Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (1666. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
84.749
Cevap
1.077
Favori
5.538.046
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16641665166616671668
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KmL-05

Sonunda kartım onaylandı. 1 hafta içinde gelir sanırım.

Bende şu an play kart var, gg den alışveriş yapsam ve kazandığım %10 puanı adios kartım geldikten sonra ona aktarabilirim dimi arkadaşlar

Kart elinize geçmeden alışveriş yapmayın bence en iyimser ihtimalle 1 haftada elinize geçse açılması 10 gün sürüyor
  • Müşteri temsilcisi ile görüştüm 8-31 Mart 100 TL ve üzeri alışverişler için 10 TL wp kampanyasına Hızlıal.com,hepsiburada ve gittigidiyorun dahil olmadığını söyledi ama hızlıal üye iş yeri değil mi?Burada hızlıaldan altın alımlarında puan yüklendiğini söyleyen arkadaşlar vardı.
  • Müşteri temsilcisi ile görüştüm hızlıal.com,hepsiburada ve gittigidiyorun Mart kampanyasına dahil olmadığını söyledi.Hızlıal.com world üye iş yeri değil mi? Burada hızlıaldan altın alımı yaparak wp kazandığını söyleyen arkadaşlar vardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xenix41

Müşteri temsilcisi ile görüştüm 8-31 Mart 100 TL ve üzeri alışverişler için 10 TL wp kampanyasına Hızlıal.com,hepsiburada ve gittigidiyorun dahil olmadığını söyledi ama hızlıal üye iş yeri değil mi?Burada hızlıaldan altın alımlarında puan yüklendiğini söyleyen arkadaşlar vardı.

geçen ay yüklenmişti bana

bu ay yapmadım hep sanalpazardan yaptım
  • mart ayı için kişisel harcama hedefi tanımlamışlardı, geçtim mi geçmedim mi diye mh yi aramadan öğrenebilir miyim acaba..? kart son 6 hanesini suraya yolla vs diye.
  • quote:

Müşteri temsilcisi ile görüştüm 8-31 Mart 100 TL ve üzeri alışverişler için 10 TL wp kampanyasına Hızlıal.com,hepsiburada ve gittigidiyorun dahil olmadığını söyledi ama hızlıal üye iş yeri değil mi?Burada hızlıaldan altın alımlarında puan yüklendiğini söyleyen arkadaşlar vardı.

Hızlıal'ın sitesinde "worldkarta her 100 TL ye 10 TL" diye banner var. Ben buna dayanarak Hizlial dan aldım bazı şeyleri. (elektronik).
    Cıngar çıkarırım saymazlarsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KcRasco

mart ayı için kişisel harcama hedefi tanımlamışlardı, geçtim mi geçmedim mi diye mh yi aramadan öğrenebilir miyim acaba..? kart son 6 hanesini suraya yolla vs diye.

Öğrenemezsin.
    Ekstrene bak internetten..o tarihler arasındaki harcamalarını topla. MH 'ni de arasan, yapacakları bu toplama işi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rsk7 -- 30 Mart 2013; 11:42:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tiger86

ya singapur a bilet alıcam da dubai aktarmalı gideyim diyorum aktarmaların arasında 10 saat kadar bi zaman var bunu 60-70 saate kadar çıkar bi yöntemi var mı nasıl yapabilirim.

kampanya ile olmuyor sanırım

çünkü aktarmalarda gece konaklama yapılamaza diyor

olsa idi bizde moskovada takılacaktık
  • quote:

Orijinalden alıntı: JackDaniels

quote:

geçen ay yüklenmişti bana

bu ay yapmadım hep sanalpazardan yaptım

sanalpazardan 3 taksit i seçerek alıyorum mh den sanalpazarın dahil olduğunu onaylattım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Abi

quote:

Hızlıal'ın sitesinde "worldkarta her 100 TL ye 10 TL" diye banner var. Ben buna dayanarak Hizlial dan aldım bazı şeyleri. (elektronik).

Alıntıları Göster
    quote:

..

Hızlıal.com geçerli.

• quote:

Orijinalden alıntı: crazydentist

Gecen hafta icinde sitede okuduklarım sonrası adios premium başvurusu yaptım Roma gezi oncesi elime gecti bir an önce puan toplamak adına harcamaya başladım birkac sorum olacak
    1-Hızlı bir sekilde puan biriktirme tuyolari nelerdir?yurt dışında otel konaklamasında 1100 tl ye 50 tl indirim yaptı bu miktar yüzde 10 degilmiydi bilgisi olan varmidir acaba?
    2-Bu arada dakika bir gol bir ilk ayda kart gönderim ücreti adı altında 5 tl kesinti yapmışlar bunun iadesi m.h ile gerceklesirmi nasıl bir yöntem izlemem gerek?
    Şimdiden değerli yorumlarınız icin tesekkurler

kartiniz hayirli olsun.premium basvurusunu nasil yaptiginizi ogrenebilirmiyim.adios premium kart cikinca eski adios kart iptal mi oluyor yoksa ikisi birden kullanilabiliyor mu?
  • ya şu limitim bir türlü yetmiyor.

4100 tl limitim var ama ağzına kadar dolu hey ay 5000e yakın limit açılsın diye ödeme yapıyorum.

2 ay önce 2900den 4100e yükselttiler.

hep şubeden yaptım bu sefer 8000 limit için genel müdürlüğe faks göndereceğim.

birde gelir belgem 4000 üstü ve adios premium olmam gerekirken premium yapmadılar.

