Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (219. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
84.751
Cevap
1.077
Favori
5.538.227
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 217218219220221
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: meier

arkadaşlar 100X5'lik kampanyaya SMS göndererek katıldım. ve ilk alışverişimi 200 TL ile boynerden yaptım. kasiyere 2 defa 100 TL çektirdim ama kampanya sartlarına baktığımda aynı üye iş yerinde aynı gun yapılan ii alışveirş tek alışveriş olarak kabul edilir ibaresini gördüm. sizce bu kontrol gerçekten işliyor mu? deneyeniniz oldu mu? tecrübeli arkadaşlardan yardım rica ediyorum.

kesinlikle kontrol ediliyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: muzzy255

quote:

Orijinalden alıntı: meier

arkadaşlar 100X5'lik kampanyaya SMS göndererek katıldım. ve ilk alışverişimi 200 TL ile boynerden yaptım. kasiyere 2 defa 100 TL çektirdim ama kampanya sartlarına baktığımda aynı üye iş yerinde aynı gun yapılan ii alışveirş tek alışveriş olarak kabul edilir ibaresini gördüm. sizce bu kontrol gerçekten işliyor mu? deneyeniniz oldu mu? tecrübeli arkadaşlardan yardım rica ediyorum.

kesinlikle kontrol ediliyor..

çok teşekkürler. gitti 100 TL'nin biri desenize. o zman ben de playe gecip multinete 250 yükleyeyim bari. onu kaçırmayalım en azından.
  • Adios Premium için onayımı almıştı bugün müşteri temsilcisi, internet bankacılığında hala Platinum olarak gözükmekte.

Ne kadar sürüyor acaba geçiş? Bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgisayars

Arkadaşlar en ufak şüpheye mahal yok, elimde görüşme kayıtları ve yazılı açıklama var.

Ama içim rahat etsin diyorsanız, 2 dakka arayın müşteri hizmetlerini..

Hocam aradım ya ,2 kere hem de,2 farklı müşteri temsilcisini.
    İkisi de siliniyor dedi,ikincisine siz bilmiyor olabilirsiniz dedim ,kayıt açın ilgili bölüm bilgi versin lütfen dedim tamam dedi.
    Ayrıca yazılı mesaj da attım.İkisinin de cevabı ne zamana gelir Allah bilir artık.
    Madem siz bu kadar eminsiniz ben şimdi gidip abdest alıcam:) ondan sonra bir daha arayacağım
    Du bakali n'olcak

YKB kayıt açılan yazılı mesajım:

Mesaj İçeriği : İlgi Adios özellikli kredi kartımdaki Worldpuanların; 89 Tl ye tekabül eden kısmı Hepsiburada kampanyasından,
    20 Tl lik Kipa Kampanyasından ve 100 Lr lık da REAL kampanyasından kazanılmıştır. Kartımın normal WORLDCARD değil
    ADIOS özellikli olduğu göz önünde bulundurularak bu puanların kullanımında bir son tarih var mıdır? Yani bu puanlar
    geri alınacak mıdır yoksa kalıcı mıdır? .... seyahat planı yapmamızda ACİL ve ELZEM cevabınızı beklemekteyim.Saygıla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinan_15 -- 16 Ocak 2012; 23:19:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: wellwet

World'ün sitesindewww.biggshop.com alıiverişlerinde %40 puan diyor! Sitede işe yarar pek bişi yok ama %40 çok iyi!

bu siteye dikkat edin daha önce cardfinans kampanyası ile de % 40 puan vermişti forumda bende paylaşmıştım 2-3 gün önce bir kullanıcı mesaj attı finansbank ın puanları geri istediğini söyledi palyaştığım gazete ilanının gününü sordu
    cardfinans tada 3 kat değerli uçak bileti alımı var idi ondan yararlanmak amaçlı kullananlar olmuştu
    ama banka ne hikmetse puanları geri istemiş

• quote:

Orijinalden alıntı: xantorus

quote:

Orijinalden alıntı: wellwet

World'ün sitesindewww.biggshop.com alıiverişlerinde %40 puan diyor! Sitede işe yarar pek bişi yok ama %40 çok iyi!

bu siteye dikkat edin daha önce cardfinans kampanyası ile de % 40 puan vermişti forumda bende paylaşmıştım 2-3 gün önce bir kullanıcı mesaj attı finansbank ın puanları geri istediğini söyledi palyaştığım gazete ilanının gününü sordu
    cardfinans tada 3 kat değerli uçak bileti alımı var idi ondan yararlanmak amaçlı kullananlar olmuştu
    ama banka ne hikmetse puanları geri istemiş

