Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (3175. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: sarveniko Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir - 6 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
84.752
Cevap
1.076
Favori
5.538.557
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31733174317531763177
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: darkhomer

Harcama sözü puanlari yattı mi ?

evet
  • Bu sene yurtiçi Tatil kampanyası olmayacakmı acaba? Ailece bekliyoruz😉

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Real de kampanya başlamış. 11 Mart - 17 nisan, 200 TL ye 30 TL, cüzdan da görebilirsiniz. 100+100 TL (tek çekim) yapabilirsiniz. 31 Marta kadar yaparsanız 5*100 le birleşir.
  • selam,

eylül ekim gibi tekrar amerika kampanyası çıkarmı?? yoksa bu yıl başka yapmazlarmı? belki yılbaşı falan olur ama bilemedim..?
  • Kardeşler arası puan aktarma belge istenmiyor yazılmış ,MH ile aktarım yapılıyor yazılmış ilk sayfada ama kardeşler arası da faks ve kimlik istiyorlar
  • Uzun süredir kullanmadığım Yapıkredi alışveriş uygulaması güncellemeden sonra cüzdan adını almış. Kart bilgilerini ve müşteri numaramı tekrar girmek gerekiyor mu arkadaşlar? Bugün gittigidiyor kampanyasına katıldım ve alışverişi yaptım, puan yatmama sıkıntısı olur mu?
  • Kişiye özel ve şubat 75 TL nin tamamı yatmış ama bana fazladan gelen 30 puan var o nedir acaba?

Şubat ayı fatura ödeme talimatı olabilir mi? Gerçi ben 5 tane vermiştim ama ödeme talimatlarında hep sıkıntı çıkarıyor yapıkredi
  • quote:

Orijinalden alıntı: korayt01

Uzun süredir kullanmadığım Yapıkredi alışveriş uygulaması güncellemeden sonra cüzdan adını almış. Kart bilgilerini ve müşteri numaramı tekrar girmek gerekiyor mu arkadaşlar? Bugün gittigidiyor kampanyasına katıldım ve alışverişi yaptım, puan yatmama sıkıntısı olur mu?

gerekiyor. uygulama kapalı olsa bile isminizi görmeniz lazım .. aksi taktirde katılmış olmayabilirsiniz. risk etmeye gerek yok.
  • airport34 kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim. uygulamaya giriş yaptım siparişi iptal mı etsem yoksa mh'yi arayarak çözebilir miyim? bilginiz var mı acaba?
  • adios ta bangkok-phuket ve bali kampanyalarını nasıl yorumluyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sularslan

adios ta bangkok-phuket ve bali kampanyalarını nasıl yorumluyorsunuz?

Ben de az önce ona bakıyordum. Maili görünce heyecanla girdim, bu 3-4 sene önce yaptıkları gibi bir kampanya sandım ki fiyatları görene kadar :(
    Mesela bali turu 699 puan + 2100 TL kişibaşı. Eskiden sadece puana veriyorlardı bu seyahati

Şimdi şöyle bakarsak iki kişi için 1400 puan + 4200 TL
    Örnek olarak verilen otele zaten 5 gece için 2300 lira istiyorlar. 1400 puana da zaten hayli hayli iki kişi için gidiş dönüş kampanyasından bilet alınır.
    Geriye kalan transferler ve yarım günlük tur için de 2000 civarı para ödemiş olucaz. Yani tırt

• quote:

Orijinalden alıntı: sularslan

adios ta bangkok-phuket ve bali kampanyalarını nasıl yorumluyorsunuz?

tamamen çöp alan yoktur kesin ellerinde kalacak tüm kontenjanlar

• Katılıyorum üstad,,,,

İyi uzakdoğu kampanyaları ve yurtiçi kampanyaları bekliyoruz müdürüm eğer okuyorsan
    ki okuduğuna eminiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahibitanıdık -- 12 Mart 2016; 17:31:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: korayt01

teşekkür ederim. uygulamaya giriş yaptım siparişi iptal mı etsem yoksa mh'yi arayarak çözebilir miyim? bilginiz var mı acaba?

mh ini aramanıza gerek yok. kampanyalara ilgili tarihler arasında katıldıysanız , ki öyle olmalı. katılım yapmış olmanız yeterli. katılımı alışverişten önce yada sonra yapmış olmanızın bir önemi yok. yani bana öyle olmustu en azından.
  • dr alışveriş kampanyası ile tlcard'ın bkm express kampanyası birleşirmi? 100tl'lik alışveriş ile 20(dr)+10(cüzdan)+5(bkm) şeklinde combo yapılabilir mi?
  • Tabi ki...

• Bilgi paylasimi:

Mart Kazan kampanyasi icin IKEA gecerli degil arkadaslar. Mobilya sektoru oldugu icin... MH den alinan bilgidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: matarese

dr alışveriş kampanyası ile tlcard'ın bkm express kampanyası birleşirmi? 100tl'lik alışveriş ile 20(dr)+10(cüzdan)+5(bkm) şeklinde combo yapılabilir mi?

Dr alışveriş kampanyası cüzdan ile katılım yapılan kredi kartı ile yapılan alışverişler de geçerli, bkm express ise tlcard ile yapılanlarda geçerli. Bence combo olmaz.
  • Arkadaşlar 100₺ kullanım ücreti kesmişler kredi kartından. Daha önce iptal ettiren oldu mu? Kartı kapatırım desem yerler mi?

• Mart kampanyasında n11, hepsiburada ve gittigidiyor alışverişlerini teyit ettiren oldu mu acaba. Daha önce dahil olan bir ayda bana sıkıntı çıkarttılar.

• 
Sayfa: önceki 31733174317531763177
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.