Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Oyunlar [ANA KONU] (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.072
Cevap
171
Favori
328.199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: X kare

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Savaş/aksiyon
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Pardon dizi izliyorum da Pc
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Hayır değil ama sadece heli değildi. Hani helinin yanına oturabiliyorduk. Pilotun yanına oturabiliyorduk. Helikopterin arkasındaki koltuklara oturabiliyorduk. Strateji oyunu değildi. Sanırım oyunu online oynuyorduk. Annemle almıştım ben 7-8 yaşındayken ojinal mi bilmiyorum. Delta force serisine çok benziyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: unimenam

Hayır değil ama sadece heli değildi. Hani helinin yanına oturabiliyorduk. Pilotun yanına oturabiliyorduk. Helikopterin arkasındaki koltuklara oturabiliyorduk. Strateji oyunu değildi. Sanırım oyunu online oynuyorduk. Annemle almıştım ben 7-8 yaşındayken ojinal mi bilmiyorum. Delta force serisine çok benziyor.

Alıntıları Göster
    2005 civarı bilgisayarda oynadığım bir oyun vardı. Oyunun isminin içinde Ant geçiyordu galiba. Karıncalar savaşıyordu iki kişi oynanıyordu. Kart yada onun gibi bir şey seçiyorduk karşının kalesini yıkmaya çalışıyorduk. Pek bilgi veremedim isminin içinde ant olduğunu hatırlıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jiraiya

2005 civarı bilgisayarda oynadığım bir oyun vardı. Oyunun isminin içinde Ant geçiyordu galiba. Karıncalar savaşıyordu iki kişi oynanıyordu. Kart yada onun gibi bir şey seçiyorduk karşının kalesini yıkmaya çalışıyorduk. Pek bilgi veremedim isminin içinde ant olduğunu hatırlıyorum.

Alıntıları Göster
    Karınca ?
  • quote:

Karınca ?

Alıntıları Göster
    Evet garip mi geldi?
  • quote:

Evet garip mi geldi?

Alıntıları Göster
    Niye hemen tersliyorsun ? . Sadece komik geldi.
  • ARDAKAŞLAR BEN BİR OYUN SÖLİCEM PC DE OYNAMIŞTIM 2003-2004ARASINDA OYANDIGIM BİR OYUNDU OYUNDA KULENİN YANINDA BAŞLIYORUZ ELİMİZDE KILIÇ FLN ESKİ ÇAG SİLAHLARI OYUN BİRAZ BİLİM KURGU KÜÇÜK CÜCE İNSANLAR ÖRÜMCEKLER İSKELETLER DEVLER VE HAYDUTLAR FLN VARDI BİR KULE VARDI HER KATINDA FARKLI YARATIKLA DÖVÜŞÜYORDUN OYUN ÜSTEN BAKIŞLI BİRAZ KNİGHT ONLİNE TARZI BİR OYUNDU NE OLUR YARDIM EDİN :d:d:d:
    BİR OYUN DAHA VAR BU OYUNDA ÜSTEKİNE BNZİYOR AMA FARKLI OYUNLAR
    BU OYUNDA KÜÇÜK BİR NEHRİN ÜZERİNDE BAŞLIYOR OYUN ÜSTEN ÇEKİM KAMERALI İNVENTORY DENİLEN ŞEYDE OYUNDA VAR SİLAH OK VS GİBİ ŞEYLERİ GİYEBİLİYORUZ YADA ÇIKARTA BİLİROZ OYUNUN İLK BAŞINDA BİR YAŞLI ADAM YARDIM İSTİYOR TAM NEHRİN ÜSTÜNDE TUTUYORUZ ONU BİRAZ KONUŞUYOR SONRA ÖLÜYOR SONRA KARŞIDA BİR TANE ORK İNEKLERİ ÖLDRÜOR GİDİP ONU ELİMİZDE KILIÇLA ÖLDÜRÜYORUZ SONRA YOKUŞDAN AŞAGI İNİORUZ DEV SİNEKLER SALDIRIOR AGAÇLARIN ARASINDAN ORK LAR GELİYOR MAGARALARA FLN GİRİORUZ MAGARALARDA BÜYÜK YARASALAR FLN SALDIRIOR KÖPEKLER AYILAR TOPRAGIN ALTINDAN ÇIKAN TÜKÜREN YARATIKLAR OYUNDA MEVCUT OYUNDA BİR KÖYE GELİORUZ ORDA KÖYÜ KORUYAN MUHAFIZLAR FLN VAR KÖYDE PARALI ASKER FLN ALAAİLİRUZ KILIÇ FLN İŞTE SONRASINI UNUTTUM BU OYUNLARI BİLEN VARSA LÜTFEN SÖLESİN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alaskaxx -- 14 Temmuz 2012; 15:21:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Labrsan

Sorry bro
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Labrsan

Sorry bro

Olsun kro

• Arkadaşlar Bende 4 - 5 Yıl Önce Bir Oyun Oynamıştım Arabalar Vardı Bi Alan Vardı Yuvarlak Orada Bir Sürü Arabalar Bir Biriyle Çarpışıyordu .Hatta Binanın En Üstünde Bile Birbirleriyle Çarpışabiliyolardı .Destreiction Derby Değil .
  • quote:

Orijinalden alıntı: dongi1234

Arkadaşlar Bende 4 - 5 Yıl Önce Bir Oyun Oynamıştım Arabalar Vardı Bi Alan Vardı Yuvarlak Orada Bir Sürü Arabalar Bir Biriyle Çarpışıyordu .Hatta Binanın En Üstünde Bile Birbirleriyle Çarpışabiliyolardı .Destreiction Derby Değil .

