Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Oyunlar (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
4
Favori
7.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tanerergul

quote:

Orijinalden alıntı: Blue_Knight

oyunu iki karakterle oynuyorsun nükleer savaş sonrası abd. düz ilerlemeli bir oyun birinci bölümün sonunda duvarda elinde yılan olan bir adam vardı kırbaç olarak kullanıyordu yılanı

biraz daha ayrıntı vermen lazım böyle olmazki kardeşim sarı çizmeli memet aga gibi oldu...

hangi sistem nes snes arcade? ilerlemeli derken ikari gibi aşaadan yukarı mı soldan saga mı? krakter neye benziyo?

soldan sağa ilerlemeli. iki karakter var mohikan saçlı biri yeşil biri turuncu giyiniyordu.en son boos bir profesör canavara dönüşüyordu bossları hatırlıyorum gergedan kafalı bir adam vardır.

• Arkadaşlar bir atari oyunu var hatırlayamadığım.

Yıl 1993-1995 arası oynamıştım. O zmanlar street fighter filan vardı.

Bu oyun şöyle birşeydi;

Oyun yeşilimsi bir mağarada başlıyordu. Karanlığa yakın bir atmosfer.Elde sopa yada ona benzer bir şeyle yaratıklara vurup ilerliyorduk ve öldürdüğümüz yaratık çamur gibi dağılıyordu etrafa.

Karakterimiz böyle insansı bir yaratığa benziyordu ama tam insan değildi. İnsan +çamur adam+ork karışımı bişeydi sanırım. Biraz korkutucu bir atmosferi vardı.

Bu oyunu hatırlayan varsa sevinirim. İndirir oynarım. Zamanında çok para dökmüştüm bu oyuna atari salonunda.
  • bende eskiden bi oyun oynardım karakterini yaratırdın sonra bi sinematik gelirdi ejderha falan gelirdi önüne başlardı sonra oyun.böle dungeon lar falan var (Dancın) görevleri yapıyorsun kanatlı gözleri falan öle değişik yaratıkları öldürüyosun sanırsam lv sistemi de vardı adı aklıma gelmedi Dragons mu dungeons mu neydi :/ bi cevaplayın lütfen
  • Blue_Knight kullanıcısına yanıt
    Crude buster

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Crude_Buster

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • umutdemir142 U kullanıcısına yanıt
    Biraz daha detay verebilirseniz olacak aslında ama mesela hangi sistemde oynadınız oyun mekanikleri nasıldı rpg mi strateji gibi birşey mi

• quote:

Orijinalden alıntı: TakeNoPrisoner

Crude buster

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Crude_Buster

Aynen hocam çok sağolun indirip oynayayım hemen :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • umutdemir142 U kullanıcısına yanıt
    Dungeons & Dragons serisinin oyunlarından biri olabilir.
  • command_4 kullanıcısına yanıt
    Bulamadıysanız oyunun ismi Frogger.
  • nes de oynardik.3 aset karakterden birini secerdik.karakterlerden biri samuray kadindi.baslangicta hava karanlikti.2. bolumde saray gibi biyerde odalardan esirleri kurtariyorduk.kac yildir aklimda ama bulamadim.

• quote:

Orijinalden alıntı: esmerbuyucu

Bulamadıysanız oyunun ismi Frogger.

Teşekkür ederim :)
  • Super Game VCD 300'deki uydurma oyunlarının gerçek isimlerini hatırlayamıyorum.
  • 98-99 yıllarında oynadığım bir sega mega drive oyununu arıyorum... Kısmen 3d.olan oyun deniz altında 4-5 katlı bir komplekste geçiyor...aynı anda Kontrol ettiğimiz bir kaç adamımız var ellerinde silah olan, kavga edebilen... Birini kontrol ederken diğeri tehlike altında ise uyarı veriyor ve tehlike altındaki adamı seçip düşmanı bertaraf etmeye çalışıyoruz... Belirli görevler vardı ve eninde sonunda bunları yerine getiremeden kompleks infilak ediyor ve başarısız oluyordum... İsmini hiç hatırlamıyorım, bilinen bir oyun da olmayabilir ama şansımı deneyeyim dedim... O zamanlar için görsel olarak çok hoşuma giden bir oyun idi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antibiotic1907 -- 16 Ekim 2018; 2:6:51 >
  • antibiotic1907 kullanıcısına yanıt
    X-perts

Bu oyun olabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Furuichi

X-perts

Bu oyun olabilir mi?

Evet oyun bu 20 seneyi geçti oynayalı, siz oynayıp bitirebildiniz mi? Teşekkürler...

• antibiotic1907 kullanıcısına yanıt
    Sizin verdiğiniz bilgilerden buldum oyunu. Mega drive'da ilk defa gördüm bu oyunu. Zamanında oynamadım malesef.
  • Furuichi kullanıcısına yanıt
    Hangii yöntemle buluyorsunuz oyunları ? Kelime kelime olarak mı mesela denizaltı "submarine" olarak .

• Youtubedan buldum. Mega drive all beat em up games.
  • Furuichi kullanıcısına yanıt
    Mega Drive beat em up okyanusu iyi denk gelmiş .

Kelime olarak aramak daha iyi .

• quote:

Orijinalden alıntı: bora269

adini bilmedigim bir nes oyunu yani atari oyunu var. platform oyunuydu, bir cocugu oynuyoruz. kafasinda kasket gibi bir sey vardi sanirim. futbol topuyla falan vuruyoduk dusmanlari. hatta birinci ya da ikinci bolumun sonunda kocaman bir kizilderili kafasiyla savasiyorduk. tren raylarinda kucuk bir vagonla gidiyorduk bir bolumda. hatirlayan bilen varsa lutfen yazsin. uzun zamandir ariyorum oyunu
    Cevaplanmış mı bilmiyorum ama Doki Doki Yuuenchi
  • Arkadaşlar ben de bir oyunun ismini hatırlayamadım oyun mighty figth a benziyordu küçük adamlar vardı yanılmıyorsam 3 karakter vardı biri sumocu biri karateci biri kics bokscu oyun full japonca ya da cindeydi oyuna beslerken bi alfabe çıkıyordu rastgele basınca 3 karakterden biri geliyordu 2 kişi de oynanıyordu ilerlemeli bir oyundu mayınlar elektrikli duvarlar buzlu bölümler vardı adamları oralara atabiliyorduk mighty figth a göre daha çok hareket vardı tek kasetli bi oyundu konsoldan tv ye bağlayıp oynuyorduk

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.