Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: isonery, ben_wade Daha Az
2 Kayıtlı Üye, 4 Misafir Kullanıcı
79.981
Cevap
1.046
Favori
4.704.733
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Banka - Kredi Kartı Fırsatları >> Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!-
Giriş
      230 Mesaj
      06 Ocak 2014 13:17:48

bunu ben de yazacaktım unutmuşum. gidiş stuttgart, dönüş münih olduğu için tek yön parası verecekler mecburen. bu da genellikle 50 avro ile 100 avro arasında değişiyor.
      |
      |
      Bahsedilenler: JackDaniels , devrimkaratas kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Onbaşı
      16 Mesaj
      06 Ocak 2014 14:24:48

sanırım bebek klubu olan otel sayısı az bende bebek klubu oldugu için cornelia diamonda gidiyorum ama hiç bir otelde 3 yaş altı cocugu anne yada babası olmadan bırakamazsınız corneliada bebek kulubunde yataklarda varmıs orda uyursa odaya cıakrmanıza gerek kalmıyor kavanoz mamalar (hipp, milupa) bebek kulubuı ve ana restoranda ücretsiz tam bebek dostu denilebilir ama dediginiz otellerden biraz daha pahalı illa dedikleriniz arasından istiyorsanız limak arcadia birinci ikinci titanic bence rixosu önermem ama limagın hepsi olabilir limra sadece bi tık aşagıda kalıyor. Bu fiyat aralıgına cıkabiliyorsanız birinci cornelia ikinci limaklar üçüncü titanic hiç birinden memnuniyetsiz ayrılmazsınız umarım yardımcı olabilmişimdir.
      |
      |
      riccardofree kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      396 Mesaj
      06 Ocak 2014 14:56:56

Hocam bildiğim kadarıyla uluslararası ehliyet gerekmiyor.
      |
      |
      nazek kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

KARATAS
    • Er
      6 Mesaj
      06 Ocak 2014 15:06:01
      Arkadaşlar,
      Erkek arkadaşıma hediye olarak sevgililer günü için plan yapmak istiyorum. THY sevgililer günü kampanyasını adiosla alarak yada Adiosun sevgililer günü kampanyasına katılarak, Avrupa'da birkaç şehir görme imkanımız olabilir mi?
      Şuanda 13ayda toplam 550 puan biriktirdim, avans kullanmasam iyi olurdu çünkü kapatamamaktan korkuyorum ama otelleri de puanla alabilmek için mecburen kullanıcam artık :)
      Önerileriniz nelerdir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neeenanana -- 6 Ocak 2014; 15:09:16 >

• Yüzbaşı
      396 Mesaj
      06 Ocak 2014 15:19:19

Değerli arkadaşlar öncelikle bilgi verdiğiniz için çok teşekkür ederim.

@ILKERATLIILKER

Araba parçaları konusunda yardımcı olmak isterim. Tam olarak nereden alacağımı, fiyat vs. bilgisi verirsen elimden geleni yaparım.

@recruit1

Hocam 3100 km nin çok olacağını düşünerek avrupada iki haftada 7 ülke gezen bi arkadaşa güzergahı gönderdim.
      Bana avrupada yollar çok iyidir 700 km yi 6 saatte rahat gidersin dedi. Ayrıca benim planım sabah 7 gibi kalkıp 300-350 km yol yapıp 11 gibi gideceğim yere varmak. Akşama kadar, geceye kadar gezip otelde dinlenip tekrar sabah 7 de kalkmak. 300-350 km bizi çok zorlamaz diye düşünüyorum. Fakat bazı yerleri çıkarıp bir günde 600 km yapıp gideceğim yerde iki günde kalabilirim.

Ben sanırım resim itibari ile bir yanlış anlaşılmaya sebep oldum. Benim dönüş biletim de stuttgart tan.
      Bu yaz Allah nasip ederse baba oluyorum. Bundan dolayı 2-3 sene bi yere gidemem diye böyle maymun iştahlılık yapıyorum aslında.

@mugelondon

Hocam dollar.com da passatı 9 günlüğüne 730 TL gibi bi fiyattan kiralayabiliyorum galiba. Sence bu fiyat iyi mi? dollar nasıl firmadır? Passat ta hız sabitleyici var. Çok işime yarar diye düşünüyorum. Sizin verdiğiniz firmalara baktım ama 400 dolardan başlıyor. Ben de i pad var aslında ama ben sygic diye bi program kurdum. Deneme süresi bitti fakat yol tarifi yapmaya devam ediyor. Ama tom tom u kurarken bi problem yaşarsam sizi rahatsız etmek isterim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devrimkaratas -- 6 Ocak 2014; 15:21:41 >
      |
      |
      Bahsedilenler: JackDaniels , mugelondon , ILKERATLIILKER , recruit1

KARATAS

• Er
      2 Mesaj
      06 Ocak 2014 15:29:35

Limak Arcadia yi tercih edin.Hem genis yesil alanlari hem bilinen Limak kalitesi hemde samimi musteri hizmetleriyle cok keyifli bir tatil gecirebilirsiniz..

