Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Oyunlar (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
4
Favori
7.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Sega konsolu için bir oyun vardı, futbol topu süren bir adamı kontrol ediyorduk, düşmanlarına şut çekiyordu. Bilen çıkar mı acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • taskonamco kullanıcısına yanıt
    Tecmo Cup Football Game

-----

• Venomstr kullanıcısına yanıt
    Biraz eksik bilgi vermişim sanırım hocam. Bahsettiğim oyun 2d bir platform-adventure oyunuydu. Soldan sağa doğru ilerlediğimiz castlevania türü bir oyun

•  Adını Hatırlayamadığınız Oyunlar

soccer kid olabilir.bu oyunla ilgili acaip ayrinti hic bir sega konsoluna cikmamistir.

o zaman geriye marko s magic footbal kaliyor.bir genesis mega drive oyunu.

Adını Hatırlayamadığınız Oyunlar

https://www.letsplaysega.com/play-markos-magic-football-online/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 24 Aralık 2019; 0:48:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• pspsexer kullanıcısına yanıt
    Hocam harikasın gerçekten, senelerdir ara ara bu oyunu bulmaya çalışıp bulamıyorum. Nasıl böyle çabuk buldun çok teşekkür ederim :D

• isimiz...gonullu maassiz oyunculuk.

venomda hic birini tutturamiyor.

edit...bitiyorum bu sitenin reklam yapay zekasina ..uste bu yaziyi yazdim 1 saat sonra yine gireyim dedim sayfanin ustunde bir yazi..size is firsati isbankasi is portfoy hemen tikla....acaipsiniz ya.az yazcam artik...mesela playstation bolumune giriyorsunuz sitenin ustunde yazi...ps4 pro zart markette artik 4000tl istiyorsun degil miii istiyon sen istiyon yoksa neden giresin bu bolume tikla bakiim aferin.cebinde kac tl var senin sormasi ayip.
    feys meys intakram tivitir hepsi bu ise yariyor yemeyin bunlari.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 25 Aralık 2019; 20:51:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bir oyun arıyorum ama bir türlü bulamadım,street hoop,süper şut çekilen dünya kupası oyunu ,dinasaurus and cadillac gibi oyunların yanındaydı atari salonunda başka atari salonlarında hiç görmedim.Yuvarlak masa şovalyeleri ve kral arthur temalı bir oyundu,oyunun güzelliği atınızla devam ettikçe zırhınızı ve silahlarınızı upgrade edebiliyordunuz..

• bu da kardeşi
  • Ben bi bilgisayar dergisinde bi oyun görmüştüm. Böyle küçük bir hata sonucu herkes zombiye dönüşüyordu. Oyundaki amaç, herkesi zombiye dönüştürüp kendi tarafımıza çekmeye çalışıyorsunuz. Görünüş olarak Simcity'yi andırıyordu. Oyunun adını bilen varsa yazabilir mi acaba? Bi de yanlış bilmiyorsam, oyun sadece PC için piyasaya çıkmıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusufir -- 16 Mayıs 2020; 10:53:2 >
  • Drazy kullanıcısına yanıt
    Shadow of the Beast olabilir mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • crash95 kullanıcısına yanıt
    yok değil. daha eski ve başka bir oyun ama biraz benziyor.

• yeni bir alternatif

ama belki buradadır

https://en.m.wikipedia.org/wiki/List_of_zombie_video_games

ama bir dos oyunuysa iş çok zorlaşır.burada.

soldaki gibi mesela

https://www.denofgeek.com/games/underrated-dos-games/

alone in the dark bu shadow of the beast tan yeni ama alternatif evil dead

ve

daha açıklamak gerekir çünkü dos oyunlarını da sayarsak bu senaryodaki oyun sayısı çok fazla..

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Category:DOS_games

çok.

altered beast

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 23 Haziran 2020; 2:38:8 >

• Merhaba ben Ataride oynadığım bir oyunun adını arıyorum.Kusura bakmayın,oyunun adını hatırlayamayınca doğal olarak resim ya da video yükleyemiyorum  Adını Hatırlayamadığınız Oyunlar Oyun şöyle,kısa boylu bir karakterle oynuyoruz.Bir nehirde,suya düşmemek kaydıyla ekranda sağdan sola veya soldan sağa doğru sürekli kayan SAL'lara atlayarak karşıdan karşıya geçmeye çalışıyoruz.Oldu ki iki salın arasından nehre düştünüz,o zaman sevimli timsah amcalarınız da gelip sizi kapıveriyor  Adını Hatırlayamadığınız Oyunlar 

Adını Hatırlayamadığınız Oyunlar Bu arada forumda da yeniyim,bu mesajı da umarım doğru yere yazmışımdır.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.