Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (214. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84.752
Cevap
1.076
Favori
5.538.586
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 212213214215216
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 7 - 31 Ocak 2012 tarihleri arasında Yapı Kredi Bankası World Üye İşyerleri'nde, adios Premium ile akaryakıt, gıda marketi veya giyim, ayakkabı, çok katlı mağaza,kozmetik,optik,saat,mücevherat,kuyum sektörlerinde yapılacak olan 5 adet 100 TL ve üzeri alışverişe 50 TL değerinde puan hediye edilecektir.

çok katlı mağaza sektörü nedir acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fayfim

7 - 31 Ocak 2012 tarihleri arasında Yapı Kredi Bankası World Üye İşyerleri'nde, adios Premium ile akaryakıt, gıda marketi veya giyim, ayakkabı, çok katlı mağaza,kozmetik,optik,saat,mücevherat,kuyum sektörlerinde yapılacak olan 5 adet 100 TL ve üzeri alışverişe 50 TL değerinde puan hediye edilecektir.

çok katlı mağaza sektörü nedir acaba?

YKM, Boyner gibi mağazalar bu gruba giriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thundere

Keşke okumasını öğrenebilsek.Önce ilk sayfayı okuyup sonra soru soralım

quote:

KART ÖZELLİĞİNİ NASIL DEĞİŞTİRİRİM: (PLAY- ADIOS ; ADIOS --PLAY VS.)
    Ykb telefon Bankacılığını aramanız yeterli. Ya da internet bankacılığından değiştirebilirsiniz. Kart özelliğiniz anında değişir. Yeni kartınızın gelmesini beklemenize gerek yok.
    ----------------------------------------------
    KART ÖZELLİĞİ DEĞİŞTİĞİNDE EK ÜCRET VARMI :
    Kart özelliği değiştiğinde ek ücret alınmaz. Ama kartın kendine ait aidatları vs. kendi tarihinde alınır.
    --------------------------------------------------
    KART ÖZELLİĞİ DEĞİŞTİĞİNDE YENİ KART BASILIRMI:
    Evet basılır. Ama 24 saat içinde eski kart özelliğinize geri dönerseniz kart basılmaz.

dostum bu mesajın umarım bana değildir?

• quote:

Orijinalden alıntı: duduco

quote:

Orijinalden alıntı: bilgisayars

quote:

Orijinalden alıntı: oksit

quote:

quote:

quote:

Üstad ların affına sığınarak

25 Haziran 2011 tarihli

duduco üstad dan nağmeler

quote:

Aynen, ama benim yaptığım gibi yapmayın 2-3 tane nutella küçük paketi çantaya attım yolda patlamış pasaportu zor kurtarmıştım:)) Bir de ıslak mendilleri fazla koydum cebimde abu dabi aktarmasında güvenlikten 3 kere geçince anladım ki ıslak mendillerde güvenlik geçişinde uyarı veriyor:)))

Üstelik yazıyı okurken oh yazmamış beni dedim ama hemen altta ispiyonlamışsın, bende karıştırayım senin eski yazılarını şimdi:))))

Üstad dubai gezim için izmir istanbul aktarmasını özellikle sabah saat 9 da aldım, dubai uçağı akşam 20 de kalkacak. World lounge ta yapacaklarımı tahmin edebiliyormusun

eğer bileti izmirden alacaksanız ve bavulunuz izmirden direkt dubaiye gidecekse o zaman sorun olmaz. ancak bavulu istanbulda iç hatlar gelişten alıp dış hatlarda bilet ve bavul işini halletmeniz gerekirse, bilet bankosu uçağın kalkışına 2-3 saat kala açılacağından pasaport kontrolünden geçemeden beklemeniz gerekebilir. bu durumda da baya bir canınız sıkılabilir, bilginiz olsun...

saol ustad ben her seferinde direkt izmirden veriyorum bavulları dubai check in yaptırıyorum etiketler dubai yapısıyor bavullara. Tabi aynı hava yolunu terclh etmek lazım bu durumda tek secenek thy. Guzel bilgl diger arkadasların kulagına kupe olsun,

