Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı
79.988
Cevap
1.046
Favori
4.706.436
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Banka - Kredi Kartı Fırsatları >> Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!-
Giriş
      26 Mesaj
      27 Mayıs 2014 13:34:28

Fiyat farkı bundan kaynaklanabilir.
      "Bu fiyat yalnızca flypgs.com’dan satın alınan biletlere uygulanır. "
      |
      |
      eftalit kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Onbaşı
      36 Mesaj
      27 Mayıs 2014 13:37:46

Maalesef öyle, zaten seyahat hattındaki kadına benim gördüğüm fiyatı söyleyince internete özel bir durumu olabileceğini söyledi.
      Ben de umutlandığımla kaldım tabi...
      |
      |
      aRsen_lupEn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Gezenti..http://500px.com/FerhatTurnahttps://www.flickr.com/photos/93359922@N04/
    • Er
      0 Mesaj
      27 Mayıs 2014 13:37:50

Ekstrem kesildi 22 mayısta puan da 14 mayısta yatmış, geçmedi yanlış bilgi veriyorlar
      |
      |
      can33tokat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      82 Mesaj
      27 Mayıs 2014 14:12:41
      1-28 şubat otomatik ödeme talimatı ile ilgili olarak geciken puanları mayıs sonu gibi yatıracaklarınıı söylemişlerdi 2 kez kayıt açtırmıştım

bugün aradılar ve banka kartıma yatırdıklarını solediler. adiosa yatması gerekiyordu. çünkü kredi kartık tanımlı puan işlemlerinde

ben de tekrar adioasa aktarım talepte bulundum. aksi takdirde gerekli yerlere şikayetimi bildircem

devamlı alışveriş yaptığım kartın kazıkları git gide çoğalmaya başladı. artık yetti yaptıkları

bu gidişle axcess wingse doğru geçiş yapıcam
      |
      |

• Çavuş
      65 Mesaj
      27 Mayıs 2014 14:38:05
      bugün kanyon troy dan mac aldım. piyasada en ucuzu orasıydı.
      200 WP kapanyasından faydalanmak için 9 taksit yapmak zorunlu bunu yapınca 3099TL lik ürün 3199 TL ye geliyor.
      %3 Öğrenci-öğretmen indirimi var. Böylece ürünü 3100e almış oldum. 200TL WP dan yararlanacağım söylendi ancak BU WORLD PUANLARIN SİLİNECEĞİNİ belirtti. ADİOS da puanlar silinmiyor diye biliyordum. Ancak bu kampanya özelinde puanların silineceğini belirtti satış temsilcisi. Bilgisi olan var mı???
      MH aricam ama ordakiler burdaki arkadaşlardan daha fazlasını bilmiyor oluyorlar genelde!

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      7 Not
      27 Mayıs 2014 14:55:57
      quote:

Orijinalden alıntı: eftalit

Güncel puan bilgisi (saçmalık!!)

Çoğunuz biliyordur Pegasus dün kampanya başlattı önümüzdeki kış için. Fiyatlar gayet güzel.
      Ben Şubat ayı için Saraybosna'ya bilet baktım Cuma gidiş/Pazar dönüş.
      Fiyat iki kişi için 402TL, ben sevindim tabi en azından 200TL wp'yle alırım diye aradım hemen seyahat hattını.
      Çıkardıkları fiyat 640TL istedikleri wp 320TL!
      Yani 2 görünen oran aslında 1.25

Ne anladım ben bu işten o zaman...

Adiosu iptal vakti gelmiş demektir 100 TL kart ücreti mi olur yahu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
      310 Mesaj
      27 Mayıs 2014 15:04:44

Artık YKB kredi kart satışını doldurduğu için oranlar suyunu çeke çeke bitti demekki.:(
      |
      |
      seyffullah kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

2015 Clio IV Sport tourer 1.5 icon Ateş kırmızı
    • Çavuş
      48 Mesaj
      27 Mayıs 2014 15:29:38
      Arkadaşlar % 1 komisyon, 0 faiz, 5 taksitle nakit avans smsi gelen oldu mu? Bunu internet şubesinden kullanabiliyor muyuz, önceki aylarda sanki bir çok arkadaşa gelmişti bu mesaj.

