Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (3872. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: isonery , ufukefe Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
84.751
Cevap
1.077
Favori
5.538.140
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 38703871387238733874
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: R2D2_C3PO

Merhaba,
    Tripadvisor'da Titanic Belek'te de ortadoğulu turist yoğunluğundan şikayet eden yorumlar var.
    Siz karşılaşmadınız mı ?

https://www.tripadvisor.com.tr/Hotel_Review-g312725-d4068937-Reviews-or5-Titanic_Deluxe-Belek_Serik_District_Turkish_Mediterranean_Coast.html

geçen sene temmuz ayında ben de titanic belekteydim. ortadoğulu turist sayısı baya fazlaydı evet.

insanı hiçbir şekilde ırkıyla,milletiyle ayırmam ama arap arkadaşlar su pompalı küçücük havuzlara tepeden tırnağa kıyafetleriyle girip kıyafetlerindeki tüm pislikleri havuzun içine bıraktıkları için pek kullanma fırsatımız olamadı maalesef.

• titanic deluxe belek pişmanlıktır. geçen sene 7 gün kaldım. kesinlikle her şeyiyle berbat ötesi otel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vatansever Müslüman Türk

surmez hocam hemen cevap gelir muhtemel gelirin yeterli gorulmemis

olumsuz da cevap gelmedi.
    Geçen sene başvurmuştum o zaman evet yetmemişti gelirim red cevabı geldi SMS ile. Ama bu sefer gelirim yeterli, limiti yukseltmelerini bekliyorum bi türlü aksiyon olmadı.
  • Adios un yurtiçi otel kampanyası yapma beklentisiyle, yine otel mevzuları gündemde ..
    tabi ben de, ilgiyle takip ediyorum..
    daha iyi bir tatil için ipuçları arıyorum..
    yalnız, eleştiri yaparken gerekçesiyle beraber yazarsak, daha faydalı olur kanaatindeyim..
    geçen yaz forumdan birçok arkadaş gibi, ben de titanic belek te idim..
    2017 tatil fırsatları konusuna yazdığım yazıyı aynen kopyalıyorum..
    umarım birilerinin işine yarar...

---------------------------------------------------------------------------------------------------

18-23 ağustos tarihlerinde titanic delüx belek te ailece konakladık. Otel beklentilerimizin çok altındaydı. Bölgedeki diğer delüx otellerle kıyaslayınca, '' DELÜX'' kelimesi abartı olmuş bizce.. ( Tabii ki herkesin beklentisi farklı..) Şöyle ki:

-- Havuz başında bira keyfi yapamadık. Bira 5 sene önce gittiğimiz otellerdeki gibi, kağıt bardakta verilen sulandırılmış fıçı bira. Efes marka.. havuz ve deniz kenarlarındaki barlarda oturursanız aynı bira cam bardakta veriliyor, şişe bira yok. yalnızca otel binasının içindeki irish pub da şişe bira var( efes ve miller marka), onda da dışarı çıkarılmasına müsade edilmiyor..

-- Otelde antep fıstığı yoktu, karışık çerezin içinde bile yoktu.. Karışık çerezin kalitesi fena değil..

-- Otel denize sıfır değil.. Ulaşım katamaran ve sürat tekneleriyle sağlanıyor. Denize ulaşım keyifli. Sıra olmuyor, beklemiyorsunuz.. Denizde iskele YOK.. Sadece 4*5 m lik dalgada sallanan, plastik bir duba var.. keyif vermiyor.. Denize ayağınız değdiği anda 6-7 adım atarsanız boyunuza geliyor, dalgalı ve bulanık.. Denizde fazla insan olmuyor bu sebeplerden..

-- Ücretsiz alacarte restaurantlarda şarap ücretli, ana restaurantta şarap ücretsiz..

-- Ana restaurant yemekleri beklentimizin altındaydı..

-- aquapark zayıf, heyecan verici 1 tane botlu kaydırak var, onda da sıra oluyor..

Tripadvisor de bir tane '' ÇAKMA DELUX'' yorumu vardı.. Aynen katılıyorum.. Bizim gözlemlerimiz bu yönde..

• quote:

Orijinalden alıntı: [escobar]

quote:

Orijinalden alıntı: Vatansever Müslüman Türk

surmez hocam hemen cevap gelir muhtemel gelirin yeterli gorulmemis

olumsuz da cevap gelmedi.
    Geçen sene başvurmuştum o zaman evet yetmemişti gelirim red cevabı geldi SMS ile. Ama bu sefer gelirim yeterli, limiti yukseltmelerini bekliyorum bi türlü aksiyon olmadı.

hocam bana da olumsuz cevap gelmedi bankaya git derim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar otelleri yazıyoruz ama bu sene de birebir aynı oteller mi olur? eğer öyle ise önümüzdeki 1-2 gün içinde otellere çalışayım.
  • Alamadığım tek kart . . 3 sefer red yedim

Kredi kart limiti de bayaa uygun

Ah ahh

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • titanic bodrum nasıl memnun kalan var mı?
  • sak0575 kullanıcısına yanıt
    ben de 2017 temmuzda kaldım ve yemek kısmı hariç diğer söylediklerinize katılıyorum.

