Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Oyunlar [ANA KONU] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.067
Cevap
170
Favori
326.804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Labrsan

Benim oyunum unutuldu

tek seninki mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: aaa42

quote:

Orijinalden alıntı: Labrsan

Benim oyunum unutuldu

tek seninki mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Zambozi

Yaklaşık 2-3 sene önce bi internet cafede oynadığım bir oyun vardı.Fazla deneme şansım olmadı ama baya güzeldi.Oyun sanırım 2.Dünya savaşında geçiyordu. Sniper, bıçak fırlatma, gizlilik ve suikast türü şeyler vardı . Hatta bi bölümünde evin içinde düşmaları öldürmek için üst kattaki bacanın içine el bombası atıp alt kattakileri öldürüyorduk.Grafikler Call of Duty 2 benzeri gibiydi.

Evet arkadaşlar hatırladıklarım bu kadar.
    Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

Wolfenstein

Velvet Assassin

Death to spies

Wolfschanze

The Saboteur

seç beğen al
  • Arkadaşlar eski bir oyun vardı. Dos oyunu olabilir. Canavarlara değmeden ekranın yüzde 70 80 ini kesmen gerekiyordu. Hatırlayan var mı ? kuzen wolf diye hatırlıyor acep ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dakara

Arkadaşlar eski bir oyun vardı. Dos oyunu olabilir. Canavarlara değmeden ekranın yüzde 70 80 ini kesmen gerekiyordu. Hatırlayan var mı ? kuzen wolf diye hatırlıyor acep ?

Volfied dediğin oyun Mega Drive'da vardı bende

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X kare -- 15 Temmuz 2012; 21:09:02 >
  • @miracdemir Malesef bunlar değil senin verdiklerinin grafikleri hem çok yüksek hemde çok düşük. Benim aradığım oyunun grafikler Call of Duty 2 ye benziyordu. Yardımın için teşekkürler...
  • ya bi oyun vardı eşşek mi dim at mı dim üstünde gidiyorduk sonra devler saldırıyordu sonraa bizi kurtarıp kalenin içine alıyolardı sanırım şovalye gibi bişeydik köylüler falan dışarda kalıyordu devle onları öldürüyordu sonra kulenin içinden ilerliyorduk kılıç falan her şey vardı sanırım iskeletler vardı saldırıyodu öldürünce sanırım e ye basıp sürükleyebiliyorduk mu diyim sırtımıza alıp taşıyorduk mu dim ikisnden biri sonra bi yerde ok buluyoduk k yla envanteri açıyoduk sonra kaçıyoduk hewp beraber bi odanın için tahta merdiven vardı diğerleri çıkıyodu ama ben merdivenden çıkamıyodum intim yoktu sonra dev içeri maymun gbi bişe aıyou saklanıyodum saldıramazsınız çünkü hemen öldürüyo kılıç falan hepsi gidiyo işte o gün bilgisayara format atıldı sonra hiç bulamadım adım might and magic miydi neydi buna benziyordu ismi
  • Arkadaslar benim aradigim oyun 90 larin sonunda idi

zamanla alakali bir oyundu. adami gorerek oynuyorduk. ilk cagdan baslayip simdiki hatta gelcek zamana ilerliyorduk. birinci bolumunde magaraya falan giriyodu gorilden kaciyoduk. bolumler ilerledikce zamanda ilerliyor daha yeni caglarda oynuyorduk yalnis hatirlamiyorsam time falan vardi oyunun isminin icinde. oynadigim en harika oyunlardan biri idi uzerinde 12 seneden fazla gecti hatirlayanlarinda cok olacagaini sanmiyorum ama bi soriyim dedim
  • Güzel başlık. Teşekkürler. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: akrepsianka

Arkadaslar benim aradigim oyun 90 larin sonunda idi

zamanla alakali bir oyundu. adami gorerek oynuyorduk. ilk cagdan baslayip simdiki hatta gelcek zamana ilerliyorduk. birinci bolumunde magaraya falan giriyodu gorilden kaciyoduk. bolumler ilerledikce zamanda ilerliyor daha yeni caglarda oynuyorduk yalnis hatirlamiyorsam time falan vardi oyunun isminin icinde. oynadigim en harika oyunlardan biri idi uzerinde 12 seneden fazla gecti hatirlayanlarinda cok olacagaini sanmiyorum ama bi soriyim dedim

Time Commando PS1'de oynamıştım 1996 senesinin oyunudur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X kare -- 16 Temmuz 2012; 14:44:41 >
  • tesekkur ederim arkadasim verdigin bilgi icin baya bi eskiye dondum oyunu hatirlayinca ne gunler di ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: X kare

quote:

Orijinalden alıntı: Dakara

Arkadaşlar eski bir oyun vardı. Dos oyunu olabilir. Canavarlara değmeden ekranın yüzde 70 80 ini kesmen gerekiyordu. Hatırlayan var mı ? kuzen wolf diye hatırlıyor acep ?

