Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (3418. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
84.752
Cevap
1.076
Favori
5.538.582
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34163417341834193420
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: californiadream

29-30 ekim kampanyasında bu sektörlerde 3-4 işlem yapıp toplam 150 lirayı görsek oluyor mu yoksa içlerinden birinden 150tl ve üstü harcama mı yapmamız lazım yazmamışlar

Kampanya da toplamda şeklinde bir açıklama var. 29 ve 30 Ekim tarihlerinde toplam 150 TL ya da üstü işlem yapmanız yeterli olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunus91

internet alışverişleri kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir

İnternet alışverişleri ile ilgili kısıtlamayı nerede gördünüz? Cüzdan uygulamasında böyle bir ibare göremedim.

Bu arada D&R'ın sektörünü bilen var mı? İnternet alışverişi kısıtı yoksa ve sektörü uygunsa alacağım şeyler vardı

Düzeltme : Kampanya bildirimi şimdi tekrar geldi telefonuma. Bu sefer internet alışverişleri geçerli değildir olarak belirtmişler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bir Üye -- 29 Ekim 2016; 12:04:13 >
  • Bir Üye kullanıcısına yanıt
    sektör bazlı olduğu için sanal poslar kampanya dışı kalabilir. d&r kitapçı/kitabevi/kırtasiye olması lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burst

quote:

Orijinalden alıntı: sak0575

Yapı Kredi Cüzdan ile Yıldızlı Hafta Sonu: 29 TL Worldpuan!
    Yapı Kredi Cüzdan ile Yıldızlı Hafta Sonu: 29 TL Worldpuan!
    Yapı Kredi Cüzdan'a özel 29 - 30 Ekim 2016 tarihlerinde kafe, restoran, sinema, tiyatro ve eğlence sektörlerinde toplamda yapılacak 150 TL ve üzeri alışverişe 29 TL puan!

Yapı Kredi Cüzdan uygulaması indirmek ve kampanyaya katılmak için tıklayınız.

Kampanya Koşulları
    Yapı Kredi Cüzdan'a özel 29 - 30 Ekim 2016 tarihlerinde kafe, restoran, sinema, tiyatro ve eğlence sektörlerinde toplamda yapılacak 150 TL ve üzeri alışverişe 29 TL puan! Kampanya yalnızca bireysel kredi kartı ile tüm banka POS’larından yapılan alışverişler için geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 29 TL puan kazanabilir. Kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonuna Yapı Kredi Cüzdan uygulaması indirilmelidir. Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kampanyaya katılmak için `Kampanyalar’ alanındaki “Bana Özel” bölümünden "Katıl" butonuna tıklanması gerekmektedir. Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan'lar 3 Kasım 2016 tarihine kadar yüklenecektir. Puanların son kullanım tarihi 14 Kasım 2016'dır. Kullanılmayan puanlar 15 Kasım 2016 tarihinde geri alınacaktır. Business kartlar, Banka kartları ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler ve internet alışverişleri kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir.

BİLETİX İLE BİRLEŞİR Mİ Kİ?

CEVAP GELDİ: BİRLEŞMİYOR

Vay adiler!

Aslında birleşmesi gerekli. Biletix kampanyasında "Kampanya biletix.com ve Biletix gişelerinde geçerli olacaktır" ibaresi geçiyor. Herhangi bir gişeden yapacağınız harcama hem 29 Ekim hem de Biletix kampanyasını kapsaması gerekli..

• HiRsCH H kullanıcısına yanıt
    işte dh ruhu budur lakin ki gişede fiziksel pos olması lazım. bazılarında sanal/mail order olabiliyor.

