Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (3159. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir (1 Mobil) - 12 Masaüstü1 Mobil
5 sn
84.751
Cevap
1.076
Favori
5.538.619
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31573158315931603161
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: recruit1

doğrudur. limit yeterliyse kart tipi internet şubesinden değiştirilebiliyor. limit yetmiyorsa zaten değiştirilecek seçeneklerde premium çıkmıyor.

limit 7800 hocam :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanmbe

quote:

doğrudur. limit yeterliyse kart tipi internet şubesinden değiştirilebiliyor. limit yetmiyorsa zaten değiştirilecek seçeneklerde premium çıkmıyor.

benim limit 8100 ama kart premium değil. premium olunca ne avantajı oluyor talep etmeli miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaithAndRespect

quote:

quote:

benim limit 8100 ama kart premium değil. premium olunca ne avantajı oluyor talep etmeli miyim?

hocam kendi kartımın limiti 8600 o premium. vantajı katsayısı normale göre daha fazla. eskiden 4000 tl üzerine geçirdiğimi hatırlıyorum sistem değişti sanırım

• MErhaba,

Hangi fon tipini satın alıyorsunuz? Dana önce YBL5 alıyordum sanırım, şimdi alıma kapalı gözüküyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: FaithAndRespect

quote:

quote:

hocam kendi kartımın limiti 8600 o premium. vantajı katsayısı normale göre daha fazla. eskiden 4000 tl üzerine geçirdiğimi hatırlıyorum sistem değişti sanırım

limit 8000 üstünde olduğu için hemen premiuma geçiş yaptılar. basıma aktarıldı 5 günde sizde dedi

tabi kart ücreti 100 dü 150 ye çıktı umarım geri alırım.

• Doğumgününde joker vadaa yı nasıl değerlendirebiliriz var mı önerisi olan ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostlar Berlin için merkez lokasyonda uygun bir otel arıyorum.. Öneriniz olabilir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: freezone00

Dostlar Berlin için merkez lokasyonda uygun bir otel arıyorum.. Öneriniz olabilir mi ?

geçen yıl kalmıştım eşimle. çok konforlu idi. Hatırladığım kadarıyla oldukça iyi oranla WP kullanarakrezervasyon yapmıştım. Hemen yanıbaşında 24 saat açık türk market de var..

http://hotelindigoberlin.com/alex/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cengos07 -- 23 Şubat 2016; 22:17:25 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • freezone00 kullanıcısına yanıt
    Bir arkadaşım önermişti. Ben kalmadım.

http://www.tripadvisor.com.tr/Hotel_Review-g187323-d1674685-Reviews-Scandic_Berlin_Potsdamer_Platz-Berlin.html
  • hknyet H kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle oldu. Ekstreye yansıdı.. Bilgilendirme için teşekkürler..

• yasintekgoz Y kullanıcısına yanıt
    Ben YFBL2 aldım.. Tavsiye niteliğinde değil tabi ki:)

• quote:

Orijinalden alıntı: cengos07

quote:

Orijinalden alıntı: freezone00

Dostlar Berlin için merkez lokasyonda uygun bir otel arıyorum.. Öneriniz olabilir mi ?

geçen yıl kalmıştım eşimle. çok konforlu idi. Hatırladığım kadarıyla oldukça iyi oranla WP kullanarakrezervasyon yapmıştım. Hemen yanıbaşında 24 saat açık türk market de var..

http://hotelindigoberlin.com/alex/

teşekkür ederim;

WP kullanacağımdan ekstra bilgi de çok iyi oldu..

• freezone00 kullanıcısına yanıt
    Kudamm 101

Adres: Kurfuerstendamm 101, Berlin, Germany

Modern bir otel fiyaty iyi, YKB puanla alabilirsiniz.

29 Ekimde 4 gece e?imle kaldym. Önünden otobüs geçiyor, 200 metre ilerde S Bahn var. Havaalanyndan S Bahnla otele ula?abilirsiniz. Atynda ve kar?ysynda aly?veri? için market, kafe ve restoran var. 200 metre ilerde Lidl var (bizim A101 gibi bir market).

Odalarda buzdolaby yok, kahvaltyyy kar?ydaki kafede yapabilirsiniz ya da kafeden ekmek + marketten istediklerinizle aly?veri? yapyp öyle yapabilirsiniz. (otelin kahvaltysy ki?i ba?y 15 euro idi.)

