Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir Kullanıcı, 8 Masaüstü Kullanıcı
81.499
Cevap
1.063
Favori
5.031.221
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Banka - Kredi Kartı Fırsatları >> Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!-
Giriş
    1449 Mesaj
    Müşteri hizmetleri temsilcilerinden bile daha fazla bilgisi olan arkadaslara 2 sorum olacak

1- ana kartla kampanya katilimi yapilirsa bu katilim ek kartlar icinde gecerli olur mu
    2- dogum gununde yapilan alis verise hala 5 kat puan veriyor mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    şimdi los angeles bilet fiyatına baktım. gidiş dönüş 4.000TL (THY' de) ancak bu 4.000TL nin 1400-TL.'si vergi ve havayolu harcı.
    şimdi siz bu bileti adios ile alınca 2.600-TL.' ye mi alıyorsunuz.? yoksa yine avans millerle 4.000-TL.' ye mi maloluyor?
    =nintendo=
  • Teğmen
    141 Mesaj

istediğiniz kriterleri taşımıyorum lakin,

1- kampanyalara, dahil olan bütün kartlarınızla 1 kez katılabilirsiniz ( ek kartlarınız da buna dahildir..)

2- doğumgünü için, joker vadaa hakkınızı kullanmak gerekir.. bunu kullanmak için pos cihazından özel bir işlem yapmak ve,
    banka tarafından sms le bilgilendirilmeniz gerekmektedir... ( örnek: hepsiburada sitesinden alışveriş yaptıysanız, her işlemden önce,
    karttan parayı çekmeden joker vadaa hakkınızı otomatik sorgular... doğumgününüzde denemenizi tavsiye ederim..)
    |
    |
    cefucsa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: edaliy

arkadaşlar bi sorum vardı yardımcı olursanız sevinirim, özellikle kullananlardan yardım bekliyorum.
    şimdi los angeles bilet fiyatına baktım. gidiş dönüş 4.000TL (THY' de) ancak bu 4.000TL nin 1400-TL.'si vergi ve havayolu harcı.
    şimdi siz bu bileti adios ile alınca 2.600-TL.' ye mi alıyorsunuz.? yoksa yine avans millerle 4.000-TL.' ye mi maloluyor?

thy biletini, acente olan SETUR üzerineden alıyoruz.. THY de bilet 4000 tl ise, SETUR fiyatı 4000 tl den fazladır..( acente komisyonu)

SETUR fiyatını kart cinsine ( adios premium veya normal adios) bağlı olarak, kart oranına ( şu an tahmini 2.00-2.50) bölerek, worldpuanla biletimizi alıyoruz..

adios kampanya dönemlerinde oranlar 3.00/4.00 olabiliyor...
    |
    |

• Er
    0 Mesaj

Aralık fatura talimat puanları yatan var mı?
    |
    |
    mericbey kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

cevabınız için tşkler.
    adios kart vergi indirimi yapmıyor muydu? vergilerden muaf değil miydi? öyle yazıyor özelliklerinde
    |
    |
    Bahsedilenler: sak0575
    =nintendo=
  • Er
    0 Mesaj
    18 şubat dediler fakat gene süre uzayacak gibi
    |
    |

Dün akşam baktığımda yatmıştı.
    |
    |
    ahmetalp2104 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    Arkadaslar selam,
    Bilgisi olan varsa acil cevap verebilir mi?

Gittigidiyordan 1000 tl üstü 100 puan kampanyası var malum. Odemeyi BKM ile yaparsak 25 TL indrim yapıyor gittigidiyor. Bu ikisi birlesiyor mu?

Yani ben odemeyi BKM ile yaparsam sistemde alısverisin gittigidiyordan yapıldıgı gorulur ve puan yatar mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Arkadaşımın 3-10 Haziran arası 8 günlük İtalya gezisi var. Ancak 7 Haziran'da vizesi bitiyor.

Sizce ne yapması gerekir? Yurt dışına çıkmasına havalimanında izin verirler mi? Burda izin verseler İtalya'ya girebilir mi? İtalya'ya girse, çıkış zamanı problem yaşanır mı?
    |
    |
  • Teğmen
    113 Mesaj

Toplamı 1000 TL üzerinde olduğu sürece sıkıntı olmaz. İndirimde olur puanda yatar.
    |
    |
    lafayette1979 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Selam arkadaşlar,
    Bu harcama hedefine fatura ödemeleri ve okul harçları vs. dahil oluyor mu? Bilen ?

@lafayette: oku ya lafayet: http://www.gittigidiyor.com/kampanya-kosullari/16-subat-31-mart-worldpuan-kampanyasi?sciid=3001_b_Yap%C4%B1+Kredi_1

@yasintekgoz: italya, 2014. 1 gün için mevcut vizemi iptal ettirip yeniden vizeye başvurtmuşlardı. arkadaşınızı uçağa kabul etmezler. bagaj teslimde gözden kaçarsa pasaport kontrolden de geçer belki ama boarding sırasında yakalanır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi recruit1 -- 19 Şubat 2016; 16:19:30 >
    |
    |
    Bahsedilenler: yasintekgoz , lafayette1979 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hedef mesajında verilen tarih aralığındaki tüm yurt içi ve yurt dışı alışverişler dahildir.
    Buna hedef dönem içinde kredi kartıyla ödenen fatura ve okul harçları da dahildir.
    Nakit çekim tutarı da hedefe dahil edilir. Dönem içindeki taksitli harcama tutarının tamamı dahil edilir.
    Ödenen faizler, karta ödemeler, puan kullanımları , önceki dönem taksitleri harcamaya dahil edilmez.

Ayrıca dikkat edilmesi gereken nokta şu ki , dönem içindeki İPTAL ve İADELER toplam harcamadan düşülür.
    İşlem önceki dönemlerde yapılmış bile olsa İPTAL-İADE bu dönemde gerçekleşmişse tutardan düşülür.
    Yani hedefi tutturdum derken iptal ve iadeler yüzünden puan kazanamayabilirsiniz.
    |
    |
    dickinson kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    benimde bir sorum olacak harcama mesajı şubat başında geldi (şubatta harcama yapın mesajı)ancak ben yeni mesaj atıp dahil oldum. ve bu 19 gün boyunca hedeften daha yüksek harcama yaptım. smsden sonraki harcamalar mı hedefe dahil yoksa daha öncekilerde dahil mi.

Yapı Kredi, şimdiye kadar olan uygulamalarda SMS kampanyanın son günü bile atılsa önceki harcamaları dahil etti.
    Yani sorunun cevabı bence evet.
    Diğer bankalar mesela Garanti dahil etmiyor. Yine de SMS atma işini kampanya başlar başlamaz halletmek lazım.
    Gerçi YKB kampanyalarında artık hedef vb dışında SMS yerine cüzdan katılımını başlattı.
    Bonus Flaş kadar henüz gelişmiş değil, yapılan harcamaların kampanya kapsamında olup olmadığını gösteremiyor.
    |
    |
    kadir_trabzon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Mesaj atma tarihinizin önemi yok kampanyanın başlama-bitiş tarihini referans alıyor banka (tecrübeyle sabittir).
    |
    |
    kadir_trabzon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    383 Mesaj

cevaplar için çok teşekkürler

@anisiz @kampanyacı
    |
    |
    Bahsedilenler: anisiz , kampanyacı
Bey Azura
üniversite
Mobilya Takımları
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.