Belge ve foto istiyorum:)))

Ben de NY bilet için erken almak istedim ama ilk uçak İzmir'den sabah 7 de idi, 2,5 saat vaktimiz var arada, artık ne bulduysak idare edicez:))))

• ya bu arada benim mesaj sayım çok ofsayt olmuş gidip sıcak fırsatlar dışı bi konuya yazıp geliyim
  • quote:

ya bu arada benim mesaj sayım çok ofsayt olmuş gidip sıcak fırsatlar dışı bi konuya yazıp geliyim

hangi taraftan ofsayt anlayamadım,latin or arabic?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinan_15

quote:

ya bu arada benim mesaj sayım çok ofsayt olmuş gidip sıcak fırsatlar dışı bi konuya yazıp geliyim

dostum mesaj sayım 2 adet sevilmeyen sayıdan oluşuyordu onu düzelttim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahibitanıdık -- 16 Ocak 2012; 1:22:23 >
  • Konuya yabancı kalmışım :)

World Platinum'u, Adios'a çevirsem mi acaba?

Tüm World özelliklerini taşıyor değil mi?

Ekleme: Taşıyormuş. O zaman World yerine daha avantajlı. World'ün mantığı ne o zaman? :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanriseven -- 16 Ocak 2012; 3:02:33 >
  • quote:

quote:

quote:

dostum mesaj sayım 2 adet sevilmeyen sayıdan oluşuyordu onu düzelttim

Hocam size birşey danışacağım ben kendi kartımdan 2 kişilik uçak bileti aldım diyelim ancak 2. bileti aldğım kişi de adios kartı olmamasına rağmen bu world lounge dan yararlanabiliyor mu?

• Merhaba. İzmir'de yuzde 1 ustunde WP veren kuyumcu bilen var mi? Dogumgunu kampanyasi icin acil olarak gerekiyor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arda_s_dh

Merhaba. İzmir'de yuzde 1 ustunde WP veren kuyumcu bilen var mi? Dogumgunu kampanyasi icin acil olarak gerekiyor...

Dogumgunu kampanyasini bitirdiler sanirim
  • Mesaj atmiyorlar anlasilan. Ama hepsiburada'dan kontrol edince cikiyor. :-)
  • quote:

Merhaba. İzmir'de yuzde 1 ustunde WP veren kuyumcu bilen var mi? Dogumgunu kampanyasi icin acil olarak gerekiyor...

aynısından bana da ankarada lazım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: attorney-at-law

quote:

aynısından bana da ankarada lazım :)

kızılayda özgü mücevherat var %1,5 veriyor, atatürk bulvarı üzerinde büyük çarşının yan tarafında
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanriseven

Konuya yabancı kalmışım :)

Ekleme: Taşıyormuş. O zaman World yerine daha avantajlı. World'ün mantığı ne o zaman? :)

Kaçırdığım bir nokta yok değil mi?

World özelliklerini taşıyorsa normal World kart gereksiz Adios'un yanında? :)
  • quote:

quote:

Kesinlikle kacırdıgın bi yer yok adios varken world gereksiz ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Bence adios'un yaptığı herşeyi world platinum'da yapıyor.
  • quote:

Evet İzmir için bilen varsa lütfen yazsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: udenizli

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mmavcu

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mmavcu

Mujde:)
    5X100 den kazanilacak 50 tl puan adios ta geri alinmiyormus. Bilgisayar basina gecince gelen maili ekleyecegim arkadaslar.

Ardindan realden kazanilan puanlari da soracagim, belki onlar da suresizdir.

Gelen mail;
    Sayın XXXXX Avcu,

Adios kart ile katılacağınız kampanyamızdan kazanacağınız Worldpuanlar geri alınmayacaktır.

