Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (2356. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
84.746
Cevap
1.077
Favori
5.537.273
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23542355235623572358
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: avedist

KAZAN hangi kampanyaydı yaw?

kişiye özel olduğu iddia ediliyor ama sanmıyorum. kişiye özelin ne zaman yatacağının tarihi belli olmaz + silinme tarihi olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: avedist

KAZAN hangi kampanyaydı yaw?

Vakıfbank world kampanyasıydı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anlaşıldı hocam. Bende dedim bi 10x100 kampanyası yaptılarda bizmi kaçırdık
  • Akadaslar aralık ayında harcama sözümüze karsılık puan icin bana sms gelmisti. İstenen tutarda harcamayı yaptım. Simdi söz konusu puanın ne zaman kartıma yatması gerekiyor?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • msvair M kullanıcısına yanıt
    Genellikle ayın 15inden sonraki hesap kesim özetlerinde görülür...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertali

Genellikle ayın 15inden sonraki hesap kesim özetlerinde görülür...

Tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: connectpeople

Doğrudur. Katsayı da şu an adios için 2,4 adios premium için 2,6 civarlarında.

teşekkürler hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkumit

08-15 Ağustos 2014

Adora Golf Resort Hotel Belek 7 gece

2 yetişkin 5-10 yaşlarında iki çocuk

deniz manzaralı otel odası

normal fiyatı 3858 TL

adios premium özel indirimli fiyatı 3553 TL

Puan karşılığı 1330 TL puan oran 2,67

adios premium özel indirimli fiyatını nerden bakıyorsunuz acaba?
  • cesar2005 C kullanıcısına yanıt
    kampanya dün sona erdi malesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: forumland

Lokasyon olarak antalyanın batısındaki(muğla ,marmaris,çeşme,lara gibi) her yer olabilir , Aile için uygun ve çok kalabalık olmayan 5 yıldızlı tatil köyü önerebilirmisiniz.

Tekirova da Pirates Beach diye bir tatil köyü var. Çocuklar için cennet (adından da belli), çocukları meşgul ettikleri için anne-baba da rahat. Müşterilerin büyük çoğunluğu yabancı. Yemek bol, lezzetli, temiz ve çeşitli. Çocuk çok ama biz pek gürültülerini duymadık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Abi

quote:

Orijinalden alıntı: forumland

Lokasyon olarak antalyanın batısındaki(muğla ,marmaris,çeşme,lara gibi) her yer olabilir , Aile için uygun ve çok kalabalık olmayan 5 yıldızlı tatil köyü önerebilirmisiniz.

Tekirova da Pirates Beach diye bir tatil köyü var. Çocuklar için cennet (adından da belli), çocukları meşgul ettikleri için anne-baba da rahat. Müşterilerin büyük çoğunluğu yabancı. Yemek bol, lezzetli, temiz ve çeşitli. Çocuk çok ama biz pek gürültülerini duymadık.

"Pirates Beach"

adından belli
    çocuklar için cennet?

• Şöyle bir sorum var adios severler

tatil satın alımının bir kısmını hali hazırdaki puanımla bir kısmını ise avans puanla almayı düşünüyorum.

Bu durumda fatura alabilecek miyim ? Eğer alabileceksem fatura detayında ne yazacak ve tutar olarak ne yazacak, normal tutar mı yoksa World puanın TL ye çevrildiğinde olan karşılığı mı ?
    Faturayı ne zaman alabileceğim ? satın aldığımda mı yoksa tatili kullandığımda mı ?

Teşekkürler
  • Güncel oran...

01-07 Haziran 2014 6 gece

Limak Atlantis De Luxe Hotel & Resort, Belek - İleribaşı Mevkii

2 yetişkin 1 çocuk

standart oda Normal fiyatı 2.411 lira

adios premium puan karşılığı 900 TL puan oran 2,67
  • edwin E kullanıcısına yanıt
    Puan ile alımlarda fatura size değil, bankaya kesiliyor.
  • THY sevgililer günü kampanyası için kafa karışıklığını gidermek amacıyla yazıyorum. Thy çağrı merkezinden Ankara-Osaka gidiş dönüş business biletini önce rezervasyon yaptırıp Setur'a yönlendirerek ertesi gün 2140 tl wp ile aldım. Kampanyada 1. Kişi 999 €, 2. Kişi 1 € yazmasına rağmen kişi başı yaklaşık 1400 lira vergi ekleniyor, kdv, alan vergisi vs herşey ekstra. Çağrı merkezi yer sorgulamak için mantıklı değil, kampanya kapsamında yer olup olmadığını internetten kontrol etmek isterseniz gitmek istediğiniz parkurda 2 kişi için sorgulama yapın, seçeceğiniz uçuşların sınıfı en son aşamada yolcu isimlerini girdikten sonra görüntüleniyor, burada ekonomi için W, business için J sınıfında yer varsa kampanya rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Herkese iyi tatiller.

• Vakıfbank milplus ile Amerika bileti 499 tl kampanya açıklamalarında seyahat tarihi ile ilgili sınırlama görünmüyor sadece biletlerin 31 Mart'a kadar alınması gerekli yazmışlar. Bu kampanyadan daha ileriki bir tarihe rezervasyon yaptırıp alan kimse oldu mu? Teşekkürler.

• Nakit ödediğiniz kısmına fatura isteyebilirsiniz. puan kısmı bankaya kesilir. .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • e_kodak E kullanıcısına yanıt
    Tarihte sıkıntı yok istediğin tarihe alabilirsiniz.Geçen sene ben 2 defa yararlandım.Kampanya döneminde ABD biletleri 20 biletle sınırlıydı.
  • tavsiye ettiğiniz başlığa 2 gün önce yazdım :) buradaki arkadaşlar daha iyi bilgi verebilir diye yazmıştım, siliyorum kusura bakmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hacikemal -- 8 Ocak 2014; 8:56:17 >
  • 
Sayfa: önceki 23542355235623572358
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.