Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (1881. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
84.747
Cevap
1.077
Favori
5.537.524
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18791880188118821883
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sanırım alışveriş yaptıktan sonra Slipte yazan şu kadar kazandınız diye yazan puanın 3 katı oluyor..Tam bilmiyorum ama doğrum günü için pos cihazlarında bir ek menü açılıyormuş ordan geçirin normal yerden olursa puan alamazsınız.
  • Avis araç kiralamada world e özel %30 indirim var şu anda.
    Acaba 1.9 oran ve %30 beraber kullanılabiliyormu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

Orijinalden alıntı: edsamu

Ogrenci playcarddan adiosa gecmeyi deneyen arkadas var mi ?

geçersin

quote:

Orijinalden alıntı: xrayder

quote:

Orijinalden alıntı: all_blue

Bu ay yapıkredi şubattan beri devam eden ilk 100 tl'den sonraki her 100'lık harcamaya 10 TL kampanyasını yapmayacak herhalde. Her ayın 8-10 'u gibi kampanya başlıyordu. Yapılacak alışverişler var. 3-4 gündür bekliyorum ama ses seda yok. Yarın da msj gelmezse Bonus'u kartı alıp migrosa saldıracaz :)

cumayı bekleeeee !!!!!!!

sakin

Valla arabada benzin kalmadı, puan kampanyası için ha geldi ha gelecek derken benzin uyarı ışığı yandı, bekliyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: thundere

quote:

Orijinalden alıntı: coupe96

Arkadaslar gecen seneki puanla alınabilen komple tur şeklindeki uzakdoğu seyahat linkleri duruyormu hala?gecen sene ne zaman çıkmış,nereler çıkmış onu merak ediyorum.

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!-

4 GECE BALİ
    1 GECE SİNGAPUR

5 GECE BALİ

4 GECE PHUKET
    1 GECE SİNGAPUR

5 GECE PHUKET

5 GECE KOH SAMUİ
    1 GECE SİNGAPUR

5 GECE KOH SAMUİ

2 GECE BANGKOK
    4 GECE PHUKET
    1 GECE SİNGAPUR

5 GECE KHAO LAK
    1 GECE SİNGAPUR

Seyahat paket listesi:

4 GECE BALİ 1 GECE SİNGAPUR BALİ/5* Ayodya Resort Otel SİNGAPUR 4* Hotel Royal @ Queens Executive Room/Singapur Havayolları ile Ekonomi sınıfı uçak bileti/Havalimanı vergileri/Bahsi geçen otellerde 5 gece oda kahvaltı konaklama/Havalimanı-otel-havalimanı transferleri/Yarım günlük Bali turu
    5 GECE BALİ/BALİ 5* Ayodya Resort Otel/Singapur Havayolları ile Ekonomi sınıfı uçak bileti /Havalimanı vergileri/Bahsi geçen otellerde 5 gece oda kahvaltı konaklama/Havalimanı-otel-havalimanı transferleri/Yarım günlük Bali turu
    4 GECE PHUKET 1 GECE SİNGAPUR/PHUKET 5* Hilton Phuket Arcadia Guest Room Garden View SİNGAPUR 4* Hotel Royal @ Queens Executive Room/Singapur Havayolları ile Ekonomi sınıfı uçak bileti/Havalimanı vergileri/Bahsi geçen otellerde 5 gece oda kahvaltı konaklama/Havalimanı-otel-havalimanı transferleri/Yarım günlük Phuket ada turu
    5 GECE KOH SAMUİ 1 GECE SİNGAPUR/KOH SAMUİ 5* Amari Palm Reef Resort Superior Room SİNGAPUR 4* Hotel Royal @ Queens Executive Room/Singapur Havayolları ile Ekonomi sınıfı uçak bileti/Havalimanı vergileri/Bahsi geçen otellerde 6 gece oda kahvaltı konaklama/Havalimanı-otel-havalimanı transferleri
    5 GECE KOH SAMUİ/KOH SAMUİ 5* Amari Palm Reef Resort Superior Room/Singapur Havayolları ile Ekonomi sınıfı uçak bileti/Havalimanı vergileri/Bahsi geçen otellerde 5 gece oda kahvaltı konaklama/Havalimanı-otel-havalimanı transferleri
    2 GECE BANGKOK 4 GECE PHUKET 1 GECE SİNGAPUR/BANGKOK 4* Amaria Atrium Hotel Superior Room PHUKET 5* Hilton Phuket Arcadia Superior Room SİNGAPUR 4* Hotel Royal @ Queens Executive Room/Singapur Havayolları ile Ekonomi sınıfı uçak bileti/Havalimanı vergileri/Bahsi geçen otellerde 7 gece oda kahvaltı konaklama/Havalimanı-otel-havalimanı transferleri/Yarım günlük Phuket ada turu
    Paket içerikleri:

4 Gece Phuket 1 Gece Singapur/1365 €/599 puan/1300 TL + 359 TL puan

5 Gece Phuket/1315 €/599 puan/1300 TL + 359 TL puan

5 Gece Khao Lak/1329 €/599 TL puan/ 1300 TL + 359 TL puan

5 gece Koh Samui - 1 gece Singapur/1368 €/599 puan/1300 TL + 359 TL puan

5 gece Koh Samui/1321 €/599 puan/1300 TL + 359 TL puan

5 Gece Bali/1455 €/649 puan/1600 TL + 359 TL puan

4 Gece Bali - 1 Gece Singapur/1475 €/649 puan/1600 TL + 359 TL puan

2 Gece Bangkok - 4 Gece Phuket - 1 Gece Singapur/1567 €/699 puan/1800 TL + 359 TL puan

Harika bir fırsattı, geçen sene bu kampanya çıktığında daha yeni almıştım kredi kartını ve puansızlıktan sadece hayalini kurabilmiştik :)
    O gün hırs yaptım ve bu kampanyayı alacak kadar puan biriktireceğim dedim: Evet belki bir daha böyle avantajlı kampanya çıkmayabilir ama ben puanımı biriktirdim ve bekliyorum :) Hevesimizi kursağımızda bırakma müdür