Her gün en az 2 çeşit kırmızı et ızgara vardı. Snack barlardaki pide, lahmacun, döner ve mantı güzeldi. Sabah kahvaltısındaki kıymalı börek çok iyiydi. Çorbalar genel olarak çok lezzetliydi. Tek eksik şerbetli tatlılardı. çerezde antep fıstığı yoktu ama badem fındık fıstık vs. ve çok tazeydi.

içkilerde tek sıkıntı biraydı. diğer içkiler chivas regal e kadar vardı.

artılarına gelirsek:

konumu çok güzeldi. öğlen yemeklerinizi nehir kenarındaki restoranda yiyebiliyordunuz, yemekler ayağınıza geliyordu. nehirde balıklara ekmek atıyodunuz. yeşil huzurlu bir ortamı vardı. 5 yıldızlı otel konseptinin curcunasından uzak zamanlar geçirme fırsatımız vardı. akşamüstü gün batımında millet yemeğe abanıyorken biz bi yanda golf sahası bir yanda yemyeşil ağaçların arasında yürüyüş yapıyoduk.

sonra bu forumda bi arkadaş var titanik müşteri ilişkilerinde çalışıyodu, sağolsun alacarte rezervasyonlar için yer ayırttı, masa süsletti. alacarte restoranlar da gayet iyiydi. şöyle söyleyeyim crystal sunset alacarte lerinden çok daha iyiydi. voyage belek'e de yakındı. titanic dengi otellerde 5 gece konakladığınız zaman araştırın bakalım kaç gün ücretsiz alacarte kullanabiliyorsunuz.

ayrıca havuzbaşında patenle içki servisi yapan çalışanlar vardı. 2014te voyage belekte kaldım orada bile böyle bişey yoktu.

özellikle yeni evli çiftlere öneririm. artıları eksileri belli karar sizin

• xyz35 kullanıcısına yanıt
    Biz 2 senedir titanic oteli tercih ediyoruz ama çocuksuz bir aile için yorum yapamam.

• quote:

Orijinalden alıntı: xyz35

titanic bodrum nasıl memnun kalan var mı?

burayı ben de merak ediyorum. geçen sene alıp almama arasında kalıp alanı küçük olduğundan almamıştım.

ama denizi çok güzel diyolar.
  • R2D2_C3PO R kullanıcısına yanıt
    Ben geçen sene hem Ela Quality hem de Titanic otelde kaldım. Dediğimiz tip turistlere en çok Ela otelde karşılaşmıştım.

• geçen sene misal 99 TL olan yer bu sene en az 129 TL olur, oteller çok pahalı gelecek eğer kampanya olursa.
    sağlam puan gerececek bence bu sene.
  • 2 sene önce titanic delux belekte kalmıştık. 3. gün sıkıldık çocuklar dönmek istediler. ama gece eğlenceleri iyiydi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anvil -- 27 Mart 2018; 13:38:9 >
  • kvadankpakal kullanıcısına yanıt
    Geçen seneki gerçek otel fiyatları ne kadardı acaba? Bunu nereden görebiliriz?

• 4400 tl internet sitesinde fiyatı olan otel için 1.187 tlpuan ödemiştim geçen yıl.
    (3,70 katsayı)
    Bakalım bu yıl nasıl olacak.
    Adioss Mucoss Grasiass
  • xyz35 kullanıcısına yanıt
    Geçen sene Haziran sonu Temmuz başı oradaydık. Bebekli ilk gittiğimiz tatil olduğu için zorlandık. Oğlum uyusun diye öğlen hep odaya gittik. Her gün öğle ve akşam yemeklerini belirlediğimiz tariflere göre hazırlamalarını istemiştik tüm mutfak personeli çok yardımcı olmuştu.

Ben yemek olayına çok takılmam otelde ancak çeşit ve kalite iyiydi. Bence önemli olan denizdir ve denizi muhteşemdi. zaten bir koy içerisinde ve direkt ormana bakıyor. Kumsalı da çocuklar için uygundu bence avrupalı turist sayısı baskın olmakla beraber 1-2 arap aile de gördük.

2 gece canlı müzik vardı onun dışında partiler oluyordu. ben odada bebek olduğunu ve sesin odanın içinde yankılandığı ile ilgili şikayet iletiğimde yardımcı olmaya çalıştılar. Bebek için bu anlamda uygun değil.

Otel dik ama her yerde yürüyen merdivenler ve asansörler var.

ama ben selimiyede günlüğü 100TL olan denize sıfır pansiyonda daha rahat ettim geçen sene boşuna gitti 1800TL puan

• Arkadaşlar otel kampanyası ile bilgi paylaşımı yapayım.

2 nisan tarihi itibariyle kampanya başlayacakmış. Hangi otellerin olduğu ve ne kadar puan olacağı konusunda bilgi veremiyorlar. 2 nisanda sitede yayınlanacak bilginiz olsun.

• munchausenbyproxy kullanıcısına yanıt
    Yok.
  • Burası iyice tatil havasına girmiş arkadaşlar
    Birşey soracağım. Şehir otellerine baktığımız seturbiz sitesinden puan ile değilde normal karttan çekim yaptırarak otel alabilir miyiz acaba? Puanımı kullanmak istemiyorum kampanya olursa diye.
  • 
Sayfa: önceki 38703871387238733874
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.