Nobody is Perfect and I'm Nobody!
    • Yarbay
      2317 Mesaj
      27 Mayıs 2014 15:57:37
      quote:

Orijinalden alıntı: oft01819

Bu yaz Amerika'ya gidecek arkadaşlar için önemli bir fırsat... Sanıyorum New York dışındaki bazı eyaletlerde de Newyork Pass tarzı kartlar mevcut ancak bildiğim kadarıyla en kapsamlısı New York'ta... Memorial Day günü nedeniyle 26 Mayıs'a kadar (yani yarına kadar) New York Pass'te 3 günlük'te 20, 5 günlükte 30, 7 günlükte 40 dolara kadar indirim var. Almayı düşünen ya da zaten alacaktım diyen varsa yarına kadar alsın ki adam başı az da olsa avantajı olsun. Sadece internetten satın alıyorsunuz. 1 yıl içinde istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Bilginize...

Mesaji daha yeni gordum malesef :(

Qashqai
    • Onbaşı
      36 Mesaj
      27 Mayıs 2014 16:28:29

Hemen hemen her kampanyada puan için son kullanım tarihi yazar ( buradaki kliksa, gittigidiyor, hepsiburada kampanyaları gibi)
      Ama bu normal world kartı olanlar için geçerlidir. Adios'ta hiçbir şekilde puan silinmez (süreli dahi olsa)
      |
      |
      ttuya kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Gezenti..http://500px.com/FerhatTurnahttps://www.flickr.com/photos/93359922@N04/
    • Yarbay
      2317 Mesaj
      27 Mayıs 2014 16:29:52
      quote:

Bu yaz Amerika'ya gidecek arkadaşlar için önemli bir fırsat... Sanıyorum New York dışındaki bazı eyaletlerde de Newyork Pass tarzı kartlar mevcut ancak bildiğim kadarıyla en kapsamlısı New York'ta... Memorial Day günü nedeniyle 26 Mayıs'a kadar (yani yarına kadar) New York Pass'te 3 günlük'te 20, 5 günlükte 30, 7 günlükte 40 dolara kadar indirim var. Almayı düşünen ya da zaten alacaktım diyen varsa yarına kadar alsın ki adam başı az da olsa avantajı olsun. Sadece internetten satın alıyorsunuz. 1 yıl içinde istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Bilginize...

Su anda da bir yuzde 15 indirimden bahsediyor 31 mayis sonuna kadar. Bi bakar misin fiyatlar senin dedigin indirime gore nasil ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sevozgur -- 27 Mayıs 2014; 16:33:20 >

Qashqai

• Yüzbaşı
      310 Mesaj
      27 Mayıs 2014 16:30:04

Sadece bankamatikten veya şubeden çekebilirsiniz internette olmuyor.Bu ay kimseye gelmedi sanırım sizden başka yazan olmadı..
      |
      |
      Flexi_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

2015 Clio IV Sport tourer 1.5 icon Ateş kırmızı
    • Yarbay
      2317 Mesaj
      27 Mayıs 2014 16:35:55
      quote:

Orijinalden alıntı: Vahşi Hindi Süprizi

Bangkok tan selamlar. Sokaga cikma yasagi devam ediyor. Khao San Road. ta saat 21:00 den sonra dükkanlar kapanmaya basladi 23:00 den sonra bombostu cadde.
      Ara ara askerler devriye geziyor. Halk ile ordu ayni görüste oldugu icin hicbir gerginlik yok , adalarda ise hayat normal akisina devam ediyormus, fakat Bangkok ta sokaklar bombos, bir gerginlik olmasada makineli tüfek ile dolasan askerleri görmek pekte hos degil.