Hatırlıyorum gibi bir de sabah akılı ile düşünürüm kardeşim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mystique_Alice

2002-2005 Tarihleri arasında oynadığım bi oyun vardı 5-6 yaşlarındaydım sanırım.Galiba oyunda kendim bölüm oluşturodum.Bölüme İstediğim kadar küp,top koyabiliyodum,bunların rengi,boyutu vb. ayarlanabiliyodu.Bölümü oluşturduktan sonra o bölümü oynuyodum,galiba topları yönetiyodum küpleri yok ediyodum.Kendim bölüm oluşturmasamda oyunda yüklü bölümler vardı herhalde.Oyundan hatırladığım görüntü:beyaz top koyu pembe bir küpe çarpıyor.Bu kadar hatırlıyorum. . Hatırlayan var mı bu oyunu?

küp ve top resimleri buldum ,photoshopta birleştirip aklımdaki görüntüyü yapmaya çalıştım,

http://imageshack.us/photo/my-images/256/90105518.jpg/

Alıntıları Göster
    Lütfen
    Arkadaşlar Bende 4 - 5 Yıl Önce Bir Oyun Oynamıştım Arabalar Vardı Bi Alan Vardı Yuvarlak Orada Bir Sürü Arabalar Bir Biriyle Çarpışıyordu .Hatta Binanın En Üstünde Bile Birbirleriyle Çarpışabiliyolardı .Destreiction Derby Değil .Bulursanız Çok Sevinirim .

• quote:

Lütfen
    Arkadaşlar Bende 4 - 5 Yıl Önce Bir Oyun Oynamıştım Arabalar Vardı Bi Alan Vardı Yuvarlak Orada Bir Sürü Arabalar Bir Biriyle Çarpışıyordu .Hatta Binanın En Üstünde Bile Birbirleriyle Çarpışabiliyolardı .Destreiction Derby Değil .Bulursanız Çok Sevinirim .

Destreiction Derby değilse hiç bir fikrim yok
  • quote:

Arkadaşlar Bende 4 - 5 Yıl Önce Bir Oyun Oynamıştım Arabalar Vardı Bi Alan Vardı Yuvarlak Orada Bir Sürü Arabalar Bir Biriyle Çarpışıyordu .Hatta Binanın En Üstünde Bile Birbirleriyle Çarpışabiliyolardı .Destreiction Derby Değil .

carmageddon 1 - 2 -3
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mystique_Alice

2002-2005 Tarihleri arasında oynadığım bi oyun vardı 5-6 yaşlarındaydım sanırım.Galiba oyunda kendim bölüm oluşturodum.Bölüme İstediğim kadar küp,top koyabiliyodum,bunların rengi,boyutu vb. ayarlanabiliyodu.Bölümü oluşturduktan sonra o bölümü oynuyodum,galiba topları yönetiyodum küpleri yok ediyodum.Kendim bölüm oluşturmasamda oyunda yüklü bölümler vardı herhalde.Oyundan hatırladığım görüntü:beyaz top koyu pembe bir küpe çarpıyor.Bu kadar hatırlıyorum. . Hatırlayan var mı bu oyunu?

küp ve top resimleri buldum ,photoshopta birleştirip aklımdaki görüntüyü yapmaya çalıştım,

http://imageshack.us/photo/my-images/256/90105518.jpg/

Alıntıları Göster
    saol dostum işte bu teşekkürler . ! mirac! bir oyun daha vardı televizyona çıkıyodu sarı bir motorbisikleti vardı adı neydi bilirsiniz siz . saolun

• quote:

saol dostum işte bu teşekkürler . ! mirac! bir oyun daha vardı televizyona çıkıyodu sarı bir motorbisikleti vardı adı neydi bilirsiniz siz . saolun

Daha fazla ayrıntıyı hatırlıyor musun ?
  • quote:

quote:

Daha fazla ayrıntıyı hatırlıyor musun ?

Alıntıları Göster
    evet sarı değildi turuncu motorbisikleti vardı yanında 2 -3 kişi vardı televizyonda çıkıodu animasyon olarak ya abi x lemi ne başlıodu
    bide action vardı heralde isminin içinde

• quote:

evet sarı değildi turuncu motorbisikleti vardı yanında 2 -3 kişi vardı televizyonda çıkıodu animasyon olarak ya abi x lemi ne başlıodu

Hiç bir fikrim yok .
  • quote:

quote:

Hiç bir fikrim yok .

Alıntıları Göster
    Yaklaşık 2-3 sene önce bi internet cafede oynadığım bir oyun vardı.Fazla deneme şansım olmadı ama baya güzeldi.Oyun sanırım 2.Dünya savaşında geçiyordu. Sniper, bıçak fırlatma, gizlilik ve suikast türü şeyler vardı . Hatta bi bölümünde evin içinde düşmaları öldürmek için üst kattaki bacanın içine el bombası atıp alt kattakileri öldürüyorduk.Grafikler Call of Duty 2 benzeri gibiydi.

Evet arkadaşlar hatırladıklarım bu kadar.
    Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.