Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Oyunlar [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (3 Mobil) - 1 Masaüstü3 Mobil
5 sn
4.262
Cevap
136
Favori
224.649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum dün
  • Cevaplayan Üyeler 1584
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 7
  • Ortalama Mesaj Aralığı 17 saat 28 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 4
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 9
  • Favoriye Eklediklerim 136
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • X kare (360 mesaj) Mustafa277 (230 mesaj) trancenden (95 mesaj) pspsexer (39 mesaj) siberarmi (35 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2090 mesaj) Mobil (922 mesaj) Tablet (43 mesaj) Mini (120 mesaj) Uygulama (137 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Oyun Genel ve Diğer türler >> Adını Hatırlayamadığınız Oyunlar [ANA KONU]
Giriş
    2 Mesaj
    evet bir oyun vardı bir malikane tarzı biryerdeydik duvarda bir resim görüyorduk gayet normal bir aile portresi sonra elimize bir çeşit taş alıp bakınca gerçek yüzünü görüyorduk fps tarzı bir oyundu vurdulu kırdılı bir savaş oyunu 2 gündür düşünüyorum arıyorum bulamadım :D belki siz yardımcı olursunuz birde oyunla ilgili hatırladığım 5 10 sane önce oynuyorduk ve kahramanımızın eli baya büyüktü :D psişik güçlerimizde vardı durum böyle yani

Undying

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    amuhamdro kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

çok sağol üstadım sen adamsın :D Clive Barker's Undying
    |
    |
    trancenden kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    PC Cases / PC Kasa= ASUS TUF GAMING GT501VC TEMPERLİ CAM USB3.1 MidT ATXCPU / İşlemci = AMD Ryzen 5 3600 4,2GHz 35MB Cache Soket AM4 İşlemci 7nmRam = Corsair Vengeance RGB Pro 16GB (2x8GB) 3600MHz DDR4 Ram CMW16GX4M2Z3600C18Graphic Card / Ekran Kartı = XFX AMD Radeon RX 5700 XT RAW II Ultra 8GB GDDR6 256Bit DX12Mainboard / Anakart = Asus Tuf B450-Plus Gaming AMD B450 AM4 DDR4 4400 Mhz ATXHDD = (x2) WD Black 3,5" 1TB 64MB SATA III 6Gb/s 7200 RPMHarici HDD / External HDD = WD 2,5" 1TB Elements USB3.0 / USB2.0SSD = Adata XPG SX8200 Pro 256GB 3500MB/1200MB/s 3D NAND PCIe Gen3x4 M.2 2280 SSD Disk - ASX8200PNP-256GT-CMonitör / Monitor = AOC 23" i2367FH GENİŞ EKRAN LED-IPSPSU = ZALMAN ZM700-GLX SERİSİ 80PLUS 700WKulaklık / Headphone = LOGİTECH G930 KABLOSUZ 7.1Klayve / Keyboard = LOGİTECH G213 PRODİGY RGBFare / Mouse = LOGİTECH G102 PRODİGY RGBJoystick = MICROSOFT XBOX ONE WHİTEHoparlör / Speaker = Creative SBS A250 2 1İşletim Sistemi / Operating System = Windows 10 Pro
  • Yüzbaşı
    862 Mesaj

- Jack the Ripper
    - Mystery Murders - Jack The Ripper
    - Ripper

googledan aratırsan bir sürü oyuna ulaşabilirsin...
    |
    |
    Fuat.Kamis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Merhaba arkadaşlar bende 2 adet oyun arıyorum yardımcı olursanız sevinirim illa ki hatırlayan oynayan vardı oyun tarihleri tam hatırlamıyorum ama cok büyük ihtimal 2004 den sonra cıkmış oyunlar olması lazım

1.Oyun da yanlış hatırlamıyorsam 3 tane hero vardı 1 büyücü 1 assasin 1 tanede savascı görev falan yapılıyordu 3 heroyuda aktif kullabiliyordun hep beraber ilerliyorlardı falan
    2.Oyun da bir strateji oyunu oyunda hem ordu yönetiyordunuz hemde yönettiginiz hero falan varsa oyunun içine girip rpg oyunu gibi savasabiliyordunuz hatırlayan bilen birileri varsa yardımcı olursa sevinirim teşekkürler !