• recruit1 R kullanıcısına yanıt
    Biletix Gişeleri linkten gişeleri bulabilir isteyen. Telefonla sormakta fayda var fiziksel pos olup olmadığını... Ben çok faydalandım buralardan. Ayrıca çevremdekileri de yönlendirmeye çalışıyorum. Puanla bedava tatil olayı herkese cazip geliyo tabi

Edit: Az önce Ankara Çayyolu Dost Kitapevi'ni aradım. Biletix'e ait bi pos cihazı var ordan işlem yapıyoruz dediler. Birde Biletix'in sitesinde hediye kartının gişelerden de alınabilineceği yazıyor ancak gişedekiler bizim satışımız yok dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HiRsCH -- 29 Ekim 2016; 12:43:0 >

• tazzmania41 T kullanıcısına yanıt
    Ben de merak ediyorum bunu. Sektör kısıtlaması var starbucks cafe olarak geçer herhalde hiç olmadı restauranttır :) dahil olur ama emin olamıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: livefreestyle

Ben de merak ediyorum bunu. Sektör kısıtlaması var starbucks cafe olarak geçer herhalde hiç olmadı restauranttır :) dahil olur ama emin olamıyorum

Yok mu bilen arkadaşlar...

Nuvo kart ile yaptığımda kafe diye puan vermişti..

• Ykb cüzdan uygulamasına farklı kullanıcı ile giriş yaptığımda eski kullanıcı ile katıldığım kampanyalar gözüküyor.
    Yeni kullanıcıya da bunlar tanımlı mı yani öyle mi anlamalıyım?

Starbucks geçerli sorun yok, daha önce defalarca kullandım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ea85

Ykb cüzdan uygulamasına farklı kullanıcı ile giriş yaptığımda eski kullanıcı ile katıldığım kampanyalar gözüküyor.
    Yeni kullanıcıya da bunlar tanımlı mı yani öyle mi anlamalıyım?

Android'de bu sorunu ben de yaşamıştım.

Önce Ayarlar -> Uygulamalar -> Cüzdan uygulamasına girip tüm verileri silin. Ondan sonra yeni müşteri numarası ile giriş yaparsanız sorunsuz çalışıyor.
  • thundere üstadım, 1 kasım'da başlaması muhtemel puan kampanyası var mı, hepsiburada, n11, gg gibi sitelerde. malum ihtiyaçlar birikti, hanım zorlamaya başladı. olacaksa yarını bekleyelim diyorum, yoksa bugünden siparişleri geçeceğiz.
  • 29 TL'lik world puan kampanyası için Ankara'daki arkadaşlar için bir bilgi, Çayyolu Koru kavşağında bulunan Cep Gross marketin, slibinde, "Cep Restoran" yazıyor. Dün oradan birşeyler alınca farkettim.

Gerçekten Restoran alışverişi sayılır mi bilmiyorum ama böyle bir durum var.
  • Starbucks karta internet üzerinden yüklemeyi kabul eder mi acaba?

• Kart(lar)iniza ait yillik uyelik ucreti iptal talebiniz alinmistir. 28/01/2017 tarihine kadar gerceklestirmeniz gereken harcama hedefi 8700 TL' dir.
    Arkadaşlar bu dönemde kart aidatini direkt iptal edebilen oldu mu harcama hedefsiz?

• arkadaslar daha once puanlarla hic bilet almadim suan puan biriktirme asamasindayim yaklasik 500 tl puanim var ancak seturun sitesinden baktigimda 1500 liralik ankara -bangkok biletine 2700 lira diyor eger gercekden oranlar boyleyse hic gerek yok ugrasipda puan biriktirmeye filan konu hakkinda deneyimli arkadaslar bilgi paylasabilirmi
  • kurafx K kullanıcısına yanıt
    9000 limitli kartla aylık 5000 civarı harcıyorum 10 yıllık kart sahibiyim. aradım direk iptal ettiler.
  • kurafx K kullanıcısına yanıt
    Ben aylık max 1000 liralık alışveriş yapıyorum. Benimkini hedefsiz iptal ettiler. Bende şaşırdım ama oldu :)
  • mafederlizenginstaylası M kullanıcısına yanıt
    Benim limit sizinkinden biraz fazla ve ortalama 4000 civari ben de alisveris yapiyorum 5 senedir direkt iptal ediyorlardi bu sene limit koydular acaba kart numarasi değişti diye mi diyorum. Isin kotu tarafı bu limiti doldurursam seneye cok daha yuksek limit belirlemeleri.

• 
Sayfa: önceki 34163417341834193420
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.