Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (2777. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
84.746
Cevap
1.077
Favori
5.537.273
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27752776277727782779
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Le.Mans

herhangi bir seyehat yazınız var mı ? bende yılbaşında gitmek istiyorum. nasıl olur acaba yılbaşında oralar

yılbaşı ilginç olabilir:
    imzamdaki ados grubunun, gezi yazıları konusunda var, sizide bekleriz

http://forum.donanimhaber.com/m_55830653/mpage_2/tm.htm
  • arkadaşlar, tlcard

2 X 75 tl lik akaryakıt harcamanıza 15 tl puan : katıldım ve akaryakıt aldım.

2 X 75 tl harcamanıza 15 tl puan : katılmadım, katılırsam ama harcama yapmazsam, bu kampanya için de ayrıca puan alır mıyım?
  • kart ücreti iptalinde world harbiden süpermiş.

kartım adios premium 150 tl yansıtmışlar şimdi aradım hiç en ufak olmaz bile demediler 2 dk sürmedi.
  • Yapi Kredi Müsteri Hizmetleri <yapikredi@iletisim.yapikredi.com.tr>
    18:42 (3 saat önce)

Alıcı: bana
    Sayın ................

Kredi kartınız ile ilgili tarafımıza ulaşan talebiniz incelenmiş olup , kredi kartınız için belirli harcama hedeflerine karşılık kişiye özel worldpuan kazanabileceğiniz bir kampanyanın bu dönem için tanımlanması ile ilgili talebinize olumlu yanıt veremiyoruz.

Bundan sonraki dönemler için taleplerinizi 4440444 numaralı müşteri hizmetlerimizden iletmenizi rica ederiz.

Konuyu bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

Kredi Kartı Finansal İşlemler Ekibi
  • Kredi kartınız ile ilgili Kişiye Özel Kampanya talebiniz incelenmiş olup , belirli bir harcama kaşılığı puan kazanabileceğiniz kampanyanız tanımlanmıştır. Detayları SMS ile ayrıca tarafınıza bildirilecektir.

Buda bir arkadaşa gelen sms

Belli olmuyor ne yapacakları :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Müşterilerden gelen taleplere istinaden kredi kartlarına manuel olarak kişiye özel kampanya tanımı yapılamamaktadır. Farklı dönemlerde , değişik müşteri grupları için farklı koşullar içeren kampanyalar düzenlenmekte olup, kampanya kitlesindeki müşterilerimize konu hakkında SMS gönderilmektedir. Kasım ayında kartınız için böyle bir kampanya düzenlenmesi durumunda tarafınıza SMS ile bilgi iletilecektir.

Saygılarımızla,

Kredi Kartı Finansal İşlemler Ekibi
    buda benimki
  • quote:

Orijinalden alıntı: serbulent2910

Merhaba üstadlar.

Şimdiye kadar bana hiç kişiye özel kampanya sms'i gelmedi. 6 aydır adios kullanıyorum. Öncesinde worldcard'ı kullanıyordum. O zamanlarda gelmiyordu.

Nedir bu işin püf noktası.

Üstadlardan cvp bekliyorum.

İki kartı da nadasa çekin.
  • Arkadaşlar merhaba Kredi kartı ile fon alımı hakkında bir sorum olacak.

17.09 da kredi kartı ekstrem oluşunca 18.09 da fon alımı yaptım.
    17.10 da yeni ekstre çıktı ve fon tutarı ekstrede görünüyor ve ödemesi 27.10 du.
    27.10 da kredi kartı ekstremin tamamını ödedim. sonra fonlarda bekleyen emirlere baktım. benim emirin hesaba geçişi 29.11 yani parasını ödediğim halde bir ay süre var. Bu doğru bir uygulamamı sizden alacağım cevaba göre bankaya yazacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: peacemaker

Arkadaşlar merhaba Kredi kartı ile fon alımı hakkında bir sorum olacak.

17.10 da yeni ekstre çıktı ve fon tutarı ekstrede görünüyor ve ödemesi 27.10 du.
    27.10 da kredi kartı ekstremin tamamını ödedim. sonra fonlarda bekleyen emirlere baktım. benim emirin hesaba geçişi 29.11 yani parasını ödediğim halde bir ay süre var. Bu doğru bir uygulamamı sizden alacağım cevaba göre bankaya yazacağım

bgn hesabınıza gecer fonlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: peacemaker

Arkadaşlar merhaba Kredi kartı ile fon alımı hakkında bir sorum olacak.

Ben de bugün aynı konu için bankayla görüştüm. Alım emrini 2 ay sonraya atmışlar. Emri iptal edebilirsiniz dediler.
    Kafamdaki sorular:

1.Emri iptal ettiğimizde kişiye özel puan kampanyası bu iptalden etkilenir mi acaba? Puanları geri alırlar mı?
    2.Emri iptal ettiğimizde tutar iadesi kredi kartına mı hesaba mı yapılacak? Kredi kartına yapılacaksa iadenin hiçbir anlamı kalmaz. Çünkü o tutarı alacak olarak kaydedecek ve ben de parayı hemen alamayacağım.

Çakal banka kendini korumaya almış galiba kredi kartıyla fon alımı konusunda

• defacto1 D kullanıcısına yanıt
    Böyle dedilerse tamamen tahmini söylüyorum. Bilen arkadaşlar daha net cevap verir.

İptal ettiğimizde tutar kredi kartına iade olarak geçer ve puanlarda iptal olduğu için iade alınır.
  • Bekleyen emirlerde yazan tarihe bakmayın, son ödeme tarihinden 1 gün sonra hesaba geçiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: kadir_trabzon

kart ücreti iptalinde world harbiden süpermiş.

kartım adios premium 150 tl yansıtmışlar şimdi aradım hiç en ufak olmaz bile demediler 2 dk sürmedi.

benden 3 ayda 4800tl harcama istediler ki mümkün değil yapmam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkan_

quote:

kişiye özel çıkarsa fonla birleştirip hem puan kazanırsın hemde kart ücretinden yırtarsın
  • Arkadaşlar bir şey soracağım Dortmund - Galatasaray maçına gitme durumum var schengen yetişir mi sizce
  • Gecen ay TL card puanlari bugun mu yatiyordu? Otomatik kk na gececek sanirim.

• Bugün yatan HB mi Kliksa mı?

• Ustadlar Subat tatilinde ben esim ve 8 yasinda oglum icin yurtdisi tatil oneriniz varmi ? tabiki Adios ile alinacak :::))) Romayi dusunuyoruz acaba o mevsimde rahat dolasabilirmiyiz ?
    On
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: JackDaniels

quote:

quote:

kişiye özel çıkarsa fonla birleştirip hem puan kazanırsın hemde kart ücretinden yırtarsın

Fon alıp satmak için vadesiz hesap gerekmiyor mu? Benim vadesiz hesabım yok bankada yalnızca kredi kartı hesabım var. Birde bu fonun alış satış zararı olmuyor mu acaba?

Bilgi için teşekkürler

vadesiz hesap yoksa o zaman olmaz

alıp satarken bi zarar olmaz bikaç gün beklersen sonuçta likit fon yani vadeli

• quote:

Orijinalden alıntı: cenko77

Gecen ay TL card puanlari bugun mu yatiyordu? Otomatik kk na gececek sanirim.

TL card puanlari gecen hafta yatti. Benimki Kredi kartina aktarildi

• 
Sayfa: önceki 27752776277727782779
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.