Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (1818. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
84.751
Cevap
1.077
Favori
5.538.235
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18161817181818191820
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: draco1987

Play kartım var 23 nisan kampanyasının son kullanım tarihi 12 mayıs 23:59 imiş

Ben farkında değildim kaçırdım diye üzülürken saat 00:30 gibi hala puanım olduğunu gördüm.

Ben de puanı harcadım biletixte..

Şimdi bir baktım eksi puan yazmışlar :S

Müşteri hizmetleri 13 mayısta harcadığınız için eksi puan yazmış dedi.

Benim itirazm ise madem 12 mayıs 23:59 son kullanma tarihi o zaman saat 00:00 olunca neden puanları geri almıyorsunuz dedim.

İstediğimiz saatte alırız diyor şaka gibi

Daha önce başkalarının başına da gelmişti, kampanya şartlarında açıkça geri alınacağı tarihi yazdıkları için de yasal olarak yapacak birşey yok. Benidme GG siparişim iptal olmuştu ama bugün puan yatmış, muhtemelen onu da geri alacaklar, o yüzden hiç dokunmuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: cemtuna

quote:

Orijinalden alıntı: mertali

quote:

Arkadaşlar ben eşimle birlikte Yurtdışı seyahati yapmayı düşünüyorum.Daha evvel wings ile Dubai ye gittim. Uçak biletini wingsten aldım oteli de booking.com dan ayırtarak gittim. Yıllardır kullandığım yapıkredi kartını da daha avantajlı diye adios premium a çevirdim. Şimdi bu sisteme yabancıyım. Setur ile anlaşma varmış sanırım turlarda, başka var mı bilmiyorum. Acaba paket program almak uygun oluyor mu? Yoksa uçak bileti + konaklama tarzımı gitmek lazım? katsayı deniyor ama pek bilemedim nerede ve ne zaman hangi sayıyla çarpıldığını. Birde nette refakatçi falan yazıyor, acaba eşimle gidince refakatçi sınıfına mı sokuyorlar? Yardımlarınızı bekliyorum

1. sayfada cevablarınızın hepsi yazılı ilkönce orayı okuyunuz takıldığınız yerleri sorarsanız daha iyi olur...

Cevabınız için teşekkürler, anladığım kadarıyla bileti ve oteli ayrı ayrı ayarlayarak gitmek daha karlı. Paket tur almak daha fazla puan kullanımına neden olacak.Refakatçi olayını da anladım Son olarak kampanyalar falan deniyor, bu ara bir kampanya var mı? yada nereden takipedebilirim?

Thunderee arkadasimiz buraya kampanyalari zaman yaziyor kisaca bu konuyu gün aşırı takip etmeniz yeterli olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar ben eşimle birlikte Yurtdışı seyahati yapmayı düşünüyorum.Daha evvel wings ile Dubai ye gittim. Uçak biletini wingsten aldım oteli de booking.com dan ayırtarak gittim. Yıllardır kullandığım yapıkredi kartını da daha avantajlı diye adios premium a çevirdim. Şimdi bu sisteme yabancıyım. Setur ile anlaşma varmış sanırım turlarda, başka var mı bilmiyorum. Acaba paket program almak uygun oluyor mu? Yoksa uçak bileti + konaklama tarzımı gitmek lazım? katsayı deniyor ama pek bilemedim nerede ve ne zaman hangi sayıyla çarpıldığını. Birde nette refakatçi falan yazıyor, acaba eşimle gidince refakatçi sınıfına mı sokuyorlar? Yardımlarınızı bekliyorum

1. sayfada cevablarınızın hepsi yazılı ilkönce orayı okuyunuz takıldığınız yerleri sorarsanız daha iyi olur...

Cevabınız için teşekkürler, anladığım kadarıyla bileti ve oteli ayrı ayrı ayarlayarak gitmek daha karlı. Paket tur almak daha fazla puan kullanımına neden olacak.Refakatçi olayını da anladım Son olarak kampanyalar falan deniyor, bu ara bir kampanya var mı? yada nereden takipedebilirim?

Thunderee arkadasimiz buraya kampanyalari zaman yaziyor kisaca bu konuyu gün aşırı takip etmeniz yeterli olur.

