Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Oyunlar [ANA KONU] (204. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.071
Cevap
171
Favori
328.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 202203204205206
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dark regin ve empire at war.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mustafa277 M kullanıcısına yanıt
    Sen varya adamın dibisin hocam hayatımda tanımadığım birinden aldığım en büyük yardımı aldım şuan çok teşekkür ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Feanor4506 F kullanıcısına yanıt
    Güzel site olmuş. Yazı içeriğini biraz daha zenginleştirebilirsen dahada güzel olur.
  • 2005 civarı oynadığım bir fps oyunu. introsunda özgürlük heykeli görünüyor, bir binada başlıyoruz hemen dışarı çıkınca bir ambulans var, tam emin değilim ama ilk dakikalarda kaldırımda oturan bir adamın ya da askerin yanına gidiyoruz diye aklımda kalmış
  • Funder kullanıcısına yanıt
    Vigilante ve Carmageddon oyununun bütün serilerinin gameplaylerine tek tek baktım maalesef aradığım oyun bunlar değil.
  • Freedom fighters. Eğer buysa bu başlıkta en çok sorulan oyunlardan biridir.

• Kayrakann K kullanıcısına yanıt
    Rollcage. Cevbını al ve kaç. Sakın doğru yanlış bildin falan deme tamam mı?

• İlk kez bana teşekkür eden çıktı. Şaşkınım. Ve açıkçası ben sana teşekkür ederim.

• Abilolila A kullanıcısına yanıt
    Dungeon sige

• quote:

Orijinalden alıntı: Granddde

Bir araba yarışı oyunu vardı. Bazı bölgelerde yollar Arnavut kaldırım gibiydi aracın dinamiği bayağı değişiyordu. Genelde eski amerikan araçlari tarzı araçlar vardı.
    Test Drive 5 ?

• Bu oyunu 2003 2005 arasında yanlış hatırlamıyorsam windows xp öncesi bi işletim sisteminde oynuyorduk. 8bit strateji türünde üstten kameralı bir oyundu. Oyunda adalara gidip hazine buluyorduk. Bir takımımız vardı içinde hızlı kazan hızlı koşan güçlü gibi birbirinden farklı özellikleri olan karakterler vardı. Bizim dışımızda başka düşmanlar da vardı onları düello gibi çatışarak yenip hazineleri topluyorduk. Harita öncelikle strateji oyunlarındaki gibi karanlık yürüdükçe açılıyordu. Yanlış hatırlamıyorsam oyunun isminde treasure geçiyordu ama olmayadabilir. Çocuk aklıyla biz "tasure" diyorduk oyuna o yüzden isminde treasure geçebilir dedim.

Hocam yazdığınız oyunu indirdim araçların üzerinde bariz bir şekilde silahlar yok ve takla atlayıp puan toplama modu da yok. Maalesef aradığım oyun bu değil.

Yalnız yukarıda bir arkadaş pro gamer dergisi demiş. Kaybolan CD arşivimin içinde pro gamer demoları da vardı. Sanırım aradığım oyun bu dergide verilmiş olabilir.
    Evet bu teşekkürler. Ortalığa sıkan tankı da hatırlıyorum. Onun dışında pek hayalimdeki gibi değilmiş grafikler, oynanış vs. :D
    Hikayeyi anlayabilecek yaşta zaten değildim
    Ambulansı da bir türlü geçemediğim için aklımda kalmış. Medpack kullan diyor ama o zamanlar anlayamadığım için hoplaya zıplaya, ambulansa vura vura geçmeye çalışıp takılıp kalmıştım
    Bilgisayarım formatlandıktan sonra kaybolmuştu bir daha da bulamadım. Fps diye arattığımdan çıkmamış heralde
  • ya çok eskiden bir oyun oynardık dayımla oyun age of tarzı ama öyle ülkelerin geniş görüş açısı yok önünde bir duvar var duvarın üstüne. okçular koya biliyorsun arkada ülkenin yetiştiriyorsun düşmanlar geliyor işte okçular saldırıyor Bir tane de adamın var o onun da yetenekleri vardı onu kullanıyorsun bu oyunu yıllardır bulamıyorum

• TheKill02 kullanıcısına yanıt
    Stronghold olabilir, battle for middle earth olabilir, warcraft rts olabilir.
  • Rand al Thor kullanıcısına yanıt
    Maalesef bunlar değil ama ilk oyunu beğendim ayrıca oyunda çinlilerdi devlet başak devlet yoktu gibi

• akla gelen cinli kiyimi tarzı tutmasada

ve

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 25 Ağustos 2020; 16:2:2 >

• TheKill02 kullanıcısına yanıt
    Dragon Throne: Battle of Red Cliffs, cevap ver, nesi farklı nesi değil söyle. Bu oyunda aşçılar falan vardı galiba. Saldırı modu da var ama önce kalende başlıyorsun.

• Oyun çok güzeldir. 3.5 kere bitirdim. Ama ne yazık ki günümüzde iyice eskidi. İnşallah bir gün güzel modern bir remake'ini yaparlar.

• 
Sayfa: önceki 202203204205206
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.