Şimdi Ara

Adios ile Amerika gidiş-dönüş uçak bileti 399 TL puanla

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
1
Favori
8.416
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kampanya biletleri 12 Eylül 2011 tarihine kadar alınmalıdır. Bu tarihler dışında alınacak biletler kampanya dışında kalacaktır.
    Kampanya 01 Haziran-12 Eylül 2011 döneminde kullanılacak Amerika Birleşik Devletleri uçak biletleri için geçerlidir.
    Kampanya İstanbul çıkışlı - Amerika varışlı ve Amerika çıkışlı - İstanbul varışlı direkt ya da aktarmalı, gidiş - dönüş uçak biletleri için geçerlidir. Kampanya dahilindeki biletlerde aktarma noktasında gece konaklama yapılamaz.
    Kampanyada ödeme gidiş-dönüş biletleri için 399 TL karşılığı 79,800 puan kullanımıyla gerçekleşecektir. (Nakit veya kredi kartı ile ödemeler kampanyaya dahil değildir)
    Kampanya, sadece 444 0 444'ten 1-6 tuşlanarak ulaşılabilen Yapı Kredi Seyahat Hattı üzerinden alınacak olan biletler için geçerlidir.
    Bilet fiyatları karşılığında ödenecek puanlara tüm vergi ve komisyonlar dahildir.
    Business Class biletler kampanya dışındadır.
    Tüm biletler 1 kişi içindir.
    Biletler nihai varış noktasına ulaşmak için yalnızca bir havayolunun kullanılmasını kapsamaktadır.
    Bir müşteri kampanya kapsamında en fazla 2 adet gidiş-dönüş bileti alabilir.
    Biletlerin iadesi veya değişikliği mümkün olamadığından puan iadesi gerçekleştirilemez.
    Biletlerin gidiş ve dönüş tarihleri açık olmamalıdır.
    Taleplerin karşılanması yer durumuna bağlıdır.
    Kampanya kapsamında Avanspuan kullanımını takip eden 1 yıl boyunca yapılacak kredi kartı kullanımları ile tamamlanamayan her bir Avanspuan için 0,01431 Euro tutarında bedel borç kaydedilecek günün TCMB Euro satış kuru üzerinden TL'ye çevrilerek kart hesabına borç yansıtılacaktır.
    Kampanya dahilinde alınacak biletlerin normal satış fiyatı en fazla 2.500 TL değerinde olabilir. Satış fiyatı 2.500 TL üzerinde olan biletler kampanyaya dahil değildir.
    Kampanya dahilindeki biletler belirli adetlerle sınırlıdır.
    Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. kampanya koşullarını dilediği zaman değiştirme , kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya bitirme yetkisine sahiptir.

http://www.adioscard.com.tr/kampanyalar/1-haziran---11-eylul-tarihleri-arasinda-amerikaya-ucuyos/a-101.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ridest -- 19 Nisan 2011; 21:20:56 >

• www.bookinturkey.com sitesinden 2500 TL'yi geçmeyen biletlere bakıp karar verebilirsiniz.
  • bu kadar şartın sonunda, "bu kampanyadan 3 bacaklılar faydalanabilir" gibi bir şart beklerdim ama hayal kırıklığı yaşadım. fiyat gerçekten çok ucuz fakat iyice abartmışlar kuralları.
  • Çok isime yarayacak rezerve
  • vize işini halledebilirsek süper oluçak
  • Şartlar gayet basit aslında hemen hemen her sene uygulanır ama şu vize derdi olmasa offf..
  • puanlarla kapatılmazsa 1142 avro ödeniyormuş avans puan kullanırsanız. ama world kampanyalarını düşünürsek 1 sene içinde kapanır gibi geliyor bana
  • var mı satan?
  • 399 TL puan toplamak için kaç TL'lik alışveriş yapmak gerekiyor ?..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgur77

399 TL puan toplamak için kaç TL'lik alışveriş yapmak gerekiyor ?..

Normal harcamalarla bu kadar puan biriktirmeniz zor ama, avans puan kullanıp kampanyalardan süreli verilen puanlarla avans kapatırsanız kolay olur. Sorunuzan örnek olması için 28 şubatta vatan bilgisayarda %25 puan kampanyası vardı, 399 TL için 1596 TL. lik harcama yeterli idi.
  • YKB yi de tümden silip Worldcardı kapatmıştım ama bu adios kampanyaları çok cazip... bugün bir başvursam mı acaba?
    gerçi amerika vizesi almak da binbir dert ama... olmazsa başka bir yere gideriz ben başvurayım bugün..
  • Hepsiburada'dan 750 Tl harcayıp 75, 23 Nisan kampanyasından 100 Tl harcayıp 23 puan cebe indirilir. 399'un 98'i toplanır.
  • sırf bu adiosla uçak bileti almak için hiç bir puanı harcamıyorum.140 tl puanım oldu.hazirana kadar 200e tamamlayacağım.seneye kadar adam gibi bi yere gidecek kadar puanım olur gibi geldi bana
  • Ben gecenlerde Nisan ayi icin ist-NY ve Mayis ayi icin DC-ist biletlerini toplam 400TL WP karsiligi almistim, biletlerin normal degeri 1200 TL idi ki daha ucuza da bulabilirdim diye dusunuyorum.. yanliz, yazin bilet fiyatlari cok artiyor ve de tabi bu kampanya sayesinde 2500TLye kadar olan biletler 3 degil 4-5 hatta neredeyse 6 kat daha degerli kullanilmis olacak, ki gercekten cok avantajli oluyor o zaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: dangeraus

quote:

Normal harcamalarla bu kadar puan biriktirmeniz zor ama, avans puan kullanıp kampanyalardan süreli verilen puanlarla avans kapatırsanız kolay olur. Sorunuzan örnek olması için 28 şubatta vatan bilgisayarda %25 puan kampanyası vardı, 399 TL için 1596 TL. lik harcama yeterli idi.

