Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (2355. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
84.751
Cevap
1.077
Favori
5.538.293
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23532354235523562357
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    limitim biraz yüksek 8000 den, 1 ay kadar önce telefonla başvurdum 3 iş günü sonrası kartımı premiuma çevirdiler, dilekçe vermedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler kasım aralık GG puanları ne zaman yatacaktı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doory

Beyler kasım aralık GG puanları ne zaman yatacaktı?

http://forum.donanimhaber.com/m_76171154/f_//tm.htm
  • recruit1 R kullanıcısına yanıt
    Haklısınız hocam, benim niyetim derinlemesine gezmek değil, ana hatları ile görmek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: numberone2000

quote:

Orijinalden alıntı: fenokulu

Adiosta premium a geçmek için nasıl bir yol izleniyor?

Yapı Krediden Kredi Kartınız varsa ve limiti 8 binin üzerinde ise müşteri hizmetlerini arayarak geçilebiliyordu. Yanlız son zamanlarda dilekçe istendiğini söylüyor arkadaşlar. Böyle bir durumda dilekçe yazıp bankaya göndermeniz gerekiyor. Yapı kredi kredi kartınız yoksa öncelikle kart başvurusu yapmak gerek tabiki. Sonrasında bu işlemler uygulanabilir.

Normal müşteri hizmetlerini ararsanız dilekçe isterler. Direk VIP Line'ı ararsanız işiniz görülür, benden söylemesi.
  • 7 ocakta yatması gereken KAZAN puanları yatan varmı arkadaşlar benimki yatmamış da
  • evet arkadaşlar odessa ya gitmeye karar verdim yazın. tek başıma gidecem odessa ya giden tecrübeli arkadaşlardan tecrübelerini paylaşmasını bekliyorum.
  • sakurek kullanıcısına yanıt
    Kazan hangisiydi? Aralık ayında SMS ile gelen kişiye özel hedefleri mi?
  • mcksy kullanıcısına yanıt
    Evet hocam

quote:

7 Ocak -Real,Kazan,Bilkom 19 Ocak,16 Ocak,20 Ocak
  • merhaba arkadaşlar ,

yeni adios premium karta geçtim, forumu biraz okdum ama kafam çok karıştı, bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

Şimdi Limak oteli için rezervasyon yaptırmak istiyorum, tutarı 2.600 civarında. Birikmiş puanım yok.
    Bu tutarı ykb seyahat hattını arayarak, avans puan olarak kullanabilir miyim?
    Ya da yine ykb hattının arayarak normal çekim yapılacak ve ben %2 puan mı kazanacağım?
    Kısa bilgi verirseniz çok memnun olurum.
  • cesar2005 C kullanıcısına yanıt
    avans hakkınız varsa avansınızı kullanırsınız.(Kart limitine göre 400-625 lira arasıdna avans hakkı var) Kalan ücretide karttan çekerler.. Geçen sene ben bu şekilde yaptırdım bir kısmını puan+avanspuan geri kalanıda karttan çektikleri ücrete taksitte yapmışlardı vede üstüne setur puan kampanyasından puan almıştım..
  • sakurek kullanıcısına yanıt
    Bana da yatmamış o zaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakurek

7 ocakta yatması gereken KAZAN puanları yatan varmı arkadaşlar benimki yatmamış da

benim yatmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertali

avans hakkınız varsa avansınızı kullanırsınız.(Kart limitine göre 400-625 lira arasıdna avans hakkı var) Kalan ücretide karttan çekerler.. Geçen sene ben bu şekilde yaptırdım bir kısmını puan+avanspuan geri kalanıda karttan çektikleri ücrete taksitte yapmışlardı vede üstüne setur puan kampanyasından puan almıştım..

öncelikle bilgi için teşekkürler.
    bu durumda avans puan kullandığım zaman avantajlı oluyormuyum (katsayı işi burda da işe yarıyor mu)
    yoksa birebir borçlanmış mı oluyorum
    avans puan = puan yani katsayı ile kullanabilirsiniz...
    Otel ücretini diğer turizm firmaları ile karşılaştırıp -+ ya göre seçim yapın..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertali

avans puan = puan yani katsayı ile kullanabilirsiniz...
    Otel ücretini diğer turizm firmaları ile karşılaştırıp -+ ya göre seçim yapın..

hocam son soru,

2.600 lira otel olsun, 600 TL avans kullandım, katsayı diyelim 2 olsun, 600 x 2 = 1200 TL
    kalan meblağda 1400 mü yapar?
    Doğrudur. Katsayı da şu an adios için 2,4 adios premium için 2,6 civarlarında.

• quote:

Orijinalden alıntı: ibohas

Thy nin sevgililer günü kampanyasi var, ikinci bilet 1 euro diye. Puanlarla bu kampanyadan faydalanabiliyor muyuz?

Var midir bilgisi olan?

• ibohas İ kullanıcısına yanıt
    thy, sevgililer günü kampanyası için telefonla rezervasyon yapma olanağı sunuyorsa setur'a yönlendirme yaparak bu biletleri alabilirsiniz. tabi öncelikle telefonla rezervasyona uygun olup olmadığını thy'nin sitesinden kontrol edin. misal bazı kampanyalarda hemen biletleme veya online biletleme isteyebiliyor. setur'a nasıl yönlendirme yapacağınız ise ilk sayfada yazmakta. aramaya inanın.
  • 08-15 Ağustos 2014

Adora Golf Resort Hotel Belek 7 gece

2 yetişkin 5-10 yaşlarında iki çocuk

deniz manzaralı otel odası

normal fiyatı 3858 TL

adios premium özel indirimli fiyatı 3553 TL

Puan karşılığı 1330 TL puan oran 2,67
  • 
Sayfa: önceki 23532354235523562357
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.