Bende şöyle bir link buldum.
    http://www.hukuki.net/showthread.php?93777-Kredi-kartma-ceza-kart-iptali-ve-parapuanlarmn-silinmesi-hakknda&s=13c1f83ca9677971fc87cd1390ad52e9&p=437256#post437256
    kısaca ilgili kişi bu siteden 14 adet cep telefonu 102 adet kulaklık toplam değeri 19,000 tl.lik alışveriş yapmış ve banka da noter kanalıyla 6.000 tl liyi ödemesi için ihtarname göndermiş(Kampanyayı suistimal ettiği gerekçesiyle).

• 19 unda geri alınacak hepsiburada puanlarım var ama bu adiosdaki puanların geri alınmama olayı kafamı karıştırıyor,bazı arkadaşlar mail geldi yada kesin bilgi diyorlar ama bazı arkadaşlarda mh ile görüşmelerinde süreli puanlar geri alınacak diyor.gelde bu puanları kullanma şimdi,ama ya geri alınırsa...
  • quote:

Orijinalden alıntı: akonay

19 unda geri alınacak hepsiburada puanlarım var ama bu adiosdaki puanların geri alınmama olayı kafamı karıştırıyor,bazı arkadaşlar mail geldi yada kesin bilgi diyorlar ama bazı arkadaşlarda mh ile görüşmelerinde süreli puanlar geri alınacak diyor.gelde bu puanları kullanma şimdi,ama ya geri alınırsa...

Dostum 2 farklı MH ile görüşülüp teyit alınmıştır tarafımca. 01.01.2012 tarihi itibariyle Adios'a yüklenen puanlar geri alınmayacaktır. Elimde diğer arkadaşlar gibi bir yazılı metin yok ama yine de bu kadar kişiye ok verildikten sonra geri almak gibi bir hata yapacaklarını sanmam.
  • Beyler bir soru da ben sorayım.
    Süreli puanı Play karttayken kazandım. Şimdi Adios'a geçtim. 19 unda bu puanlar silinir mi?
  • Bu arada benden de bir soru; güncel 5x100 = %10 puan kampanyasında Optik harcamaları geçerli midir acaba? Kampanya açıklamasında geçmiyor ama bir umuttur yaşatan insanı diyerek sorasım geldi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: muzzy255

quote:

Orijinalden alıntı: attorney-at-law

quote:

Orijinalden alıntı: arda_s_dh

Merhaba. İzmir'de yuzde 1 ustunde WP veren kuyumcu bilen var mi? Dogumgunu kampanyasi icin acil olarak gerekiyor...

aynısından bana da ankarada lazım :)

kızılayda özgü mücevherat var %1,5 veriyor, atatürk bulvarı üzerinde büyük çarşının yan tarafında

yanlış hatırlamıyorsam oraya girdim. toplu çeyrek altın alımını kredi kartıyla yapamayacağını söyledi. tabii ben taksitli almak istedim. belki ondandır.

100 tane eski tarihli çeyrek altını 18.600 tl den veren bir kuyumcu buldum 12 taksit. %1 wp verdiğini söyledi. yeni tarihli çeyrek altın 169 tl diyordu tabelasında. 16900 TL'ye %10 civarı koydu ve bu rakamı verdi bana. eski tarihli istememe rağmen bütün kuyumcular taksitli deyince yeni tarihliyi esas alarak hesaplama yaptılar. bu doğru mu sizce? ayrıca 1 yılda altın artış oranı en azından zararı kapatır mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: mahiraygun

quote:

quote:

Merhaba. İzmir'de yuzde 1 ustunde WP veren kuyumcu bilen var mi? Dogumgunu kampanyasi icin acil olarak gerekiyor...

etlik ticaret merkezinde içiözler kuyumculuk %1,5 veriyor hocam,,,

teşekkürler.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mahiraygun

quote:

quote:

etlik ticaret merkezinde içiözler kuyumculuk %1,5 veriyor hocam,,,

teşekkürler.