Umarim en kisa zamanda normale doner. Kisa yine oradayim diyordum ama biraz bekleyelim bilet almak icin

|
      |

Qashqai
    • Yüzbaşı
      361 Mesaj
      27 Mayıs 2014 17:04:11
      Hızlıal ve hepsiburada da çek alma olayı bitti mi ?

Kredi Kartı Yardımlaşma Kulübü
    • Çavuş
      48 Mesaj
      27 Mayıs 2014 17:07:04
      quote:

Orijinalden alıntı: mertali

Sadece bankamatikten veya şubeden çekebilirsiniz internette olmuyor.Bu ay kimseye gelmedi sanırım sizden başka yazan olmadı..

Teşekkür ederim, geçen ay bana gelmemişti, bu ay geldi.

Nobody is Perfect and I'm Nobody!
    • Yüzbaşı
      434 Mesaj
      27 Mayıs 2014 17:15:35
      quote:

Orijinalden alıntı: eftalit

Hemen hemen her kampanyada puan için son kullanım tarihi yazar ( buradaki kliksa, gittigidiyor, hepsiburada kampanyaları gibi)
      Ama bu normal world kartı olanlar için geçerlidir. Adios'ta hiçbir şekilde puan silinmez (süreli dahi olsa)

World karttayken kazandığımız süreli puanlar, o sırada Adios'a geçtiğimizde de kalıcı oluyor mu peki?

(75 tl kazanmıştım Teknosa'dan süresi 2 gün sonra dolacaktı ama şu an Adios'a geçtim.)

• Teğmen
      151 Mesaj
      27 Mayıs 2014 17:28:01

Fiyatlar yakın... 3 günlükte şu anki fiyat 7 dolar avantajlı, 5 günlükte aynı gibi, 7 günlükte 5 dolar pahalı :) Sonuç itibariyle üzülmenize gerek yok. Biz çocuklarla orda yazan her yeri gezemeyeceğimizden gideceğimiz yerlerin fiyatlarını topladım tek tek. Daha uygun geldi. Şimdiden Top of the Rock'a rezervasyon yaptırdık. (Manzarası Empire States'ten daha etkileyiciymiş). Haziran ayında gidecekseniz güneş 20:30'da batıyor. 20:00 gibi rezervasyon yaptırırsanız ya da giderseniz hem gündüzü hem geceyi görmüş olursunuz.
      |
      |
      sevozgur kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2131 Mesaj
      27 Mayıs 2014 17:51:17

Bana bu ay geldi. Şubedekiler bilmiyor yapamadılar, atm'den çektim.
      |
      |
      Flexi_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Teğmen
      184 Mesaj
      27 Mayıs 2014 17:53:32
      quote:

Orijinalden alıntı: sevozgur

quote:

Mesaji daha yeni gordum malesef :(

Coupon code bölümüne ret15 yaz %15 indirim kazanırsın

• Yüzbaşı
      462 Mesaj
      27 Mayıs 2014 17:59:48

quote:

Fiyatlar yakın... 3 günlükte şu anki fiyat 7 dolar avantajlı, 5 günlükte aynı gibi, 7 günlükte 5 dolar pahalı :) Sonuç itibariyle üzülmenize gerek yok. Biz çocuklarla orda yazan her yeri gezemeyeceğimizden gideceğimiz yerlerin fiyatlarını topladım tek tek. Daha uygun geldi. Şimdiden Top of the Rock'a rezervasyon yaptırdık. (Manzarası Empire States'ten daha etkileyiciymiş). Haziran ayında gidecekseniz güneş 20:30'da batıyor. 20:00 gibi rezervasyon yaptırırsanız ya da giderseniz hem gündüzü hem geceyi görmüş olursunuz.

rezervasyon ıcın lınkı verebılırmısınız acaba birde gezi planınıza nereleri eklediniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazydentist -- 27 Mayıs 2014; 18:17:10 >
      |
      |
      Bahsedilenler: oft01819

Hızlı Cevap

Reklamlar
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
nice türkiye
web tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,687
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.