Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (1623. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir - 13 Masaüstü
5 sn
84.747
Cevap
1.077
Favori
5.537.499
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16211622162316241625
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: simonbolivar01

quote:

Orijinalden alıntı: isolayn007

Mart ayı worldpuan kampanyası için acele etmeyin.en az 2*100 tl alışveriş yapmak koşuluyla, toplamda 250 tl alışverişe 50 tl puan veren kampanya geliyor gibi hissediyorum

Sen hissediyorsan doğrudur dostum; mart kampanyasını da önceden hissetmiştin!

Hadi ya iyi bakalim bekliyoruz
    Ancak ben mudurden saglam bi darty kampanyasi bekliyorum :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: uniqlo

quote:

quote:

Mart ayı worldpuan kampanyası için acele etmeyin.en az 2*100 tl alışveriş yapmak koşuluyla, toplamda 250 tl alışverişe 50 tl puan veren kampanya geliyor gibi hissediyorum

Darty kampanyasında ı phone da geçerliyse süper olur; %30 puan

geçen kampanyada ı phone hariç tutulmuştu...

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yoksa hocam darty'yi de mi hissediyorsunjz

• Vakif world kullanan arkadaslara önemli duyuru. 2 gündür sanalpazar.com sitesi ile yaptıgım uzun mesajlaşmalar sonucu sanalpazar.com sitesi vakifbank world kart icin tek ve taksitli her türlü çekimi vakifbank pos cihazından cekim yapıyor ve dolayısı ile Mart kampanyasına dahil olmuyor harcamalar. İlgililere duyurulur...

• quote:

Arkadaslar hava yollariyla ilgili bazi onyargilari kirmak adina asagidaki siteyi inceleyebilirsiniz.

www.airdisaster.com mesela aeroflot rus hava yollari sakin korkutmasin, acin ve bakin, ilginizi cekecektir diye dusunuyorum

otobüs firmalarına reklamlarını koyabilirler aslında,iyi para kırarlar
  • quote:

hissediyosun? :)
  • 1. dubai ye gitmek için en uygun fiyat "air arabia" havayollarını buldum, ama seyahat hattı anlaşmamız yok dedi. hangi havayolları anlaşmalı diye nereden bakıyorsunuz?
    2.tur için sadece setur a mı bakmamız gerekiyor?
    teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VİNN

Vakif world kullanan arkadaslara önemli duyuru. 2 gündür sanalpazar.com sitesi ile yaptıgım uzun mesajlaşmalar sonucu sanalpazar.com sitesi vakifbank world kart icin tek ve taksitli her türlü çekimi vakifbank pos cihazından cekim yapıyor ve dolayısı ile Mart kampanyasına dahil olmuyor harcamalar. İlgililere duyurulur...

böyle saçmalık mı olur ya . adamlar kendi sitelerinde yayınlıyorlar sonra dahil değil diyorlar.

Belirtilen internet sitelerinde yapılan internet alışverişleri kampanyaya dahildir: VATAN BİLGİSAYAR, BİMEKS, PC GOLD BILGISAYAR, ELECTRO WORLD, TEKNOLOJİX, HIZLIAL.COM, HEPSİBURADA, 212.COM, GİTTİ GİDİYOR, ZİZİGO,WWW.EREYON.COM.TR, ANNELUTFEN.COM, E-BEBEK, VATAN BİLGİSAYAR SANAL, MADALION.COM, İNDİRDİK.COM, SANALREYONUM.COM, SANALPAZAR.COM, TEKNOKOLİK, AVMMALL.COM, MARKAPON.COM, MORHİPO, TRENDYOL, BUTİKBEBE.COM, VİPDÜKKAN.COM, LİMANGO, YENİÇARŞIM.COM, ARABULVAR, ENMODA, KLİKSA, MARKAFONİ, BON PRIX , 1V1Y.COM, MODAELİNİZDE.COM , PABBUC.COM, BEE GODDES, EVMANYA, PERABULVARI, BELLA MOLLA, GİMORA.COM, LİDYANA.COM, ELSESİLVER.COM, BUTİGO

• quote:

quote:

Ortada hala aplikasyon yok ama

quote:

Orijinalden alıntı: -engin-

quote:

Orijinalden alıntı: VİNN

Vakif world kullanan arkadaslara önemli duyuru. 2 gündür sanalpazar.com sitesi ile yaptıgım uzun mesajlaşmalar sonucu sanalpazar.com sitesi vakifbank world kart icin tek ve taksitli her türlü çekimi vakifbank pos cihazından cekim yapıyor ve dolayısı ile Mart kampanyasına dahil olmuyor harcamalar. İlgililere duyurulur...

böyle saçmalık mı olur ya . adamlar kendi sitelerinde yayınlıyorlar sonra dahil değil diyorlar.