İstanbul Anadolu yakası için bir arkadaş soruyordu. Cevap veren oldu mu ? Bana da lazım 3 hafta sonra doğum günüm geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: apostrof123

Bu arada benden de bir soru; güncel 5x100 = %10 puan kampanyasında Optik harcamaları geçerli midir acaba? Kampanya açıklamasında geçmiyor ama bir umuttur yaşatan insanı diyerek sorasım geldi :)

Merhaba kampanya açıklamasında yazıyor. Neden geçerli olmasın. Tabi World üye işyeri olmak koşuluyla.

Worldcard’lar ile akaryakıt, gıda marketi veya giyim, ayakkabı, çok katlı mağaza, kozmetik, optik, saat, mücevherat, kuyum sektörlerinde yapılacak 5 adet 100 TL ve üzeri alışverişe, 50 TL Worldpuan hediye edilecektir.

http://www.worldcard.com.tr/kampanyalarimiz/world-kampanyalari/yeni-yilin-ilk-bonkorlugu/s-23/c-724.aspx

• Gelen SMS
    World ile 17-18 Ocak tarihlerinde Teknosa.com'da %10'a varan Worldpuan fırsatı. Detay worldcard.com.tr'de

World’e özel %10 Worldpuan kampanyası , 17-18 Ocak tarihlerinde, sadecewww.teknosa.com adresinden, Yapı Kredi Kredi Kartları ile yapılacak olan tek ödeme ve vade farksız taksitli işlemlerde geçerli olup, %10 Worldpuan kampanyasından kazanılacak puan tutarı en fazla 200 TL olacaktır. %10 Worldpuan kampanyasından her müşteri 1 kez faydalanabilir. Business kartlar, Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Kazanılan puanlar 21 Ocak 2012 tarihinde kartlara yansıyacaktır. Kampanya kapsamında yapılan alışverişlerde Hediye Çeki Kampanyası geçerli değildir.

• quote:

Orijinalden alıntı: realstory

quote:

Orijinalden alıntı: apostrof123

Bu arada benden de bir soru; güncel 5x100 = %10 puan kampanyasında Optik harcamaları geçerli midir acaba? Kampanya açıklamasında geçmiyor ama bir umuttur yaşatan insanı diyerek sorasım geldi :)

Merhaba kampanya açıklamasında yazıyor. Neden geçerli olmasın. Tabi World üye işyeri olmak koşuluyla.

Worldcard�lar ile akaryakıt, gıda marketi veya giyim, ayakkabı, çok katlı mağaza, kozmetik, optik, saat, mücevherat, kuyum sektörlerinde yapılacak 5 adet 100 TL ve üzeri alışverişe, 50 TL Worldpuan hediye edilecektir.

http://www.worldcard.com.tr/kampanyalarimiz/world-kampanyalari/yeni-yilin-ilk-bonkorlugu/s-23/c-724.aspx

Harika dostum teşekkürler. Benim gözümden kaçmış demek ki. O zaman alacağım gözlüğe de iki farklı günde 100 - 100 çektirerek 2 x 100'ü de böyle tamamlamış olurum. Çok güzel denk geldi bu seferki kampanya :)

• Pegasus ta iyi indirim var arkadaşlar bilet almayı düşünen bi baksın
  • kipadan gelen 20 tl var. kullanmayacağım, bakalım ne olacak!

eğer puan silinme olayı bitmişse clubfinansımı kapatırım, tek adiosla devam ederim yola:)
    belki yerine vakıfın kartını alırım.. clubfinans 150 tl kart ücreti ödemeye gerek kalmaz..
  • Arkadaşlar şimdi müşteri hizmetleri ile konuştum ısrarla puanların geri alım tarihinde kullanımaz ise silineceğini söylüyor. Bir türlü derdimi anlatamadım. Yazılı olarak talebimizi hangi birime ulaştırmalıyız, adresini bilen yazabilir mi? Bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
  • Puan silinmesi konusunda :
    Burda bir sorun var. Ben premium müşteri himetlerini arıyorum 444 0 446 olan numara. Sanırım burdaki mh temsilcileri bilgilendirilmiş. Bana puanlarınız hiçbir şekilde silinmeycek normal adios kartlarda dahil cevabını veriyorlar.

444 0 444 numarasındakilerde ise sanırım sorun var. Sanırım buradakiler bilgilendirilmemiş.

Bu yazılanlardan bunu anlıyorum. Teyit edelim. Olumsuz yanıt alanlar normal numarayımı arıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahibitanıdık -- 17 Ocak 2012; 11:35:33 >
  • 
Sayfa: önceki 217218219220221
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.