5-6 sayfa önce bir arkadaş söylemişti taksitçi kart çıkartın diye yada onu çıkartacağım bu sefer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KcRasco

mart ayı için kişisel harcama hedefi tanımlamışlardı, geçtim mi geçmedim mi diye mh yi aramadan öğrenebilir miyim acaba..? kart son 6 hanesini suraya yolla vs diye.

Ya kendiniz hesaplayacaksınız ya da mh ye hesaplatacaksınız. 3. bir yol yok.
  • seyehat hattina mail veya skype şeklinde ulaşabiiyor muyuz*

yurtdisindayim donus bilet tarihini degiştirmem gerekecek sanirim
  • merhaba
    birsey soracagim
    arkadasimin adios'u var bana bilet alacakti fakat kendisi gelemyecegi icin bilet alamiyormus... musteri temsilcileri dogru mu soluyor? yani ben arkadasimin adiosunu kullanip bilet alamiyor muyum?
    tesekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: voodoo child

merhaba
    birsey soracagim
    arkadasimin adios'u var bana bilet alacakti fakat kendisi gelemyecegi icin bilet alamiyormus... musteri temsilcileri dogru mu soluyor? yani ben arkadasimin adiosunu kullanip bilet alamiyor muyum?
    tesekkurler

İlk sayfadan alıntı yapıyorum:

quote:

Başkasına bilet almak:
    Puanlarla yapılan tüm seyahat harcamalarında, seyahat edecek yolculardan EN AZ BİRİNİN SOYADININ,; ASIL VEYA EK KART SAHİBİ SOYADI ile aynı olması gerekmektedir.
    Yada seyahat edecek kişiye ek kart çıkararak ve puan kullanım yetkisi vererek bilet alabilirsiniz.

Yani müşteri temsilcisi size doğruyu söylemiş :) (Neden söylemesin ki zaten)

• tesekkurler... mesajdan sonra okudum orayi ben de....
  • bide malta yaptım arkadaşlar

12 haziran git 15 haziran dön

85 tl wp

bu arada japonya turu yapan varmı nasıl bir güzergah yapmalıyız

15 güb süremiz var baya uzun oldu

biyere kaçarız dedik ama zor gibi

çünkü en yakın seul bile 600 tl felan
  • quote:

Müşteri temsilciliği herşeyden bihaber olup, kafasına göre sallamak mıdır ya ? YKB ile aynı ismi taşıyan (:Mart kapıdan baktırır) vakıf worldcard kampanyasında yazılan aşağıdaki resmi açıklamayı okusun ve ona göre cevap versin ilgili kişi ...
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

• Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan'lar 6 Nisan 2013'te yüklenecek olup, kullanılmayan puanlar 17 Nisan 2013'e kadar geri alınacaktır.
    • Belirtilen internet sitelerinde yapılan internet alışverişleri kampanyaya dahildir: VATAN BİLGİSAYAR, BİMEKS, PC GOLD BILGISAYAR, ELECTRO WORLD, TEKNOLOJİX, HIZLIAL.COM, HEPSİBURADA, 212.COM, GİTTİ GİDİYOR, ZİZİGO,WWW.EREYON.COM.TR, ANNELUTFEN.COM, E-BEBEK, VATAN BİLGİSAYAR SANAL, MADALION.COM, İNDİRDİK.COM, SANALREYONUM.COM, SANALPAZAR.COM, TEKNOKOLİK, AVMMALL.COM, MARKAPON.COM, MORHİPO, TRENDYOL, BUTİKBEBE.COM, VİPDÜKKAN.COM, LİMANGO, YENİÇARŞIM.COM, ARABULVAR, ENMODA, KLİKSA, MARKAFONİ, BON PRIX , 1V1Y.COM, MODAELİNİZDE.COM , PABBUC.COM, BEE GODDES, EVMANYA, PERABULVARI, BELLA MOLLA, GİMORA.COM, LİDYANA.COM, ELSESİLVER.COM, BUTİGO

• quote:

Orijinalden alıntı: Garadayı265

quote:

Orijinalden alıntı: cengos07

quote:

Orijinalden alıntı: Jmaguire

kredi kartıyla mobil internet bankacılıgına girişte cekilişle 1000 kişiye 30 tl puan yuklemesı sonuclandımı arkadaslar.? kazananların listesini nerden öğrenebiliyoruz.?????

Bana 30 tl. wp. yattı. Ekstrede yatış tarihi 11.03.2013 olarak gözüküyor.

bu da mı gol değil

ekstre bilgileri:

28 Şubat 2013 PLAY SOMESTR KAMPANYASI 2.400
    05 Mart 2013 BKM EXPRESS KAMPANYA 3.000
    06 Mart 2013 BILETIX KAMPANYASI 3.000
    07 Mart 2013 SUBAT AYI KAMPANYASI 2.000
    12 Mart 2013 FACEBOOK KMP. 5.000
    19 Mart 2013 KAMPANYA PUANI - MOBİL ŞUBE ŞUBAT-MART K. 6.000
    TOPLAM WORLDPUAN 64.154
    PUANINIZIN TL KARŞILIĞI 320.77 TL.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cengos07 -- 30 Mart 2013; 18:59:12 >

• 
Sayfa: önceki 16641665166616671668
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.