Böyle kampanyalarla alınan puanlar da sayılıyor mu? Bir de sanırım, bu şekildeki kampanyaların çoğunda yüklenen puanları belli bir tarihe kadar harcamak gerekiyor, aksi takdirde siliniyor. Sizin bahsettiğiniz kampanyada ya da diğer kampanyalarda durumun ne olduğunu biliyor musunuz?

Avans puan aldığımızda o puanları toplamak zorunda olduğumuz belli bir süre zarfı var mı?

Ve son olarak, bu kart World Kartın sahip olduğu tüm özellikleri taşıyor mu?

Teşekkürler..

• illa bütün harcamaları adios karatlamı yapmak lazım yoksa yıllardır kullandığımız worldcard ile yapabilirmiyiz.

birde aldığımız bilet kart sahibinemi ait olmak zorunda yoksa birine bileti hediye edebilirmiyiz yada başkasının adıyla alabilrimiyiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cooler -- 20 Nisan 2011; 13:35:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cooler

illa bütün harcamaları adios karatlamı yapmak lazım yoksa yıllardır kullandığımız worldcard ile yapabilirmiyiz.

birde aldığımız bilet kart sahibinemi ait olmak zorunda yoksa birine bileti hediye edebilirmiyiz yada başkasının adıyla alabilrimiyiz.

YKB Kartları size veya 1.derece yakınlarınızın üzerine ise puan aktarımı mümkün.
  • Ben cevap vereyim..

Sureli worldpuanlar bilet aliminda kullanilabilir, problem yok (ayni anda hem kalici hem de sureli worldpuan varsa, sistem once sureli olanlari kullanir, yetmezse kalici worldpuanlar kullanilir)
    Avans puan kullanildiginda, sureli puanlar avans puan kapatmakta kullanilabilir

Avans puanlar 1 yil icinde kapatilmazsa, -de kalan puan icin, her 1TL'lik WP karsiligi yaklasik 2 Euro ceza borc olarak yansitilir )

Biletler, kart sahibiyle ayni soyadini tasiyan aile fertleri icin de alinabilir (kart sahibinin ayni ucus icin kendine de bilet alma zorunlulugu yok, ornegin daha bugun babam ve dedem icin aldim ).
    Ayni soyadi tasiyamayan 1. derece akrabalar icin de oluyor mu bilmiyorum.

Adios, butun world ozelliklerini tasiyor diye biliyorum. (mesela 4 temassiza 1 tanesi iade kampanyasi gecerli)

Ben playden adiosa gectim, 1 telefon etmem yeterli oldu aninda gectim, adios kartim 1 hafta sonra geldi ama ben henuz kullanmadim, eski kartimi kullaniyorum, sorun yok. Yeni gelen adiosu kullanirsam eskisi iptal olacakmis.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dangeraus

quote:

Böyle kampanyalarla alınan puanlar da sayılıyor mu? Bir de sanırım, bu şekildeki kampanyaların çoğunda yüklenen puanları belli bir tarihe kadar harcamak gerekiyor, aksi takdirde siliniyor. Sizin bahsettiğiniz kampanyada ya da diğer kampanyalarda durumun ne olduğunu biliyor musunuz?

Avans puan aldığımızda o puanları toplamak zorunda olduğumuz belli bir süre zarfı var mı?

Ve son olarak, bu kart World Kartın sahip olduğu tüm özellikleri taşıyor mu?

Teşekkürler..

Sayın @CAGLARRR konuyu açıklamış fakat sadece düzeltmek istediğim yer -de kalan puan icin, her 1TL'lik WP karsiligi yaklasik 2 Euro ceza borc olarak yansitilir kısmı yanlış bileti alırken size zaten söylüyorlar 1 WP için ne kadar ödiyeceğinizi onlarda genelde 0,0014 € ve 0,0019 € arası değişiyor olması lazım kampanya koşullarına göre değişiyor.

Süreli puanlarda ( - ) bakiyedeyseniz bakiyenizden düşüyor, 28 şubattaki kampanyada avans puanlarımı kapattım.

• Süreli puanların Avans Puanı kapatmak için kullanılabilmesi çok iyiymiş, buna sevindim. Peki mevcut Word Kartımdaki puanları Aidos'a aktarabilir miyim? Bir de ben Word Kartımı kullanmaya devam etsem, biriken word puanlarımı Aidos Kart aldığım anda ona aktarmam mümkün olur mu? Böylelikle yeterli puanı topladığımda Aidos'a başvururum hem Aidos'un kart ücretini ödememiş olurum hem de puanlarım hazır olur, tabi eğer bu mümkünse..
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.