Havaalanyndan Berlin Card alyrsanyz havaalanyndan otel dahil her yere gidebiliyorsunuz + bazy müzelere ücretsiz ya da indirimli girebiliyorsunuz. Kaç gün kalaca?ynyza ve gidece?iniz müzelere göre seçebilirsiniz. ABC zonlaryny seçerseniz 2 havaalany+Potsdam2a gidebilirsiniz.http://www.berlin-welcomecard.de/en

Ba?ka sorunuz olursa PM den yazyn. Yyi seyahatler.

• quote:

Orijinalden alıntı: loremipsum

Bir arkadaşım önermişti. Ben kalmadım.

http://www.tripadvisor.com.tr/Hotel_Review-g187323-d1674685-Reviews-Scandic_Berlin_Potsdamer_Platz-Berlin.html

Bu otelde kalmıştık çok memnun ayrıldık. Aklınızda olsun otelde kahvaltı almanızı tavsiye ederim fiyatına göre gerçekten çok iyi bir kahvaltısı vardı.
  • Nisan sonunda Eşim ve 3 yaşındaki kızımla Frankfurt ve Köln seyahatimiz olacak. WP kullanılabilecek otellerden öneriniz var mı? Bu bölge için illa ki yap diyeceğiniz önerileriniz varsa da memnun olurum.
  • arkadaşlar hem adios kartım hemde nuvo banka kartım var. Eskiden nuvodan kazandığım puanlar otomatik aktarıldı. Şimdi anladığım kadarıyla otomatik aktarılmıyor. nuvo kartımda ki puanları nereden görebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ms365

merhaba, worldcard web sitesinde "D&R'da 10 tl puan, cüzdan katılımı ile 10 tl daha toplam 20 tl puan" kampanyası yazıyor. ancak cüzdan uygulamasında bu kampanyayı göremiyorum. nasıl katılacağım?

ben anlamadım şimdi. bu ikisi ayrı kampanyamı ? ikiside cüzdan. biri 10 wp veriyor biri 20 wp. ikisininde katılım tarihi aynı

http://www.worldcard.com.tr/kampanyalarimiz/world-kampanyalari/drda-10-tl-worldpuan/s-6833/c-6668.aspx

http://www.worldcard.com.tr/kampanyalarimiz/world-kampanyalari/dr/s-25/c-6801.aspx

• cüzdanda 10+10 kampanyasına katılım görünmüyor. katılım yapılabilen sadece 10 tl veren kampanya. diğerini buluyorsunuz ama katılamıyorsunuz. ne acaip iş bu ya. ben yaptım alışverişi gecen hafta. 10 mu kazanacaım 20 mi mi ? :)
  • airport34 kullanıcısına yanıt
    Ben de katılmak istediğimde bu kampanyayı cüzdan daki tepe listede göeemedim ama D&R ı daha önce favori markalarıma eklemiştim. Ana sayfada favoriler markalarımdan D&R ı seçince kampanyaya katılabilmiştim. Aşağıdakileri deneyebilirsiniz:

Cüzdan ı açın, sol tepede 3 yatay çizgiye tıklayın, orada Kampanyalar ı seçin. Orada en tepede D&R görünüyor. Kampanyayı açın ve Katıla tıklayın.

Eğer burada göremezseniz D%R ı Favorilerinize ekleyin. Ordan katılın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcksy

Ben de katılmak istediğimde bu kampanyayı cüzdan daki tepe listede göeemedim ama D&R ı daha önce favori markalarıma eklemiştim. Ana sayfada favoriler markalarımdan D&R ı seçince kampanyaya katılabilmiştim. Aşağıdakileri deneyebilirsiniz:

Cüzdan ı açın, sol tepede 3 yatay çizgiye tıklayın, orada Kampanyalar ı seçin. Orada en tepede D&R görünüyor. Kampanyayı açın ve Katıla tıklayın.

Eğer burada göremezseniz D%R ı Favorilerinize ekleyin. Ordan katılın...

açıklama için tesekkurler tüm bunları ben zaten yaptım ancak sadece bir kampanya görünüyor (yani katılma secenegi cıkan ) o da 10 tl lık kampanya. enteresan.
  • 
Sayfa: önceki 31573158315931603161
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.