Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (4022. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Ziplayankaplumbaga Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
84.752
Cevap
1.077
Favori
5.538.400
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40204021402240234024
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sizin verdiğiniz bilgi ile tekrar denedim, devam ediyormuş. Teşekkürler.
  • Adios kartın 28-30 Haziran arasındaki restoran harcamasında üye işyeri yazmıyor galiba. Kazanım yapan var mi? Yapikredi bu kampanyalarda güven vermiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • deaght kullanıcısına yanıt
    Üye olmayan üstelik kredi kartı slipinde teb bank yazan yeri saydı kampanya sayacı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ms365 M kullanıcısına yanıt
    Bu arada Seyahat hattı üzerinden süper eko biletler satılmıyor. Meselan sadece 7kg el bağaj hakkı olan pegaus bileti seyahat hattında 1 üst olan bilet satılıyor. O nedenle bazen arada fazla fark olabiliyor.

• Market Kampanyalarında Migros Sanalmarket ile Migros Magaza Ayri Ayri Sayiliyormu Farkli İşyeri Gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: kadir_trabzon

Market Kampanyalarında Migros Sanalmarket ile Migros Magaza Ayri Ayri Sayiliyormu Farkli İşyeri Gibi.
    Aynı gün farklı Migros’lar sayıldığına göre bu da sayılır bence

• kadir_trabzon K kullanıcısına yanıt
    Evet sayılır, aynı mağaza olmamasına dikkat edin.

• adiosun son uçak bileti kampanyasında gidiş - dönüş bileti fiyatına baktığımda limitin üzerine çıkıyor, sadece gidiş bileti alınabiliyor mu kampanya dahilinde ? tek yön olarak , deneyen soran ya da alan oldu mu ?
  • Tayland için Sixt den araç kiralamayı düşünüyorum.Turkiyedeki yeni ehliyetler kabul oluyormu daha önce deneyen oldumu.Aracı teslim etmeme durumlari olurmu .

• quote:

Orijinalden alıntı: umittrky

adiosun son uçak bileti kampanyasında gidiş - dönüş bileti fiyatına baktığımda limitin üzerine çıkıyor, sadece gidiş bileti alınabiliyor mu kampanya dahilinde ? tek yön olarak , deneyen soran ya da alan oldu mu ?
    Kampanya şartlarında gidiş dönüş alınmasının zorunlu olduğu yazıyor zaten

Yani tek yön alamazsınız

• quote:

Orijinalden alıntı: kadir_trabzon

Tayland için Sixt den araç kiralamayı düşünüyorum.Turkiyedeki yeni ehliyetler kabul oluyormu daha önce deneyen oldumu.Aracı teslim etmeme durumlari olurmu .
    Ben avis’ten phuket’te kiralamıştım, sıkıntı yaşamadım yeni ehliyet ile 👍🏼

• muhendisgsm kullanıcısına yanıt
    Güzel kardeşim haklisin kampanya şartlarında yazıyor lakin daha önce örneğin dünya kampanyasında puan limitini aşan bileti 399 puan + arada kalan 40-50 lirayı kredi kartımla ödemeye izin vermişti müşteri hizmetleri , belli olmaz saglari sollari bugün pazar arayıp sorma şansım yok sayfada arayıp soran varsa diye yazdım.

• quote:

Orijinalden alıntı: umittrky

Güzel kardeşim haklisin kampanya şartlarında yazıyor lakin daha önce örneğin dünya kampanyasında puan limitini aşan bileti 399 puan + arada kalan 40-50 lirayı kredi kartımla ödemeye izin vermişti müşteri hizmetleri , belli olmaz saglari sollari bugün pazar arayıp sorma şansım yok sayfada arayıp soran varsa diye yazdım.
    Yok hocam 40-50 gibi farkı ödeme işi tamamen SETUR insiyatifinde iyi niyet çerçevesinde yaptıkları bir uygulama

Ama senin dediğin tek yön alma olayı kampanya şartlarına ters SETUR zaten alırken gidiş dönüş baktığı için tek yön aldıramazsın

Ha SETUR da vardır bir kankan sistem de izin veriyordur o zaman başka 😄 belki alırlar ama normalde daha önce de denendi bu vermiyorlar

• Daha önce Malta'ya giden var mı, tavsiye eder misiniz bir de yurt dışı oteli hangi linkten bakıyoruz?
    https://www.seturbiz.com/b2c/tr/hotel/public/hotelSearch.seam

En son bu paylaşılmış.
  • Flexi_ F kullanıcısına yanıt
    ne amaçla gideceğinize bağlı hocam, deniz tatili mi kültür turu mu?

malta, özellikle ingilizlerin emeklilikte yaşadıkları bir ada olmuş, bizim alanya gibi biraz. en görülesi yeri valetta ismindeki başkenti. eski taş şehir çok güzel. ayrıca yine bizim alanya side bölgelerindeki gibi bol disko club vs var. bütün adayı gezdiren üzeri açık otobüslerin bir kuzey bir güney rotası var, biz ikisini de yapmıştık. yani mutlaka görülesi diyemem, yine de hoşumuza gitti.

otel ayarlarken valetta da kalmaya özen gösterin derim, diğer şehirler de yakın ama otoyollar çok gelişmiş olmadığı için acayip trafik oluyor yazın, vakit yolda gidiyor.

ne şiddetle tavsiye edebileceğim ne de uzak durun diyebileceğim bir yer yani hocam. eğer çok uyguna uçak ve otel denk getirirseniz hem denize girersiniz hem yeni bir yer görmüş olursunuz. ama bir Fransa nın italya nın estetiği güzelliği Malta'da yok doğrusu.

• Beyler bu yurtici ucak kampanyasi bilet tarihlerini degistirebiliyor muyuz temmuz ayina almam lazim ama agustosta kampanya biletleri

• Hocam açıklamalar için teşekkürler

Malta kafa dinleme ve değişiklik için.
    Avrupa’nın çoğu ülkesine gittim, İtalya da kuzey İtalya ve Sicilya kaldı, İspanya biletleri de çok pahalı özellikle Bilbao, Malaga tarafına gittim. Portekiz vs hepsi bitti ☺️
    Biraz güneş biraz kültür gezisi biraz kafa dinleme.

• world card kullanıyorum. adios'a başvursam ortak limit mi oluyor iki kart için?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest Account

world card kullanıyorum. adios'a başvursam ortak limit mi oluyor iki kart için?
    Evet limitler artık müşteri limiti oldu ortak kullanır

• muhendisgsm kullanıcısına yanıt
    Hatta ben bu son kampanyadan bilet alırken gidişi kullanmazsaniz dönüşü de kullanamazsınız dedi müşteri temsilcisi. Ne kadar doğru bilemiyorum ama biletlerin koşullarını sayarken söyledi.

• 
Sayfa: önceki 40204021402240234024
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.