İlginize teşekkür ederim Takipte olacağım . Bu arada yer tavsiyesi olan varsa da bekliyorum. İngiltere, Dubai, Katar daha evvel gittiğim yerler ve eşimle gideceğim ona göre tavsiyede bulunursanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemtuna -- 21 Mayıs 2013; 11:36:25 >

• Arkadaşlar güncel otel rezervasyon bilgisi vermek isterim;

06 - 10 ağustos Paris 4 gece için, "Residence Du Roy" otel 2 yetişkin 1 çocuk için toplam kahvaltı dahil 996 €,

2380 TL toplam 750 TL WP oran 3.17
  • Az once rezarvasyonumu setura yonlendirmek icin thy aradim.Boyle bir uygulama olmadigini belirttiler.Son zamanlarda yapan varsa durumdan bilgi verebilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: anil

Az once rezarvasyonumu setura yonlendirmek icin thy aradim.Boyle bir uygulama olmadigini belirttiler.Son zamanlarda yapan varsa durumdan bilgi verebilir mi?

Yapıkredi hattından (4440444) Setur'a yönleneceksiniz
  • quote:

Az once rezarvasyonumu setura yonlendirmek icin thy aradim.Boyle bir uygulama olmadigini belirttiler.Son zamanlarda yapan varsa durumdan bilgi verebilir mi?

Selam ben daha gecen hafta yaptım bir sıkıntı olmadı. Hatta seturu arayınca hemen gördüler rezervasyonu.
  • Nasıl yaptınız ne dediniz acaba?
  • quote:

Nasıl yaptınız ne dediniz acaba?

THY için telefonla rezervasyon yaptırıp Xze&q27 kodu ile setura yönlendirmeniz gerekiyor.
    BU sadece size yazılmjş değil ; arkadaşlar bir çok sorunuzun cevabını yukarı sağ kısımda bulunan ara kısmından rahatlıkla bulabilirsiniz .
  • quote:

Orijinalden alıntı: modakartalı

quote:

Nasıl yaptınız ne dediniz acaba?

THY için telefonla rezervasyon yaptırıp Xze&q27 kodu ile setura yönlendirmeniz gerekiyor.
    BU sadece size yazılmjş değil ; arkadaşlar bir çok sorunuzun cevabını yukarı sağ kısımda bulunan ara kısmından rahatlıkla bulabilirsiniz .

Evet aradım olmuyor dediler.444 0 849 ve 444 0 724.

Edit:Anadolu jet rezarvasyonları alınmıyormuş.Vakıf milplus seyahat hattı dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anil -- 21 Mayıs 2013; 13:25:01 >
  • thyden ykb seyaht hattına önlendirip böyle bilet alan çok oldu ama vakıf bank demeden biraz düşünmek lazım zor banka .
  • Hocam anadolujet rezarvasyonları yönlendirilemiyor belki.İki farklı thy yetkilisine sordum ikisi de internetten yapılan rezarvasyonlar kesinlikle yönlendirilemez dedi.Arada kaldım.
  • Rezervasyonu internetten yapmayacaksınız..
    444'lü telefon hattı üzerinden rezervasyonu gerçekleştirecek ve daha sonra "acente yönlendirmesi istiyorum" diyerek diğer mesajda belirtilen kodları aktaracaksınız.

Yoksa internetten yapılan rezervasyon yönlendirilemiyor.
  • Aynen böyleymiş hocam.Ama burada internetten rezarvasyon yapanlar nasıl yönlendirdi acaba.Teşekkürler.
  • Bilemiyorum..

Aslında bana kalırsa pek de bilinmesi gereken bir şey değil. Nasılsa mesai saatleri içerisindeyseniz, doğrudan seyahat hattı aracılığıyla alınabiliyor.
    Yok bunun dışında kalan sürelerde ise, belki o zaman mantıklı olabilir..

