Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (4087. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Fatih KARAHAN Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 11 Misafir (5 Mobil) - 6 Masaüstü6 Mobil2 Android
5 sn
84.750
Cevap
1.077
Favori
5.538.071
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40854086408740884089
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ibraxi

Kart ücretleri için durum nedir ? Bu yıl çok yüksek bir kesinti oldu itiraz edeceğiz bakalım ne olacak. Geçen yıl kısmı iade ettiler, hoş olmadı...
    bana da yansımız kart ücreti, yarın arayacağım bakalım
  • Geçen yıl kart aidatımı iptal etmemişlerdi, bu yıl yine iptal etmiyorlar. Kısmi iade bile çıkmıyormuş sistemde. Sadece puanla ödeme seçeneği varmış. 1 ay sonra yine arayın belki yeni bir seçenek sisteme tanımlanabilir dediler.
  • Bu sene bankaların karları da ciddi azaldı koronadan dolayı

Dolayısıyla kart aidatı gibi gelir kapıları en büyük kozları olacaktır. Kısmi iade alan kendini şanslı sayabilir büyük çoğunluğa iade etmeyeceklerdir muhtemelen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen yıl iade etmişlerdi bu yılda iade ettiler. Yapmanız gereken aidat gelmeden kartı kapatma talebi verin 1 hafta sonra arayıp aidatı 1 yıl daha öteliyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: fr33b7y

Geçen yıl iade etmişlerdi bu yılda iade ettiler. Yapmanız gereken aidat gelmeden kartı kapatma talebi verin 1 hafta sonra arayıp aidatı 1 yıl daha öteliyorlar.
    3bine yakın puan var, kapatın diyemiyoruz haliyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhendisgsm

Bu sene bankaların karları da ciddi azaldı koronadan dolayı

Dolayısıyla kart aidatı gibi gelir kapıları en büyük kozları olacaktır. Kısmi iade alan kendini şanslı sayabilir büyük çoğunluğa iade etmeyeceklerdir muhtemelen
    Eşime %75 iade oldu(harcama sözü karşılığında), babamın koşulsuz tamamı iade oldu ama benim nedense 2 senedir iade olmuyor, hiçbir seçenek çıkmıyor sistemde. Neye göre bu seçenekler belirleniyor banka tarafından anlayabilmiş değilim henüz..
  • kart ücreti için aradığımda sadece puanlarınızdan düşebiliriz dedi, ben de tekrar ararım deyip kapadım.
    ne yapmak lazım bilen var mı?
  • cesarepavese C kullanıcısına yanıt
    1 ay sonra tekrar arayın MH kart aidatının iadesini isteyin. Her ay koşullar değişiyor şansınızı denemekte fayda var.

• Bende az önce aradım, %75 i iade ettiler.
    60 TL ödemiş oldum, oda gayet makul zaten benim için.

• quote:

Orijinalden alıntı: AnimaL.

Geçen yıl kart aidatımı iptal etmemişlerdi, bu yıl yine iptal etmiyorlar. Kısmi iade bile çıkmıyormuş sistemde. Sadece puanla ödeme seçeneği varmış. 1 ay sonra yine arayın belki yeni bir seçenek sisteme tanımlanabilir dediler.
    1 ay değil de ay başında yeniden bir ararım ben.
    aklıma şu geldi, ücretsiz kart alıp, puanları buna aktarsak ve öyle arasak yani kartta puan olmayınca puandan düşelim demezler heralde
  • cesarepavese C kullanıcısına yanıt
    Ozaman da avans puan kullanarak kart aidatinizi ödeyebilirsiniz demişlerdi bana.

Karttaki puanları başka bir karta aktarip kart kapatma talebi vermeniz lazım osekilde iade alma şansınız var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cesar2005 C kullanıcısına yanıt
    Pegasus havayolları ile 20 haziran istanbul münih 4 temmuz stutgart istanbul ailece 4 kişilik biletim vardı, kamu çalışanı olduğum için açığa almak istedim. Müşteri hizmetleri 30 marta kadar cezasız başvuru süresi olduğunu artık değişiklik yapamayacağımı belirtti.

