Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (3415. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
84.752
Cevap
1.076
Favori
5.538.588
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34133414341534163417
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Forumda Watsonstan sipariş verip kampanyaya dahil olan da var olmayan da.
    Alacağınız yerin pos kaydı önemli Bazı yerlerde diğer bazı yerlerde ise parfümeri, güzellik, kozmetkik, sağlık vb. şekilde kayıtlı olabiliyor.

İlla emin olmak isterseniz. Çok ufak bir şey alın ve kart ile ödeyin. Sonra da MH ile konuşup ilgili harcamanın sektörünü teyit edin.

MH ancak harcama sonrası sektör kontrolü yapabiliyormuş. Bana öyle söylemişti.

Teyit sonrası eğer geçerliyse o Watsonstan istediğinizi alın. Sonuçta o postan ödenecek.
  • eylül ayı fatura kampanyasında puanları yatan var mı?

n11.com cüzdan puanları 25 ekim yazıyordu ama yatmadı benimkiler yatan var mı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lacinalper

an itibariyle adios premium'dan 20tl worldpuan silinmis ve 5tl şok cuzdanın ek puanı yuklenmemiş. gecenin şerrindendir sanırım. gündüz ola hayrola.

Merhaba, dün gece benim puanlarımda da -20 operasyonu oldu. Bugün katıldığım ve sonrasında iptal ettiğim alışveriş olup olmadığını kontrol edeyim derken, 20 puanın geri iade edildiğini gördüm. Siz de kontrol edin isterseniz, bankadan kaynaklı bir -,+ işlemi sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oup59

Hocam bu aralar kesinlikle ya mağazaların ya bankaların ya da her ikisinin sistemlerinde açıklık yakalamış durumdalar.
    3-4 aydır birçok bankanın kartlarından çeşitli çekim işlemi yapılır halde.

Ben de kendi bilgisayarımdan işlem yapıyorum ve hiç sıkıntı çıkmamıştı. Bilgisayarımda gerekli önlemler mevcut.

Geçen gün estee lauder sitesinden cep telefonu üzerinden sipariş geçtim. 3-4 gün sonra hop kartta yurtdışı harcama :)

Telefon da jailbreaksiz iphone.

SSL sertifika anahtarlarından da şüpheleniyorum biraz. Bir şekilde bizim kart bilgileri uçmuş durumda bir yerlere.

Genelde N11 ve Hepsiburada siparişleri sonrası kartlardan usulsüz çekim yoğunlaşmıştı. Ama farklı sitelerden de oluyor sanırım.

Bu işin çok yünü var. Ama son 3-4 ayda Türkiye'de yoğunlaştı. Bir yerlerde sistemlere ve sertifikalara operasyon var gibi gözüküyor.

hocam neden sanal kart kullanmıyorsunuz ? en sağlamı.

• arkadaslar bu boynet 25 tl kampanyasinda sanirim birkerede 225 i gecmek gerekiyor heralde dimi. parca parca olmuyor sanirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Trustuer T kullanıcısına yanıt
    Tek seferde

• oup59 kullanıcısına yanıt
    hocam dünde benden çekim oldu opet world kart. enson 7 ay önce kliksada bir alışverişim oldu kartla birde geçtiğimiz aylarda bir kere migrostan bir kerede benzinciden.
    migrosta sıkıntı olmadığına eminim çünkü oradan bir çok kart kullandım.
    yaa benzinci kopyaladı çünkü ilk defa gittiğim bir benzinciydi yada dediğin gibi sorun bankalarda.
  • marcelor kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun. Ben de kartı kapattırdım. Miktar oldukça düşük ama işte uğraş şimdi yeni kart gelsin diye bekle.
    3-5 ay oldu bu işin mazisi. Birileri kartları patlattı.
  • Giyim 20 ve d&r 10 ek puanlar yatmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: oup59

Forumda Watsonstan sipariş verip kampanyaya dahil olan da var olmayan da.
    Alacağınız yerin pos kaydı önemli Bazı yerlerde diğer bazı yerlerde ise parfümeri, güzellik, kozmetkik, sağlık vb. şekilde kayıtlı olabiliyor.

İlla emin olmak isterseniz. Çok ufak bir şey alın ve kart ile ödeyin. Sonra da MH ile konuşup ilgili harcamanın sektörünü teyit edin.

MH ancak harcama sonrası sektör kontrolü yapabiliyormuş. Bana öyle söylemişti.

Teyit sonrası eğer geçerliyse o Watsonstan istediğinizi alın. Sonuçta o postan ödenecek.

çok teşekkürler hocam deniycem
  • marcelor kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle ve kesinlikle Kliksa'dan dolayı. Başka yerde aramayın :) Ayrıca Teknosa.com'dan da alışveriş yapanlarda aynı durumu yaşıyor. Kartlarınızı güvenlik nedeniyle yeniden bastırılmasını isteyiniz bankadan. İşlemden ücret almıyor banka.

• Şok cüzdan 5 puan bugün yatmayacakmıydı?

• quote:

Orijinalden alıntı: beta_

Şok cüzdan 5 puan bugün yatmayacakmıydı?

Bugun yatmasi gerekiyordu ama henuz yok

• yıldızlı 20 wp
    koçtaş 25 wp
    d&r cüzdan 10 wp
    şok cüzdan 5 wp
    play internet 15 wp yatmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anvil -- 27 Ekim 2016; 11:23:44 >
  • play kart içinde 15 tl yattı
  • evet sonradan farkettim :)
  • Gg be hepsiburada 50 şer cüzdan bugün değilmiydi ?

• gg, hb, n11 cüzdan puanları yarın
  • quote:

Orijinalden alıntı: adioses

quote:

Orijinalden alıntı: beta_

Şok cüzdan 5 puan bugün yatmayacakmıydı?

Bugun yatmasi gerekiyordu ama henuz yok

gece 15 wp yatmisti. bu play icin e-ticaret olmali. 5wp daha yuklenmeliydi. gene nuvo mh ile muhattap olmak zorunda kalmayayim da...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • SHell kampanysından 40 lira iade olması gerekirken 25 lira olmus nedendir?

• 
Sayfa: önceki 34133414341534163417
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.