Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Oyunlar [ANA KONU] (202. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
5.067
Cevap
170
Favori
326.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: YediGüzelAdam

arkadaşlar başlığın uplandığını görünce yazayım dedim. Bu oyunu bulan arkadaş olursa hediye olarak 50tl yollayacağım hesabına oyun 3D bir oyun. Pixel grafik değil. senelerdir arıyorum. oyunun kendisi 50 tl etmez ama benim için değeri büyük. foruma sürekli giremiyorum bulduğunu düşünen olursa platinium08@gmail.com a mesaj atabilir. UMARIM BULUNUR :)

Alıntıları Göster
    ÖDÜL 50TL oldu yok mu bir babayiğit
  • Günaydın çok eski 30 yıl civarında atari salonlarında oynadığım bir oyun vardı. Sanırım uzayda geçiyordu.Tek bir savaş uçağı öyle çok yoğun ateş gücü yoktu. Sadece belli bir yerde ek bir daha uçak verirdi. Yoğun ateş altında onu da çabuk kaybedersin. Oyun sonunda çok dar bir kanaldan geçmen gerekir. Kumanda kolunu çok seri bir şekilde sağ sol yapardık ki uzay uçağı düz gidip kanaldan geçsin. Finalde yoğun bir savaş vardı. İnce bugünün F 16 si gibi narin bir ucakti.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • YediGüzelAdam kullanıcısına yanıt
    Strateji oyunu mu? PS1 oyunu mu?
  • Bulunmayacağını bildiğim halde bende yazayım bir tane Oyun 2000lerin ortalarında çıkan bir strateji oyunu aoe ye benziyor oynanış biçimi ama 2.dünya savaşını konu alıyor.Petrol kuyuları uçaklar tanklar vs var işçileri kasketli adamlar daha önce oynayan varmı acaba? Bu arada sudden strike serisinden değil oyun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fatic kullanıcısına yanıt
    Red alert olmasın

• Bir araba yarışı oyunu vardı. Bazı bölgelerde yollar Arnavut kaldırım gibiydi aracın dinamiği bayağı değişiyordu. Genelde eski amerikan araçlari tarzı araçlar vardı.

• Granddde kullanıcısına yanıt
    NFS 2 mi

• Elimde pek bilgi yok ama şansımı deneyeyim, benim için çok güzel anıları olan bir oyun.
    2000 lerin başında oynuyorduk.
    Hatırladığım en önemli bilgi karekterimiz kılıcını sallarken "hım ha hım" diye ses çıkararak 3 kez sallıyordu. Hep "hım ha hım" diyordu.
    Bir zindanda pet'iyle dolaşıyordu, kapılardan zindanlara geçiyordu. RPG hafif çapraz üstten sabit kamera açısı vardı.
    Envanter, combo sistemi falan vardı galiba.
  • Venomstr kullanıcısına yanıt
    Bana sorarsan strateji çünkü köylüleri toplayıp mühendis edip savunmanı güçlendirip canavarlardan koruyorsun bazı bölümlerde onların üssünü yıkıyorsun ama TEPEDEN BAKIŞ YOK. Kullandığımız uzay gemisini yukarı yandan görüyoruz TPS bir bakış açısı var PS1 oyunu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fblorenzo kullanıcısına yanıt
    Hayır hocam öyle pek popüler bilindik bir oyun değildi diye hatırlıyorum.

• Ben de ödüllü bir soru sorayım ama bunu anca benim gibi dinozorlar bilebilir. Onlar da ödülü pek önemsemez herhalde. Neyse. Oyunu doksanlı yılların ortasında bir arcade merkezinde oynadım. (bildiğin atari salonu işte.) Oyun klasik bir beat 'em up aslında. Seçebileceğimiz 4 karakter var. Karakterlerden birinin adı Hanzo. Tabi ninja kendisi ama Captain Commando ile karıştırmayın. Orada düşmanlardan birisinin adı Hanzo idi sanırım. Diğer beat 'em up oyunlarından başlıca farkı joystick'i sadece sağ, sol, yukarı, aşağı gitmek için değil çeşitli hareket kombinasyonları yapmak için de kullanıyorduk. Örneğin Street Fighter'da hadouken'e karşılık gelen hareketi yaparsak karakter özel bir hareket yapıyordu. (Akla Top Hunters'ı getiriyor ama o da değil tabi) Ayrıca emin olmamakla birlikte karşı saldırıyı bloklama özelliği de vardı sanırım. Oyunu bulan olursa 50 lira da ben ödül vereceğim.

• Yaklaşık 6-7 sene önce bilgisayarda bir spongebob oyunu oynamıştım. Arkadaşım cdsi verdi ama sonra geri alınvca oynayamadım. Oyun genel oynayışı hikaye gibiydi bazen sahneler gösteriyor ama kendin oynarken sen tıklayıp yürütüyor gibi oynuyorsun. Yanılmıyorsam oyunun başında huzurevinde bir olay geçiyordu bana oyunu hatırlatabilirseniz teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: utka05

Yaklaşık 6-7 sene önce bilgisayarda bir spongebob oyunu oynamıştım. Arkadaşım cdsi verdi ama sonra geri alınvca oynayamadım. Oyun genel oynayışı hikaye gibiydi bazen sahneler gösteriyor ama kendin oynarken sen tıklayıp yürütüyor gibi oynuyorsun. Yanılmıyorsam oyunun başında huzurevinde bir olay geçiyordu bana oyunu hatırlatabilirseniz teşekkür ederim.
    alakasız bi sru olcak ama heroes of storm oynuyor musunz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: X kare

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Maalesef hocam ninjalı bir şey değildi. Can ve mana da yazıyordu ama bar olarak değil rakam olarak(50/50 gibi) yazıyordu. Ormanlık bir alan ve dungeon tarzı mekanlar vardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smalhero

Maalesef hocam ninjalı bir şey değildi. Can ve mana da yazıyordu ama bar olarak değil rakam olarak(50/50 gibi) yazıyordu. Ormanlık bir alan ve dungeon tarzı mekanlar vardı.

Alıntıları Göster
    yoksa Ehrgeiz Forsaken Dungeon mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: X kare

yoksa Ehrgeiz Forsaken Dungeon mı?

Alıntıları Göster
    Karakter ve kamera açısı tam aklımda kaldığı gibi. Büyük ihtimal bu oyundu ama olmasa bile çok çok benzer bir şeydi. Sağ ol dostum geceden beri aklıma takıldı aranıp duruyordum.

• oyunların çoğunda atari salonlarında çoğu ninja karakterin adı hanzo dur atari salonları hanzo dan gecilmez illa kombolu beat em up arıyorsanız beat em up mugen i tavsiye ederim.kemal sunal bile bir ara hanzo olmayı denemiştir.mu ne mu.

elektronik oyun dunyası yeni olmasına ragmen milyon tane giz barındırır yüz sene sonra ne kadar karışır bilmem.

sega super megalo 2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 17 Ağustos 2020; 20:44:37 >
  • YediGüzelAdam kullanıcısına yanıt
    Oyunun görüntüsü böyle bir şey mi?

-----

• Bu konunun birden canlandığını görmek güzel :)

• Venomstr kullanıcısına yanıt
    Hayır değil. Ape escape i düşün onda ki çoxuk yerine sürekli yönettiğimiz bir uzay aracı var tüm işleri onunla yapıyoruz kısacası uzay aracı biziz onu 3. Akış açısından görüyoruz.

• 
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.