Müşteri hizmetlerine yazılı kayıt oluşturdum. 10 gün sonra standart cezalı bilet koşullarının geçerli olduğunu söylediler.
    Hakem heyetine başvurmak için araştırırken pegasus Web sitesinden açığa alma cezasını öğrenmek için baktığımda Gidiş dönüş 800 TL ceza ödemem gerektiğini gördüm.

10 dk sonra Müşteri hizmetlerini tekrar aradım. Yetkili; uçuşun 5 dk önce iptal olduğunu, bu yüzden ücretsiz açığa alabileceğimi söyledi.
    Yani sonuç olarak fena uğraştıracaklardı son anda kurtuldum.

• Son zamanlardaki aidat politikalarını okumaya gelmiştim ki birçok kişi yazmış. Eşimin kartı için, haziranda yansıyacağına dair ses kaydı olduğundan eminim ancak geçenlerde 184.50 TL.cik araya sıkıştırmışlar. İptal etmediler, puandan kullanın dediler, ben de ses kaydının dinlenmesine yönelik talep oluşturdum bakalım.
  • ozgur kullanıcısına yanıt
    selamlar ben dün fon alımı yaptım ama uygulamada world mobil uygulamada işlemim görünmüyor, nedendir acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Puan aktarımı için güncel faks numarası nedir acaba? En son 0262 647 19 00 idi, hala aynı mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 185 TL çıktı kart ücret, (%75 iade oluyor) taksit dışında bana bu kartın bir yararı olmadı. Biz kartı zamanında aldık o yıldan sonra eski adios espirisi bitti. Maximum kart almış olsaydım daha çok yararı olacaktı.
    Önemli değil sabit müşteriyi kaybetmiş oldular, bu yıl kullanır zamanı gelince kapatırım.

Enpara devam...
  • Başlığı görünce yazayım dedim, muhtemelen de son mesajımdır, adios Adios diyenlerdenim, tüm kartları kapattım, 242 TL kart ücreti de neymiş.

Zaten eski esprisi yok, Vakıfbank milplus direkt 2 ile çarpıyor, parafly ve shopandfly gibi kartlar da var.

Mezarlıklar vazgeçilemeyenlerle doludur YKB.

• quote:

Orijinalden alıntı: Flexi_

Başlığı görünce yazayım dedim, muhtemelen de son mesajımdır, adios Adios diyenlerdenim, tüm kartları kapattım, 242 TL kart ücreti de neymiş.

Zaten eski esprisi yok, Vakıfbank milplus direkt 2 ile çarpıyor, parafly ve shopandfly gibi kartlar da var.

Mezarlıklar vazgeçilemeyenlerle doludur YKB.
    hocam o diğer bankalar kart aidatı almıyormu. hani adios'un aidat almasını savunmuyorum ama bu aidat işi zaten her bankada mevcut

bende adios dışında en az 4-5 kart daha var hepsine aidat geliyor. kimi ediyor kimi etmiyor ama bunun bir kuralı olmadığı için o banka iyi bu banka kötü demek doğru değil.

dolayısıyla madem ineğin sütünü içiyoruz yem parasına da ortak ol diyorlarsa karar bizim. ya sütü içmeye devam eder parasını öderiz yada süt içmeyi bırakırız gider marketten ucuz hazır paketli sütlerden alırız

• Hocam kendi tecrübelerimi aktarayım;
    Parafly aradım iade etti,
    Shopfly aradım 9 ay kalma sözüne kart ücreti almadı, amex kartın kart ücretinden fazlasını mil verdi.
    Vakıfbank milplus platinum'a saygı duyuyorum, hiç bir müşterinden kart ücretine itiraz almıyorlar diye biliyorum, ücreti de en son 179 TL vermiştim. YKB kimisinden alıyor kimisinden almıyor, yarısını iade ettiği var, % 75'ini iade ettiği var, bana kalırsa kendim için hepsini iade edecek kadar aktif bir kullanıcıyım.
    Ne diyim, kart aidatı almadığı müşterileri ile mutlu bir izdivaç dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flexi_ -- 28 Mayıs 2020; 23:28:37 >
  • Flexi_ F kullanıcısına yanıt
    Vakıfbank Milplus platinum iki senedir aylık 2000 tl harcama sözüne iade alıyorum

• 
Sayfa: önceki 40854086408740884089
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.