Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (4034. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
84.746
Cevap
1.077
Favori
5.537.282
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40324033403440354036
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    World mobil den bakabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Delpo41 kullanıcısına yanıt
    Bir kaç tane kartları var büyük ihtimal,1 ini kullansalar Bike diğerleri kullanılmayan kart oluyor ve sonraki ay onun için hedef geliyor tahminim

• Delpo41 kullanıcısına yanıt
    Harcama hedefi SMS ile mi bildiriliyor, World mobilde bana Özel de mi görünüyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devasaldost -- 16 Ağustos 2019; 11:13:42 >
  • Herkese Merhaba suan amerikaya Ucak bileti olarak bir kampanyalari varmi baktim ama göremedim ben

• Harcama sözü için fon alsak örneğin 10.000 tl komisyon al sat vs ne kadar zararımız olur?

• arkadaşlar hem world eko hem adios olunca sanki aidat yansımıyordu eskiden, değişti mi bu durum?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gs_KuRTuLuS

Geçen ay kredi kartından fon almıştım. Son ödeme tarihi sonrası geçecekti hesaba ama dün son ödemesiydi, borç falan da yok karta ödedim ama fon hesaba geçmedi neden olur böyle
    öğleden sonra veya yarın hesabında gözükür sonra satabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: infest06

Harcama sözü için fon alsak örneğin 10.000 tl komisyon al sat vs ne kadar zararımız olur?
    sanırım 1 kuruş zararın oluyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatih KARAHAN

Bir kaç tane kartları var büyük ihtimal,1 ini kullansalar Bike diğerleri kullanılmayan kart oluyor ve sonraki ay onun için hedef geliyor tahminim
    Benim 1 tane adios kartım var sanırım 2 veya 3 ayda bir harcama sözü için mesaj geliyor.Gelen mesajların bazıları wordmobilde gözüküyor bazıları gözükmüyor.gözükenlere wordmobilden katılıyorum gözükmeyenlere SMS gönderiyorum.10 yıllık kart sahibiyim harcamalarımın neredeyse çoğunu bu kart ile yapıyorum.Genel olarak puan kampanyalarını kaçırmamaya özen gösteririm (Gittigidiyor--hepsiburada-VS)
  • Gs_KuRTuLuS kullanıcısına yanıt
    Son odemede mi geciyor hocam hesaba,
    Ekstre kesilmeden almamiz mi gerekiyor ozaman

• bayram kampanyasını yükleme yaparak tamamlayabilecegimiz bir site falan var mıdır bilgisi olan yardımcı olabilir mi
  • muhammet atış M kullanıcısına yanıt
    Evet bugün 11 de geçti hesaba. Dün son ödeme tarihiydi

• infest06 kullanıcısına yanıt
    Temmuz 29 da aldım. 3 ağustos hesap kesildi. Dün de kartın son ödeme günüydü, bugün 11 de fon hesaba geçti

• 165 TL yıllık kart ücreti kesilmiş. 4 te 3 ünü yatırıyorlar. Hepsini alabilen var mı? Kartı iptal edin desem işe yarar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: maestro2

165 TL yıllık kart ücreti kesilmiş. 4 te 3 ünü yatırıyorlar. Hepsini alabilen var mı? Kartı iptal edin desem işe yarar mı?
    1 asıl 1 yedek kart için 363 TL Aidat geldi ve bana 6 ay açık olma sözüme %50 iade teklif ettiler kabul etmedim.
  • Harcama hedefi puanı halen yatmadı, napıyo bunlar

• quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

Harcama hedefi puanı halen yatmadı, napıyo bunlar
    19 unda yatacakmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: igidu

1 asıl 1 yedek kart için 363 TL Aidat geldi ve bana 6 ay açık olma sözüme %50 iade teklif ettiler kabul etmedim.

Alıntıları Göster
    bir sonraki adımınız ne olacak, ödeyip geçecekmisiniz.
  • avans puan kullanımını ilk sayfadan okudum ancak baya kafa karıştırıcı geldi bana. kısa ve net bilgi verebilecek biri var mıdır?

benim anladığım avans puan aldık 350 TL puan eşittir 70bin WP bunun 200 tl puanını kampanyalarla vs ile kapadık 150tl kaldı.

150x200 oda 30bin WP yapar. bunu güncel euro kuru (6,3tl) ile çarpıp 190bin wp yaptı. bunu da kampanayı bilet katsayısı ile çarpıyoruz 190.000 x (0,01652) yaklaşık 3150 tl yapar.
    yani 150tl puan için 3150 tl ceza mı ödeniyor ?
  • reew kullanıcısına yanıt
    Hocam o kadar karmaşık değil
    "kullanılan Avanspuan'ların bir yıl içinde kapatılmaması veya kredi kartının herhangi bir nedenle kullanıma kapatılması halinde, kapatılamayan Avanspuan'ların TL karşılığı kart sahibinin hesabına borç kaydedilir. Kapatılamayan Avanspuan'ın Türk Lirası karşılığı, eksik kalan her bir puanın, hizmetin satın alınması esnasında kullanılan katsayı ile çarpılması yoluyla bulunacak ve Banka'nın ilk talebinde ödenmesi gerekecektir."

Yani özetle eğer siz 2 katsayı ile çarpıp 150 puan karşılığı 300 liralık otel aldiniz sizden 300 lira geri alır , yok eğer özel kampanya döneminde 4 katsayiya karşılık geldi diyelim o zaman da 150*4 = 600 lira borclanirsiniz yani hem kurla hem katsayiyla 2 kez çarpma yok, ne kadar avantaj sagladiysaniz o kadar karşılık ödersiniz bundan ibaret.

• 
Sayfa: önceki 40324033403440354036
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.