Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
81.504
Cevap
1.065
Favori
5.032.595
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Banka - Kredi Kartı Fırsatları >> Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!-
Giriş
    53 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ai27

Vakıf world ile multinet yüklemesi yapılırsa hem %5 worldpuan hemde sanal 50 TL ye 5 TL yüklemesi yapılır mı?

Olmamasi icin hicbir sebep yok olur bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: tiger86

quote:

Orijinalden alıntı: ai27

Vakıf world ile multinet yüklemesi yapılırsa hem %5 worldpuan hemde sanal 50 TL ye 5 TL yüklemesi yapılır mı?

Olmamasi icin hicbir sebep yok olur bence

Bence de olmaması için bir sebep yok.
    |
    |
  • Teğmen
    114 Mesaj

Bana yüklendi sıkıntı yok.
    |
    |
    Bahsedilenler: gorefest_nl
  • Binbaşı
    1128 Mesaj
    Play kartım var 23 nisan kampanyasının son kullanım tarihi 12 mayıs 23:59 imiş

Ben farkında değildim kaçırdım diye üzülürken saat 00:30 gibi hala puanım olduğunu gördüm.

Ben de puanı harcadım biletixte..

Şimdi bir baktım eksi puan yazmışlar :S

Müşteri hizmetleri 13 mayısta harcadığınız için eksi puan yazmış dedi.

Benim itirazm ise madem 12 mayıs 23:59 son kullanma tarihi o zaman saat 00:00 olunca neden puanları geri almıyorsunuz dedim.

İstediğimiz saatte alırız diyor şaka gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi draco1987 -- 20 Mayıs 2013; 22:09:02 >

Biraz önce amerika vize randevusunu 17 hazirana ancak alabildim. Amerikaya gidecek olanlar ve vize alacak olanlar ellerini çabuk tutsun. neredeyse 1 ay sonraya vize randevusu veriyor.

otel fazlasıyla istekli. hatta acentayı (setur) arayacaklarını belirttiler. Bekliyorum şimdi.
    |
    |
    Bahsedilenler: abuzerkurt

Orijinalden alıntı: oksit

Amerika vizesi alacaklar için bilgi.

Biraz önce amerika vize randevusunu 17 hazirana ancak alabildim. Amerikaya gidecek olanlar ve vize alacak olanlar ellerini çabuk tutsun. neredeyse 1 ay sonraya vize randevusu veriyor.

Bi ara cok heves etmistim 10yillik vize icin sonra islem ucretleri evraklar belgeler derken oyle kaldi

Orijinalden alıntı: Vahşi Hindi Süprizi

quote:

Bi ara cok heves etmistim 10yillik vize icin sonra islem ucretleri evraklar belgeler derken oyle kaldi

başvuru eskiye göre daha kolaylaşmış. ds 160 formunu doldur. 160 usd kredi kartıyla öde randevuyu al olay bu kadar basit. bilgisayar başından kalkmadan hepsi bitmiş oluyor.

Orijinalden alıntı: cigit

Mrb arkadaşlar, bugün ilk kez yurt dışı uçak bileti İçin seyahat hattını aradım. 294 tl lik pegasus bileti için 105 liralık WP kullanacağım. Yalnız o bileti ben pegasus dan 216 lira ya alabiliyordum, yüklü bir hizmet bedeli var anlaşılan. Benim kartım klasik adios, premium değil. Premium olunca kat sayının değiştiği yazılmış otel için. Bu uçak bileti içinde mi böyle? Bileti henüz almadım, telefon la adios premium talebinde bulundum. Eğer adios Premium la katsayı değişiyorsa , kartım geldikten sonra bileti alacağım. Cevap için şimdiden teşekkür ederim..

İmkanın varsa vakıfbank ile al.. yoksa premium.. normal adiosan biraz daha iyi oran.. sen bilirsin de dediğin gibyse puanlarına yazık..
    354 Mesaj
    Merhabalar, aslında biraz garip olacak sorularım ama ben temmuz ayı içerisinde yurt dışına tatile gideceğim. Yaklaşık 6.000TL'lik bir bütçem var. Uçak biletlerim henüz alınmadı. Adios Kart bu süreçte bana her hangi bir avantaj sağlar mı ? Oteller rezervasyon yapılmadı, biletler alınmadı. Her şey duruyor öyle. Bu harcamalara bir şekilde puan vs toplayabileceğim bir kart mıdır adios kart ? İnanın oturup konuyu sabahlara kadar okumak isterdim ama bir dakika vaktim yok bu aralar. Saygılarımla.

