Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (2216. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
84.746
Cevap
1.077
Favori
5.536.994
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22142215221622172218
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: blackeyes

bence şikayet mesajlarını direk üst düzeydekilere mail olarak göndermeliyiz.Yapı kredi de mail adresleri ad.soyad@yapikredi.com.tr

aynen mustafa.koc@yapikredi.com.tr yada ali.koc@yapikredi.com.tr babam kardesım eşim ve benım kartlarımdan aralıkta harcama sözu kampanyası istemeyı düşünüyordum.. 10. ayda klıksada 1085 tl harıc hiç kullanmadım kartları .. 11. ayda kullanmayıp arayacaktım ayın 15 i gibi aralıkta 20 25 bın harcama vardı.. gitti puanlarrrrrr

• Arkadaşlar, ilk kez pasaport çıkartacağım bu ay..10 yıllık çıkartmak istiyodum fakat ilk çıkış yapacağım ülke sudi arabistan olduğundan sonrakı çıkıslarımda avrupa ülkelerinde sıkıntı olabılır gıbı söylemler duyuyorum..ne yapamam lazım ?? sorun olurmu derssınız?? pasaportu 1 yıllık çıkartsam sudi arabıstana gıdıp geldıkten sonra ,sonraki seyahatım için yeni pasaportumu 10 yıllık çıkartsam .. önceki çıkışımın arabistan olduğunu elektronık ortamda görebılıyolarmı?? mesela italya vizesi alırken sıkıntı olabılırmı?? tecrubelı arkadasların cevaplarını beklıyorum ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: xrayder

Arkadaşlar, ilk kez pasaport çıkartacağım bu ay..10 yıllık çıkartmak istiyodum fakat ilk çıkış yapacağım ülke sudi arabistan olduğundan sonrakı çıkıslarımda avrupa ülkelerinde sıkıntı olabılır gıbı söylemler duyuyorum..ne yapamam lazım ?? sorun olurmu derssınız?? pasaportu 1 yıllık çıkartsam sudi arabıstana gıdıp geldıkten sonra ,sonraki seyahatım için yeni pasaportumu 10 yıllık çıkartsam .. önceki çıkışımın arabistan olduğunu elektronık ortamda görebılıyolarmı?? mesela italya vizesi alırken sıkıntı olabılırmı?? tecrubelı arkadasların cevaplarını beklıyorum ..

israil dışında sıkıntı olmaz
  • http://www.sikayetvar.com/ FAKTÖRÜNÜ ve müşteri temsilcisini arayarak şikayette bulunmayı unutmayalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: multigen

Ekim sonunda biten Etihad kampanyası gibi olmasın. Bilet almak istedim Etihad'da her bilet için indirim olmuyormuş. Etihad sitesinde 1700 civari bilet vardı, seyahat hattını aradım 2150 TL civarı olan sınıftan almalısınız dediler, %30 indirimle 1950TL ve vermeye kalktılar oldu dedim kapattım

dostum sıkıntı da orada ya zaten...

2.45 bile aslında kabul edilecek bir oran ama bir de setur'a öptürüyorlar. neredeyse 2'yi bile bulmayacak katsayı.

zaten normal alışverişte bişey verdiği yok, 1500 liralık tablet alıyoruz, 3 lira WP veriyor.

bende arkadaşlar gibi arkaya attım kartı nadasta artık...

• Nadas+1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir kac arkadas demiski ;

YKB buradaki kisilerin kredi kartini kullanmamasiyla ne kaybeder ? Evet genel olarak bakarsak birsey kaybetmez ama sunun farkinda degilleriki YKB sadece tek tek bir ürün degil , bankaya bagli bir dünya ivir zivir var bunlarin bir koluda ADIOS KREDI KARTI , adios icin calisan banka personelini adiosun cirosu dusunce gorurum ben , bankadan üst kisimdan alta nasil baski gelecek.

Sadece YKB ne kaybeder diye düsünmek cok yanlis olur, bu forum cogu kisiye adios kredi karti cikarttirdi veya aktif olarak kullandirtti.

Adios un cirolar düsecektir , bu kartida genel olarak düsünürsek ordan burdan bilgi sahibi olan kisiler kullaniyor, sade bir kredi karti kullanicisi adios kullanmaz.

Son olarakta ben her alisverisimde adios u kullaniyordum kampanya ici disi fark etmeden ustunden alisveris gozuksun limitim artsin diye , 2 haftadir daha 1TL kullanmadim dahada kullanmam , KAMPANYA OLSA DAHI KULLANMAM !!!

Vakif Bank tan Platium alir MillPlus ile keyfime bakarim , havayolu firmasindaki fiyatlar uzerinden (+70tl biletleme) 3 e böler ucar giderim

Setur once gelecek havayolu firmasinda gozuken 1200tl lik bilete 1400diyecek onun ustunden kommisyon biletleme ucreti ekleyip yapacak sana 1500-1600 sonra 3,5 oran cok iyi diye burda yazacagiz , uyandik artik SETUR VE YKB

#direnDHforum

• güzel dayanışma
  • Yapı Kredi'nin habersiz ve belirli bir zaman akışına bırakmadan anında katsayıları indirmesi sadece amatörlük ya da kullanıcı dostu olmamakla tanımlanabilir. Banka zarar etmeye başlamış olup bu kararı almış olabilir. Fakat siz bir karar alırken aylarca oradan buradan ucuza almayıp sırf kampanya ile puan toplayayım diye bir ürünü daha pahalıya alan insanlara yapılan haksızlıktır.

