Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!-

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (3 Mobil) - 1 Masaüstü3 Mobil
81.798
Cevap
1.061
Favori
5.077.053
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Banka - Kredi Kartı Fırsatları >> Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!-
Giriş
    16874 Mesaj

Arkadasinla gidersen sorun olmaz

Ama o puanla tek bilet aliyorsa sana annesinin kartindan ekkart cikarip sanada bilet alabilir o zaman

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    RENOVATIO kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

GIGABYTE EP45-DS3L // INTEL E8500 // KINGSTON HYPERX 4*2GB 800Mhz DDR2 // HIS ICEQ4 HD4850
    SANDISK EXTREEM SSD 120GB // WD 3.5" 2TB CAVIAR GREEN SATA 3.0 // SEAGATE 320GB 2.5" HARİCİ // IOMEGA 1TB 2.5" HARİCİ
    SEAGATE 1TB 3.5" HARİCİ // CM RC690 600W // SAMSUNG SH-S223 SATA DVD-RW
    HP 2207H LCD // SUPERONLINE 20MBIT FIBER INTERNET // POWERCOM 625AP UPS
  • Er
    0 Mesaj

benim merak ettiğim arkadaşın avans puanları kendi biletine yetiyor annesinin kartındakiler de bana yetiyo bizim hiç hali hazırda puanımız yok hep avans puanla gitmek istiyoruz bu mümkünmü acaba
    |
    |
    JackDaniels kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Mumkun ama ikinize yetmez tekkart avans

Soyadin tutmasi lazim ayri kart icin

Seninki tutuyorsa sorun yok yoksa ekkart cikartmn lazim annesinin puanlarini kullanman icin

|
    |

GIGABYTE EP45-DS3L // INTEL E8500 // KINGSTON HYPERX 4*2GB 800Mhz DDR2 // HIS ICEQ4 HD4850
    SANDISK EXTREEM SSD 120GB // WD 3.5" 2TB CAVIAR GREEN SATA 3.0 // SEAGATE 320GB 2.5" HARİCİ // IOMEGA 1TB 2.5" HARİCİ
  • Çavuş
    97 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kilecerme

Arkadaşlar bugün yatması gereken BKM Express 15 TL puan yatan var mı acaba?

Ayrıca mayıs ayı için fatura ödeme kampanyası var mı şuanda?

Bana yatmamış. Size de hala yatmadıysa arayıp kayıt oluşturayım.
    |
    |
    Arkadaşlar bende şuan worldcard gold var ancak geçenlerde adios premiuma başvurdum. Worldcard'ta gıda,giyim vs. sektörlerinde 100TL'ye 10 Wp puan kampanyasına katıldım ve 10wp kazandım. Ancak puanın son kullanma tarihi 24 haziran yazıyor sitelerinde. Adios kartım gelince puanlarımı oraya aktarmayı düşünüyorum. Aktarım yaptıktan sonra o kazanmış olduğum 10wp silinir mi yoksa adiosa aktardığım için kalıcı mı olur artık?
    Eşimin kartına yüklenen süreli puanları kendi Adios kartıma aktarsam sıkıntı olur mu acaba? Puan aktarımında sorun olmuyor biliyorum da bu süreli puanlardan korkuyorum artık. En son Paraf da 100 TL puanlık bir darbe yeyince böyle oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marjinal01 -- 15 Mayıs 2014; 13:15:20 >

Orijinalden alıntı: JackDaniels

Mumkun ama ikinize yetmez tekkart avans

Soyadin tutmasi lazim ayri kart icin

Seninki tutuyorsa sorun yok yoksa ekkart cikartmn lazim annesinin puanlarini kullanman icin

benim sayad tutmuyor annesi üzerinden bana ek kart çıkartırsak ben avans puan kullanabilirmiyim bunun için limit in önemi varmı çünkü 12500 puan için 10000 üzeri limit lazım

Limiti karsiligi avans puan kullanabilirsin ekkart cikarttiginda

|
    |

• Binbaşı
    1456 Mesaj

keske internet bankacılıgından kart tipini adiosa cevirseydin hic ugrasmasaydın
    |
    |
    bonx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    399 Mesaj

Bekleyen derviş muradına erermiş Ayın beşinden beri SMS atmamak için bekliyorum, sonunda facebook katılımını açmışlar, 65 kuruş çepte kaldı
    https://www.facebook.com/YapiKrediWorld/app_1476251182591680?ref=ts
    |
    |
    drvimu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    339 Mesaj

İlk defa Safari yapacaksanız ve uygun rakamlı birşey arıyorsanız önceliğiniz Güney Afrika olmalı, Güney Afrika hem park giriş ücretleri çok ucuz , hem oteller ucuz , hemde Araç kiraları sudan ucuz . kiralık araçla safariyi kesinlikle tavsiye ederim. Çok zevkli. biz sabah kapılar açılır açılmaz 5:30 ta kapının ağzında oluyorduk , akşam ise kapanış saatine kadar bayağı bir kilometre yapıyorduk.

