Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (3835. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: duduco Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 2 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
84.749
Cevap
1.077
Favori
5.538.018
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 38333834383538363837
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • otomatik ödeme talimatım için puanlar yattı arkadaşlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün öğle saatlerinde bir türlü uğraşmama rağmen aracımı çalıştıramadım. Kaputu açtım bi yavru kedi.. Bi sopayla kediyi olduğu yerden çıkardım ama araba yine de çalışmadı Adios premium un asistans hizmetlerinde ücretsiz çekici hizmeti de varmış. Aradım hemen bir çekici gönderdiler. Arabayı servise çektik. Sorun kedinin şansına aküdeymiş. Çekici hizmeti ile de ekstra masrafa girmemiş olduk

• sertaga kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun. Yılda 3 kez ücretsiz çekim hizmeti veriyor tüm kredi kartları. Genelde kullanıcılara bunu çok belli etmeselerde. Ayrıca ücretsiz çilingir hizmetide mevcut. Bende zamanında aracımı çektirmiştim. Adam ne imza aldı ne birşey çekti bıraktı ve gitti :D
  • 8 - 10 Aralık haftasonu cüzdan 45 TL kampanyasına katılmıştım. puanlar yatmamış Mh kampanyayı bulamadı. görseli vs olan var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • munchausenbyproxy kullanıcısına yanıt
    Bunu bulabildim

Umarım işinizi görür

• blacklegend kullanıcısına yanıt
    Portekiz bile düştü, 550 lira Porto bilet var Nisan sonu. Kopenhag, Oslo, Stockholm düşmedi Mayıs ayı.

• Kikimato K kullanıcısına yanıt
    teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ecay kullanıcısına yanıt
    haırlısı bakalım teşekkürler.sizde iyi fiyata almışşınız.bu fiyatları görmek pek mümkün olmuyordu.benim aldığım tarihler su anda bile 3900tl olmuş
  • sarveniko kullanıcısına yanıt
    ara ara takip etmek lazım.anlık dip fiyatlar cıkıyor.sizde yakalarsınız umarım istediğiniz yere.
  • hemsinlee54 H kullanıcısına yanıt
    İlk başvuruda maaşın 2 katı, 1 yılı doldurduktan sonra 4 katı.
  • hemsinlee54 H kullanıcısına yanıt
    Varsa Diğer bankalarda kartınız;

kredi kartı limitinizi düşürmüş olsanız bile müşteri limitinizin de düşürüldüğünden emin olun.

Özellikle Akbank kart limitini düşürür ama müşteri limitini elinde tutmaya çalışır.

• Arkadaşlar kişiye özel puan teklifi gelmişti katıldım ama bir şeyi merak ediyorum, yurtdışında adios ile döviz cinsinden harcama yapıldığında da kişiye özel puan kazanılabilir mi?
  • tamerbilisim kullanıcısına yanıt
    Kişiye özel puan teklifi nerden geliyor? Özel birşey yapmak lazım mı? Yeni kullanmaya başlıyorum bu kartı da biraz yabancıyım detaylarda
  • tamerbilisim kullanıcısına yanıt
    Kartınızan çekilen tutar önemli. Yurtiçi, Yurtdışı farketmez.
  • arkadaşlar en uzun gece kampanyası için Migros sanalmarketten alışveriş yapmıştım fakat puan yatmadı. bugün kayıt için aradığımda işlemin ayın 22sinde gerçekleştiğini söylediler. varmı başına böyle bişey gelen. daha sonrasında Migros sayfamada girdim siparişi 21inde vermişim ama faturayı 22sine kesmişler. soğuk bi su içmek lazım heralde üzerine:)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: l.a.c.i.w.e.r.t

Kişiye özel puan teklifi nerden geliyor? Özel birşey yapmak lazım mı? Yeni kullanmaya başlıyorum bu kartı da biraz yabancıyım detaylarda

Genellikle banka sms ile kendisi sunuyor teklifi ama müşteri hizmetlerini arayıp belli bir harcama karşılığında puan teklifi isteyenler de var, bu şekilde teklif alan da var müşteri hizmetlerinden biz birşey yapamıyoruz sistem otomatik gönderiyor cevabını alan da var önceki sayfalarda görebilirsiniz.

• adios kartı daha yeni çıkarttım. mil kazanımı için uçak biletlerini setur üzerinden mi almak gerekiyor? mesela atlas jetin kendi sitesinden alırsam kazandığım milde bir değişiklik oluyor mu?
  • arkadaşlar birde Ukrayna hy ile uzun uçuş yapan oldumu?

uçakları servisi falan nasıldır acaba?

ist-bkk için 2200tlye var yoksa qatar airlines 2600tl gösteriyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • avedist A kullanıcısına yanıt
    Online mı ödediniz kapıda mı ödediniz? Dönem işlemlerinde alışveriş tarihi ne yazıyor?
  • 
Sayfa: önceki 38333834383538363837
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.