Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (1882. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
84.752
Cevap
1.076
Favori
5.538.531
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18801881188218831884
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: realgs

vakıfta bugün başlamış Akaryakıt ve Gıda 11*100 TL kampanyası..
    Darısı YKB Adiosa.

100 tl ye 10 tl demiyor
    bir de her alısveristen sonra sms atılacak diyor
    rastgele mi puan olacak acaba?
  • eğer ykbde boyle yaparsin hic katilmam bile saka gibi boyle degildir heralde ykb.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeak

eğer ykbde boyle yaparsin hic katilmam bile saka gibi boyle degildir heralde ykb.

+1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vakıftan anladığım...
    değişen bişey yok.
    Ancak..
    kampanya sonrası katılanların ekstresinde geçerli alışverişileri tek tek saymak zorluğu ve hataları nedeniyle, her alışveriş sonrası mesaj gönderilsin.. kontrolu daha kolay olur demişler.. sanırım!
  • Vakifbank bunu daha once de zaman zaman yapiyordu. 100 tl lik alisveristen sonra mesaj atiyorsunuz ve sansiniza gore! 2,3,5,10,100 tl gibi worldpuanlar kazaniyorsunuz. Ben daha oncekilerde 1-2 defa katilmistim ve 2 ser tl wp gelince bir daha da katilmadim. Bazi katilanlar bir alisveris sonrasi 100 tl wp kazandiklarini soyluyorlardi ama bana cok inandirici gelmedi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rsk7

Vakıftan anladığım...
    değişen bişey yok.
    Ancak..
    kampanya sonrası katılanların ekstresinde geçerli alışverişileri tek tek saymak zorluğu ve hataları nedeniyle, her alışveriş sonrası mesaj gönderilsin.. kontrolu daha kolay olur demişler.. sanırım!

EEe ne olacak her kampanyada her alışveriş yaptığında 100lerce kişi arayıp burdan yaptım bu geçerlimi derse olacağı bu...:( Bazı arkadaşlarımızın dikkat eçktiği noktalardan biride buydu ama maalesef herkes bildiğini okumaya devam ettiği için kampanyalarda bu şekilde değişiklikler olacaktır...
  • Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!-

AKTİF PUAN KAMPANYALARI
    --------------------------------

* 14 Haziran 2013
    -MCJ ve mcj.com.tr'den tek çekim alışverişlerde %10 (en fazla 100 tl)

* 16 Haziran 2013
    -Gittigidiyor.com üzerinden tek seferde gerçekleştirecekleri sepet toplamı 500 TL ve üzeri olan peşin veya taksitli alışverişlerinde %10(en fazla 100)
    -D&R Vialand AVM Mağazası'ndan yapılacak peşin veya taksitli alışverişlerde %20 (en fazla 50 tl)
    -LC Waikiki vewww.lcwaikiki.com'da tek seferde yapılan 100 TL ve üzeri tek çekim veya taksitli alışverişlere 10 TL (LCW xx xxxx 3160)

* 18 Haziran 2013
    -electroworld.com.tr'de tek seferde yapılacak 500 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerde %10 (en fazla 100)

* 20 haziran 2013
    -Metro'da gıda dışı seçili ürünlerde yapılacak alışverişlerde 499-998 arası 50 tl,999-1498 arası 100 tl,1499-ve üzeri 150 tl (TEKNO xx xxxx 3160)

* 24 haziran 2013
    -Kliksa.com'dan tek seferde gerçekleştireceğiniz 500 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerinizde %10 (en fazla 100 tl )

* 30 haziran 2013
    -n11.com'dantek seferde 500 TL ve üzeri yapılan peşin veya taksitli en yüksek alışveriş tutarına sahip alışverişlere %11 (en fazla 111)
    -www.1tikla2kazan.com internet sitesinde tek seferde yapılacak 80 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerde %10 (en fazla 100)

* 1 Temmuz 2013
    -CarrefourSA ve CarrefourSA Expres'lerde toplam 200 TL ve üzeri tek çekim alışverişlere 20 TL (CARREFOURSA xx xxxx 3160)
    -Özdilek Süpermarketleri'nde toplam 200 TL ve üzeri tek çekim alışverişlere 20 TL (OZDILEK xx xxxx 3160)