Ben 1 yıldır kampanya harici kartı kullanmıyorum. Nedeni ise çoğu iş yerinde bit değerinde puan vermesi. Bugüne kadar Adios ile belki 20 tane ülkeye uçtum bir çok otel rezervasyonu yaptım. Bundan dolayı Yapı Kredi'ye teşekkürü borç bilirim. Yapı Kredi'nin daha önceleri kullanıcı dostu olduğunu bildiğimden katsayıları tekrar düzelteceklerini ya da agresif puan ve seyahat kampanyaları yapacağını düşünüyorum. Umarım yanılmam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cinematic -- 2 Kasım 2013; 1:07:59 >

• Adiosa elveda. Katsayilar degistikten sonra karta dokunmadim. Vakifin zaten maas musterisiyim milplus programiyla yoluma devam ederim.

• Vaaaay adiosçular isyana başlamış:))

• quote:

Orijinalden alıntı: multigen

Ekim sonunda biten Etihad kampanyası gibi olmasın. Bilet almak istedim Etihad'da her bilet için indirim olmuyormuş. Etihad sitesinde 1700 civari bilet vardı, seyahat hattını aradım 2150 TL civarı olan sınıftan almalısınız dediler, %30 indirimle 1950TL ve vermeye kalktılar oldu dedim kapattım

business fiyatına , kazıklı ekonomi sınıfı bileti kakalamaya çalışanlar utansın
  • Uzakdoğu için : kredi kartına vade farksız taksit yapan , uygun fiyatlı havayolu şirketi yada web sitesi var mı arkadaşlar?
  • Dört yakını mı Adios sahibi yapmıştım.2 si diğer bankalardan kart kullanmakta idi.Bunun nedeni tabi ki 3 ün üstünde katsayıyı Setur un bir zamanlar piyasa fiyatı ile hesapladıgı otel ve uçak rezervasyon avantajı idi.
    Adiosun yaygınlaşmasın da nasıl katkımız olabildiyse,sönüşüne katkı için de muktediriz demektir.
    Aslın da ticari bir karar olan, katsayının düşürülmesine olan kızgınlıgın nedeni bu gün ki katsayının düşük olmasından çok,biriktirilmiş olan puanların geriye dönük olarak DEGERSİZLEŞTİRİLMESİDİR.
  • son 5 ayda en az 10-12 arakdaşımı ADIOS kart sahibi yaptım ama şimdi topluca NADAS'a bıraktık. kendi kaybeder KoÇ grubum...
  • Ben haric 5 kisi de benim dayemde aadioscu olmustu. Hepimiz isyandayiz. Nadas.

• kart başvurusu yapmıştım, önceki sayfalarda arkadaşların paylaştığı iletişim linkinden girip, kartı bu nedenlerle istemediğimi belirten mesaj attım. Bence herkes mesajda atmalı.
  • Ya bu katsayı olayı nedir.herkes düştüğü için şikayetçi ama adios web sitesinde herşey aynı görünüyor.

Alt Sınır Üst Sınır

Yurtiçi Konaklama 2,50 3,10
    Yurtdışı Konaklama 2,50 3,10
    Yurtiçi Uçak 1,60 2,00
    Yurtdışı Uçak 2,50 3,10
    Cruise 2,50 3,10
    Araba Kiralama 1,60 2,00
    Seyahat Tur Paketleri 1,60 2,00
    Otobüs 1,30 1,70

http://www.adioscard.com.tr/adios-ile-seyahat/worldpuanlar-ile-seyahat/worldpuanlarin-kullanimi.aspx

• xrayder X kullanıcısına yanıt
    hocam patronlar da olcağını sanmam bence genel müdür genel müdür yardımcıları denenmeli?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fb1907antep

Ya bu katsayı olayı nedir.herkes düştüğü için şikayetçi ama adios web sitesinde herşey aynı görünüyor.

Alt Sınır Üst Sınır

Yurtiçi Konaklama 2,50 3,10
    Yurtdışı Konaklama 2,50 3,10
    Yurtiçi Uçak 1,60 2,00
    Yurtdışı Uçak 2,50 3,10
    Cruise 2,50 3,10
    Araba Kiralama 1,60 2,00
    Seyahat Tur Paketleri 1,60 2,00
    Otobüs 1,30 1,70

http://www.adioscard.com.tr/adios-ile-seyahat/worldpuanlar-ile-seyahat/worldpuanlarin-kullanimi.aspx

Orda gördüğünüz alt limitler, hatta alt limitinde altı bir uygulama mevcut. Yakın zamanda o alt limitleri üst limit olarak güncelleyeceklerini düşünüyorum. Tabi biz kullanıcılar bankaya geri adım attıramazsak. Şikayet maillerine ve kartı aktif kullanmama eylemlerine devam...

• 
Sayfa: önceki 22142215221622172218
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.