Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (4050. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: faithgebze Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
84.735
Cevap
1.077
Favori
5.536.265
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40484049405040514052
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    muhtemelen internet bankacılığı/mobil bankacılıktan seçim yapmışsınızdır puan ile ödeme için farkında olmadan yapılabiliyor, müşteri hizmetleri işlemi geri alıp nakite dönüştürebiliyor aidat ödemesini. Öncelikle aidatın iptalini talep edin hocam size teklif sunarlarsa da kabul edin bana %75 iade olmuştu, kalan %25 için bankalar birliğine şikayet ettim ama bankalar birliği haklı buldu bankayı ödedik mecbur.
  • egemans06 E kullanıcısına yanıt
    iade için basvurmadım ama müşteri hizmetleri yarın puanları geri yükleyip, karttan alacak parayı. İnternet işlemlerinden baktığımda puanlardan ödemeye onay vermişim gözüküyor, kontrol etmekte fayda var.
  • merhaba. kartı yeni çıkaranlardanım. arayıp tek tek sormak baya uğraştırıcı. fiyatları kontrol edebileceğim bir websitesi var mı?

adios araç kiralama için sadece avis ile mi çalışıyor? uçak bileti, otel rezervasyonlarının fiyatlarını en doğru nereden kontrol edebilirim?

teşekkürler şimdiden.
  • Guest Account kullanıcısına yanıt
    Avis günlük ekonomik 180 civari 1.3 ile carpar premium yani faydasi cok azaldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fr33b7y

Arkadaşlar yaptığım incelemelere göre setur un fiyatları çoğu acentaya göre yüzde yirmiye varan oranlarda yüksek puanların çarpanı iki olsa bile aslında gerçek çarpan 1.6 falandır.
    Örneğin May thermal otel 16 - 20 aralık setur fiyatı 2380 yani 1190 puan. Ets fiyatı 1728 tl 864. Yani ederi 864 puan olan oteli adamlar bize 326 puan fazladan satıyorlar.
    Kartın bir avantajı bence yok.
    merhabalar,

farklı bir acentede daha düşük bir fiyat bulduğunuzda setur ile paylaşınız,aynı fiyattan yardımcı olacaklardır.
  • sabri0908 S kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    Puanla yapılan alımlarda da yardımcı oluyorlar mı?

• Oluyorlar sorun yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: egemans06

muhtemelen internet bankacılığı/mobil bankacılıktan seçim yapmışsınızdır puan ile ödeme için farkında olmadan yapılabiliyor, müşteri hizmetleri işlemi geri alıp nakite dönüştürebiliyor aidat ödemesini. Öncelikle aidatın iptalini talep edin hocam size teklif sunarlarsa da kabul edin bana %75 iade olmuştu, kalan %25 için bankalar birliğine şikayet ettim ama bankalar birliği haklı buldu bankayı ödedik mecbur.
    Benden de ücret kesilmiş. Benim adios'ta ilk yılım ve ilk defa kart aidatı kesildi. Müşteri hizmetlerini nasıl ikna edebilirim iade için?
  • Delpo41 kullanıcısına yanıt
    Neredeyse world card ve adiosu çıktığından beri kullanıyorum. İlk defa bu yıl benden de aidat kestiler. MH ni ikna edebileceğinizi zannetmiyorum. Zaten onlarda da bir insiyatif olmuyor kanaatindeyim. Ama arayın, eğer sonuç alırsanız bizleri de haberdar edin. Kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sabri0908

merhabalar,

farklı bir acentede daha düşük bir fiyat bulduğunuzda setur ile paylaşınız,aynı fiyattan yardımcı olacaklardır.

Alıntıları Göster
    merhaba
    setur ile paylaşın demişsiniz
    nasıl bir yol izlemeliyiz?
    seyahat hattını arayıp başka firmanın fiyat ekran görüntüsünü mü fakslamalıyız?
    ya da telefonda ebyan yeterli midir?
  • Merhabalar.
    Telefon gorusmesinde,ornegin x acente fiyati su kadar,bu rakam icin yardimci olabilirmisiniz dediginizde yardimci oluyorlar. (Otel ile goruserek)

• Arkadaslar dun aksam bir restauranttan 200 tl civarinda odeme yaptim adios ile. Fakat kisiye ozel 6x125 tl kampanyasina dahil olmadi. Odeme hala provizyonda gorunuyor, bundan dolayi mi? Yoksa baksa bir sorun mu var. Cunku daha onceki islemlerinde hep mesaj geliyordu ve world mobil sayacta 125 tl uzeri islem yaptigim gorunuyordu.

Bilgisi olan var mi?