Orijinalden alıntı: Mr.Muhendis

Merhabalar, aslında biraz garip olacak sorularım ama ben temmuz ayı içerisinde yurt dışına tatile gideceğim. Yaklaşık 6.000TL'lik bir bütçem var. Uçak biletlerim henüz alınmadı. Adios Kart bu süreçte bana her hangi bir avantaj sağlar mı ? Oteller rezervasyon yapılmadı, biletler alınmadı. Her şey duruyor öyle. Bu harcamalara bir şekilde puan vs toplayabileceğim bir kart mıdır adios kart ? İnanın oturup konuyu sabahlara kadar okumak isterdim ama bir dakika vaktim yok bu aralar. Saygılarımla.

avans world puan kullanabilirsiniz limitiniz dahilinde

bu ayki kampanyalar dan alışveriş asitanından 50 tl kazanırsınız
    50 tl de mayıs kampanyasından kazanırsınız
    gitti gidiyor kampanya yaparsa forumdan altın satanlar var başka kategori olarak onlardan elden alırsınız sonra bozdurursunuz altınları 150 tl maliyet ile 100 tl puan kazanırsınız böylece
    bkm kampanyası d&r kampanyası derlen 200 tl civarı puan toplarsınız ki avrupa uçak bileti demek bu miktar
    avans puanınızlada otel alırsınız eğer 2 kişi gidecekseniz avansın bir kısmı 2. kişinin uçak biletine gider
    |
    |

• Yüzbaşı
    399 Mesaj
    quote:

başvuru eskiye göre daha kolaylaşmış. ds 160 formunu doldur. 160 usd kredi kartıyla öde randevuyu al olay bu kadar basit. bilgisayar başından kalkmadan hepsi bitmiş oluyor.
    Suan da tekrardan heveslendim , bilgi icin tesekkür ederim :) hazir 450tl puan ilede thy den comfort class alinabiliyor iken aslinda degerlendirmek lazim
    |
    |

Orijinalden alıntı: raskolnikov77

quote:

Orijinalden alıntı: cigit

Mrb arkadaşlar, bugün ilk kez yurt dışı uçak bileti İçin seyahat hattını aradım. 294 tl lik pegasus bileti için 105 liralık WP kullanacağım. Yalnız o bileti ben pegasus dan 216 lira ya alabiliyordum, yüklü bir hizmet bedeli var anlaşılan. Benim kartım klasik adios, premium değil. Premium olunca kat sayının değiştiği yazılmış otel için. Bu uçak bileti içinde mi böyle? Bileti henüz almadım, telefon la adios premium talebinde bulundum. Eğer adios Premium la katsayı değişiyorsa , kartım geldikten sonra bileti alacağım. Cevap için şimdiden teşekkür ederim..

İmkanın varsa vakıfbank ile al.. yoksa premium.. normal adiosan biraz daha iyi oran.. sen bilirsin de dediğin gibyse puanlarına yazık..

vakıfbank yok elimde malesef, adios premiumda katsayı tahminen ne kadar fark eder klasik adios a göre ?
    |
    |

• Yüzbaşı
    308 Mesaj
    Saat 00:00 oldu ama GG puanları yatmamış? Var mı yatan arkadaşlar, benim puanlar mı suya düştü :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shootographer -- 21 Mayıs 2013; 0:18:33 >
    http://www.setur.com.tr/avantajli-ucus-firsatlari.html

buradaki fiyata puanlarla bilet alabiliyor muyuz ? heralde bu fiyatlar otel rezervasyonu yapanlar için gecerli ama zaten oteli de seturdan puanlarla alacagım. var mı tecrubesi olan*
    |
    |

Orijinalden alıntı: fragman44

quote:

Orijinalden alıntı: incele

18.600 TL iken 27.200 e kadar artırabiliriz dediler.25.000 olsun dedim onaylandı.

Maşallah iyi limitiniz varmış..

artık herkese veriyor ykb limiti..
    benimkini de 19900 yapmışlar ! (memurum bu arada)
    |
    |

|
    |

Orijinalden alıntı: shootographer

Saat 00:00 oldu ama GG puanları yatmamış? Var mı yatan arkadaşlar, benim puanlar mı suya düştü :)

GG yatmış :)

|
    |
    23 Nisan ve Play kampanyalarıyla Brandium'u birleştirmiştim.
    100 TL'lik harcamaya 43 TL puan yatmıştı, 20 TL'de brandium'dan bugün gelmesi gerekiyordu fakat değişiklik bulunmuyor.
    |
    |
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Vahşi Hindi Süprizi

quote:

Nasil yani ewrak vs. İwir zivir kontrolu gorusmeye gidincemi oluyor

HızlıCevap
Reklamlar
haberler
Bey Azura
SEO
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.