Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (2215. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
84.752
Cevap
1.076
Favori
5.538.545
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22132214221522162217
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Etki tepkiyi doğurur, zamanında Adios cazipti kullanmaya başladık, şimdi cazibesi azaldı biz de nadasa bıraktık...

Boşa kürek çekmese, boşa kürek çekmek... Taş attım da kolum mu yoruldu..
  • kartımı cüzdandan çıkarttım
    çok cazip puan veren bi kampanya olursa belki,onun dışında kullanmayacağım
    tepki tepkidir.tepkisi kalıp koca banka 1000 kişiyi mi ipleyecek diyenlere de sadece gülüyorum

nadastayız amigos

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DMustaine -- 1 Kasım 2013; 13:57:39 >
  • Tepki olarak kartında süreli puan olmayanlar kartlarını adios tan World e çekse sebep olarak ta katsayıyı gösteren bir mail atsa, 5 er tl öderiz ancak adios kart oranının düşmesini dikkate alacaklardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bolkepçe

istersen 1.000.000.000 TL ciro yap bankaya 1 tl kazandırma üstüne bankadan para al , bu işlem sonunda banka zarar eder, ne yapsın senin cironu...

Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak bu sanırım. O kadar ciro yaparsanız banka farklı kanallardan muazzam gelir elde edebilir. Biraz daha araştırıp yazmanızı tavsiye ederim.
  • Bolkepçe B kullanıcısına yanıt
    Nick "bolkepçe" olunca sözler bol kepçeden biraz iri iri olmuş
  • Bende kartımı yeni almıştım dogru düzgün kullanamadan mağdur oldum şimdi. Bilsem hiç almazdım adios... Neyse benim sorum şu Nadas diyorsunuz da o kredi kartından durdugu yerde para kazanıyor adamlar kapatmadıkca neye yarar nadas... Eklemeden edemiycegim benim puanım yoktu ama YKB'nın tarih zaman vermeden katsayı yı bu bir anda bu şekilde değiştirmesi sahtekarlıktan başka birşey degil.
  • arkadaşlar face ve twıtterden sürekli mesaj yolluyorum
    düzeltme olmadığı sürece kartı kullanmayacağım
    fd destek.....
  • Emirates'in %15 indirimli kampanyası nerede yazıyor? Ben bulamadım da ?
  • yemre81 kullanıcısına yanıt
    @Yemre81 Kesinlikle katılıyorum

İşlem hacmi, ciro, kar, çapraz ürün, işyeri komisyonları, vs. vs.
    Bunları ilk kez duyanlar, Sistemi bilmeyenler, bildikleri kadar ! yorum yapabilir,
    İstedikleri yerden atabilirler ama durum ortada.

Tekrar ediyorum (eski parayla 15 trilyon:) 15 mio TL ciro azalması karşılığında tepki vermeyi bırakın,
    Bazı yöneticilerin koltukları altlarından kayabilir.

Alakasız gibi görünebilir ama Mesela Gezi olaylarını hatırlayın
    Doğuş grubu Televizyonu NTV yeteri kadar olaylara ilgi göstermedi diye eylemciler Garanti Bankasının burnundan getirdiler.
    Benimde eski Genel Müdürüm Ergun ÖZEN "bende çapulcuyum " demek zorunda kalmıştı

işte ilgili haberler
    Reuters’a konuya ilişkin demeç veren Garanti Bankası Genel Müdürü Ergun Özen, "Bu süreçte bazı müşteriler kartlarını kapattı, bazıları mevduatlarını çekti. Ancak bunlar sınırlı ölçüde kaldı. Yaklaşık 95 milyar liralık mevduat içinde toplam 35-40 milyon lira mevduat çıkışı, yaklaşık 8.5 milyon kart içinde de 1,500 adet kart iptali oldu. Bunları da anlayışla karşılıyoruz" dedi.

