Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: culdesac54 , xontaq Daha Az
2 Kayıtlı Üye, 7 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı, 4 Mobil Kullanıcı ( 3 Mobil Cihaz 1 iOS )
81.535
Cevap
1.066
Favori
5.037.365
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Banka - Kredi Kartı Fırsatları >> Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!-
Giriş
    86 Mesaj

öneriler için çok teşekkürler
    |
    |
    Bahsedilenler: kvadankpakal , umtnsn

Referanslarım: enige, Bleach, mustafa1248, eergun_16, asarcik, gyradel, kmahmut007, ahmetdonmez45 (x5), mosesmusa, sbasol1981, ardasarp, selcom2008, visor,Mindhunters, prodacoma, ShoWWaLyE, werrol, madozan, mahapurusha, WOWOZANGE, Scaleo, b_sevki, real_sasha, furkan_10, bedevi1903, Dgkn_ngn, onuraydin
  • Er
    6 Mesaj

Teşekkür ederim :)
    |
    |
    modakartalı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Uçan kişi miles&smiles kartı sahibiyse 1 yıl içinde istediği zaman karta işleyip puanı yükleyebilir.
    |
    |
    ayrıntıcı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Teşekkür ederim, yani miles&smiles kart sahibi olarak ben mart ayındaki 499 TL'lik Uzakdoğu kampanyasına katılırsam, yaklaşık 10000 mil kartıma işlenecek. Bunu setura mı söyleyeceğiz, yoksa uçtuktan sonra THY müşteri temsilcisine mi?

birde ininal kart yüklemesi gıda veya giyime girer mi acaba

Uçağa binerken biletini aldığın sırada da işletebilirsin, uçuş gerçekleştikten sonra THY sitesinden kendin de işleyebilirsin. Seturla alakası yok dostum.
    |
    |
    ayrıntıcı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazydentist -- 3 Ocak 2014; 16:29:45 >

Orijinalden alıntı: crazydentist

uzakdogu kampanyası yıne 499 ondan cok bırsey degısmemıs mart ayı ıcınde olanda katsayılar dustu barı kampanyada puanları yukseltmesınler

Eskiden 449tl degilmiydi birde avrupa 199du sanki suan 249

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: adios06

quote:

Orijinalden alıntı: crazydentist

uzakdogu kampanyası yıne 499 ondan cok bırsey degısmemıs mart ayı ıcınde olanda katsayılar dustu barı kampanyada puanları yukseltmesınler

Eskiden 449tl degilmiydi birde avrupa 199du sanki suan 249

avrupa artmıs 199 du ama dıger ulkeler 499 dıye hatırlıyorum
    bahsettiğim kasiyeri daha önce hiç görmemiştim. böyle birşey var mı gerçekten?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    n11.com 111tl world puan kampanyası için aldığım ürünlerden birini mağaza kafasına göre iptal ediyor müşteri hizmetleri kafasına göre para iadesi yapacağız diyor peki benim zararım ne olacak dediğimde ise "KUSURA BAKMAYIN YAPABİLECEĞİMİZ BİRŞEY YOK" diyorlar.
    Aynı durumla 2. defa karşılaşıyorum n11 kampanyalarından faydalanmak için sepet alımı yapmak isteyenlere duyurulur.
    Benim için bitmiş bir mağazadır.

Hepsiburada da aynı oyunu oynadı bana.
    Hatta elimizde ürün yok istediğiniz başka bir ürünü seçin dediler. Ben başka bir ürün seçtim ama yine de kredi kartına iade geçmişler. 3 gün ugrastım adamlarla telefon ettim sipariş ekranından mesaj yazdım. Yok olmadı... Bu işlemi gerçekleştiremiyoruz diye geri dönüş yapıyorlar. Sadece mağduriyetimin giderilmesi amacıyla 35TL'lik hediye çeki tanımladılar. 25WP yerini tutmaz ama yapacak birşey yok. Kimseye de şikayet edemezsin.
    |
    |
    aRsen_lupEn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben 3-4 gün önce kredi kartı ile ödeme yaptım. Herhangi bir sıkıntı yoktu..
    |
    |
    karamsar1İ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1413 Mesaj

münih metro haritasını dikkatlice incelemenizi tavsiye ederim. googlemaps üzerinden de bakın. festival mekanı şehrin göbeği zaten. merkeze rahat ulaşabileceğiniz her yer konaklamaya uygundur.

bosna ve karadağ'ı tavsiye edebilirim. zamanında hırvatistan henüz bizden vize istemezken sahilden dolaşmıştık. yeşil pasaportunuz, schengen vizeniz veya ulusal vizeniz yoksa bosna'dan karadağ'a gitmek için dağların arkasından dolaşmak biraz sıkıntılı bir yolculuk olabilir. sadece karadağ ise, deniz tatili olmayacaksa tek başına kesmeyebilir.

apple store iyi de metro ve turkcellmagaza'daki 150tl puan da fena değil.

avrupa fiyatlarına %19 civarında kdv dahil. ülkeden ülkeye değişmekle birlikte %10 ila %15 arasında kdv iadesini almak mümkün.

kimi 8.000 diyor kimi 10.000 diyor.

turkcell peşin fiyatına 12 taksit yapıyor worldcard'a.

evet iphone 5s alınca 150tl puan alınıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi recruit1 -- 3 Ocak 2014; 19:49:54 >
    |
    |
    Bahsedilenler: realgs , valhalax , spdrmn , serkans. , matador_36 , deblod , avedist

• Yüzbaşı
    713 Mesaj
    Arkadaşlar haftaya cuma çıkıp pazar dönmeli dedeağaça gitmeyi planlıyoruz. Otobüs ile kişi başı 100TL tutuyor gidiş dönüş. Fakat orda 2-3 gün sıkılırmıyız? Araba ile gidip Kavala ve Selanike uğramak mantıklı olurmu bu kısa sürede acaba? Birde araba ile gitmek için benim için veya araç için bir belgeye ihtiyaç varmıdır? Arkadaşım motorsiklet ile gitmişti ne uluslararası ehliyet nede başka birşey yapmamış bi sorunda çıkmamış ama arabada işler değişirmi? Tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum.

Adios puanlarim ile Malezya Havayollarindan aldigim ist-mnl , bkk-ist biletimde ki referasan numarasi 6 haneli. Fakar havayollarinin firmasindan giris yapamiyorum koltuk secmek icin referans numarasi 5 haneli olmalidir diyor ki herzaman 6 hanedir , bilgisi olan varmidir?

Cevaplar icin simdiden tesekkürler.
    Ben turkcell müşterisi değilim. Başkasının aboneliği üzerinden, kendi kredi kartımla ödeme yapabilirmiyim?/yapsam yararlanabilir miyim?
    Turkcell abonesi olmadığımdan, alışveriş menülerini göremiyorum.
    |
    |
SEO
Canlı Tv izle
üniversite
SEO
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,875
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.