Ayrica `tatilani` olarak size bu tesise ozel ucretsiz upgrade oda ayarlayabiliriz.

Saygilarimizla,

Tatilani
      |
      |
      riccardofree kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Onbaşı
      36 Mesaj
      06 Ocak 2014 15:49:57
      THY promosyonel sınıf biletlerden artık mil kazanılmıyormuş ! Bu ne ya
      Ucuz bilet alana ceza resmen.
    • Yarbay
      16871 Mesaj
      06 Ocak 2014 16:36:21

valla fransa ve portekizde dolaştım arabayla

buralarda otopark büyük sıkıntı

passat gibi bir arabayla sokakta park zor olur diye düşünüyorum

ilk fransada megane hb kiraladık ama dizel sw focus verdiler baya sevinmiştik büyük araba diye

ama havaalanından çıktık marsilyaya girecez baktıkki tek büyük arabay binen biziz

sebebinide anladık sokaklar dar milelt arabayı çarpışan oto gibi kullanmış vuruk olmayan araba yok

ve baya tırstık

ve baya sıkıntı çektik park olayında

bu sebeple portekizde polo kiraladık rahat ettik

bi arkadaşada clio kiraladım almanya fransa belçika hollanda dolandı geldi

senin güzergahı bilmiyorum ama bir bilene sor bence

birde biz arbayı rentalcars.com dan kiralıyoruz çoğu firma var bu sitede
      |
      |
      devrimkaratas kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

GIGABYTE EP45-DS3L // INTEL E8500 // KINGSTON HYPERX 4*2GB 800Mhz DDR2 // HIS ICEQ4 HD4850
      SANDISK EXTREEM SSD 120GB // WD 3.5" 2TB CAVIAR GREEN SATA 3.0 // SEAGATE 320GB 2.5" HARİCİ // IOMEGA 1TB 2.5" HARİCİ
      SEAGATE 1TB 3.5" HARİCİ // CM RC690 600W // SAMSUNG SH-S223 SATA DVD-RW
      HP 2207H LCD // SUPERONLINE 20MBIT FIBER INTERNET // POWERCOM 625AP UPS
    • Teğmen
      226 Mesaj
      06 Ocak 2014 16:47:53
      Titanik deluxe Belek otel için 22-26 Temmuz 4 gece 5 gün 2080 tl yi 780 tl puanla ödedim. Oran 2,67 kartım premium

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Teğmen
      151 Mesaj
      06 Ocak 2014 18:28:29

Thy kampanyasından yararlanmayı düşünüyorsanız ve avans kullanmaya da pek niyetiniz yoksa birden fazla ülke ziyareti çok mantıklı değil bence. Üstelik oteli de puanla almayı düşünüyorsunuz. Gideceğiniz ay Şubat. Hava soğuk. Benim tavsiyem İtalya veya Ispanya'yı düşünün. Güneyde olduklarından daha az soğuktur. Sizin için tek ülkede birden fazla şehir gezmek, birden fazla ülke gezmekten daha mantıklı olur.

|
      |
      neeenanana kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      211 Mesaj
      06 Ocak 2014 18:36:04
      Lokasyon olarak antalyanın batısındaki(muğla ,marmaris,çeşme,lara gibi) her yer olabilir , Aile için uygun ve çok kalabalık olmayan 5 yıldızlı tatil köyü önerebilirmisiniz.

" M O T O S İ K L E T L E R İ - F A R K E D İN "
    • Teğmen
      151 Mesaj
      06 Ocak 2014 19:02:15

Araç kiralama olarak firmaların kendi sitelerinden daha pahalı fiyatlar bulursunuz. Acentaya yönelin. Tıpkı otelden rezervasyon yapmakla acentadan yapmak gibi. Bu nedenle JackDaniels'ın dediği gibi rentalcars.com'u öneririm. Üstelik İstanbul'da ofisleri var ve ilgili bir müşteri hizmetleri mevcut. Geçen Şubat Los Angeles'tan araç kiralamak için birkaç ay öncesinden bu siteden araç rezervasyonu yaptım. Benim de alışkanlığımdır ara ara yapmış olduğum otel, uçak ve araba kiralama rezervasyonlarını kontrol ederim. Bu esnada kiralamış olduğum aracın daha üst segmentinde daha ucuz olduğunu fark ettim. Hemen müşteri hizmetlerini aradım ve aracı sorgusuz sualsiz değiştirdim. Hangi firmadan kiraladığınız ilk etapta belli olmuyor ama konfirmasyon gelince görebiliyorsunuz. Hepsi büyük firmalar. Sonra aldığınız fiyatı bu büyük firmaların kendi sitesinden karşılaştırıyorsunuz. Daha yüksek fiyat ve birçok sigorta ekstraya giriyor. Bu nedenle rentalcars.com'u öneririm.
      Ehliyet konusuna gelince... Bazı araba kiralama şirketleri (örneğin İspanya'da ATESA) nerden gelirseniz gelin Uluslararası ehliyet isteyebiliyor. Avrupa ve Amerika'da birçok şirket ise ehliyetiniz Latin alfabesiyle yazıldığı takdirde kabul ediyorlar.
      Otopark olayına gelince... Burda hangi ülkeye, hangi şehire gideceğiniz önemli San Francisco'dan Dubai'ye, Milano'dan Barcelona'ya kadar birçok yerde araba kiraladım. En çok zorlandığım yer kesinlikle İspanya, hatta Madrid oldu. Otel şehir merkezinde. Arabayı biraz uzağa herkesin bıraktığı bir yere bıraktım. Ertesi gün arabam çekilmişti. Polis istasyonundan arabayı alma çileme mi yanayım, ödediğim euro'lara mı yanayım... En sonunda kızdım şehrin merkezinin merkezine ücretli otoparka günlüğü 30-40 Euro'ya bıraktım! Bir daha Madrid'te, Barcelona'da araba kiralamaya tövbe ettim.
      Bir de küçük bir ayrıntı siz, siz olun araç kiralama makbuzunuzu, ehliyetinizi mutlaka yanınızda taşıyın. Asla kiralama ofisindeki kızın aklına uyup arabada bırakmayın.
      |
      |

