Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (4037. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
84.752
Cevap
1.076
Favori
5.538.507
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40354036403740384039
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Belki işine yarayan olur.Hisse senedi ile ilgilenen arkadaşlara duyurulur.Bende katılacaktım,fakat tek işlemin en az 10000 TL olmasından dolayı vazgeçtim şimdilik.

"Yapı Kredi Yatırım 30.Yılında 30 Müşteriye 1.000 TL Değerinde Worldpuan Hediye Ediyor!"
    21 Ağustos – 21 Ekim 2019 tarihleri arasında Yapı Kredi Yatırım’ın yeni platformu Yatırım Dünyam’dan, (hemhttps://www.yatirimdunyam.com.tr/ websitesi hem de Yatırım Dünyam mobil uygulaması) hisse senedi işlemi yapan 30 kişi 1.000 TL değerinde puan kazanma şansını yakalayacak.
    https://www.yapikredi.com.tr/kampanyalar/detay/162337

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhammet atış -- 28 Ağustos 2019; 20:52:0 >

• ss480 S kullanıcısına yanıt
    Bankalar ödemesini düzenli yapan müşterileri sevmezler bu da o hesap heralde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sakizagaci S kullanıcısına yanıt
    Kaziklandik o zaman artik kacari yok. Karti kapatirken birşey teklif ediyor mu yapıkredi?

• quote:

Orijinalden alıntı: muhammet atış

Belki işine yarayan olur.Hisse senedi ile ilgilenen arkadaşlara duyurulur.Bende katılacaktım,fakat tek işlemin en az 10000 TL olmasından dolayı vazgeçtim şimdilik.

"Yapı Kredi Yatırım 30.Yılında 30 Müşteriye 1.000 TL Değerinde Worldpuan Hediye Ediyor!"
    21 Ağustos – 21 Ekim 2019 tarihleri arasında Yapı Kredi Yatırım’ın yeni platformu Yatırım Dünyam’dan, (hemhttps://www.yatirimdunyam.com.tr/ websitesi hem de Yatırım Dünyam mobil uygulaması) hisse senedi işlemi yapan 30 kişi 1.000 TL değerinde puan kazanma şansını yakalayacak.
    https://www.yapikredi.com.tr/kampanyalar/detay/162337
    Hocam zaten puanı kullanmak için 2 ay süre vermişler, gerçi bu puan kıtlığında 1000puan fena değil ama bu ekonomik ortamda da 10.000₺ borsa işlemi yapmakta daha büyük risk

• muhammet atış M kullanıcısına yanıt
    Kampanya tanımı içim herhangi ek bir işlem yaptınız mi ?

• herdemasivemavi H kullanıcısına yanıt
    Hayır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • muhendisgsm kullanıcısına yanıt
    Adiosta süre yok.o süre diğer kartlar için geçerli.eğer parça parça işlem kabul edilseydi katılacaktım.yanı tek işlemde 10000 tl değilde günlük işlem hacmi 10000 tl olanlar için 1 çekiliş hakkı gibi o zaman çok daha iyi olurdu.gerçi mail attım bu konuda değerlendirilecek ve denildi.belki o maddede düzeltme yaparlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Adiosta süre yok.o süre diğer kartlar için geçerli.eğer parça parça işlem kabul edilseydi katılacaktım.yanı tek işlemde 10000 tl değilde günlük işlem hacmi 10000 tl olanlar için 1 çekiliş hakkı gibi o zaman çok daha iyi olurdu.gerçi mail attım bu konuda değerlendirilecek ve denildi.belki o maddede düzeltme yaparlar.
    süre yok biliyorum da bu sefer son kullanım tarihi vermemişler yüklenen puanlar şu tarih aralıklarında şu alanlar dışında kullanılabilir gibi alışılmadık bir ifade var.

