Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (2611. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
84.752
Cevap
1.076
Favori
5.538.595
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26092610261126122613
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yapıkredi tl karttan kazandığım puanları adiosa aktarabilir miyim? puan aktarmayı internetten yapamıyoruz değil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mrtknc M kullanıcısına yanıt
    hocam ben de eylül ayında zanzibara gitmeyi planlıyorum.Maldivlere göre daha uygun ve güzel bir seçim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mrtknc M kullanıcısına yanıt
    4500 tl lik puan harcayabiliyormuyuz ki?
  • Kart ucreti yada kart aidati vqr mi beyler

• yılda kart başına 2500tl'lik WP harcayabiliyoruz. katsayıyla çarpınca tl cinsinden değerine ulaşıyoruz. tabi katsayı sürekli değiştiğinden kesin bir rakam vermek güç. birden fazla adios karta sahip olup limiti katlayan arkadaşlar vardı geçmişte. şimdi durum nedir bilemiyorum.

aidatsız kart mı olurmuş?

adios'un seyahat sigortası candır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi recruit1 -- 31 Mayıs 2014; 12:07:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: recruit1

yılda kart başına 2500tl'lik WP harcayabiliyoruz. katsayıyla çarpınca tl cinsinden değerine ulaşıyoruz. tabi katsayı sürekli değiştiğinden kesin bir rakam vermek güç.

2500 tl icin ne harcaman lazim ki bu kadar versin

• cheem kullanıcısına yanıt
    mesajın o kısmı size değil marcelor'a.

size cevap: "aidatsız kart mı olurmuş?" kısmı.
  • cenko77 C kullanıcısına yanıt
    Bana da yatmış, teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cheem

quote:

yılda kart başına 2500tl'lik WP harcayabiliyoruz. katsayıyla çarpınca tl cinsinden değerine ulaşıyoruz. tabi katsayı sürekli değiştiğinden kesin bir rakam vermek güç.

2500 tl icin ne harcaman lazim ki bu kadar versin

kampanyalardan 25000 tl

diğer türlü hesaplayamam valla
  • quote:

yılda kart başına 2500tl'lik WP harcayabiliyoruz. katsayıyla çarpınca tl cinsinden değerine ulaşıyoruz. tabi katsayı sürekli değiştiğinden kesin bir rakam vermek güç. birden fazla adios karta sahip olup limiti katlayan arkadaşlar vardı geçmişte. şimdi durum nedir bilemiyorum.

Kartlarda ortak limite gecildigi icin artik malesef adios'ta yillik 2.500 TL puani katlama imkani kalmadi.

• quote:

Orijinalden alıntı: ExxELaNc

quote:

yılda kart başına 2500tl'lik WP harcayabiliyoruz. katsayıyla çarpınca tl cinsinden değerine ulaşıyoruz. tabi katsayı sürekli değiştiğinden kesin bir rakam vermek güç. birden fazla adios karta sahip olup limiti katlayan arkadaşlar vardı geçmişte. şimdi durum nedir bilemiyorum.

Kartlarda ortak limite gecildigi icin artik malesef adios'ta yillik 2.500 TL puani katlama imkani kalmadi.

hayır

kartların herbirinde 2500 wp yıllık limit var mh söyledi

ben geçen ay kullandım

sadece kazanırken sıkıntı olur

• quote:

Orijinalden alıntı: oft01819

+ Hop on Hop off paketi almalısınız. O kadar para vermişken alınır mı? Alınabilir. Kalabalık metrodan sizi kurtarıp New York Pass ile gideceğiniz atraksiyonlara zaman kaybetmeden ve konforlu bir şekilde ulaşmanızı sağlar. Metroyu o kadar dert etmeyin. Günlük, haftalık sınırsız pass'ler çok pahalı değil (en azından New York Pass yanında) Ben New York Pass alsaydım Hop on hop off da alacaktım. Bu arada New York Pass'i ve Hop on off'u aynı anda başlatmak zorunda değilsiniz. Mesela 1 gün Times civarındaki atraksiyonları yürüyerek halledip diğer 2 gün otobüsle dolaşıp 4. gün hop on hop off'la kafanıza göre takılabilirsiniz...

sagolun bu bılgıler ısıgında her ıkısını bugun almayı planlıyorum yuzde 15 ındırım yakalamısken.bır sorum daha olacak new york pass ı 3 gunluk alınca bu 3 gun boyunca tum atraksıyonlara katılabılıyormuyuz yoksa bır lımıtı varmı sıtesınde goremedım de?

• Arkadaslar Mall Of İstanbul d&r da yuzde 20 kampanyasi var mi acaba? Giden bilen var midir?

• Arkadaşlar bu linkte gayet uygun fiyatlar var. Sabiha gökçen kalkışlı, Antalya fiyatları mükemmel. !!! Yurt dışı fırsatları da var ama, ben onları bilmediğimden karşılaştıramadım.

https://sun.sunexpress....=0&INFANT=0&LANGUAGE=TR

wp ile falan pek ilgili değil ama, birimizin işine yarar bakarsınız...
  • quote:

Orijinalden alıntı: JackDaniels

quote:

quote:

hayır

ben geçen ay kullandım

Ben de bu ay konustum bana verilen cevap oyleydi. Ortak limit oncesi her kartin ayri ayri 2,500 tl limiti vardi ama ortak limite gecilince wp harcama limiti de ortak oldu dedi.

Umarim senin dedigin gibidir. İlk firsatta ikinci kartimla denemesini yapicam :)

• benim kartlarda ortak limitte

geçen ay bi karttan 1200 wp kullandım

playi adiosa çevirdim ondanda 1100+625 avans kullandım
  • crazydentist kullanıcısına yanıt
    Her bir etkinlikten 1 kere yararlanabiliyorsunuz onun dışında isterseniz hepsini 1 günde bitirin :) Bu arada aman dikkat New york Pass 3 takvim günü geçerli... 72 saat değil! Yani ilk etkinliğe akşam üstü gitme gafletinde bulunmayın. Mümkünse sabah 8-9 gibi start alın 😉

• Bir soru da ben sorayım: Amerika'da mobil internet sorununu çözen oldu mu? Buradaki operatörümü ve numaramı değiştirip (sim kartımı değiştirip) orada kısa süreli yeni operatöre geçemem. Kimse bana ulaşamaz. Hadi operatörümüzden konuşma paketi aldık. Yurtdışında internet zaten uçuk.
    İngiltere'de 'sadece internet servis sağlayıcısı' olarak hizmet veren operatörler vardı. Bir tür bizim yolda, sağda solda Wi-fi aratıp karşımıza çıkan TTnet-Wifi gibi... 3g-4g gibi olmasa da şehir merkezlerinde idare ediyordu. Amerika'da bu şekilde tanımlanan paketler mevcut mu? Bilgisi olan var mı?
  • Limak Limra dan son Havadisleri vereyim arkadaşlar.

Resmen paranızı çöpe atıp bu tesise gelmeyin. Limak iyidir dediler. Ödüllü mutfağı var dediler . Oda nizi upgrade edeceğiz dediler geldik. Sonuç tam bir fiyasko.

Oteli düşük bütçeyle yönetmeye çalışıyorlar. Hemen her bölümde hijyen sorunu var. Otel full dolu ama personel sayısı yetersiz. Haliyle hersey yarım y

• quote:

Orijinalden alıntı: JackDaniels

quote:

quote:

hayır

ben geçen ay kullandım

1.derece anne-baba gibi aile uyeleriniz adina kart cikartip, o kartlardan ayrica yararlanabilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 26092610261126122613
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.