Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Oyunlar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
4
Favori
7.637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: glamdr1ng

quote:

Orijinalden alıntı: blackemre

quote:

Orijinalden alıntı: russell26

quote:

Oyunu ateri salonunda oynamıştım.O yıllar Ankara'daki farklı salonlara giderdim.Sadece birinde gördüm oyunu başka salonlarda da görüp oynamadım.Yani bilinen bir oyun değildi.Oyunda bir ninja vardı ve modern bir şehirde gece göreve çıkıyordu.Sanırım kanunlar için savaşıyordu.Oyunu bir kez oynamıştım ve bir daha da görememiştim hiçbir yerde.

ninja gaiden olabilir belki ama sanmıyorum :D benim bulamadığım bir oyun vardı 15 dk lık youtube da video var tüm oyunları 1 sn aralarla ss sini koymuş oradan bulmuştum :D

Ninja Gaiden aradığım oyun değil.Youtube'da ninja mame,arcade diye arattım videolara baktım ama bulamadım.Herhalde oyun yeryüzünden silindi :)

ninja olduğundan emin misiniz ? bir tane vcd de vardı nes oyunu. shuriken falan atıyordu trnli bölüm falan vardı :D rush'n attacka benziyordu belki de odur.

Alıntıları Göster
    evet ninja olduğundan eminim,hala gözümün önüne geliyor oyuna giriş videosu.Ne kadar ninjalı oyunlara baktıysam da bulamadım ne yazık ki...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6055013EF -- 28 Nisan 2013; 21:22:43 >

• quote:

evet ninja olduğundan eminim,hala gözümün önüne geliyor oyuna giriş videosu.Ne kadar ninjalı oyunlara baktıysam da bulamadım ne yazık ki...

Wrath of the Black Manta
    Ninja Gaiden I, II, or III
    Shadow of the Ninja
    Shinobi
    Legacy of Kage
    Ninja Crusaders
    The Last Ninja bunları bulabildim yarın bulucam :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: russell26

quote:

Wrath of the Black Manta
    Ninja Gaiden I, II, or III
    Shadow of the Ninja
    Shinobi
    Legacy of Kage
    Ninja Crusaders
    The Last Ninja bunları bulabildim yarın bulucam :D

sağol,hepsini bir inceleyeyim.Umarım aradığım oyunu bulurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WolF-EyE

isim değilde tavsiye olarak sorayım

üstten görüntü uçak oyunu tarzında hangi oyunları tavsiye edersiniz, resimdeki gibi:

Adını Hatırlayamadığınız Oyunlar

Raptor: Call Of The Shadows

Şiddetle tavsiye ederim.

Hatta IOSda da var.

• dostum bende bu oyunu arıyordum işte.. zamanında pc'de saatlerimi harcamıştım bu oyun başında.. ama sega'da yok, nerden bulabilirim bunu
  • quote:

dostum bende bu oyunu arıyordum işte.. zamanında pc'de saatlerimi harcamıştım bu oyun başında.. ama sega'da yok, nerden bulabilirim bunu

iphone varsa ios üerinde satılıyor ama oynamak bir hayli zor.

Ama buradan pc versiyonu alınabiliyor, biraz tuzlu fakat değer.

http://www.gog.com/gamecard/raptor_call_of_the_shadows_2010_edition
  • 2010 versiyonunu pc için bedava buldum dostum saol.. yıllardan sonra bu oyunu tekrar oynamak çok güzel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WolF-EyE -- 29 Nisan 2013; 14:51:49 >
  • quote:

üstten görüntü uçak oyunu tarzında hangi oyunları tavsiye edersiniz, resimdeki gibi:

SWIV'de iyidir bu konuda.

http://www.youtube.com/watch?v=AzD81DjnLl0

Strikers 1945'te baya zorlar.

http://www.youtube.com/watch?v=Xet75zLgpfU

Birde aşırı retro olarak, efsane River Raid var tabi :) Bunla ilgili video resim koymaya gerek yok. Eminim biliyorsundur :D:D

• river raid'i bilmeyen birinin burda işi ne

oyun güzelmiş dostum, bunada bakayım, teşekkürler
  • hocam çook eskiden ps1 demi ateride mi oynamıştım tam hatırlamıyorum. 1tane adam vardı engelleri aşıp durmadan bölüm geçiyorduk 2 cdydi hatırlayan var mı acaba ?
  • quote:

Oyunu ateri salonunda oynamıştım.O yıllar Ankara'daki farklı salonlara giderdim.Sadece birinde gördüm oyunu başka salonlarda da görüp oynamadım.Yani bilinen bir oyun değildi.Oyunda bir ninja vardı ve modern bir şehirde gece göreve çıkıyordu.Sanırım kanunlar için savaşıyordu.Oyunu bir kez oynamıştım ve bir daha da görememiştim hiçbir yerde.

shadow warior ,olması lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: last blade

quote:

shadow warior ,olması lazım

Yok baktım bu değil.Oyun gece ortamında başlayıp gece devam ediyordu.
  • 90 larda ankaradaysa oynamışımdır mutlka başka ipucu yokmu
  • quote:

raiden arcade ismiyle RAIDEN ,sega ismiyle Raiden Trad ,Süper Nintendo Adıyla Raiden Dentesu Candır Uçak Oyunlarında Bunu Bitirmeden Proyum Demeyin :D
  • commodore 64 deki nemesis in üstüne uçak oyunu tanımam
  • 90 larda Ankarada atari salonunda oynardım. Oyun RPG idi ingilizce değil Japonca oynardık. Ninja , Knight , Büyücü ve Alchemist vardı Alchemist bayandı ve topuzu uzuyordu. İksirler hazırlar silah ve teçhizat alırdık. En orjinal düşmanları arkanız dönükse size deli gibi koşan ağaç savaşçılardı.
  • ninja gaiden
  • scavus S kullanıcısına yanıt
    raiden'ı biliyorum ama henüz bitirmedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: joney1st

hocam çook eskiden ps1 demi ateride mi oynamıştım tam hatırlamıyorum. 1tane adam vardı engelleri aşıp durmadan bölüm geçiyorduk 2 cdydi hatırlayan var mı acaba ?

Ps 1 pepsi man

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ninjanın beyaz bir köpeği de var mıydı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.