Bu arada bu tarz cazip kampanyalar sadece müşteri memnuniyetinin tavan yapmasını sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda insanları harcama yaparak puan biriktirmeye de teşvik ediyor, müdür bunu da gözden kaçırma lütfen ;)

• GoMMeS kullanıcısına yanıt
    Hayır pasaport şart değil. Nüfus cüzdanınızla giriş yapabilirsiniz. Acapulco yu tavsiye ederim, 2 kere kaldım. plajı da çok güzeldir.

başka sorunuz varsa PM lütfen.
  • Eyvallah dostum cok sagol.sirf bu gelir diye puanlarımı harcamamaya çalışıyorum .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vakıfbank beklenen kampanyayı patlatmış.bizim müdürde ses seda yok hala.fakat değişik olmuş biraz ben pek bişey anlamadım.nasıl yani.100 tl ye 10 tl verilmeyecekmi.link aşağıdadır.
    http://www.vakifkart.com.tr/vakifkart-kampanyalar.aspx?Id=523
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoMMeS

Pasaport şart mı kıbrıs için? Ben de son zamanlarda kıbrisi düşünür oldum tatil için malum erken rezervasyonu da kaçırınca... Dün seturun sitesinde göz gezdirdim ancak oteller pek iyi değil gibi. Sizin otele de baktım plajdan filan hiç foto koymamışlar.siz yakınlarda gidecekseniz yorumlarınızı bekleriz otel hakkında.

Zaten pasaportunuz olsada pasaport ile giriş yapmanızı tavsiye etmem.
    Pasaportunda kıbrıs giriş damgası olan bir Türk vatandaşı, Yunanistan'a (adaları dahil) giriş yapamıyor.
  • Arkadaşlar skycannerda bangkok 12 agu gidiş 17si dönüş phuket aradığımda beni bravofly diye bir siteye yönlendiriyor güvenlimidir alıcam bileti bir de puanla alabileceğimiz bir havayolu varmı bildiğim kadarıyla seyahat hattının airasia ve tiger air le anlaşması yok çünkü ama en önemli soru bravofly
  • faithgebze F kullanıcısına yanıt
    Adiosçuya ters

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi raskolnikov77 -- 13 Haziran 2013; 11:15:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtasova

Arkadaşlar skycannerda bangkok 12 agu gidiş 17si dönüş phuket aradığımda beni bravofly diye bir siteye yönlendiriyor güvenlimidir alıcam bileti bir de puanla alabileceğimiz bir havayolu varmı bildiğim kadarıyla seyahat hattının airasia ve tiger air le anlaşması yok çünkü ama en önemli soru bravofly

biz seyehat hattından emirates ile aldık. dubai aktarmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtasova

Arkadaşlar skycannerda bangkok 12 agu gidiş 17si dönüş phuket aradığımda beni bravofly diye bir siteye yönlendiriyor güvenlimidir alıcam bileti bir de puanla alabileceğimiz bir havayolu varmı bildiğim kadarıyla seyahat hattının airasia ve tiger air le anlaşması yok çünkü ama en önemli soru bravofly

Bravofly güvenilirdir.2 defa bilet aldım.

Skyscanner yönlendirmesi ile fiyat daha da düşüyor.Ancak Amex hariç diğer ödeme yöntemlerinde komisyon alıyor.
  • Gecen seneki uzak dogu kampanyalari tek kisilik dimi? 600 lira puanla 2 kisi gidebilme ihtimali yok sanirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haydi müdür başlat şu kampanyayı x100 haziran ayı kampanyası heyecanla bekliyoruz adios avantajını kaybediyormu yoksa diye endişeleniyoruz...bonus veya parafly karta geçmeyi hiç istemem doğrusu
  • vakıf 100 tl geldi bakalım adioslada gelirse muhteşem olur :)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: bibbifok

quote:

Orijinalden alıntı: korayhan16

slm arkadaşlar bene adios Premium ve play card var doğum günüm yakın bunlarda nasıl bir uygulama var o güne özel 4-5 kat puan diye bir şey duydum doğru mudur. mesela gitti gidiyorda 1000 tl ye 100 tl puan var bunu doğum günümde yapsam 400-500 kazanır mıyım teşekkürler.

güzeldi bu :)

denemek lazım
  • vakıfta bugün başlamış Akaryakıt ve Gıda 11*100 TL kampanyası..
    Darısı YKB Adiosa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: realgs

vakıfta bugün başlamış Akaryakıt ve Gıda 11*100 TL kampanyası..
    Darısı YKB Adiosa.

11x100 değil dostum bende sevinmiştim ilk gördüğümde ama ööle değil...
    her 100 e rastgele 3-5 tl toplam 100 tl verecek

world bu ay boşmu geçecek bekletiyorum alışverişleri...
  • quote:

Orijinalden alıntı: realgs

vakıfta bugün başlamış Akaryakıt ve Gıda 11*100 TL kampanyası..
    Darısı YKB Adiosa.
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi duykan -- 13 Haziran 2013; 16:54:41 >
  • 
Sayfa: önceki 18791880188118821883
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.