Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (2352. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
84.751
Cevap
1.076
Favori
5.538.615
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23502351235223532354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sularslan

Adios, dünya kupası kampanyası yapacak mı bakalım???

Bir alttaki mesajınıza göre yapar mı sizce? Diyelim ki yaptı... Yaptığı tarihte 2500 TL'ye gidiş-dönüş bilet bulma ihtimali 'sıfır' bana göre... Bugün bile olduğundan emin değilim. Hiç bakmadım...
  • Bu arada en uygun bilet gidiş-dönüş 2'şer aktarma ile 3600TL civarı bugün Niyeti olan kampanya beklemeden 1200-1400 TL civarı wp ile biletini alabilir.
  • Temmuzda 7 gece 1 yaşındaki ikiz bebeklerimiz ile gideceğiz özellikle bebek imkanları acısından (bebeklerimizi bir kaç saatliğine bırakabilme imkanı olsa iyi olur bakıcı ücretsiz yada bebek klübü kreşi benzeri) öyle pahalı içki falan istemiyoruz Yemekleri güzel denizi temiz olsun yeter.

Temmuz ayında Kişibaşı günlük
    Rixos Lares 240tl
    Limak Arcadia 230tl
    Limak Atlantis 234tl
    Limak Limra 224tl
    Titanic Lara beach 252tl

araştırabildiklerim bunlar sıralamayı bu şekilde yaptım
    Hangisini tercih etmeliyim yada yakın fiyatlarda bebek dostu F/P oranı yüksek başka tavsiyeniz varmı adios puanla gideceğim.... yada daha düşük fiyata F/P oranı kabul edilebilecek olan varsa 8 gün kalmayı tercih ederim.

cevaplayan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim :)

undefined

@Dfb19007

@tamerin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi riccardofree -- 5 Ocak 2014; 22:44:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: dortluk

Vakıfbank 1 e 4 veriyor ama,
    400liraya kadar yurtici 99 tl puan,
    800 liraya kadar avrupa 199 puan.
    2000 liraya kadar tum dünya 499 puan tam limite yakın varsa 10 numara denk geliyor
    *daha önce 600 e 169 mu yoksa 800 e 169 muydu

hocam pederde vakıfworld war 3000 tl lımıtlı 900 tl ye kadar avans puan kullanabılıyoruz dedı bır arkadas forumdan katsayı dedıgın gıbı ıse thy nın sıtesınde 3 mart gıdıs 9 mart donus los angeles bıletı baktım 2169 tl yaptı gıdıs donus senın hesapla 550 tl gıbı bır puan ıle gıdıp gelebılır mıyım amerıkaya yanı?
  • 900 tl 3 ile çarpılmış halidir....yani 900x3=2700 değidir...2169 küsürlük bileti alamazsınız...yani avansınızla en fazla 900 tl borçlanabiliyorsunuz....tabi kartınız gold ise 1800 e kadar borçlanabilirsiniz....
  • http://www.turkishairlines.com/tr-tr/ucak-bileti/boston/istanbul-boston-promosyon-ucus/IST1CEBC0BOS

burda mesela 400 euro promosyon bılet var bunları da worldcardla avans puanla alıp 150 euro gıbı bır paraya gıdıs gelıs ısı bıtırebılır mıyız:)
  • Arkadaşlar Dubai'de Sony xperia Z1 in fiyatını bilen varmı ?
  • Arkadaşlar dubai vizesi için başvurcaz yarın biletleri aldık oteli bookingden rez. yaptım konfirmasyon v.s istiyormu 4 gece kalıcaz 2 gecelik re. yaptırdım 2 gecede başka yerde kalma planım var çünkü unutmadan pgs üzerinden başvurcaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtasova -- 5 Ocak 2014; 17:59:48 >
  • Bahar Kampanyasında bileti İstanbul-Brüksel, Basel-İstanbul şeklinde gidiş-dönüş 249 TL'ye alabilir miyim?

Konu dışı olacak ama bir hafta içerisinde cihazın kaydı için pasaport hakkı gerek, 15 Ocaktan sonra (bu tarihte giriş yapıcam) kendi pasaport hakkımı kullandırabilirim, bu konuda yardımcı olabilecek (yardım, ticaret değil) arkadaşlar pm atabilirse memnun olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: UNetwork

quote:

2000 liraya kadar tum dünya 499 puan tam limite yakın varsa 10 numara denk geliyor

hocam pederde vakıfworld war 3000 tl lımıtlı 900 tl ye kadar avans puan kullanabılıyoruz dedı bır arkadas forumdan katsayı dedıgın gıbı ıse thy nın sıtesınde 3 mart gıdıs 9 mart donus los angeles bıletı baktım 2169 tl yaptı gıdıs donus senın hesapla 550 tl gıbı bır puan ıle gıdıp gelebılır mıyım amerıkaya yanı?

maalesef gidemezsiniz

2000 tl üstü kampanyalı bilet alamazsınız, (2169bilet +70setur biletleme) /3 den 750 tl puana alırsınız. yada sizinsizin 1920 tl ye kadar bilet bulmanız gerekiyor

• quote:

http://www.turkishairlines.com/tr-tr/ucak-bileti/boston/istanbul-boston-promosyon-ucus/IST1CEBC0BOS

burda mesela 400 euro promosyon bılet var bunları da worldcardla avans puanla alıp 150 euro gıbı bır paraya gıdıs gelıs ısı bıtırebılır mıyız:)

yok hocam 150 euro harcamanıza gerek yok.. zaten puanla alacagınız için 150 euro yu puana çevirip yarısınıda hibe kullanıp 75 wp alabilirsiniz bileti.. bunuda 3-5 defa şok marketlerden 100 tl üzeri alışveriş yaptın mı tamamdır. ama sigaradan puan kazanamassın buna dikkat et