* 31 Temmuz 2013
    -Gratisten yapılacak toplamda 100 TL alışverişlere 10 TL (GRATİS xx xxxx 3160)

-İnternet üzerinden yapılan bireysel Multinet yüklemelerinde %5
    -YOYO'dan Her araç kiralamada %10(her aynı 4ünde yüklenir)
    -Avis'ten araç kiralamada tek çekim işlemlerde %10

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!-

* 1-30 Haziran tarihleri arasında;
    -HGS etiketi alıp kredi kartına tanımlatana anında 5 tl
    -Efor/Bildirici mahalle bakkallarından yapılacak 3ncü 75 tl alışverişe anında 30 tl
    * 10 - 20 Haziran 2013 tarihleri arasında yapılacak 3 adet 75 TL ve üzeri e-ticaret alışverişine 25 TL indirim
    * 13 - 30 haziran 2013 tarihleri arasında akaryakıt ve gıda sektörlerindeki tüm işyerlerinde 100 TL ve üzeri peşin işlemlerde 100 tlye varan WP

* 1 - 30 Haziran 2013 tarihleri arasında;
    -İnternet üzerinden yapılacak 100 TL ve üzeri harcamaya % 5 (en fazla 25 tl)
    -Beyaz eşya ve elektronik sektörlerinde yapılacak en az 6 taksitli alışverişin bir taksidi hediye (en fazla 50 tl)
    -2 Adet Talimata 10 TL, 3 Adet Talimata 25 TL, 4 Adet Talimata 40 TL, 5 Adet Talimata 50 TL Puan
    -İnternet Şubesi’ne en son 26 Şubat 2013 tarihinden önce giriş yapmış veya ilk defa giriş yapacak ilk 2.000 kişiye 20 tl

PUAN YÜKLENME TARİHLERİ
    ----------------------------------

* 15 Haziran
    -Metro1

* 18 Haziran
    -D&R/Marks&Spencer
    * 21 Haziran
    -MCJ,LCW
    * 22 Haziran
    -Flo,gittigidiyor,D&R Vialand
    * 26 Haziran
    -electroworld
    * 27 Haziran
    -Metro2
    * 2 Temmuz
    -Kliksa
    * 6 Temmuz
    -Gratis,özdilek,carrefour,n11,1tikla2kazan
    * 8 Temmuz
    -Vakıf fatura

Adios Sıkça Sorulan Sorular
    http://forum.donanimhaber.com/m_76171154/f_//tm.htm

• http://www.vakifkart.co...kampanyalar.aspx?Id=608

yurtdışı akaryakıt gıda dahil mi acaba :)

ykb posu götürürsek yanımızda olabilir bence :)
  • Vakif 100 tl benzin mesaj sonrasi 2 tl ;(

• quote:

Orijinalden alıntı: lostvoid

Vakif 100 tl benzin mesaj sonrasi 2 tl ;(

İyiymiş
  • D&R hala yatmamış, arayıp kayıt oluşturdum... Facebook üzerinden kampanyalara katılmamak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi connectpeople -- 13 Haziran 2013; 19:27:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: connectpeople

D&R hala yatmamış, arayıp kayıt oluşturdum... Facebook üzerinden kampanyalara katılmamak lazım.

Haklısınız, facebook altyapısında sorun var ama neticede yatıyor geç de olsa....

• quote:

Orijinalden alıntı: T_Box

quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

Orijinalden alıntı: edsamu

Ogrenci playcarddan adiosa gecmeyi deneyen arkadas var mi ?

geçersin

quote:

Orijinalden alıntı: xrayder

quote:

Orijinalden alıntı: all_blue

Bu ay yapıkredi şubattan beri devam eden ilk 100 tl'den sonraki her 100'lık harcamaya 10 TL kampanyasını yapmayacak herhalde. Her ayın 8-10 'u gibi kampanya başlıyordu. Yapılacak alışverişler var. 3-4 gündür bekliyorum ama ses seda yok. Yarın da msj gelmezse Bonus'u kartı alıp migrosa saldıracaz :)

cumayı bekleeeee !!!!!!!