• Teğmen
      120 Mesaj
      06 Ocak 2014 19:08:34
      quote:

Orijinalden alıntı: eeng

dün bende sağa sola baktım biraz göremedim bu yazıyı böyle olacağını düşünmüştüm.
      |
      |

• Yarbay
      2128 Mesaj
      06 Ocak 2014 23:48:52
      merhaba arkadaşlar. ykb play sahibiyim. yıllık kart ücreti olacak mı? internette 90 tl yazıyor...

diğer sorum: diyelim ki uçak bileti için 100 tllik puanımız var. ama yetmiyor. üstüne 30 tllik puan daha avans alıp üstüne de nakit olarak ödeyebiliyor muyuz?
      örnek: 100 tl(karttaki puan) katlancak mı?
      30 tl (avans puan çekmek istiyorum) katlanacak mı?
      50 tl nakit veya kredi kartı normal ----bu katlanmaz zaten

şu durumun hepsini aynı anda yapabiliyor muyuz?
      |
      |
    • Er
      2 Mesaj
      07 Ocak 2014 00:02:28

İlk sayfa...

|
      |
      celalcaner2 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      184 Mesaj
      07 Ocak 2014 00:13:41
      quote:

Bu bilgiyi nereden aldınız thy nin sitesinde bununla alakalı bişey yok

• Teğmen
      184 Mesaj
      07 Ocak 2014 00:17:34
      quote:

Yoksa aldığınız bilet anadolu jetin promosyon biletimiydi?cünkü anadolu jetin promosyon biletlerinden mil kazanılmıyor..hatta thy de wingo kampanyasında tüm türkiye 44 tl olan kampanyada bile yarı mil kazanıyorsunuz..

• Onbaşı
      36 Mesaj
      07 Ocak 2014 00:26:56

bir arkadaşım japonya biletinden mil ekleyemedi. internette biraz araştırınca aşağıdaki bilgiye rastladım:

http://m.airporthaber.com/read.php?id=42407
      |
      |
      solidsnake86 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Binbaşı
      1119 Mesaj
      07 Ocak 2014 00:29:26

avrupa'da yollar ülkemize nazaran iyidir tabi ama her yolun aynı kalitede olmayacağını ve otoyollar dahil genellikle tek yönde 2 şerit olduğunu da akıldan çıkartmayın. ayrıca sizin güzergahınızın çoğunluğu doğu avrupa. süprizlere son derece açıktır. üstelik italya'nın yollarına da pek güvenmemenizi tavsiye ederim. seyahatiniz boyunca sadece hız limitlerini değil trafik yoğunluğunu da hesaba katmanız gerekiyor. sürekli optimum yol koşulları oluşacağını düşünmeyin. kendinizi bahsettiğiniz gibi sıkıştırırsanız; güzergahınız üzerinde yarım günde görebileceğiniz stuttgart merkez (porsche ve mercedes müzeleri hariç), karlsruhe, basel, zürih, maribor, bratislava, plzen ve regensburg var. zorlarsanız bir de venedik (murano hariç) olabilir. viyana 3, prag 2, milano 2, budapeşte ve münih 1 tam gün ister. tabi daha önce dediğim gibi amaç derinlemesine gezmek değil sadece görmek ve road trip ise yapılmayacak bir yolculuk değil.
      |
      |

• Binbaşı
      1119 Mesaj
      07 Ocak 2014 00:46:03

bulabildiğim mil kazanamama durumları şöyle:

"Mil kazandırmayan Sınflar: X,Z,I
      Charter seferlerinden mil kazanılmamaktadır
      Haftanın Hatları başlığı altındaki Ekonomi kabin, Business kabin veya Comfort kabinden alınan promosyonel ücretli biletlerden üyelerimiz mil kazanamayacaklardır"

ilgili link:http://www.turkishairlines.com/tr-tr/miles-and-smiles/program-ortaklari/hava-yollari/mil-tablosu-turk-hava-yollari
      |
      |
      Bahsedilenler: eeng , solidsnake86 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hızlı Cevap

Reklamlar
web tasarım
Paykasa
son dakika
web tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,625
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.