Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Oyunlar [ANA KONU] (222. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.072
Cevap
171
Favori
328.479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 220221222223224
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yok grafikleri güzeldi.
    CD ile oynanıyirdu...
    File benzeyen bir yaratık vardı.Bir çocuk vardı.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • beuchat kullanıcısına yanıt

1 ayı geçmiş ama halen arıyorsanız Silkworm aklıma geldi :) Üstten görünümlüyse Swiv olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2002-2004 senesi civarlarında severek oynadığım bir oyun vardı.
    Yönettiğimiz karakterle birisini sinir ediyorduk. Kullandığımız karakter biraz saf-salak biseydi sanırım. Sinirlendirdiğimiz abi de doblocu enişte tipli diye hatırlıyorum. Gemide geçen bir görev vardı diye hatırlıyorum.
    Yerlere sabun falan koyup kaymasını sağlayıp sinirlendiriyorduk gibi gibi.
    Bulabilecek varsa zihninden öpüyorum, saygılar.
  • CodyTravers kullanıcısına yanıt

Neighbours from Hell 1-2

• Sonic.Storm kullanıcısına yanıt
    Aynen oyun bu, çok teşekkürler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: lecnotr

Asker karakter kontra gibi (fakat tepeden bakış) aldığımız itemler silahımızı güçlendiriyordu, yukarıya doğru düşmanları yok ederek ilerliyorduk bazı haritalarda tek kişilik boş tanklar oluyordu onu bir kişi kullanabiliyordu, tam hatırlamıyorum sanırım tankın mermisi bitiyordu çünkü bir yerden sonra bırakmak zorunda kalıyorduk. 2 kişide oynanabiliyordu.

Ataride oynardım, eski bir oyun kaç yıldır aramama rağmen henüz bulamadım. Youtube top 100 retro games videosunu izledim orada yok.
    Desert Breaker mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • X kare kullanıcısına yanıt

Hocam bu oyun çok benziyor aradığıma ama tam emin olamadım, yerden alınan silahlar harfle "E,F" gibi harfler oluyordu, daha yukarıdan bakış açısı vardı diye aklımda kalmış. Çok yıl geçtiği için aklımda pek gelmiyor belki de bu oyundu. Çok tşkler en azından bununla eskiyi yad ederiz.

• lecnotr kullanıcısına yanıt

Yada Mercs

• corluluu C kullanıcısına yanıt
    Neverhood?

• Cevaplar için çok teşekkürler. Bu tarz oyunlar aramak için bir anahtar kelime var mı yada katagörisi var mı? İçim rahat etsin diye hepsine tek tek bakmak istiyorum fakat arama sonuçları çok alakasız oluyor. Mesala bu iki oyunun ismini yazmasaydın daha önce hiç aramalarımda denk gelmemişti.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sonic.Storm

1 ayı geçmiş ama halen arıyorsanız Silkworm aklıma geldi :) Üstten görünümlüyse Swiv olabilir.

teşşekurler

• CodyTravers kullanıcısına yanıt

Rica ederim :)

• Hedysseus kullanıcısına yanıt
    Değil efendim..

• Bir market listesiyle evden çıkıp, Açık Dünya Oyunu olup Her şeyi yapabildiğimiz, Katliam, macera tarzı bir oyun acaba bileniniz varmıdır?

• Xbox one x var. oğlum (Yaş 5) tutturdu kayıp miras oyunu istiyorum diye. diyorum o oyun play station oyunu Xboxda çalışmaz. Anlamıyor, ağlıyor. Kayıp miras oyununa (orijinal ismi uncharted sanırım) görsel ve konusal olarak en yakın alternatifi xboxda çalışan hangi oyun var olabilir? bilen var mı?

• FeunnaEn F kullanıcısına yanıt
    POSTAL serisi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaxPayne87

POSTAL serisi

Evet postal serisiydi çok sağol be

• selamlar bi oyun vardı böyle turuncu topraklı uzay gibi bi yerde geçiyordu istilacılar falan vardı değişik araçlar falan açık dünya sayılabilecek bi oyundu bi hatırlayamadım ismini

• quote:

Orijinalden alıntı: fathTR

Xbox one x var. oğlum (Yaş 5) tutturdu kayıp miras oyunu istiyorum diye. diyorum o oyun play station oyunu Xboxda çalışmaz. Anlamıyor, ağlıyor. Kayıp miras oyununa (orijinal ismi uncharted sanırım) görsel ve konusal olarak en yakın alternatifi xboxda çalışan hangi oyun var olabilir? bilen var mı?

Tomb Raider oyunları olabilir

• Xbox 360'da vardi bir tane, nors mitolojisi vardi arka planda adini hatirlamak zor olmustu, Too Human

Bir de gene Xbox 360'da Capcom'un degisik bir oyunu vardi; Lost Planet, cok iyi gelmisti zamaninda.

Ilaveten o donemin unutulmayanlarindan benim cok etkilendigim; Dead Space

iyi oyunlar herkese.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teamfodul -- 7 Haziran 2021; 12:49:19 >
  • 
Sayfa: önceki 220221222223224
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.