http://www.kapsamhaber.com/ekonomi/gezi-park-olayi-garanti-bankasina-yansidi-h3643.html
    http://ekonomi.haber7.com/turkiye-ekonomisi/haber/1034808-garanti-bankasi-ceosu-bende-capulcuyum
    http://www.habergazete.com/haber-detay/1/26226/Garanti-Bankasi-Trilyonlar-Kaybetti-Gezi-Parki--2013-06-04.html
    http://www.radikal.com.tr/turkiye/garanti_bankasi_genel_muduru_ben_de_capulcuyum-1136238

ve sonra da izne çıktı
    http://www.sabah.com.tr/Ekonomi/2013/07/27/ergun-ozen-15-aylik-geziye-cikti

Yani gücümüzün farkında olalım, alternatif ürünleri destekleyelim
    Vakıfbank ve Parafly'ı teşvik edelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-292822126 -- 1 Kasım 2013; 16:54:49 >

• nadasa bir destekte benden
  • xrestinpeacex X kullanıcısına yanıt
    Müşteri hizmetleri ile görüştüm Kasım ayı içerisinde yatacağını söylediler
  • Merhabalar.

Yurtiçi otel rezervasyonlarında da puan çarpanları değişmişmi acaba. Premium ile 3.20 leri görüyorduk.guncel durumdan bilgi olan varsa yanıtlarsa seviniriz...
  • bende 1 haftadır adios kartımı kullanmıyorum. shop&miles ile devam. en azından mil kazanıyorum. ykb gibi zırt pırt değişen oranlarla değil sabit mil oranlarıyla uçak biletimi alıyorum.
  • dün adios premium için sormuştum avrupa seyahatleri için ortalama 1000tl lik bir uçak bileti için 405tl lik worldpuan çıkardılar o da nerdeyse 2,45 gibi bir oran yapıyor
  • herkes bir fikrini söylüyor.Benim de bir düşüncem var ama çok abartılı gelebilir.
    Keşke Adios kullanıcıları olarak resmi bir platform kurulsa..Şuan bu forumun 1000 adios kullanıcı potansiyeli var diyelim.hep örneklerde bu rakam veriliyor o yüzden bu rakamı verdim.kimilerine göre bu rakam çok iyi kimilerine göre bankanın diğer müşterilerinin yanında devede kulak kalıyor.
    bu bahsettiğim resmi platform bizim adımıza banka ile resmi temasa geçse.Şuan kart özelliği bakımından en yakın parafly duruyor mesela.fakat onunda puan kazanmasın çok zor olması durumu var.puanlar siliniyor mu onu da bilmiyorum.
    Bu kurulan platform halkbankasına gitse deseki 1000 kişi olarak, kartlarınızın özelliğinde iyileştirmeye gitmeniz durumunda kullanıcınız olacağız.böyle tekliflerle bankalara gidilebilir.
    Dediğim gibi bu çok abartılı bir fikir.kim bu platformu kurar kim buna üye olur sonra banka bu herkese kart verir mi...vs.vs

• Her ay 4500 tl de benden adios der ykb ye.varsin devede kulak olsun tepki tepkidir.deniz yıldızının bir tanesini bile denizle buluştursaniz büyük bir adım olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim ve eşimin de adioslarını nadasa bıratım. 4000 lira da benden

#direnadios
  • bence şikayet mesajlarını direk üst düzeydekilere mail olarak göndermeliyiz.Yapı kredi de mail adresleri ad.soyad@yapikredi.com.tr

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sularslan S kullanıcısına yanıt
    Ekim sonunda biten Etihad kampanyası gibi olmasın. Bilet almak istedim Etihad'da her bilet için indirim olmuyormuş. Etihad sitesinde 1700 civari bilet vardı, seyahat hattını aradım 2150 TL civarı olan sınıftan almalısınız dediler, %30 indirimle 1950TL ve vermeye kalktılar oldu dedim kapattım
  • 
Sayfa: önceki 22132214221522162217
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.