Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (3834. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir - 13 Masaüstü
5 sn
84.752
Cevap
1.076
Favori
5.538.581
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 38323833383438353836
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben sıklıkla tek bir yerle çalışıyorum. 5 yıldır hiç sorun olmadı. Güvenilir ve efendi kişiler. Firmanın adını bilmiyorum ama sahibi Naim Bey, telefonu 0532 422 19 07.
  • quote:

Orijinalden alıntı: polodepolo

Ben sıklıkla tek bir yerle çalışıyorum. 5 yıldır hiç sorun olmadı. Güvenilir ve efendi kişiler. Firmanın adını bilmiyorum ama sahibi Naim Bey, telefonu 0532 422 19 07.

Teşekkürler
  • Benim fatura kampanyasından wp yi yatırmadılar bi türlü mh ye ulaşamadım siz nasıl ulaşıyosunuz?
  • Fatura kampanyası için ilk aramamdan sonra "şu zaman arayın" dedikleri her zamanda aradım. Yine "2 gün sonra arayın", sistemsel bir güncelleme var dediler. Sonrasında kayıt açtılar. İnceleyip dönecekler. Hala yatan yok.
  • svgb S kullanıcısına yanıt
    Ben bize yazın kısmından istekte bulundum gecen ay. Bu ay geldi belli bir suresi yok diye biliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tahsildarr kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, yazdım bakalım ben de ne diyecekler.
  • mustafa2790 M kullanıcısına yanıt
    Dün aradım bu hafta içi yatacakmış, sistemsel bir arıza varmış.
  • Yine bir yapı kredi beceriksizliği. Son dönemde puan yüklemesinde bolca sorun yaşatır oldular.
  • mericbey kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bekleyelim bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: svgb

Kasım-Aralık ayları arasında mesaj gelerek ilk otomatik ödeme talimatına 50 ikinciye 25, üçüncüye de 25 olmak üzere toplam 100 tl worldpuan geleceğini söylemişlerdi. İki tane talimat verdim, 75 tl yatması gerekiyordu ancak hala yatmadı. Geçen hafta aradığımda 15 Ocak'ta yatacak demişlerdi. Şimdi arayıp kavga edeceğim mh ile yine

hocam bana da aynısı geldi .. Müşteri hizmetlerini aradım katılmak için herhangi birşey yapmama gerek var mı dediğimde yok demişti. Öyle bir şart yazmıyor demişti. İşte tc yaz şuraya gönder gibisinden. Siz birşey yaptınız mı peki ? Bir de kredi kartından mı verdiniz yoksa vadesiz hesabınızdan mı ?

• Adios karta uzun süredir iyi bir kampanya gelmedi . Üstüne birde hak edilen puanları bile zamanında yüklemiyorlar, sürekli olarak takip etmek gerekiyor.
  • loveslave L kullanıcısına yanıt
    Aynı kampanya bana da geldi. 21 kasım-10 aralıkta talimatı verilen 3 faturanın da 10 Ocak tarihine kadar 1 defa ödenmesi gerekiyor. Katılım için YKB uygulması ana ekranından evet diyerek katıldım. Ödemeleri vadesiz hesabımdan verdim ama öyle bir zorunluluk yoktu diye hatırlıyorum.

Puanlar bana da yatmadı, kayıt açtırdım. Sorun var dediler, şimdi aradılar 75 TL puan yattı dediler. Ben de 100 olacaktı diye itiraz ettim, tekrar kayıt açtılar ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcksy

Aynı kampanya bana da geldi. 21 kasım-10 aralıkta talimatı verilen 3 faturanın da 10 Ocak tarihine kadar 1 defa ödenmesi gerekiyor. Katılım için YKB uygulması ana ekranından evet diyerek katıldım. Ödemeleri vadesiz hesabımdan verdim ama öyle bir zorunluluk yoktu diye hatırlıyorum.

Puanlar bana da yatmadı, kayıt açtırdım. Sorun var dediler, şimdi aradılar 75 TL puan yattı dediler. Ben de 100 olacaktı diye itiraz ettim, tekrar kayıt açtılar ...

