Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (3504. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
84.749
Cevap
1.077
Favori
5.538.048
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 35023503350435053506
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Uyarınız için teşekkürler, mücadeleniz için tebrikler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fati32

quote:

Orijinalden alıntı: fati32

arkadaşlar, 24 kasım yıldızlı günler kampanyasında e ticarette yapılan alışverişin %10 u hediye maksimumum 50 tl puan olayı vardı..

hepsiburada dan 520 liralık alışveriş yaptım, puan yatmayınca müşteri hizmetlerini aradım. durumu izah ettim..dönüş yapıldı, ödemeyi mail order ile yapmışsınız dedi..bu şekilde puanınız yatmaz dedi

olay şikayet bölümüne kadar tırmandı..2500 liralık puanım var, düşünün ne kadar sadık müşteri olduğumu..kapatmakla tehdit ettim..kapatırım da verin lan puanımı

sonunda konu çözüldü..az kalsın kaybedeceklerdi beni

bu arada, hepsiburada kayıtlı kredi kartı kısmından ödeme yaparsanız mail order oluyormuş.!! aman diyim çok uğraşırsınız.

şu an uğraşıyorum zaten. mail order falan ne sacma seyler. banada 21 WP e-ticareti yatırmadılar hala. şikayet oluşturdum bekliyorum.

• çaylaq kullanıcısına yanıt
    Hocam geçen hafta aldım ben yurtiçi THY bileti, standart adios kart ile 1.2 kat sayı verdi. Ama THY sitesinden 5-10 TL pahalı çıkabilir fiyat Setur'da. Bookinturkey uçak kısmından bakabilirsiniz fiyata.
  • airport34 kullanıcısına yanıt
    Hocam aynen bende bekliyorum, daha ses yok.
  • mericbey kullanıcısına yanıt
    Aynen benim de kac gun oldu sonuclanamadi

• Bu genel kampanyalarını falan çok geç yayınlıyorlar bunun özel bir nedeni var mı bilen var mı? Her ayın başında yapılan alışverişler hep boşa gidiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ,idefix ten 159 liralık alışveriş yapmıştım
    15 liralık bi ürün stokta yok diye iptal ettiler
    dolayısıyla 150 nin altına düştü alışverişim ve 20 liralık puanım gitti

bundan sonra idefix mi? asla
  • quote:

Orijinalden alıntı: 22tupac

,idefix ten 159 liralık alışveriş yapmıştım
    15 liralık bi ürün stokta yok diye iptal ettiler
    dolayısıyla 150 nin altına düştü alışverişim ve 20 liralık puanım gitti

bundan sonra idefix mi? asla

Müşteri hizmetlerine mail atıp iptal edilen ürün tutarında hediye çeki talep etmeyi denediniz mi? Aynısı Kitapyurdu'nda başıma gelmişti ve paramı çek olarak almıştım. Böylece kredi kartından çekilen tutar değişmemiş olur.

Bu arada Idefix'ten ben de 154 liralık alışveriş yaptım Cuma günü. Umarım bu iptal olayı benim de başıma gelmez.
  • Vorinace kullanıcısına yanıt
    10 tane mesaj attım siteden
    mh yi aradım 2 kere söyledim. görevli kız ağzını ayıra ayıra " öyle bi uygulama olacağını hiç sanmıyorum ama ilgili departmana söyleyeyim" dedi
    bakalım bekliyorum
  • Kitap başlığında da sizin gibi kötü hizmetten ağzı yanan biri vardı. O da hiç cevap alamamış. Eminim benim siparişte de sorun çıkaracaklardır. Keşke 5-10 lira pahalılığına bakmayıp D&R'dan alsaydım kitapları..
    Idefix ve D&R artık aynı firma.

Benzer olayı 3 sene önce ben de HB ile yaşamıştım. Tatil öncesi verdiğim siparişler uzun zaman geçmesine rağmen gönderilmeyince şikayet kaydı açmıştım, adamlar bana sormadan sepetteki bazı ürünleri sormadan haber vermeden iptal etmişti ve sepet tutarı 500 TL altına düşünce puanlar uçtu. 500 e 100 puan verilen bir kampanyaydı. Hem HB hem YKB ye şikayet kaydı açtım ama sonuç alamadım. Eksi 100 puan atmışlardı karta.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Otel rezervasyonunu Premium kart ile az önce 2,4 katsayısı ile yaptım. Bilginize arkadaşlar.
  • Marjinal01 kullanıcısına yanıt
    İkisi de Doğan Grubu'na bağlı onu biliyorum ama organizasyonların tamamen farklı olduğunu düşünüyorum; kitap depoları, tedarik zincirleri vs. En azından bazı yayınevleri ve kitaplar için aralarında ciddi fiyat farkı olmasının başka açıklamasını bulamadım ben. Zaten D&R'ı alternatif olarak göstermemin nedeni orada da puan kampanyasının olmasıydı ve orada da kitap teminiyle ilgili bu sene hiç sorun yaşamamış olmamdı.

Neyse ben de şimdi merakla 154 liralık siparişim nasıl sonuçlanacak onu bekliyorum. 20 TL Idefix, 10 TL de yılbaşı kampanyasından 30 liralık puan çöp olmaz umarım..
  • numberone2000 kullanıcısına yanıt
    Otel ve zamanı belirtebilir misiniz?

bana 15 lira iade edecek 20 lira puanım silinecek

iade filan yapmayın paranız sizin olsun diyeceğim en sonunda.

siz ne zaman sipariş verdiniz?
    ve siparişiniz parçalı sevkiyat olarak mı gözüküyor?
  • numberone2000 kullanıcısına yanıt
    Oranlar yükseldi mi, yoksa otel bazında oranlar değişiyor mu? Hangi oteli aldınız acaba?
  • Arkadaşlar malum erken rezervasyon sezonu açıldı otel bakmaya başladık. Daha önce kalıp onerebileceginiz otel var mı? Lokasyon çok sorun değil bodrum dışında her yer olabilir özellikle 1 yaşında bebeğimiz ile gideceğiz bebekle kalanların tavsiyelerini alabilirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni kampanyaları başlatmadılar hala,

Genç yıl olan fix kampanyalar devam eder mi acaba?

Mobile 100/25 Tl puan,
    Maaş müşterilerine TLcard ile 3x75/25TL puan,
    Genel ay kampanyaları 6x100/60 TL puan???
  • phatron_23 kullanıcısına yanıt
    Selge Beach Manavgat. Diğer acentelere göre fiyatı gayet uygun verdi setur. Diğer acentelerle kıyaslarsak 2.5 olur puan.
  • Setur da alkolsüz bir oteli ilk kez görüyorum. İlgilenenler için alternatif olabilir.

• 
Sayfa: önceki 35023503350435053506
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.