Şimdi Ara

Adını unuttuğum iki filmi arıyorum..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet yaklaşık 1 yıl önce izlemiştim bu iki filmi kuzenimin bilgisayarında..

Bunlardan ilki video oyunları ile ilgiliydi, adamın biri video oyunları yapan bi şirkette çalışıyor, hatta oyun odalarında arada sırada kapışıyorlardı, bu adam ot falan çekiyor arada sırada, şirkette pek hakkı verilmiyor ancak adamın, adam da gizliden gizliye kendi oyununu tasarlıyor, bu sırada büyükannesinin evinde yaşıyor ve büyükannesine de öğretiyor oyunu daha sonra şirketteki bir adam bu adamın oyunu nu çalıyor hatta oyun şeytanlı bişeydi tps olarak şeytanı tipli birini kontrol ediyoruz etrafa alevler falan saçıyoruz.. Daha sonra oyununu çalan adam patrona oyunu kendi oyunu gibi tanıtıyor daha sonra bizim adam da kendi oyunu olduğunu kanıtlamak için bu adam büyükannesini kapıştırıyor falan..

İkincisi ise bir grup genç hakkındaydı yanlış hatırlamıyorsam bunlar 3 erkek 3 kız devamlı birbirlerinin evlerinde toplanıp eş değiştirmeli olarak seks yapıyorlar ve ileride birbirleri ile evlenmeyi planlıyorlar. Ancak bir gün kızlarımızdan birisi hesapta olmayan bi çocuğa aşık oluyor, çocuk kızın komşusu, aklı karışıyor gruptan ayrılmakta istemiyor.. En sonunda grubu dağıtıyorlar gibi bişey oluyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Enochian. -- 30 Temmuz 2010; 22:56:08 >

• Bu arada farkettim ki konuyu yanlış yere açmışım, sinema bölümüne taşınırsa iyi olur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.