Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
81.522
Cevap
1.065
Favori
5.035.145
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Banka - Kredi Kartı Fırsatları >> Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!-
Giriş
    |
    |

Orijinalden alıntı: akaydo

Daha önce sorulduysa affedin, bazı kampanyalarda puanı şu tarihte yatırırım şu tarihte geri alırım tarzı ifadeler var. Adios premium için de aynı şey geçerli mi, yoksa puanlarımız silinmeden duruyor mu?

Adios premium puan yada wp mi veriyor

Whatsapp pm lütfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: drvimu

quote:

Orijinalden alıntı: akaydo

Daha önce sorulduysa affedin, bazı kampanyalarda puanı şu tarihte yatırırım şu tarihte geri alırım tarzı ifadeler var. Adios premium için de aynı şey geçerli mi, yoksa puanlarımız silinmeden duruyor mu?

Adios premium puan yada wp mi veriyor

Whatsapp pm lütfen

uzun zamandır beklenen cevap :) Teşekürler . . .
    |
    |
    |
    |

Maximilesdan daha mantikli kart hangisi?

6 ayligina italyada olucagim avrupa icinde ucuslar yapacagim

Sizce nasil bir yol izlemeyeliyim?

Ailem bu sirada turkiyede aylik harcama yapacak

Suan maximil kalmadi kartta gidis bileti aldim
    |
    |

tesekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otopark -- 29 Aralık 2016; 1:21:27 >
    |
    |
    bykmn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    Malum ay sonu geliyor ve bazı alışverişlerin kampanya kapsamında olup olmadığı ile ilgili kafamda soru işaretleri vardı. Yılbaşı için yapılan kampanyada eksik harcamam var mı diye sordum. 10 tane yapmıştım MH'nde bayan kontrol ettiğinde 9 tane görünüyordu. Dahil olan alışverişlerimi saydı ve Gratis'ten yaptığım alışverişimin sayılmamış olduğunu öğrendim.

Bunu özellikle yazıyorum çünkü Gratis'in kozmetik içerisinde değerlendirilmesi gerektiğini düşünüyordum. Keza Watsons alışverişim kozmetik dahilinde görünüyor. Burada başka arkadaşlarda yazmıştı Watsons ve Gratis'in bazıları kozmetik olarak geçerken bazıları geçmeyebiliyormuş. Benim gibi olan arkadaşlar varsa bence telefon açıp kontrol ettirseler iyi olur.

Ayrıca puanların ve kampanyaya dahil olan alışverişlerin kontrol edilmesi için cüzdan programına bir özellik eklenmesi ile ilgili de öneride bulundum. Daha fazla öneri olursa bu basit özelliğin programa eklenebileceğini düşünüyorum. Böylece herkes telefon açıp ortalığı karıştırmaz.

• Yüzbaşı
    278 Mesaj

hepsiburada dahil sanıyordum, sizin yazdığınızı okuyunca girip online alışverişe dahil sitelere baktım hepsiburada yokmuş :):):)
    |
    |
    zslayz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: ms365

forumdan çok faydalanıyorum keşke devam etse. eğer whastsapp grubundan devam edecekse paylaşımlar , pm den bilgi verbilirseniz çok sevinirim.

nasil yaw, ben yillardir burayi takip ederim, forum niye kapaniyorki
    |
    |
    Grup hayırlı olsun.Yönetici arkadaşa bir tavsiyem her isteyeni gruba almasın. Forumu takip ettiğine inanılan banka ya da site çalışanları gruba da dahil olmak isteyecektir. Bunun sonucunda yine eldekinden olunur.
    |
    |
    Kapalı Facebook grup ve whatsup grubu iyi olacak gibi.
    Çünkü üstatlar paylaşımları sınırlı. 4-5 yıl içinde çok şey öğrendim.
    Bedava yiyos içiyoz ruhuyla Fransa , Çek Cumhuriyeti, Portekiz, Belçikaya gittik.
    Ama şu sıralar bilgiler sınırlı ve kıymetli. Forumun kapanmasını bende istemem.
    Bu arada premium erken rezervasyonu,Oran 2.6, 4 kişi Perili Bay resort ,Datça,HD, 1800WP Karşılığı.
    |
    |
    Hangi kuyumcular World üye işyeridir bunu nasıl öğrenirim? Bu üye işyerlerinin bir listesi var mıdır?
    |
    |
    |
    |
    1 Not
    arkadaşlar seyahat kartları hakkında bir sorum olucak
    mevcutta aylık maximiles ile 10.000 lira harcama yapılıyor aylık (Avrupa için miller 1.5 ile çarpılıyor) (200 lira harcamaya 1 mil)
    yanına ek olarak 10.000 liralık bir kredi kartı daha almayı düşünüyoruz.
    yurtiçi ve yurtdışı özellikle yurtdışı uçak biletleri için 2. karta hangi kartı tavsiye edersiniz?
    fakat ailem ve ben kampanyaları takip etmiyoruz yani normal harcama ile mantıklı hangi kart olabilir 2.kredi kartı için
    en az 4-5 ay boyunca millerin silinmediği bir kart olursa çok iyi olur.
    mevcutta 3300 lira limitli yapı kredinin kredi kartıda var mil biriktirme özelliği yok kapattırmak mantıklımı? yada adiosa çevirebilirmiyiz limitini arttırıp
    |
    |

bi lider lazım bize :)
    |
    |
    geç bile kalında w.up olayı

uye olan ipini koparan puan siliniyor mesajı ile giriş yapıyor konuya :)

uye alırken de kriter olsun bence..sonra da gruptan temizleme yapılmaya uğraşılıyor

2-3 soru sorulup alınması daha iyi olur

pm
    |
    |
    adiosunuzda şüpheli işlem var filan
    hadi ordan dedim kapattı
    155 e numarayı verdim
    nerden ulaşıyolar bilgilerimize hayret ediyorum
    bir anlık dalgınlığa filan gelse yandın
    |
    |

Çalışmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaşamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar.
HızlıCevap
Reklamlar
üniversite
haberler
Canlı Tv izle
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.