Anladım hocam şartlarda öyle birşey yazmayınca ben herhangi birşey yapmadım bakalım bekleyip göreceğiz gerekirse itiraz edeceğiz.
    Şu ana kadar yatmadıysa kayıt açtırın.
  • Kampanya Koşulları

• 21 Kasım – 10 Aralık 2017 tarihleriarasında bireysel vadesiz mevduat TL hesabından veya kredi kartından verilen,, ilk yeni otomatik fatura ödeme veya HGS talimatı için 50 TL, ilk talimattan sonra verdikleri her yeni talimat için 25 TL ,en fazla 100 TL puan kazandıracaktır.
    • Kampanya kapsamında vadesiz mevduat hesabından veya kredi kartından verilen yeni otomatik fatura ödeme talimatları değerlendirilecektir.
    • Kampanya boyunca verilen her talimat için 11 Kasım 2017 – 10 Ocak 2018 tarihleri arası en az 1 kez ödeme yapılmış ve 31 Mart 2018 tarihine kadar geçerli olması gerekmektedir.
    • Kampanya kapsamında kazanılan puanlar 15 Ocak 2018 tarihinde bireysel kredi kartınıza veya banka kartınıza yansıtılacaktır.
    • Ödüllendirme yapılabilmesi için ödüllendirme tarihinde müşterinin en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı veya banka kartının olması gerekmektedir.
    • Kampanya süresi içerisinde, kampanya dönemi öncesinde kredi kartına verilen fatura talimatı iptal edilip hesaba bağlanırsa kampanyaya dahil değildir.
    • Müşterilerimizin, kampanya döneminde aynı abone numarası için birden fazla kez otomatik ödeme talimatı vermesi durumunda bu talimatlardan sadece bir tanesi için ödül kazanılacaktır.
    • Kampanya döneminden en fazla altı ay öncesine kadar iptal edilmiş fatura ödeme veya HGS talimatlarının, kampanya dönemi içerisinde tekrar verilmesi durumunda ödül verilmeyecektir.
    • Kampanya döneminden en fazla altı ay öncesine kadar birinci derece yakını adına talimatlı olan fatura ödeme veya HGS talimatlarının, iptal edilip tekrar talimat verilmesi durumunda ödül verilmeyecektir.
    • Cep telefon faturası için verilen otomatik ödeme talimatlarında numara taşınabilirliği uygulaması dahilinde operatör değiştirilerek tekrar talimat verilmesi durumunda, sadece son talimat için müşteriye ödül verilecektir.
    • Kampanyada Hızlıcep talimatı harici verilen tüm talimatlar ödüllendirilecektir.
    • Kredi kartı hesabından otomatik ödeme talimatı ile yapılan fatura ödemelerinden kampanya kapsamında 2017 sonuna kadar ücret alınmayacaktır.
    • World Business karttan verilen talimatlar kampanyaya dahil değildir.
    • Bir müşteri kampanyadan bir kez faydalanabilir.
    • Bu kampanya kişiye özel diğer kampanyalar ile birleştirilemez
    • Bu şartları sağlamayan talimatlar için verilen puanlar 15 Mart 2018 tarihinde müşteriden geri alınacaktır.
    • Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.

• yazilimsever kullanıcısına yanıt
    İlk talimat 50 lira mı! Yahu ben bunu nasıl kaçırmışız.

Bu arada THY mıobil uygulama üzerinde %15 indirim başladı.
    18-20 Ocak biletleme tarih aralığı.

Önemli olan acaba Setur’dan alırken indirim aksediyor mu acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarveniko -- 18 Ocak 2018; 7:2:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    yok ben de hiçbir şey yapmadım. kontrol ettim hala yatmamış puan. bugün dönerler heralde 3 gün olacak çünkü. eğer olmazsa iki talimatı da tekrar iptal ettireceğim. kredi kartından vermiştim.
  • portekize ucuz bilet bekleyen varsa kaçırmasın.THY lizbon gidiş dönüş nisan sonuna 3kişi+1 bebek toplam 1900 tl den aldım az önce.
  • mcksy kullanıcısına yanıt
    şimdi kontrol ettim 75 beklerken, 50 tl yüklenmiş. bu da bir başarı ancak birazdan bir daha arayıp 75 tl olması gerektiğini söyleyip, tekrar kayıt açtıracağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blacklegend

portekize ucuz bilet bekleyen varsa kaçırmasın.THY lizbon gidiş dönüş nisan sonuna 3kişi+1 bebek toplam 1900 tl den aldım az önce.

Çok iyi fiyat.Ben Kasım ayında 2+1 bebek 1450TL gibi bir rakam ödemiştim.Lisbon çok güzel bir yer.Sintrayı karış karış gezmeden gelmeyin.
  • 
Sayfa: önceki 38323833383438353836
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.