• AnimaL. kullanıcısına yanıt
    Slipte YKB yazıyor mu? Başka Pos'tan çekmiş olabilirler mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: numberone2000

Slipte YKB yazıyor mu? Başka Pos'tan çekmiş olabilirler mi?
    Evet birisi başka postan çekmiş, diğer işlemimde ykb yazıyor slipin en altında ama orasıda üye işyeri değilmiş. Hepsiburada'dan saat aldım o da elektronik olarak geçmiş. 3'te sıfır yani :)

Neyse altın falan alıcaz artık. 3 farklı kuyumcudan bunlara dikkat ederek. Acemiliğime denk gelmiş..
  • Axess’ten rekabetçi ve başarılı bir adım gelmiş
    Artık sadece Adios değil silinmeyen puanı olan kart

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kikimato -- 25 Ekim 2019; 21:33:14 >
  • İyi yapmış Akbank. Keşke daha rekabetçi olabilseler de oraya geçsek.

Yapı Kredi beni çok yoruyor. Bugün Ankara Kızılay Avm Adidas mağazasından spor ayakkabı aldım. Ne 300'e 30 worldpuan adidas kampanyasına sayıldı ne kişiye özel kazı kazan kampanyasına! Bunun üzerine mh'yi aradım ve o mağazanın Adidas sayılmadığını söylediler bana. Koskoca avm'de adidas tabelasıyla faaliyet gösteren mağazanın Adidas'ın kendi mağazası olmadığını nereden bileyim ben? Alışveriş yapmadan önce vergi levhası mı soracağız adamlara? Ya da mersis bilgilerini alıp e-devletten mi sorgulayacağız? Adidas'ın internet sitesinde gözüküyor mağazalar linki altında. Daha neye bakacağım ben?

Axess silinmeyen puanlarına adios gibi de bir uçuş/tatil programı eklerse hemen geçerim. İninal'ı engellemeleri zaten yeterince ket vurmuştu puan kazanmaya, bir de böyle ufak tefek şeyler için de uğraşmak zorunda kalmak son damla oldu benim için!

• mkeynes M kullanıcısına yanıt
    Hocam alışveriş yapmadan önce uygulamadaki nerede geçerli olduğunu bakmış mıydınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: hakgez

Hocam alışveriş yapmadan önce uygulamadaki nerede geçerli olduğunu bakmış mıydınız?
    Uygulamadaki sayfada ayriyeten belirtilen bir liste yok hocam. adidas.com.tr websitesinden yapılacak alışverişler hariç Adidas mağazaları diyor.

Kız da outletler hariç Ankara'daki tüm mağazaları bu firma işletiyor dedi. Yani bu bilgi doğruysa koca Ankara'da anladığım kadarıyla Adidas'ın kendisine ait bir mağazası yok.

Yani gerçekten anlaşılır bir durum değil. Ykb reklam ediyor, Adidas kampanya olarak gösteriyor ama gidip bir Avm'deki Adidas mağazasından alışveriş yaptığınızda burası adidas değil diyebiliyorlar! Gidip hacımehmetoğlundan alışveriş yapmıyoruz ki. Adidas tabelalı, sadece Adidas ürünleri satan bir mağaza burası. Franchise tarzı bir durum varsa o zaman onları da kampanyaya dahil edin. Etmiyorsanız da açık açık şu şu mağazalardan yapılacak alışverişler deyin! Eminim ki bir çok kişi ardına düşmüyor, alışverişini de iptal etmiyordur. Koca koca markalara böyle küçük hesaplar hiç yakışmıyor!

• mkeynes M kullanıcısına yanıt
    Uygulama daki kampanya sayfasında konum işareti var. Oraya bastığınızda nerede geçerli haritada görünüyor. Harita üzerinden arama yapıp kontrol edilebiliyor. Şahsen ben oradan teyit ediyorum. Oradan bakmışmıydınız

• quote:

Orijinalden alıntı: hakgez

Uygulama daki kampanya sayfasında konum işareti var. Oraya bastığınızda nerede geçerli haritada görünüyor. Harita üzerinden arama yapıp kontrol edilebiliyor. Şahsen ben oradan teyit ediyorum. Oradan bakmışmıydınız
    Ben android uygulamasını kullanıyorum, doğrudan gözüken bir konum butonu yok uygulamada ama siz yazınca biraz araştırdım ve kampanya giriş ekranındaki 3 noktada bulunan "haritada göster" diye bir menü üzerinden ulaştım. Sağ olun hocam, en azından bunu öğrenmiş olduk. Kıyıya, köşeye koymuşlar en önemli konuyu!

5 yer gözüküyor Ankara'da. Bir çok avm'deki mağazalar gözükmezken Oktay Kundura diye bir yerin kampanyada gözükmesi çok ilginç doğrusu :) Demek ki Adidas resmi mağazası olmasından ziyade world üye işyeri olmasıyla daha fazla ilgisi var.

Avm'lerden Ankamall var listede. Zaten baştaki düşüncem Ankamall'dü ama gün içi planlar değişince Kızılay'dan almıştım. Neyse ki erken müdahaleyle iptal ettim alışverişi, yarın bir de Ankamall'den denerim artık.

• 
Sayfa: önceki 40484049405040514052
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.