?
  • daniel_wellington D kullanıcısına yanıt
    bu kartin ne esprisi kaldi ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Daha uyguna puanla kazanılabilecek bir yöntemle hem seyahat hemde konaklama yaptırabilecek bir kart biliyorsan biz seni dinlemeye hazırız. Bir ara parafly vardı oda öldü.
    Hocam siz çok yanlış gelmişsiniz. Biz size adios diyelim
  • enpara ve cepteteb ile adios'un ne alakası var çözemedim. bir kere iki kart aynı kulvarda bile değil. ikisinin hitap ettiği amaç o kadar alakasız ki.

denize neden giriyorsunu gidip kayak yapsanıza demek gibi oluyor bu kıyas :) bencede siz adios'tan uzak durun hocam :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: gezginci06

Burada söylemek istedikleri şu; siz şubat ayındaki kişiye özel kampanyaya fon alımı ile katıldıysanız,emiri şubatta verseniz dahi,hesap kesim tarihiniz martta ise fon martta alındığı için,şubattaki kampanyaya dahil olmazsınız.
    Yapı kredi harcama hedefine verilen puan kazanımı icin alınan fon ile ilgili bazı farklı cevaplar okudum. Net bir bilgi anlaşılır şekilde paylaşılabilirse memnun olurum. Harcama hedefinin olduğu ay kampanyadan faydalanmak icin kredi kartı hesap kesiminin ve son ödeme tarihinin o ay olmasımi gerekiyor ? Yoksa sadece hesap kesim tarihi o ay ve siz hesap kesim tarihinden önce alım talimatını verdiyseniz odul kazanabiliyor musunuz? Burada kampanya açıklamalarda yazan ‘’ Kredi kartı ile fon alımı emri, kredi kartı son ödeme tarihini takip eden gün yaratılır. Alışveriş harcamalarında müşteriler fon alım talimatı vermiş ise, kampanya tarihleri dışında yansıyan fon alımları için manuel kontrol yapılamayacağı için ek bir ödüllendirme yapılmayacaktır. Müşterilerimizin fon alım işlemi yaparken buna dikkat etmeleri gerekmektedir. ‘’ ifadesi biraz kafamı karıştırdığı icin fon alım işleminin kampanya şartlarına uymasini sağlamak icin zaman sıralamasını net olarak sıralayan olursa iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ondemand -- 7 Haziran 2020; 9:39:14 >

• muhendisgsm kullanıcısına yanıt
    Çok tesekkurler.

• Yıllardır benden kart ücreti almazlardı. Otomatik ödemeleri iptal ettim. Puanı 3 ay 39 bin harcama şartı ile iade ettiler. Tabi ki işler bu durumda iken o paralar çok yüksek.
    Kendim açımdan söylersem 6 7 yıldır tatile hiç para vermedim. Yurt içi tatillerimi bedavaya yapıyorum. Kartı da arkadaşlar ailem iş yeri olarak kullandığım için puan geliyor.
    Kartı aldığımdan beri Toplam 14.116,46 TL puan kazanınım olmuş. Ortama 3 ile çarpsak 40 bin TL lik tatil alışverişi yapmışım.
    Kart ücreti alsa da alternatif bir kart düşünemiyorum. Bu derece bir kazanımı başkası da sanırım vermiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurforever53

Arkadaslar harcama hedefi karsılıgında dün fon aldım ama sayaç işlemedi nerde hata yaptım???
    Merhaba puanınız yattı mi ?

• ondemand O kullanıcısına yanıt
    Merhaba, kendi adıma sizi bilgilendirecek olursam; son ödeme tarihim, sonraki ayda olmasına rağmen, o ay içerisinde hesap özeti kesiminden önce ve sonrasında kartım ile fon alımlarımda harcama hedefine dahil olmama gibi bir durumla karşılaşmadım. Sizin de mesajınızda belirttiğiniz gibi ayın son günü değil de birkaç gün öncesine kadar alımlar yaptım. Çoğunlukla ama hesap kesiminden önce yapmaya çalıştım ki son ödeme tarihinden sonra, yaklaşık on gün sonrasında, fonu bozayım. Bu durum kendi tecrübelerim, başka arkadaşların şikayetçi olduğu durumlar olabiliyor, genelleme yapmak istemem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kutalmis -- 7 Haziran 2020; 20:36:1 >
  • 
Sayfa: önceki 40884089409040914092
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.