• quote:

quote:

quote:

maalesef gidemezsiniz

2000 tl üstü kampanyalı bilet alamazsınız, (2169bilet +70setur biletleme) /3 den 750 tl puana alırsınız. yada sizinsizin 1920 tl ye kadar bilet bulmanız gerekiyor

hocam siz para ile puanı karştırdınız sanırım... öncelıkle bu forumda bahsi edilen konu world puanlar ile alınan biletler.. bulduğunuz biletin tl olarak tutarını 3 e bölerek kullanmanız gereken world puan tutarını bulursunuz.. yani 2160 tl lık thy bıletını +biletleme ücretıyle bırlıkte 2250 tl olur , buda 2250/3 =750 world puan lazım... yani sizin kartınızın avans lımıtı 300wp olduğu için alamassınız..
    400 euroluk bıltten bulabılırsenız; buda 1250 tl falan yapar.. onuda /3 ile 415 wp a alabılırsınız..
    sizin kafanızı karıstıran sanırım yukarıdaki kampanya olayı,, bazı dönemlerde banka bu 3 katsayısına bakmaksızın belırlı bir puana, belirli yerlere,bilet alabılmenıze ımkan tanır.( 499 world puana 2000 tl ye kadar olan tüm dünyaya bilet) gibi..bu durumda katsayı 4-5 falan oluyor yani.. olay bundan ibaret ..

• quote:

Orijinalden alıntı: soykannnn

çoğu zaman ayın 13. de yükleniyor...en sonda 20 sine kadar yükleme gerçekleşiyor...

Tsk ederim.
  • xrayder X kullanıcısına yanıt
    pekı ozaman soyle bısı yapsak.. promosyon los angeles bıletı var ama o da 2000 tl uygulamasına takılıyor oyuzden washıngton ı alsam 467 euro thy nın sıtesınde promosyn bılet 20 subat gıdıs 6 mart donus 1594 tl

bu bıletı wakıf world ıle almak ıstesem alabılır mıyım? suanda aktıf olarak 150+100 tl yatacak puanlarım var 250 tl hazırda var wp kazanmak ıcın hepsıburadadan hızlı aldan da alabılırım bısıler sıkıntı yok ama halı hazırda 250 wp var yatacak 300 tl wp da avans kullanılıyor madem toplamda 550 tl wp ım olacak bılet alabılmek ıcın sanıyorum.. washıngton gıdıs donus ıcın yeterlı mı bu? 2-3 gun orada gezıp sonra ıc hat ucusu ıle la ya da ny a gecerım dıye dusundum 2 haftalık zamanım olacak tatıl ıcın
  • pekı wakıf worldun puanları adios gibi sabit mi yoksa geri alma durumu var mı? ona göre toptan biriktirip oteli filanda ayarlayayım diyorum.
  • quote:

pekı wakıf worldun puanları adios gibi sabit mi yoksa geri alma durumu var mı? ona göre toptan biriktirip oteli filanda ayarlayayım diyorum.

Hocam sorduğunuz sorularının hepsinin cevabı konuda mevcut. Biraz daha okuyarak halletseniz aklınızdakileri. Daha kalıcı olmaz mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • graphys G kullanıcısına yanıt
    785 sayfa mesajın tamamını okumayıp soru sorup sizi rahatsız ettiğim için özür dilerim.

Sorularıma içtenlikle ve sabırla cevap veren arkadaşlara da teşekkürü bir borç bilirim.

• Arkadaşlar mart ayında resimdeki seyahati yapmak için seturdan puanlarla 3 arkadaş biletlerimizi aldık.
    Gidiş 21 mart dönüş 30 mart bileti için seyahat hattı ile görüştüm. Akşam maile bi baktın dönüş 30 nisan. Telaşlandım tabi. Seyahat hattı da kapalı. Pegasusu aradım 483 TL vererek
    Bileti 30 marta değiştirdim. Sabah seyahat hattını aradım. Kayıtların dinlenmesini istedim. 4-5 saat sonra benden para iadesi yapmak için hesap numaramı istediler. Demek hatayı onlar yapmış. Henüz para iadesi alamadım ama bekliyorum. Ben adios üstadlarına bazı şeyler sormak istiyorum. Stuttgart havaalanından araba kiralamak istiyorum. Puanla yurtdışından araba kiralanmıyor bildiğim kadarıyla.

Sizce nereden araba kiralamalıyım?

Güzergahı nasıl buldunuz?

Sınırlarda kontrol yok diye biliyorum Sıkıntı olurmu?

İ data ile vize alacağım. Prosedür haricinde neye dikkat etmeliyim?

9 günde 3100 km çok mu?

• UNetwork U kullanıcısına yanıt
    hocam sizin washington bileti 2000 tl nin altinda olduğundan biletinizi 499 wp'' tüm dünya kampanyası'' ile alabilirsiniz şuanda yani 50 puan daha az kullanarak.. fakat biletler stoklarla sinirli!!! sizin 250 puan yatana kadar bitmez umarim..
  • Hocam 80 günde devrialem mi yapacan ? Bu arada almanyadan siparişim olsa getirme imkanin var mi urun kadar da sana komisyon verebilirim hocam.Almanya kargo pahali diye sana söyledim. Twingo cam tavan 2 parca cam 50 ye 60 ve 4 adet çita 1 m te 120 cm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ILKERATLIILKER -- 5 Ocak 2014; 21:59:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23502351235223532354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.