Saygılarımızla,

Kredi Kartı Araştırma Ekibi

Aynı şey benimde uzun süredir kafamı kurcalıyordu. Ama bütün süreli puanlar için. MH ni aradım silinir dediler yetmedi dün oturdum uzun uzun yazdım ve cevabı mutlaka yazılı verin dedim paylaşım yaptığımız forum sitesinde yayınlayacağım dedim 24 saati geçti herhalde iyice araştırıyorlar bakalım ne çıkacak sonuç. Eğer adiosun sitesinde yazdığı gibi puanlarınız silinmez derlerse çilemiz bitmiştir arkadaşlar,cevap gelir gelmez yazacağım burada

bana gelen cevap yukarıdaki gibi, mail ile paylaşım yaptılar.
    bugün de real puanlarının silinip silinmeyeceğini sordum, umarım kısa sürede haber verirler:)

http://www.worldcard.com.tr/kampanyalarimiz/world-kampanyalari/yeni-yilin-ilk-bonkorlugu/s-23/c-724.aspx

World'ün kendi sitesinde geri alınacak diyor.
    Acaba size gelen mail'de belirttikleri gibi Adios olduğu için puan geri alınmayacak gibi bir durum mu var yoksa cevap veren mi yanlış cevap vermiş öğrenmek için 1-2 kişi daha sorsak da yanıt alsak sağlam olur.

İşte benim dayanağımda adios zaten. Onun sitesinden alıntı yapıp sağlam referans verdim ondan cevap yazamıyorlar zaten. Bir de forumumuzda paylaşacağım dedim gelen cevap çok sağlam olması lazım. Adiosun sitesinde yazan aynı şu:

adios Premium'da puanlarınızın mile çevrilmesi gibi bir sistem yoktur. Bu sebeple puanlarınız hiçbir zaman değer kaybetmez. Puanların son kullanma tarihi yoktur, dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz.

Dayanın arkadaşlar az kaldı

Bu şu demek olmuyormu " Adios Premium'da süreli puan diye birşey yok. Puanlar silinmiyor"
    Yapı Krediyi iyi sıkıştırmak lazım.
    Peki forumda premium kullanan ve bizi aydınlatacak arkadaşlar varmı?

Evet arkadaşlar beklenen cevap telefonla geldi. Yazılı istedim ama şu an için uygulandığından ilerde değişebileceği için sorun olmaması için telefonla bilgi vereceklerini söylediler. Sonuç:

Adios Premiumda puan silme işlemi yok. Kampanyalarda süreli puanda yazsa Adios Premiumlarda puanlar geri alınmıyor. Aksi durum olursa sitede belirtilecek diyor. Yani adios Premiumun sitesinde puanlar silinmez yazısı kalktığı zaman bizim puanlarda artık süreli olacak..

Bu bilgiyi sadece bilinçlenme açısından sormuştum çünkü daha öncede yazdığım gibi ben genelde hep avans puan kullandığımdan puanlarımın silinme gününe yaklaşamam bile; ama silinecek korkusu olan arkadaşlar harcama mecburiyetinde olmaz en azından

• quote:

Evet arkadaşlar beklenen cevap telefonla geldi. Yazılı istedim ama şu an için uygulandığından ilerde değişebileceği için sorun olmaması için telefonla bilgi vereceklerini söylediler. Sonuç:

Adios Premiumda puan silme işlemi yok. Kampanyalarda süreli puanda yazsa Adios Premiumlarda puanlar geri alınmıyor. Aksi durum olursa sitede belirtilecek diyor. Yani adios Premiumun sitesinde puanlar silinmez yazısı kalktığı zaman bizim puanlarda artık süreli olacak..

Bu bilgiyi sadece bilinçlenme açısından sormuştum çünkü daha öncede yazdığım gibi ben genelde hep avans puan kullandığımdan puanlarımın silinme gününe yaklaşamam bile; ama silinecek korkusu olan arkadaşlar harcama mecburiyetinde olmaz en azından

bu muhteşem bir bilgi.. ilk soruları ben soruyorum o zaman..

1 - real puanlarının yüklendiği tarihte adios'taydım, şu an premiumdayım, 23 ocakta puanlarım silinecek mi?
    2 - 5x100'e 50 TL WP kampanyasına adios'la başladım, şu an premiumdayım, yüklenecek olan puanlar silinecek mi?

ne düşünüyorsunuz?

• 
Sayfa: önceki 212213214215216
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.