1. Trine 1,2 veya 3

2. Warcraft 3 olabilir.

|
    |
    midan90 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Büyük bir malikanede geçen bir korku oyunuydu. yanılmıyorsam gece geçiyordu nedir acaba?
    |
    |
    trancenden kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    90larda oynadığım bir oyuncak benim aradığım. Yıllardır bulmaya çalışıyorum. Bu aslında eşleştirme yaptığın bir oyuncak. Bir board var ve bu board digital. 100 tane arkalı önlü kağıtların üzerne koyulmuş resimler, resmin içinde noktalar var. Resmin kenarlarında da kutucuklar ve bu kutucukların içinde de eşleştireceğimiz şeyler yazılı. Örneğin “bayraklar” isimli kağıdı digital boarda koyuyorsunuz. Ortadaki resimde 14 tane ülkenin bayrakları var. Resmin kenarındaki kutularda da ülke isimleri yazıyo. İlk kutucukta ingiltere yazıyor ve kenarında nokta var. Resimde ingiltere bayrağının yanındaki nokta ile kutucuktaki noktayı doğru eşleştirdiğinde cihaz dışk dışk dışk diye ötüyor ve doğru bulduğunu anlıyosun. İngiltere kutucuğundaki noktaya bastın ve almanya bayrağının yanındaki noktayla eşleştirdin diyelim cihaz ötmüyor. Bunun gibi 100 farklı kategorisi olan kağıtlar var. (Şapkalar, dünya liderleri, yağmur ormanları, şovalyeler, kıtalara göre hayvanlar vs vs) Adı da alakasız bir şekilde space galactic war falan gibi birşey olsa gerek çünkü kutusunda uzay resmi var ve kağıtları koyduğun boardın desenleri de uzay mekiği kokpiti gibi tasarlanmış. Dışk dışk sesi de lazer sesi aslında :D çocukluğumda ne öğrendiysem bu oyuncak sayesinde öğrenmiştim ve şimdi onu tekrar bulmak istiyorum. Umarım burdan zamanında oynamış biri çıkar. Kağıtların rengi cart mavi üzerine beyaz kutular. Oyuncağın kutusu siyah mor diye hatırlıyorum.

|
    |

• Er
    3 Mesaj
    Arkadaşlar bir oyun vardı kafaya çok taktım adını hatırlamıyorum tahmini olarak 10-15 sene önce oynuyordum.
    Plastik askerler falan vardı böyle bi odanın içinde falan geçiyordu çekiçle falan kafasına vurabiliyordun.Tuzak kuruluyordu.Eskiden bayağı popüler bi oyundu umarım hatırlayan çıkar adını.

Orijinalden alıntı: CenkEfe35

Arkadaşlar bir oyun vardı kafaya çok taktım adını hatırlamıyorum tahmini olarak 10-15 sene önce oynuyordum.
    Plastik askerler falan vardı böyle bi odanın içinde falan geçiyordu çekiçle falan kafasına vurabiliyordun.Tuzak kuruluyordu.Eskiden bayağı popüler bi oyundu umarım hatırlayan çıkar adını.

Army men toys in space mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Yıllardır gelmiyor ismi aklıma şöyle bir oyun bir dövüş oyunu ve ring var karakterler biraz garip ve kan vardı oyunda kafa kol koparma vardı ringe hatta başka karakterlerde giriyordu kenardan insan değildi karakterlerin geneli yaratık tarzıydı eski bir oyun grafikleri çok iyi değildi ve çizgi film grafikleri tarzı bir oyundu internet kafelerin neredeyse hepsinde vardı

|
    |

fps türündeydi sanırım.

special ops havası vardı

coverde dürbünlü bir adam vardı siyah tonlar hakimdi oyunun coverinde.

sonu ops luydu yanlış hatırlamıyorsam.

*delta ops veya psi ops değil..

bilen varmı bu oyunun ismini ?

GALATASARAYIMIZ DA TERİM VE CENGİZ İ İSTEMİYORUZ !
  • bir oyun vardı ufak boylu bir cocugu yönetiyorduk third person shooter gibiydi robotlarla falan savaşıyorduk uçaklar geliyordu bizde uçak savar ile vuruyorduk finalindede bir robotla kapışıyoduk küçük boyutlu bir oyundu hatırlayan varmı
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: IcyTea Lemon

Bi kaplumbagalı oyun vardı ninja gibi bişey di, tmnt değil yalnız. Bayaaaaaa eski böyle biraz değişikti ateri oyunları gibi ama pc de oynuyordum adını unuttum :|

Frogs and Flies.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hgwxx/7 -- 9 Aralık 2017; 17:28:2 >
    |
    |

Dostum o oyunu buldum ben. Math Blaster 9-12

https://www.youtube.com/watch?v=8N8xJPjmjMA
    |
    |
    Unknown40 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yok bundan daha küçük karakterler ve ringe uzaktan bakıyoruz hafif yukarıdan

|
    |
    X kare kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    RPG ve TPS görünümünde. Orta dünya idi sanırsam ama eski.
    15+ yıl diyebilirim hatta
Cancer Clinical Trials
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.