THY/Anadolujet tarafını aradığınızda da, eğer internetten de fiyat aldıysanız, kontrol etmenizde fayda var. Sadece bir miktar -o da sanırım biletleme ücretinden ötürü- artış olması gerekiyor. Daha fazla olması halinde orada farklı bir durum söz konusu oluyor. Böyle karışıklıklarla karşılaşmamak adına, mesai saatinde seyahat hattını arayıp, işlemi tamamlamak daha mantıklı.
  • Merhaba arkadaşlar,

eşimle beraber ilk defa adios kullanarak tatile gitmeyi planlıyoruz.

İlk sayfayı defalarca okudum,yaklaşık son 200 sayfadır konuyu dikkatle takip etmeye çalışıyorum ve sayenizde 1500 tl civarı puan topladım hepinize teşekkür ediyorum.

Benim gitmek istediğim otel Setur sitesinde yer almıyor böyle bir durumda nasıl bir yol izliyoruz acaba?(Antalya Kremlin Palace)

Saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bahdeniz

Merhaba arkadaşlar,

İlk sayfayı defalarca okudum,yaklaşık son 200 sayfadır konuyu dikkatle takip etmeye çalışıyorum ve sayenizde 1500 tl civarı puan topladım hepinize teşekkür ediyorum.

Benim gitmek istediğim otel Setur sitesinde yer almıyor böyle bir durumda nasıl bir yol izliyoruz acaba?(Antalya Kremlin Palace)

Saygılar.

Sadece Setur ile anlaşmalı otellerden rezervasyon yaptırabilirsiniz puanlarınızı kullanarak.

Bu konu içinde vehttp://forum.donanimhaber.com/m_55830653/tm.htm konusunda en az Kremlin Palace kadar memnun kalacağınız otel tavsiyeleri bulabilirsiniz.

• Herkese merhaba,
    sorumun cevabını bayağı bir forumda aradım ama maalesef ulaşamadım. Daha doğrusu nokta bir şey aradığım için bakmaktan yoruldum.
    Önümüzdeki yıl Mayıs ayında bir kaç arkadaş Çin'e gitmeye karar verdik.
    Öğrenmek istediklerim ise şunlar:
    1- Uçak biletleri yaklaşık 300 gün önce satışa çıkıyor. İlk çıktığında almak mantıklımıdır? Baha doğrusu Türkiye'den Çin'e ortalama gidiş-dönüş fiyatları ne kadardır? Ne kadarın altında bulamam mesela? Pekin gidiş Şangay dönüş ya da tersi çok fiyat farkeder mi?
    2- Adios'un dönemsel kampanyaları var. "449 TL World puana uzak doğu" gibi. Belki de en mantıklısı bunlardır ancak ne kadar önce yapılıyor bu kampanyalar? Örneğin 2014 mayıs uçuşu için 2014 başını mı beklemek lazım? Yoksa daha da erken yapılıyor mu? Bunlar da bir üst sınır oluyor, örneğin 2500 TL gibi. Kampanyayı beklesek her zaman karlı çıkarız diyebilirmiyiz? Yani biletler 2500 TL nin çok çok üsütüne çıkar mı?
    Tecrübeli arkadaşlar yardım ederse memnun olurum.
    Kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakangeziyor -- 21 Mayıs 2013; 15:51:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: domandro

quote:

Orijinalden alıntı: Bahdeniz

Merhaba arkadaşlar,

Saygılar.

Sadece Setur ile anlaşmalı otellerden rezervasyon yaptırabilirsiniz puanlarınızı kullanarak.

Bu konu içinde vehttp://forum.donanimhaber.com/m_55830653/tm.htm konusunda en az Kremlin Palace kadar memnun kalacağınız otel tavsiyeleri bulabilirsiniz.

Sevgili domandro ilginize teşekkür ederim.

Süreci anlayabilmek adına müsadenizle bir soru daha sormak istiyorum.

Setur sitesinde bana uygun gelen bir fiyata oteli buldum tarihleri kendime göre ayarladım.

Seyahat hattını arayıp tarih ve otel bilgisi verdiğimde setur ile aynı fiyatmı görünüyor yoksa önce seturdan rezervasyonmu yaptırmam gerekir?

Benzer soruların çokça sorulduğunu biliyorum acemiliğime verin lütfen.

Saygılar.

• mcj yatan var mı arkadaşlar
  • 
Sayfa: önceki 18161817181818191820
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.