Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Oyunlar [ANA KONU] (151. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.067
Cevap
170
Favori
326.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok iyi de yeni sayılır
  • lastmandar kullanıcısına yanıt
    Anlattıklarınız o oyunları andırdı o yüzden söyledim. Bulduysak ne mutlu bana. İyi oynamalar o zaman

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Drima kullanıcısına yanıt
    Evet yeni oyunmuş ama çok güzel oyun teşekkür ederim.
  • Ateş Han A kullanıcısına yanıt
    Mario uzay yolunda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.youtube.com/watch?v=SFOavnxaRv8
    bu videodaki 2. oyun baydır uğraşıyorum bulamadım
  • BEN 2001-2002 senelerinde pc den oynamıştım sanırım.

pac-man gibi ama onun çok gelişmiş hali arka plan müzikleri ağır trap tecnoydu.

böyle yuvarlak bir şeydik ama etrafımız testere ucu gibiydi

yeşil renkli bir şeyleri yiyerek falan yolun sonuna gidiyorduk.

boyut : 2D idi.
  • Eskiden oyun inceleme dergilerinden birinin verdiği demo cd lerinde bir oyun vardı onu bulmama yardım eder misiniz ? (bu arada 3 saattir oyunu arıyorum lütfen heryerde paylaşın bulana elimden geldiğince kendi çapımda ödül vericem bak ciddiyim)
    Oyunu Anlatıyorum: bu arada 2004-2006 yıllarında oynadım hatırladığım kadarıyla grafikleri quake gibi ama daha iyi
    Oyunumuzda dalga dalga düşmanlar geliyor ve bu düşmanlara karşı savaşıyoruz oyun fps tarzında dalga dalga gelen düşmanları öldürdükten sonra ( para benzeri birşey geliyor ) bulunduğumuz mapteki binaları tamir edip oralara taret falan yerleştiriyoruz düşmanlar tünel gibi biryreden geliyor karanlık oradan geçemiyorsunuz lütfen yardım edin....

Level dergisi vermiş olabilir şöyle bi yarım saat geçmişe gitmeyi denedim bana direk o derginin sayısı lazım o cd de mükemmel oyunlar vardı

oyuna dair resim buna benzerdi npclerde bunun gibi zırh giyiyordu

• Bilgisayarda sanırım 1995 seneleri gibiydi harita bölerek belirli bir yüzdeye geldiğinizde diğer bölüme geçiyordu uzaylı temalı bir oyundu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FooYou

Bilgisayarda sanırım 1995 seneleri gibiydi harita bölerek belirli bir yüzdeye geldiğinizde diğer bölüme geçiyordu uzaylı temalı bir oyundu.

Volfied

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • X kare kullanıcısına yanıt
    çok sağol üstadım
  • Sa bi oyun vardi sandbox gibi yani garrys moda inceden benziyodu bi adaya dusuyorduk tekne felan yapiyoduk oynadigimiz karakter kadindi suanlik akljmda olan bu

• evet bir oyun vardı bir malikane tarzı biryerdeydik duvarda bir resim görüyorduk gayet normal bir aile portresi sonra elimize bir çeşit taş alıp bakınca gerçek yüzünü görüyorduk fps tarzı bir oyundu vurdulu kırdılı bir savaş oyunu 2 gündür düşünüyorum arıyorum bulamadım :D belki siz yardımcı olursunuz birde oyunla ilgili hatırladığım 5 10 sane önce oynuyorduk ve kahramanımızın eli baya büyüktü :D psişik güçlerimizde vardı durum böyle yani
  • amuhamdro kullanıcısına yanıt
    Undying

• trancenden kullanıcısına yanıt
    çok sağol üstadım sen adamsın :D Clive Barker's Undying
  • Çok eski bir oyun point click bir adventure idi ve hikayesi jack the ripper idi hatta oyunda çok güzel bir kadın şarkı söylüyordu. Adını bulamadım bir türlü.
  • - Jack the Ripper
    - Mystery Murders - Jack The Ripper
    - Ripper

googledan aratırsan bir sürü oyuna ulaşabilirsin...
  • Merhaba arkadaşlar bende 2 adet oyun arıyorum yardımcı olursanız sevinirim illa ki hatırlayan oynayan vardı oyun tarihleri tam hatırlamıyorum ama cok büyük ihtimal 2004 den sonra cıkmış oyunlar olması lazım

1.Oyun da yanlış hatırlamıyorsam 3 tane hero vardı 1 büyücü 1 assasin 1 tanede savascı görev falan yapılıyordu 3 heroyuda aktif kullabiliyordun hep beraber ilerliyorlardı falan
    2.Oyun da bir strateji oyunu oyunda hem ordu yönetiyordunuz hemde yönettiginiz hero falan varsa oyunun içine girip rpg oyunu gibi savasabiliyordunuz hatırlayan bilen birileri varsa yardımcı olursa sevinirim teşekkürler !
  • midan90 M kullanıcısına yanıt
    1. Trine 1,2 veya 3

2. Warcraft 3 olabilir.

• trancenden kullanıcısına yanıt
    Büyük bir malikanede geçen bir korku oyunuydu. yanılmıyorsam gece geçiyordu nedir acaba?
  • 90larda oynadığım bir oyuncak benim aradığım. Yıllardır bulmaya çalışıyorum. Bu aslında eşleştirme yaptığın bir oyuncak. Bir board var ve bu board digital. 100 tane arkalı önlü kağıtların üzerne koyulmuş resimler, resmin içinde noktalar var. Resmin kenarlarında da kutucuklar ve bu kutucukların içinde de eşleştireceğimiz şeyler yazılı. Örneğin “bayraklar” isimli kağıdı digital boarda koyuyorsunuz. Ortadaki resimde 14 tane ülkenin bayrakları var. Resmin kenarındaki kutularda da ülke isimleri yazıyo. İlk kutucukta ingiltere yazıyor ve kenarında nokta var. Resimde ingiltere bayrağının yanındaki nokta ile kutucuktaki noktayı doğru eşleştirdiğinde cihaz dışk dışk dışk diye ötüyor ve doğru bulduğunu anlıyosun. İngiltere kutucuğundaki noktaya bastın ve almanya bayrağının yanındaki noktayla eşleştirdin diyelim cihaz ötmüyor. Bunun gibi 100 farklı kategorisi olan kağıtlar var. (Şapkalar, dünya liderleri, yağmur ormanları, şovalyeler, kıtalara göre hayvanlar vs vs) Adı da alakasız bir şekilde space galactic war falan gibi birşey olsa gerek çünkü kutusunda uzay resmi var ve kağıtları koyduğun boardın desenleri de uzay mekiği kokpiti gibi tasarlanmış. Dışk dışk sesi de lazer sesi aslında :D çocukluğumda ne öğrendiysem bu oyuncak sayesinde öğrenmiştim ve şimdi onu tekrar bulmak istiyorum. Umarım burdan zamanında oynamış biri çıkar. Kağıtların rengi cart mavi üzerine beyaz kutular. Oyuncağın kutusu siyah mor diye hatırlıyorum.

• 
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.