Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (4038. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü1 Mobil
5 sn
84.752
Cevap
1.076
Favori
5.538.568
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40364037403840394040
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mehmet t

Arkadaşlar 700 küsür tl puanım var. Bilet için biriktirmistim ama bundan sonra kullanamayacağım. Neyse ileride kullanırım diye düşünürken bir de aidat aldilar iade de etmediler. Puanları harcayıp kartı kapattirmayi düşünüyorum fakat bu kadar biriktirdikten sonra 1e1 kullanmak da istemiyorum. Önerisi olan var mi acaba? Seyahat ve tatil harici ne yapılabilir ? Veya başkasına aktarım imkanı var mıdır?
    Aktarma imkanı yok.

1e1 kullanmak zorundasınız.
  • copenhagen34 C kullanıcısına yanıt
    Haftasonu makasın açık olması yanında gördüğüm kadarıyla sadece vadesiz hesaptan işlem yapılıyor. Kart ödeme seçeneğini göremedim.
    Sizde çıkıyorsa menü yolunu yazar mısınız?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Size ozel, Eylul ve Ekim aylarinda Yapi Kredi bireysel kredi kartinizla her ay 6700 TL harcayip 40 TL, 8750 TL harcayip 100 TL puan kazanmak icin ODUL yazip 4454'e gonderin. Detayli bilgi icin:https://y.yapikredi.com.tr/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hebelehubele H kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Yapacak bir şey yok o zaman içim kan ağlayarak da olsa harciyacagiz 😀

• ilkerbb İ kullanıcısına yanıt
    Havasa binin çeşme için

• ilk defa bu sene kart aidatını iade etmediler. kapanma talebi aldılar ve 7 gün içinde kapanacak dediler. dönerler demiştim ama hala dönen yok. galiba kart iptal edilecek.
  • sak0575 kullanıcısına yanıt
    2x6700 40₺
    2x8750 100₺

Doğru mu anladım. Oran çok çok düşük

• Gs_KuRTuLuS kullanıcısına yanıt
    2x6700 80₺

2x8750 200₺

şeklinde.. 2 ay birbirinden bağımsız..
  • hebelehubele H kullanıcısına yanıt
    Turna.com kartlardaki puanı biriktirme sistemine sahip.
    Bir arkadaşım Adios harici bir kart kullanıyor ve bu şekilde uçak bileti ile değerlendiriyor.
    Buda bir alternatif size.
  • mehmet t M kullanıcısına yanıt
    Eğer nakite çevirmekse niyetiniz kredi kartı puanıyla altın satan siteleri inceleyin.
    Benzer şekilde GG, N11 gibi sitelerde piyasanın bir miktar üzerinde altın satışı yapılıyor. Ancak hem altın satılan hem de puan kullandıran site var mı bilmiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • egitim/kirtasiye kampanyasi icin sektoru kirtasiye gecen site var mi bildignz

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmet t

Arkadaşlar 700 küsür tl puanım var. Bilet için biriktirmistim ama bundan sonra kullanamayacağım. Neyse ileride kullanırım diye düşünürken bir de aidat aldilar iade de etmediler. Puanları harcayıp kartı kapattirmayi düşünüyorum fakat bu kadar biriktirdikten sonra 1e1 kullanmak da istemiyorum. Önerisi olan var mi acaba? Seyahat ve tatil harici ne yapılabilir ? Veya başkasına aktarım imkanı var mıdır?
    migros hediyem kart, ucuzabilet.com veya turna.com'a aktarıp ihtiyaç oldukça kullanabilirsiniz.

• 28-31 Ağustos arası harcama hedefinde ben de son ana kalıp fon alım işlemi mağduru olanlardanım. Benim de hedefim 9000 TL'ye 180 TL puan idi. 30 Ağustos cuma resmi tatil ve 31 ağustos haftasonuna denk geldiğini atladık. Tatilde deneyince de o an limitimden düşüp harcama yansımadı. Ben de işlemde hata olduğunu düşünüp 3 kez tekrarladım. Sonra vazgeçtim. Meğer o yaptığım bütün işlemler hafta içinde yerine getirilecek şekilde bekliyormuş. 2 Eylül Pazartesi günü birden peşpeşe fon alım talimatları gerçekleşti ve kartımın limiti birden boşaldı ve eksiye düştü.

İptal ettirmek için müşteri hizmetlerini aradım. Bu alım emirlerini iptal etmek istediğimi söyledim. Bir kaç farklı birime aktarma sonrasında öğrendim ki henüz fon alımı gerçekleşmemiş olan emirler "Kredi Kartı ile düzenli fon alımı/talimat izleme" menüsü altında görülüyormuş. Bazılarını MH aracılığı ile iptal ettirdim. Kalanları ben buradan iptal ettim.

• infest06 kullanıcısına yanıt
    D&R geçti.
  • Seturbiz.com da yurtdışı otel için arama göremedim. Nereden bakabiliriz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 6500/60 harcama kanpanyası gelmiş. Oranı indirmişler bayağı

• Gs_KuRTuLuS kullanıcısına yanıt
    Kampanyaya katılmazsanız, birkaç ay sonra daha makul oranda kampanya geliyor (garantisi yok tabi)

• merhaba,
    hafıza kartı alacağım.

hem Eğitim/Kırtasiye hem de play card'ın internet alışverişi kampanyasına katılabileceğim bir site olabilir mi acaba?

D&R'dan alışveriş yapsam, kombo olur mu??
  • ms365 M kullanıcısına yanıt
    Evet haklısınız normalde beklerdim ama geçen ay sonu arayayım dedim. Bu ay böyle geldi

• 0262 647 27 06 numaraya faks çektim Adios karttaki puanlarımın kardeşimin Adios'una transferi için bu cuma öğleden sonra. Numara doğru değil mi? Kaç günde transfer gerçekleşir arkadaşlar?

• 
Sayfa: önceki 40364037403840394040
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.