Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (4036. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
84.752
Cevap
1.076
Favori
5.538.581
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40344035403640374038
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    katıl butonu varmış

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kikimato

katıl butonu varmış

tam o saatte harcama yaptım ama bilgim olmadığı için katılamadım. Şansıma 12:11 de harcama yapmışım tesadüf,
    şansızlığıma kampanyayı görmedim katılmadım.
    kampanya güme gitti.
  • crackerss1982 C kullanıcısına yanıt
    Hocam geçen ay bana da ay sonuna kadar 2400 harca 100 puan diyordu world mobil uyg. Harcama yaptım ve sayaç ilerledi. Ağustos ayının ilk 10 günü yatacaktı ama hala yatmadı. Pzt kayıt açtım hala yanıt yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Düzenli olarak kullandığım adios karta çıkan kart ücretini geçen sene arayıp 2019 yılı için iptal ettirmistim. Yine kart ücreti dönemi yaklaştığı için bu sefer önceden davranıp kartın iptalini gerçekleştirdim. 137 lira bu kart için çok çok fazla

Ceptetep kredi kartına geçeceğim yüksek ihtimal. Kredi kartı olmadığı halde uygulama üzerinde ki kampanyalarla bile adios tan kat kat daha faydalı oldu

• İki yıldır kart aidatını iade etmemişlerdi. Kartımdaki puanları eşimin kartına aktarıp kartımı kapattım.

Bana 2 yıldır, eşime ise kartı aldığı tarihten beri, 3 yıldır harcama hedefi gelmiyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ftokan -- 26 Ağustos 2019; 11:20:18 >
  • kisiye ozel harcama kampanyam var. 3000 lira civari daha harcarsam 65 puan yatacak. fon alimiyla alakali 2014 yilinda mesajlar yazilmis ancak kafama takilan birkac nokta var. ay sonu gelmeden 3000 lira civari fon alsam, fonlar hesaba gecince satarsam, zarar yazma ihtimali var mi yoksa sifira sifir mi olur?

• outofnick O kullanıcısına yanıt
    Yfbl1 ykb para piyasası fonu alın. Kartınıza borç yansır, kartın son ödeme tarihinden 1 gün sonra geçer hesaba. Zarar olmaz bunda. Sonra da bozdurursunuz

• outofnick O kullanıcısına yanıt
    ben kendi yaptığımı yazayım.
    30/07 tarihinde fon alımı talimatı verdim 2550 tllik.
    Kartın son ödeme tarihi 16/08 tarihinde fon alınmış.
    kart borcunu zamanında ödediğim için gecikme faizi vs. uygulanmıyor, ödemeyi geciktirirsen tek zarar burada edilebilir.
    fonlarım hala duruyor şu anki değeri 2560 tl.
    satmadım belki bir sonraki kart ödeme tarihinde satar ordan öderim.
  • ftokan F kullanıcısına yanıt
    harcama hedefi ararsan yaparlar, üzerine yatmışlar anladığım.
    yılda iki kez veriliyor diye biliyorum, çıkmazsa yada arayarak isteyin.
    aradıktan bir ay sonra çıkar, ödemenizin olduğu bir zamana o şekilde denk getirebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elliyedi

Adios premium üyelik ücreti 242tl yansımıştı, sadece %75'ini iade ettiler. Bu yılki uygulama böyleymiş. Kalan miktarı da puan olarak ödeyebilirsiniz dediler, tabiki reddettim.
    ne yaptıysam iade etmediler, paşa paşa ödedim. herkes nasıl iade ettiriyor anlayabilmiş değilim. Ekrana düşmediği sürece yapabileceğim bir şey yok dedi müşteri temsilcisi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: airport34

ne yaptıysam iade etmediler, paşa paşa ödedim. herkes nasıl iade ettiriyor anlayabilmiş değilim. Ekrana düşmediği sürece yapabileceğim bir şey yok dedi müşteri temsilcisi.

Alıntıları Göster
    iade ettirebilenlerinde ekranlarına çıkıyor da iade ediyorlar hocam. yoksa telefonda ağlayıp sızlama dönemi kartı kapatırım tehditleri yemiyor.

kişiye göre bir ekran geliyor ve orada ne yazıyorsa o. örnek ben ve anneme aidat geldi ben aradım %100 verdiler annem aradı ona %75
  • airport34 kullanıcısına yanıt
    aynen bende de durum öyle oldu. bunlar memnuniyeti düşürüyor. herkes şikayetçi haberiniz olsun ykb. bu gidişle aidat ödettirecek müşteri bulamayacaksınız.
  • Harcama hedefini tamamladığım ve uygulamada bu şekilde görüldüğü halde daha sonra uygulamada kontrol ettiğimde silindiğini gördüm ve puanımı yatırmadılar.Ekran görüntüsü almayı sakın unutmayın!
  • meceng M kullanıcısına yanıt
    Miles&smiles kartında da aidat var hocam, iade ediyorlar mı? Adios 242 TL kart aidatı yansıttı. Geri de iade etmiyorlar. Yıllık 60K'dan harcamam var, bu ücreti iade etmiyorlar. Başkalarına yüzde 75'ini iade etmişler. Nasıl bir uygulamadır anlamadım. Aidat tutarı kadar avans puan borçlandım, avanslar dolunca direk iade edicem.
  • emir66 E kullanıcısına yanıt
    bildiğim kadarıyla sizin 60 binlik alışverişiniz banka için önemli değil. asıl olan o miktarın ne kadarı faize kalıyor. yani bankaya ne kazandırıyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emir66

Miles&smiles kartında da aidat var hocam, iade ediyorlar mı? Adios 242 TL kart aidatı yansıttı. Geri de iade etmiyorlar. Yıllık 60K'dan harcamam var, bu ücreti iade etmiyorlar. Başkalarına yüzde 75'ini iade etmişler. Nasıl bir uygulamadır anlamadım. Aidat tutarı kadar avans puan borçlandım, avanslar dolunca direk iade edicem.
    avans puan borçlanmak bence daha büyük bir kazık. o puanı almak için kaç kat para harcaman gerekecek. mevcut puanlarınla ödemiş gibi düşün. amacı puan kazanmak olan bir karta müşteri temsilcileri puanla öde seçeneği getirmişler.
  • Gecen ayda gelmişti.4800 TL 180 TL PUAN.bu ayda gelen bu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhammet atış

Gecen ayda gelmişti.4800 TL 180 TL PUAN.bu ayda gelen bu.

Haziranda geldi Temmuzda geldi ama bu ay gelen giden yok. Arasak verirler mi acaba??

• muhammet atış M kullanıcısına yanıt
    Oran süpermiş...
    Bana 10200 e 100 puan geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gs_KuRTuLuS

Haziranda geldi Temmuzda geldi ama bu ay gelen giden yok. Arasak verirler mi acaba??

Alıntıları Göster
    valla bilmiyorum.Ben daha önce hiç bu neden ile aramadım.
  • 
Sayfa: önceki 40344035403640374038
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.