Volfied dediğin oyun Mega Drive'da vardı bende

Teşekkürler hocam. Volfied idi Mega Drive 16 bit
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alkolog

yaklaşık 5-6 sene önce oynamıştım , türünü tam bilmiyorum fakat RPG olmalı.. sıradan rpglere göre biraz daha güzel bir kamera açısı vardı karakter biraz daha büyük görünüyordu , yani evren ile tam orantılıydı kamera açısı.. mouse tıklamasıyla değilde wasd tuşlarıyla hareketi sağlıyorduk galiba.. ok mızrak gibi silah seçenekleri vardı ve karakterimiz kadındı hatırladığım kadarıyla , karanlık bir ortama sahip , oynadığım bölüm ormanda geçiyordu..çok rahat bir oynanışı vardı.. hp ve mp barı vardı kullanıcı arayüzünde inventory sistemide vardı galiba silah vs. değiştirebilmek için

günlerdir arıyorum arıyorum bulamadım..

bir oyun daha , tank oyunuydu galiba oyun menüsünü hatırlıyorum butonlar asker tasması benzeri şekillere sahipti yeşil kahverengi gibi bir arayüz vardı..

tank silahları olarak he , frag vs. gibi mermi türlerini seçebiliyorduk.. evlere vs. atış yaptığımızda yıkılıyordu..

logosu hatırladığım kadarıyla yeşil arkaplan üstüne beyaz daire içinde beyaz yıldız olması gerekiyor...

adını bir türlü çıkaramadım bu oyununda..

Aradığın ilk oyun bu ya da Sacred olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanırım Sierra'nın bir oyunuydu. Çeşitli düzenekler hazırlamaya çalışıyorduk. Kondisyon bisikletine binip enerji üreten maymunlar, mumlar, çeşitli boyutlarda toplar, balonlar, kaldıraçlar vs. vardı. 2D bir Pc oyunuydu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vedder Man

quote:

yaklaşık 5-6 sene önce oynamıştım , türünü tam bilmiyorum fakat RPG olmalı.. sıradan rpglere göre biraz daha güzel bir kamera açısı vardı karakter biraz daha büyük görünüyordu , yani evren ile tam orantılıydı kamera açısı.. mouse tıklamasıyla değilde wasd tuşlarıyla hareketi sağlıyorduk galiba.. ok mızrak gibi silah seçenekleri vardı ve karakterimiz kadındı hatırladığım kadarıyla , karanlık bir ortama sahip , oynadığım bölüm ormanda geçiyordu..çok rahat bir oynanışı vardı.. hp ve mp barı vardı kullanıcı arayüzünde inventory sistemide vardı galiba silah vs. değiştirebilmek için

bir oyun daha , tank oyunuydu galiba oyun menüsünü hatırlıyorum butonlar asker tasması benzeri şekillere sahipti yeşil kahverengi gibi bir arayüz vardı..

tank silahları olarak he , frag vs. gibi mermi türlerini seçebiliyorduk.. evlere vs. atış yaptığımızda yıkılıyordu..

logosu hatırladığım kadarıyla yeşil arkaplan üstüne beyaz daire içinde beyaz yıldız olması gerekiyor...

ikiside değil sağol yinede..
  • quote:

quote:

quote:

Ben de merak ettim, bulursan PM at ben de oynarım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ben de merak ettim, bulursan PM at ben de oynarım.

yollarim ne demek :)

• Eski 2 oyun vardı Biri orta çağ oyunu kadın bir savaşçı yönetiyorduk bazı bölümler başka savaşçıları da yönete biliniyordu ilk bölümlerde kale savunuluyordu

İkincide birkaç cüce çalıştırılıyordu tüneller kazıyorlardı eğer bilen varsa yazarsa sevinirim şimdiden teşekürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkleons -- 17 Temmuz 2012; 20:22:55 >
  • yokmu benim aradıklarımı bulan ?
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.