Belirtilen internet sitelerinde yapılan internet alışverişleri kampanyaya dahildir: VATAN BİLGİSAYAR, BİMEKS, PC GOLD BILGISAYAR, ELECTRO WORLD, TEKNOLOJİX, HIZLIAL.COM, HEPSİBURADA, 212.COM, GİTTİ GİDİYOR, ZİZİGO,WWW.EREYON.COM.TR, ANNELUTFEN.COM, E-BEBEK, VATAN BİLGİSAYAR SANAL, MADALION.COM, İNDİRDİK.COM, SANALREYONUM.COM, SANALPAZAR.COM, TEKNOKOLİK, AVMMALL.COM, MARKAPON.COM, MORHİPO, TRENDYOL, BUTİKBEBE.COM, VİPDÜKKAN.COM, LİMANGO, YENİÇARŞIM.COM, ARABULVAR, ENMODA, KLİKSA, MARKAFONİ, BON PRIX , 1V1Y.COM, MODAELİNİZDE.COM , PABBUC.COM, BEE GODDES, EVMANYA, PERABULVARI, BELLA MOLLA, GİMORA.COM, LİDYANA.COM, ELSESİLVER.COM, BUTİGO

Aslında mantıklı.Kampanyayı YKB yapıyor,puanları da YKB yüklüyor.
    Vakıfbank sadece ayak takımı
    http://www.worldcard.com.tr/worldu-taniyin/world-lisans-bankalari/default.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thundere -- 15 Mart 2013; 22:42:52 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Yoksa hocam darty'yi de mi hissediyorsunjz

darty'yi hissetmiyorum ama sanki bir market kampanyası olacak ama nisan ayında başlayacak gibi, ama fazla umutlanmamak lazım sanki tek 100 tl'ye 10 tl'de olabilir.

• bookinturkey.com'dan da arama yaptım. Küba için ağustos ayında 2500 liralık limit dahilinde iki seçenek var: Aeroflot ve Air Canada. Air Canada hem vize istemesi hemde aktarma esnasında bir gece konaklama gerektirmesi nedeniyle elenince geriye sadece Aeroflot kalıyor. O da belirli günler için mümkün. Tek seçenek aeroflot iken bileti şimdiden almalı mıyız yoksa bir indirim mi beklemeliyiz? KLM, Air France gibi şirketlerin promosyon yapma ihtimali nedir sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: thundere

quote:

quote:

Ortada hala aplikasyon yok ama

aynen akıllı telefonlarınızı hazırlayın

• eğer gitmeyi düşündüğünüz bir konser,maç,sahne gösterisi falan varsa da bileti alma konusunda acele etmeyin derim.
  • quote:

eğer gitmeyi düşündüğünüz bir konser,maç,sahne gösterisi falan varsa da bileti alma konusunda acele etmeyin derim.

100tlye 15-20tllik bi biletix duymustum ben ama..

• Hoşbulduk canlar... Bende geldim aranıza... Fena alışveriş yaparım deli gibi worldcard kullanırım...

hoşbulduk @isolayn007 @simonbolivar01
  • quote:

quote:

eğer gitmeyi düşündüğünüz bir konser,maç,sahne gösterisi falan varsa da bileti alma konusunda acele etmeyin derim.

100tlye 15-20tllik bi biletix duymustum ben ama..

Aynı bilgi hocam.tarih olarak başladı ama sanki sistemsel sıkıntılar var.herhangi bir duyuru yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hoşbulduk canlar.. Bende geldim aranıza.. Deli gibi alışveriş yaparım worldcard kullanırım.. Fishcarddan hediye çıkar diye 5 senedir hayal kurdum olmadı daha mantıklı kartlarla yola devam etmeye karar verdim bende :)

Hoşbulduk @isolayn007 @simonbolivar01 özellikle sizler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: atakninja

Hoşbulduk canlar.. Bende geldim aranıza.. Deli gibi alışveriş yaparım worldcard kullanırım.. Fishcarddan hediye çıkar diye 5 senedir hayal kurdum olmadı daha mantıklı kartlarla yola devam etmeye karar verdim bende :)

Hoşbulduk @isolayn007 @simonbolivar01 özellikle sizler :)

Ohoooo kimler gelmiş kimler.ninja hee iyiymiş hadi bakalım hayırlı olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar adios 800 tl limitli bir karta ne kadar avans verir ? ( otel rezervasyonları için ) acil cevap verebilirseniz çok sevinirim çok teşekkürler .
  • 26 temmuzda tr- chicago, dönüş 15 ağustos new york-tr olsa:

1- Temmuz Amerika kampanyasıyla başlayıp ağustos tüm dünya kampanyasıyla bitirsek 449TL puanla bilet alabilir miyiz?
    2- Aynı şehirden döneceksiniz diye bir koşulları oluyor mu bu tür kampanyalarda?
  • 
Sayfa: önceki 16211622162316241625
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.