Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (2588. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Aleksioss Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 11 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
84.747
Cevap
1.077
Favori
5.537.501
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25862587258825892590
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hızlıal world kampanyasından puanlar yatmış arkadaşlar
  • Dun extrem kesildi simdi inceledim 9mayista world restaurant indirimi diye 13TL karta geri odenmis, bilmedigimiz bir kampanya mi var?

Birde 150TL kart ucreti yansitilmis (yuhhh) arayip tam olarak ne söylememi önerirsiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • adios06 A kullanıcısına yanıt
    Adios Kartima kart ucreti yansitilmis iptal etmenici istiyorum yada rica ediyorum ne ise artik

• quote:

Orijinalden alıntı: PCkopat065

quote:

Orijinalden alıntı: bonx

Arkadaşlar bende şuan worldcard gold var ancak geçenlerde adios premiuma başvurdum. Worldcard'ta gıda,giyim vs. sektörlerinde 100TL'ye 10 Wp puan kampanyasına katıldım ve 10wp kazandım. Ancak puanın son kullanma tarihi 24 haziran yazıyor sitelerinde. Adios kartım gelince puanlarımı oraya aktarmayı düşünüyorum. Aktarım yaptıktan sonra o kazanmış olduğum 10wp silinir mi yoksa adiosa aktardığım için kalıcı mı olur artık?

Net bilgi yok hicbiyerde malesef. Ya da ben bulamiyorum :/

Gecmis 1000 sayfanin 900unde net bilgi var

Hatta bazi arkadaslar o kadar bunaldiki bu sorudan imzasinda bile cevabi var

• quote:

Orijinalden alıntı: adios06

Dun extrem kesildi simdi inceledim 9mayista world restaurant indirimi diye 13TL karta geri odenmis, bilmedigimiz bir kampanya mi var?

Birde 150TL kart ucreti yansitilmis (yuhhh) arayip tam olarak ne söylememi önerirsiniz?

benimde play kartıma "kampanya işlem inirimi +30,00 TL" para aktarmışlar, anlamadım gitti ???
  • arayın MH, hemen iptal ediyorlar, en azından benim ve arkadaşımın öyle oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: JackDaniels

Adios Kartima kart ucreti yansitilmis iptal etmenici istiyorum yada rica ediyorum ne ise artik

3 ayda 14.100TL kullanma sartiyla iptal ettiler kart ücretini, biraz fazla ama olsun?
    Yuhh one yaw

Millete 500 1000 diyorlar

Cok kullaniyorsun sanirim

• quote:

Orijinalden alıntı: ozgur

Skyscannerdan baktım.
    Diyarbakır- istanbul
    İst-budapeşte
    Budapeşte-bratislava (tren)
    Bratislava-viyana (tren)
    Budapeşte-prag (otobüs)
    Prag-wroclaw (otobüs)
    Wroclaw-eindhoven
    Eindhoven-amsterdam (otobüs)
    Ams-ist
    İst-diy

1020 lira tutmuş. 900 e trenler dahil değildi

tren ve otobüsleri nasıl aldınız? nerden aldınız?
    Adios un bazı restorantlarda %10 veya %15 indirimi var. Bunlardan birinde ödeme yaparsanız daha sonra ekstrenizde indirim yapılıyor. Örneğin House Cafe, Sushico falan gibi.
  • osonguler kullanıcısına yanıt
    Hic haberim yoktu boyle biseyden tesekkurler

• JackDaniels kullanıcısına yanıt
    Aylik ortalama 4-5 bin liralik kullaniyorum, evet banada cok geldi ama kabul ettim mecburen,

Bu arada extre tutarindan 150tl indirim gelmemis aslinda MH hemen yansitiyorum demisti o 150 tl 3ay sonrami aide olcak bilen varmi?

Bugun yarin yansir

Ben ne olur ne olmaz oduyorum kart parasinida bu ektrede

• arkadaşlar şimdi bu kişiye özel talebi artık olmuyormu?? geçen gün bir arkadaş 6 ay geçtiyse oluyor demişti, oluyorsa nasıl?? bize yazından olmuyor, ordan yazdım 4440444 ü arayın diyor. mh ise size tanımlanmış bir kampanya yok diyor vs vs
  • Geçen ayki TLcard market kampanyasından kazanılan puanlar hala yatmamış hesabıma, acaba sizin yattımı?
    Bir de hesap hareketlerine baktığımda 4 ayrı günde migrostan alışveriş yapmama rağmen aynı günde yapılmış gibi görünenler var. Böyle bir şey mümkün mü??? Acaba o yüzdenmi yatmadı benimkisi...
  • Arkadaşlar amerikada 20 günlük seyahat süresince tek başıma konaklayabileceğim ne tür yerler önerebilirsiniz? Otel mi, pansiyon tarzı yerler mi? Hostel vs. gibi yerler mi? Her eyalette 3-4 gün kalacağım gibi düşünebiliriz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: JackDaniels

3 ayda 14.100TL kullanma sartiyla iptal ettiler kart ücretini, biraz fazla ama olsun?

be gerek var harcama sözüne ayrıca çok fazlaymış ben de şart koşmaksıızn iptal ettiler ama 10 yıllık müşetriyim
  • xmutti X kullanıcısına yanıt
    ben geçen ay bize yazın kısmından öneri başlığı altından worldpuan sekmesine talebimi ilettim ve tanımlanacağına dair mail geldi 10 gün öncede mayıs için sms geldi. müşteri hizmetlerindende geçen sene talep etmiştim hrem. her müşteri temsilcisi bilmiyor olabilir.
  • quote:

Aylik ortalama 4-5 bin liralik kullaniyorum, evet banada cok geldi ama kabul ettim mecburen,

Bu arada extre tutarindan 150tl indirim gelmemis aslinda MH hemen yansitiyorum demisti o 150 tl 3ay sonrami aide olcak bilen varmi?

Hocam mh ile konustugunuz aksami kart ücretini iptal ediyorlar , 3 ay icersinde size verilen harcama kotasi gecemezseniz 3.ayin sonunda (talimatinizdan 90gün sonra) kart ucretini tekrar yansitiyorlar, sonra tekrar MH yi aradiginizda size tekrardan daha az kotali limit veriyorlar (kart ucreti konustugunuz aksami tekradan iptal ediliyor dönem ici islemlerden görebiliyorsunuz) ve tekrar 3 ay icerisinde bu harcama limitini gecmenizi istiyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vahsi Hindi Sürprizi -- 16 Mayıs 2014; 15:20:21 >
  • 3. ay son kullanım tarihli 1 yıllık klasik adios kartıma kart ücreti yansımamıştı bu ay itibariyle premiuma geçtim ve karta geldi hemen 150 yi yapıştırmışlar...2850 tl harcama koşuluyla iptal ettiler ertesi gün +150 geri yattı..
  • 
Sayfa: önceki 25862587258825892590
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.