yüklenecke puan miktarını da gözönüne aldığımızda kıllanmadım değil açıkçası.
  • muhammet atış M kullanıcısına yanıt
    bende gördüm ve yatırım hesabını webden açıyordum. komisyon ücretleri görünce vazgeçtim.
    hisse alım satımında %1 gibi saçma bir oran yazıyordu, bir orda düdüklemedikleri kalmıştı zaten
    dikkat eden oldumu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakizagaci

bende gördüm ve yatırım hesabını webden açıyordum. komisyon ücretleri görünce vazgeçtim.
    hisse alım satımında %1 gibi saçma bir oran yazıyordu, bir orda düdüklemedikleri kalmıştı zaten
    dikkat eden oldumu ?
    Oran %1 değil Binde 2 yani 10000 TL alım için ödemeniz gereken komisyon 20 TL dir.Al satta toplam 40 TL ödeme yapmanız gerekiyor.
  • quote:

Oran %1 değil Binde 2 yani 10000 TL alım için ödemeniz gereken komisyon 20 TL dir.Al satta toplam 40 TL ödeme yapmanız gerekiyor.

Alıntıları Göster
    Şimdi tekrar hesap açma işlemini denedim, ücretler kısmında %1 yazıyor.
    Binde 2 nerede gördünüz? Bankalar için binde 2 normal görülebilir,
    ama burda %1 yazıyor!

• quote:

Orijinalden alıntı: sakizagaci

Şimdi tekrar hesap açma işlemini denedim, ücretler kısmında %1 yazıyor.
    Binde 2 nerede gördünüz? Bankalar için binde 2 normal görülebilir,
    ama burda %1 yazıyor!

Alıntıları Göster
    Arayp sordum.EN YÜKSEK binde 2 dediler..444-0-444 yatırım bölümüne bağlanıp sizde sorun.

• 3 gunluk kisisel harcama hedefi icin fon alimina guvenmistim.
    Simdi de resmi tatil oldugu icin islem yapilamiyor.
    Onerisi olan?
  • Harcama hedefi kampanyam silinmiş world mobilde . Varmıdır benzer sorun yaşayan?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilkerbb İ kullanıcısına yanıt
    sistemsel sorun varmis - MH arayip ekletebilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mutluthegreat

3 gunluk kisisel harcama hedefi icin fon alimina guvenmistim.
    Simdi de resmi tatil oldugu icin islem yapilamiyor.
    Onerisi olan?
    geç kalmışsınız.Nakit çekim yapıp geri yatırma işine baktım ama oda pek karlı değil.SANIRIM nakit çekim ücreti %4 kesiyor.
  • quote:

geç kalmışsınız.Nakit çekim yapıp geri yatırma işine baktım ama oda pek karlı değil.SANIRIM nakit çekim ücreti %4 kesiyor.

Alıntıları Göster
    Ben de harcama hedefi için resmi tatil, 30 ağustos.ta fon alim emrini verdim ancak karttan limit düşmedi henüz. Hedefe dahil olur mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: outofnick

Ben de harcama hedefi için resmi tatil, 30 ağustos.ta fon alim emrini verdim ancak karttan limit düşmedi henüz. Hedefe dahil olur mu?

Alıntıları Göster
    karttan limit düşecek ve extre de harcama gözükecek.Yoksa harcama kabul edilmez.
  • Mutluthegreat M kullanıcısına yanıt
    elektronik altın alımı yapılabilir
  • Arkadaşlar 700 küsür tl puanım var. Bilet için biriktirmistim ama bundan sonra kullanamayacağım. Neyse ileride kullanırım diye düşünürken bir de aidat aldilar iade de etmediler. Puanları harcayıp kartı kapattirmayi düşünüyorum fakat bu kadar biriktirdikten sonra 1e1 kullanmak da istemiyorum. Önerisi olan var mi acaba? Seyahat ve tatil harici ne yapılabilir ? Veya başkasına aktarım imkanı var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet t -- 31 Ağustos 2019; 12:58:1 >
  • 
Sayfa: önceki 40354036403740384039
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.