sakin

Valla arabada benzin kalmadı, puan kampanyası için ha geldi ha gelecek derken benzin uyarı ışığı yandı, bekliyoruz

Eğer yarın da başlamazsa bu ay pas geçecekler demektir. O kampanya olmadan da adios boş iş ! Parafly'ı takip etmeli

• quote:

Orijinalden alıntı: connectpeople

D&R hala yatmamış, arayıp kayıt oluşturdum... Facebook üzerinden kampanyalara katılmamak lazım.

benim 2 ayrı kartım için de yatmamış.. (sahibi farklı) kayıt oluşturmadan 24 saat veriyorum yapı krediye :)
  • 10 - 20 Haziran 2013 tarihleri arasında yapılacak 3 adet 75 TL ve üzeri e-ticaret alışverişine 25 TL indirim

buna mesaj atmak gerekiyor muydu acaba..
    sanal xx xxxx gibi mesela
  • Müdür kampanyayı fena patlatmış

30 Eylül 2013 tarihine kadar Konya'da Ulaşımda kolaylığın keyfini temassız Worldcard ile sürün. Üstelik her 4 seyahatinizden 1'i bedava!

Kampanya Detayı:
    "4 Seyahatten 1'i Bedava" kampanyası 30 Eylül 2013 tarihine kadar geçerlidir.
    Kampanya Konya Büyükşehir Belediyesi'nin işlettiği toplu ulaşım araçlarında geçerlidir.
    Ay içinde ulaşım işlemlerinden kazanılan ücretsiz biniş hakları Konya Büyükşehir Belediyesi'nin belirlediği mevcut ücret tarifesi üzerinden hesaplanarak bir sonraki ay "Konya Ulaşım Kampanyası" ekstre açıklamasıyla kredi kartı hesabına geri ödenir.
    Bir müşteri bir ayda en fazla toplam 10 TL değerinde indirim kazanabilir.
    Bir müşterinin indirim kazanabilmesi için aynı ay içinde en az 4 ulaşım işlemi yapması gerekmektedir.
    Yapılan ulaşım işlemlerinden en düşük tutarlı olan işlem hesap özetlerine indirim olarak yansıtılacaktır.
    Yapacağınız seyahatlerde Konya Büyükşehir Belediyesi'nin mevcut ulaşım kartıyla (Elkart) aynı ücret tarifesi geçerli olacaktır.
    Konya Büyükşehir Belediyesi'nin yapacağı tarife değişiklikleri direkt olarak kullanım harcamalarınıza yansıtılır. Kartınızı ulaşım işlemlerinde temassız olarak kullanabilmeniz için PIN belirlemiş ve en az bir PIN'li işlem yapmış olmanız gerekir.
    30 Eylül 2013 tarihine kadar Temassız Özellik dönüşümü yapılan Yapı Kredi kartları için Temassız Özellik ücretsizdir.
    Kartın ulaşımda kullanımı ve ücretsiz seyahat kampanyası tüm Temassız Özellikli Yapı Kredi kredi kartlarında geçerlidir.
    PayMobile, cep telefonunuzu kredi kartına dönüştüren teknolojidir.
    Yapı Kredi dilediği zaman kampanyaları durdurma ve kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir. Yazım hataları bağlayıcı değildir.

• Öğrenci işi olmuş o biraz. Bizi bozar :)
  • Adios kartım bugün elime ulaştı. Aylardır misafir olarak takip ettiğim bu değerli foruma, üye olmak bugün nasip oldu. Konunun bilginlerine selam ederek ilk mesajımı yazıyorum. Bol kampanyalar ve uçuşlar umarım bizimle olur. Saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakurek

http://www.vakifkart.com.tr/vakifkart-kampanyalar.aspx?Id=608

Kuyum vb çıkarmışlar :(

Akadaşlar şöyle yapılamaz mı ?

Diyelim ki tanıdık üye işyeri olan akaryakıt ya da marketden 100 TL lik alışveriş yapsak , sonra mesajı beklesek . Mesaj 10 TL ve üzeri cevap gelirse , alışverişi kabul edelim , düşük çıkarsa hemen anlık olarak iade edelim ....
  • 
Sayfa: önceki 18801881188218831884
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.