Tanzanya ve Kenya da çok güzel ama fiyatlar herşeyde çok uçuk, araç kirası pahalı, konaklama çok pahalı , bir tek serengetiye dahi girmek 60USd ( 24 saatliğine), kilimanjaro tırmanmak 70 USD ( 12 saatliğine )

ama elbette yüzbinlerce afrika bufalosunu veya aslanların buffalo yavrusu avına çıkışını en iyi gözlemleyeceğiniz yerler kenya ve tanzanyada.

Gitmedim ama güney afrika ucuzluğunda ve kalitesinde bir diğer yer Namibya. Oradaki sorun ucuz uçak bileti :-))
    |
    |
    sularslan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1485 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ozgur

Hocam bence tura hiç bulaşmayın skyscanner a girin hangi tarihde seyehat edecekseniz yazın ucuz bilet nereye bulursanız orayı gidin gezin.Hatta gitmişken gittiğiniz yere yakın ülkeleride aradan çıkarabilirsiniz.
    İngilizce sadece zaruri durumlarda gerekecek (yemek siparişi,araba kiralarsanız ufak detayları konuşmak için,adres sormak vs..) bu kadarıda beni zorlar derseniz bilemem ama 1-2 haftalık çalışmayla rahatlıkla işinizi halledebilirsiniz diye düşünüyorum.

Sorularıza gelirsek bence 1. ihtimali seçip eşinizle güzel bir tatil yapın çocuklar büyüyünce kendileri gezer Maldivlerde muhteşem bir tercih olabilir evlenince bence düşünüyorum.Ya da avrupa turuna çıkabilirsiniz eşinizle.
    Ben 18 günlük avrupa seyahatı ayarladım ağustos ayına 6 ülke 7 şehir 900 lira ulaşım parası ödedim (uçak ve otobüs) ki buna Türkiye içi uçuşlarımda dahil. Gideceğiniz yerleri belirlerseniz ucuz havayolu firmaları size iletirim (wizz air,ryan air vs...)

Şimdiden keyifli yolculuklar.

900 lira mı? hocam nasıl yaptın bu işi?

• Yarbay
    2236 Mesaj

Skyscannerdan baktım.
    Diyarbakır- istanbul
    İst-budapeşte
    Budapeşte-bratislava (tren)
    Bratislava-viyana (tren)
    Budapeşte-prag (otobüs)
    Prag-wroclaw (otobüs)
    Wroclaw-eindhoven
    Eindhoven-amsterdam (otobüs)
    Ams-ist
    İst-diy

1020 lira tutmuş. 900 e trenler dahil değildi

|
    |
    DMustaine kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Marjinal01

Eşimin kartına yüklenen süreli puanları kendi Adios kartıma aktarsam sıkıntı olur mu acaba? Puan aktarımında sorun olmuyor biliyorum da bu süreli puanlardan korkuyorum artık. En son Paraf da 100 TL puanlık bir darbe yeyince böyle oldu.

Ben de bu konuda yeterince bilgi bulamadım forumda. süreli puanlar kimisi aktarılamaz diyor kimisi aktarılır ama günü geldiğinde silinir diyor. tam net değil bu olay sanırım. hatta eşimin normal adiosundan kendi adios premiuma aktarılma oluyor mu ona bile emin değilim. sonuçta oranları daha yüksek kullanabilirim bu şekilde. belki birileri bu konuyu aydınlatabilir.

Mutlaka yapan birileri vardır ama en sağlamı bizzat denemek sanırım. İlk puanlarımız yuklensinde, aktarım zamanı gelince MH ne açar sorarım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    cagdasinan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yok vallahi en son o vardi. Kurutmayalim dedim ama hemen kurumus yapacak bir sey yok artik.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    solidsnake86 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam sana yattimi bilmiyorum ama bana yatmamisti. Internet sitesinden sikayet olusturdum bugun mail gelmis yatirdik diye bilgin olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    gurbuzcagri kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: bonx

Arkadaşlar bende şuan worldcard gold var ancak geçenlerde adios premiuma başvurdum. Worldcard'ta gıda,giyim vs. sektörlerinde 100TL'ye 10 Wp puan kampanyasına katıldım ve 10wp kazandım. Ancak puanın son kullanma tarihi 24 haziran yazıyor sitelerinde. Adios kartım gelince puanlarımı oraya aktarmayı düşünüyorum. Aktarım yaptıktan sonra o kazanmış olduğum 10wp silinir mi yoksa adiosa aktardığım için kalıcı mı olur artık?

Net bilgi yok hicbiyerde malesef. Ya da ben bulamiyorum :/

|
    |

Birde 150TL kart ucreti yansitilmis (yuhhh) arayip tam olarak ne söylememi önerirsiniz?

Canlı Tv izle
192.168.1.1
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,078
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.